Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 16:14

jackop pisze:
Przemo90 pisze:Biedzie Pep zwrócę Wam honor ale jak go nie będzie to nie wiem jak reszta ludzi na forum ale ja z Was będę publicznie łacha darł co najmniej do kolejnego Marcato.
Biorąc pod uwagę fakt, że przed szopką z nowym trenerem ostatni raz na forum wypowiedziałeś się w 2018 roku to chłopaki już pewnie srają po gaciach Obrazek

Pokemony atakujo, dajcie mnie już tego Spalettiego :whistle:
A co to ma do rzeczy ? Popatrz chłopcze kiedy się tutaj zarejestrowalem i zamilcz.
To już Ci co nie są aktywni na forum nie maja prawa tutaj wchodzić ? Widzę ze Twój poziom myślenia nie odbiega zbyt wiele od poziomu przedszkola. Najwyraźniej mam ciekawsze rzeczy do robienia od spędzania życia na forum.

Mi tylko chodzi o to ze w życiu można być pewnym dwóch rzeczy - podatków i śmierci - jeśli ktoś łyka brednie z VS bo chce błysnąć na polskim forum to gratulacje.
Ostatnio zmieniony 30 maja 2019, 16:18 przez Przemo90, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
MaHeR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2006
Posty: 233
Rejestracja: 26 maja 2006

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 16:17

wojczech7 pisze:
Przemo90 pisze:Biedzie Pep zwrócę Wam honor ale jak go nie będzie to nie wiem jak reszta ludzi na forum ale ja z Was będę publicznie łacha darł co najmniej do kolejnego Marcato.
Oho, zaczyna się.

Będzie po Waszemu, zwrócę honor i jest git.

Będzie po mojemu, to będę darł z was łacha przez pół roku.

Są na sali jacyś dorośli? :think:
Co się czepiasz? To takie podejście współczesnego "mężczyzny" - jak ja się pomylę to mi wybaczcie i zbijmy piąteczke - jak wy się pomylicie to będę z was "łacha darł"...
Czapki z głów :sciana:

Sprawa z nowym trenerem na ten moment dosyć podejrzanie wygląda, w tym kontekście, że brak jest jakichkolwiek konkretów, a wszystko obraca się w sferze domysłów. Wydaje mi się, że jest to w jakimś stopniu związane z wczorajszym i sobotnim finałem :think: Ktoś wspominał kilka stron wcześniej o efekcie domina, więc kto wie co się tam w tych kuluarach rozgrywa :whistle:


"Juventus chce znów stać się królową Włoch i Europy i chcę się zmierzyć z tym wyzwaniem".
A. Pirlo
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 16:19

Przemo90 pisze:A co to ma do rzeczy ?
To, że utrzymując częstotliwość pisania do kolejnego mercato spłodzisz jakieś 2 posty marny placku. Konto pewnie po starszym bracie.
Przemo90 pisze:Najwyraźniej mam ciekawsze rzeczy do robienia od spędzania życia na forum.
No właśnie czytam.
Przemo90 pisze:Mi tylko chodzi o to ze w życiu można być pewnym dwóch rzeczy - podatków i śmierci - jeśli ktoś łyka brednie z VS bo chce błysnąć na polskim forum to gratulacje.
Nasz nowy/stary forumowy Paulo Coelho.
MRN pisze:Tematu Guardioli jako trenera Juve nie chciałem pisać ja tylko kolega @jackop mnie do tego namawiał więc nie pisz tego co nieprawda.
Przyznaję się bez bicia.

Capello przybywaj :pray:
Ostatnio zmieniony 30 maja 2019, 16:26 przez jackop, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Rottweill

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2008
Posty: 205
Rejestracja: 28 października 2008

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 16:20

binio pisze:Co trzeba w głowie mieć aby wbić się na stronę innego klubu i trollować dyskusję? Żal, strach, czy może brak forum swojego klubu? Podpowiesz?
Patrząc na to, jakiego klubu to kibic, to trzecie na pewno :ahsisi:
Praktycznie co rok mamy tu podobnych osobników w okresie merkatalnym, nie mam nic przeciwko takiemu folklorowi, niech forum żyje.
Poprostu pisze:Weźcie zamknijcie ten temat do jakiejś ofcjalki bo robi się syf i tyle.
Sprzeciw, cudowny to temat, nie zapomnę go nigdy.

Po obejrzeniu wczoraj Chelsea Sarriego mam mieszane odczucia - jak ktoś wyżej słusznie zauważył, bardziej było widać słaby (i tragicznie głupi) Arsenal niż mocne Chelsea, a odejmując od tego Hazarda, mecz pewnie i tak byłby na remis. Aczkolwiek dwa tygodnie temu dałem się złapać na pep-euforię i to z pewnością trochę rzutuje na ocenę; przed tą piękną sagą, w ostatnich dniach Maxa, ucieszyłbym się z absolutnie każdego w miarę sensownego* ofensywnie nastawionego trenera, a tu chłopaki wyjeżdżają z Guardiolą i apetyt rośnie...

*jakby ktoś zechciał wyskoczyć z Zemanem


Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 16:25

Wojciech i kolega Maher - chyba nie znacie kontekstu jak to się wszystko zaczęło - to co napisaliście raczej dotyczy obrońców teorii ze trenerem będzie Pep i ich aroganckiego podejścia do innych użytkowników - niektórzy myślą ze VS, Google tłumacz i twitter to wiedza tajemna o narzędzia nie do opanowania przez 90 procent ludzi. Polecam cofnąć temat o 30 stron i poczytać sobie wpisy co niektórych asów którzy teraz zniknęli z forum tak jak ich ten cały guru


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
gregab

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 czerwca 2013
Posty: 54
Rejestracja: 04 czerwca 2013

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 16:26

Na portalu piłka nożna jest cytat z wypowiedzi Sariego, że chce zostać.
Albo mamy tu małego kłamczucha ( Sari, Poch, Pep, Klop - wszyscy w bardziej lub mniej pokrętny sposób zaprzeczali ) albo będzie ktoś inny :giveup:


ga
Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 16:29

jackop pisze:
Przemo90 pisze:A co to ma do rzeczy ?
To, że utrzymując częstotliwość pisania do kolejnego mercato spłodzisz jakieś 2 posty marny placku. Konto pewnie po starszym bracie.
Przemo90 pisze:Najwyraźniej mam ciekawsze rzeczy do robienia od spędzania życia na forum.
No właśnie czytam.
Przemo90 pisze:Mi tylko chodzi o to ze w życiu można być pewnym dwóch rzeczy - podatków i śmierci - jeśli ktoś łyka brednie z VS bo chce błysnąć na polskim forum to gratulacje.
Nasz nowy/stary forumowy Paulo Coelho.
MRN pisze:Tematu Guardioli jako trenera Juve nie chciałem pisać ja tylko kolega @jackop mnie do tego namawiał więc nie pisz tego co nieprawda.
Przyznaję się bez bicia.

Capello przybywaj :pray:
Widać Twój poziom po tym poście - czy ja Cię obrażam ? Weź używaj gumek i się nie rozmnażaj już dzieciaku - zrobisz coś dla tego świata.
Jak oglądałem finał LM z Ajaksem to ty sobie chleb w d.... wsadzales z matka na spacerze na jasnej gorze wiec wyluzuj i weź się za naukę. Będę pisał wtedy, kiedy mi się podoba


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 16:33

Obrazek

Czy te twarze mogą zwiastować Guardiolę, Kloppa ?

Nieee, pod tymi twarzami skrywa się Sarri, Spaletti lub Gattuso... :ok:

Uważam jednak, że przyjdzie do nas plan "B" czyli Pepunio :)


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 16:40

Przemo90 pisze:Widać Twój poziom po tym poście - czy ja Cię obrażam ? Weź używaj gumek i się nie rozmnażaj już dzieciaku - zrobisz coś dla tego świata.
Jak oglądałem finał LM z Ajaksem to ty sobie chleb w d.... wsadzales z matka na spacerze na jasnej gorze wiec wyluzuj i weź się za naukę. Będę pisał wtedy, kiedy mi się podoba
Dobra dobra, nie masz nic ciekawego do napisania o nowym trenerze to zatkaj wieko słoiku ;)
MRN pisze:Czy te twarze mogą zwiastować Guardiolę, Kloppa ?
Plot twist: z braku alternatyw podpiszemy nowy kontrakt z Allegrim Obrazek


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 16:43

MRN pisze:Obrazek

Czy te twarze mogą zwiastować Guardiolę, Kloppa ?

Nieee, pod tymi twarzami skrywa się Sarri, Spaletti lub Gattuso... :ok:
O to właśnie chodzi, Alessandro. Nikt tutaj nie szydzi z was, bo przekazujecie informacje, wręcz przeciwnie. Każde info na wagę złota. Chodzi raczej o racjonalność i wasze argumentowanie. Widzisz, wklejasz JEDNĄ KLATKĘ z jakiegoś kilkuminutowego wywiadu i uważasz, że jest to wystarczający powód, żeby wierzyć, że Pep jest już jedną nogą w Juve.

@MaHeR, odbiję piłeczkę i zapytam co Wy, obóz pewny przybycia Guardioli, zrobicie w razie niepowodzenia? Sorki i przybicie piątki najwidoczniej nie wchodzi w grę, więc co? Kasacja konta? Nagie fotki? Piwko wysłane pocztą?


Obrazek
realbs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2014
Posty: 317
Rejestracja: 22 listopada 2014

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 16:46

Naprawdę szanuje tutaj wszystkich wrzucających newsy z VS i tak dalej, ale kurde, przestańcie jako argumentów za, używać czytania emocji z twarzy Fabio czy Nedveda. Komiczne to. A z Przemo90 się zgadzam, bo sam byłem tutaj ciśnięty dlatego, że nie wierzę w Pepa. Jasne, teraz to może i wygląda bardziej przekonywująco, ale dalej źródła poważniejsze niż guru z VS, którzy skuteczność mają gorszą niż JMercato siedzą cicho.


A i tak najlepsze jest ciśnięcie Di Marzio i wyzywanie go od idiotów tylko dlatego, że uważa inaczej niż Wy (czy w tym przypadku bardziej userzy VS).


Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 16:51

jackop pisze:
Przemo90 pisze:Widać Twój poziom po tym poście - czy ja Cię obrażam ? Weź używaj gumek i się nie rozmnażaj już dzieciaku - zrobisz coś dla tego świata.
Jak oglądałem finał LM z Ajaksem to ty sobie chleb w d.... wsadzales z matka na spacerze na jasnej gorze wiec wyluzuj i weź się za naukę. Będę pisał wtedy, kiedy mi się podoba
Dobra dobra, nie masz nic ciekawego do napisania o nowym trenerze to zatkaj wieko słoiku ;)
MRN pisze:Czy te twarze mogą zwiastować Guardiolę, Kloppa ?
Plot twist: z braku alternatyw podpiszemy nowy kontrakt z Allegrim Obrazek
Pali Ci się tyłek, ze Pepunio się oddala ? Spoko słuchaj dalej VC i swoich guru


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 16:58

realbs pisze:Naprawdę szanuje tutaj wszystkich wrzucających newsy z VS i tak dalej, ale kurde, przestańcie jako argumentów za, używać czytania emocji z twarzy Fabio czy Nedveda. Komiczne to. A z Przemo90 się zgadzam, bo sam byłem tutaj ciśnięty dlatego, że nie wierzę w Pepa. Jasne, teraz to może i wygląda bardziej przekonywująco, ale dalej źródła poważniejsze niż guru z VS, którzy skuteczność mają gorszą niż JMercato siedzą cicho.


A i tak najlepsze jest ciśnięcie Di Marzio i wyzywanie go od idiotów tylko dlatego, że uważa inaczej niż Wy (czy w tym przypadku bardziej userzy VS).
Właśnie o to mi chodzi ale Ci którzy nie są w temacie i czytają wyrywkowo czepiają się mnie ze śmiem wyśmiewać kogoś kto tyle insiderskiej pracy wkłada w informowanie zacofanych ludzi nie umiejących korzystać z Twittera - tez byłem ciśnięty i wyśmiewany ze w okresie Pepa na 100 % śmialem podważyć wiarygodność jakiegoś bęcwała z VC.
Tytaj chodzi o ta szydere która miała miejsce z ludzi nie wierzących w pewniaczki z VC. Ja podtrzymuje ze Pep nie przyjdzie - ale najbardziej mi się smiac teraz chce jak niektórym ubywa pewności i jak się pięknie wyciszają a inni nie wytrzymuje presji i są nerwowi.


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
MaHeR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2006
Posty: 233
Rejestracja: 26 maja 2006

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 17:04

pablo1503 pisze:
MRN pisze:Obrazek

Czy te twarze mogą zwiastować Guardiolę, Kloppa ?

Nieee, pod tymi twarzami skrywa się Sarri, Spaletti lub Gattuso... :ok:
O to właśnie chodzi, Alessandro. Nikt tutaj nie szydzi z was, bo przekazujecie informacje, wręcz przeciwnie. Każde info na wagę złota. Chodzi raczej o racjonalność i wasze argumentowanie. Widzisz, wklejasz JEDNĄ KLATKĘ z jakiegoś kilkuminutowego wywiadu i uważasz, że jest to wystarczający powód, żeby wierzyć, że Pep jest już jedną nogą w Juve.

@MaHeR, odbiję piłeczkę i zapytam co Wy, obóz pewny przybycia Guardioli, zrobicie w razie niepowodzenia? Sorki i przybicie piątki najwidoczniej nie wchodzi w grę, więc co? Kasacja konta? Nagie fotki? Piwko wysłane pocztą?
Przyjmuje, odbijam i pytam w którym miejscu napisałem, że jestem pewny przybycia Guardioli? :shock:
Nie jestem pewny ani przybycia Guardioli, ani jakiegokolwiek innego trenera. Dlatego właśnie nie nabijam się, ani z tych wierzących w Guardiole, ani z tych szydzących z tych, którzy wierzą w przybycie Guardioli. Szanuję zdanie jednych, szanuje zdanie drugich i uważam, że wprowadzanie tonu rozmowy w stylu "głupcy Ci co wierzą w Guardiole - choć jeżeli przyjdzie to wybaczcie, że się z was śmiałem, ale jak jednak nie przyjdzie to będę miał z was beke" - jest ciut niepoważne.
Moim zdaniem szykujemy się na jakieś wielkie/poważne nazwisko, a Sarriego do tego grona nie można zaliczyć.


"Juventus chce znów stać się królową Włoch i Europy i chcę się zmierzyć z tym wyzwaniem".
A. Pirlo
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 17:06

MaHeR pisze:Przyjmuje, odbijam i pytam w którym miejscu napisałem, że jestem pewny przybycia Guardioli?
Zwracam honor, posiłkowałem się jedynie tamtym postem i jak widać, wywnioskowałem błędną opinie. ;)


Obrazek
ODPOWIEDZ