Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 14:32

pepiczek pisze: E2: Arrigo Sacchi stwierdził, że Sarri w Juve byłby wielką rewolucją.
Bo to prawda. Fakt, że Sarri ma jakaś wizje i swój styl i chce ten styl narzucić by zdominować mecz. Takie miałem wrażenie gdy mieliśmy Maxa za sterami, że no...co by nie mówić - graliśmy nijako i nie mieliśmy żadnego stylu. Tak to wyglądało bardziej jakbyśmy byli skupieni na tym by przeszkadzać przeciwnikom niż na tym by ich zdominować naszą grą.
Sarri cisnął nas w Napoli niesamowicie do praktycznie ostatniej kolejki mając skład lekko 2x gorszy niż nasz i praktycznie bez ławki.
Mi by taki trener pasował bo po tych latach z Maxem, Capello, Siwym, Zaccheronim...chciałbym czegoś nowego.
Conte był super. Miał wizje i był niesamowitym motywatorem.


binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 14:34

Co trzeba w głowie mieć aby wbić się na stronę innego klubu i trollować dyskusję? Żal, strach, czy może brak forum swojego klubu? Podpowiesz?


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 14:38

Weźcie zamknijcie ten temat do jakiejś ofcjalki bo robi się syf i tyle.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 14:46

Momblano - Pep rozmawia z City, by się uwolnić i odejść do Juve.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 14:53

https://twitter.com/alex_dreyfus

Właściciel naszego partnera już wie.

Ogromny fan Sarriego. Dlatego czuje podniecenie.

@Morzzi - Sarkazm panie!
Our fearless leader. Always ready with a pep talk whenever we need it.
A to odpowiedź konta firmy Dryfusa na jego post.
Dla nieznających - pep talk to taka czcza gadanina - zwrot używany bardzo często, a tutaj przemycone słowo.. Pep.
Ostatnio zmieniony 30 maja 2019, 15:25 przez Adrian27th, łącznie zmieniany 3 razy.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 14:55

Adrian27th pisze:https://twitter.com/alex_dreyfus

Właściciel naszego partnera już wie.

Ogromny fan Sarriego. Dlatego czuje podniecenie.
Nie napisałby, że czulibyśmy taką ekscytację jak on wiedząc o.. Sarrim. Bez przesady. Nikomu się z tifosich do tego gościa nie pali.

@Adrian
Sorry, już tu się można pogubić. Myślałem, że może faktycznie jakiś fan talentu boskiego Sarriego.
Ostatnio zmieniony 30 maja 2019, 15:03 przez mrozzi, łącznie zmieniany 1 raz.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 14:58

Jak gość "due tituli" przez 30 lat, mógłby prowadzić Juve, które chce walczyć o potrójną koronę? To nie byłby logiczny wybór.


binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 15:04

Wojtek pisze:Jak gość "due tituli" przez 30 lat, mógłby prowadzić Juve, które chce walczyć o potrójną koronę? To nie byłby logiczny wybór.
Ale w dwa lata mógłby zdobyć z 4 tituli i byłby już gość :)


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 15:17

Z dwa tygodnie temu byłem na tyle podniecony Guardiolą, że nie dopuszczałem do siebie innej kandydatury. Teraz ten rollercoster sprawił, że coraz mniej wierzę w Pepa, coraz mocniej w Sarriego i wcale mnie to nie cieszy. Chelsea wyglądała wczoraj nie tyle dobrze, co Arsenal był fatalny. Wszelkie kwestie wizerunkowe już odkładam na bok, bo nie ma sensu powielać jednej informacji sto tysięcy razy. Moje zdanie liczy się tak, że w ogóle, ale JA CHCĘ TOPA. :((


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 15:35

pepiczek pisze:wojczech7 jak ma rozum i godność człowieka to przyzna, że najpierw wstawił inny link
Mocne słowa z tą godnością człowieka. Jakby się tu jakieś niewiadomo jak istotne dyskusje toczyły... :-)

Z linkiem było rzecz jasna tak, jak piszesz. Kolegów mocno poniosło, z czego mam niezły ubaw :D

Podmieniłem jednak link błyskawicznie, po jakichś 30 sekundach od publikacji, więc nie wiem, co za zwiechę złapałeś, że odpowiedziałeś ze starym linkiem po przeszło 5 minutach :)

Niemniej jednak, skoro już wiesz, o który link i tytuł mi chodziło, dalej obstajesz przy swoim, że nie ma w nim żadnych niedomówień? ;)


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 15:40

marcinek pisze:
MRN pisze:Przemo, nie ośmieszę się bo traktuję to jako formę zabawy o czym napisałem wcześniej. Tematu Guardioli jako trenera Juve nie chciałem pisać ja tylko kolega @jackop mnie do tego namawiał więc nie pisz tego co nieprawda.
Co niektórzy nie potrafią na luzie do tego podejść więc niech będzie: trenerem będzie Sarri, Inzaghi, Spaletti lub Gattuso. Nie mamy szans ani na Guardiolę ani na Kloppa ani nawet na Mourinho a nasz zarząd po zwolnieniu Allegriego dopiero zaczyna przeprowadzać casting.
Nie słuchaj chłopie ludzi którzy nie doceniają pracy która włożyłeś. Dzięki bardzo za porcje newsów. Super robota z Twojej strony, jak ktoś nie chce niech nie czyta inni będą marzyć bo sky is the limit ;) :hello:


Z boku wygląda to tak: Jak Pep był powiedzmy "pewny" dwa tygodnie temu to była odczuwalna nawet taka ironia w stosunku do tych, którzy nie wierzyli VS (między innymi ja) było tylko mielenie tematy pod tytułem Nasz pepuś na 100 %. Były kłótnie spięcia - dyskusja na śmierć i życie. Teraz jak temat się oddala to to już to była zabawa niewinna ? Trzymajcie mnie bo spadnę zaraz.
Zaraz okażę się, że co niektórzy padli w manipulacje i dali się wkręcić jakiemuś misiowi z VS, który strzelił w ciemno i próbował zabłysnąć niczym chłopaki z JMercato. A nóż się uda - gramy vabank. Podchwycili ten temat userzy z całej Europy w tym Wy i napalaliście się jak male dzieci na bajkę w kinie czy watę cukrowa. Za parę dni przyjdzie Sarri (którego obstawiam od ok 2 tyg) i będzie wielka kupa. Ja już pamiętam, że jakis guru z VS dawał sobie uciąć rękę że Pogba zostanie i co ? Gość chyba ręki nie ma - moze to ten sam wasz insider co podaje Pepa ? Biedzie Pep zwrócę Wam honor ale jak go nie będzie to nie wiem jak reszta ludzi na forum ale ja z Was będę publicznie łacha darł co najmniej do kolejnego Marcato.


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 15:50

Przemo90 pisze:Biedzie Pep zwrócę Wam honor ale jak go nie będzie to nie wiem jak reszta ludzi na forum ale ja z Was będę publicznie łacha darł co najmniej do kolejnego Marcato.
Oho, zaczyna się.

Będzie po Waszemu, zwrócę honor i jest git.

Będzie po mojemu, to będę darł z was łacha przez pół roku.

Są na sali jacyś dorośli? :think:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 15:52

Przemo90 pisze:Biedzie Pep zwrócę Wam honor ale jak go nie będzie to nie wiem jak reszta ludzi na forum ale ja z Was będę publicznie łacha darł co najmniej do kolejnego Marcato.
Biorąc pod uwagę fakt, że przed szopką z nowym trenerem ostatni raz na forum wypowiedziałeś się w 2018 roku to chłopaki już pewnie srają po gaciach Obrazek

Pokemony atakujo, dajcie mnie już tego Spalettiego :whistle:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 16:00

Z FB Around Turin:

"I have no doubts in saying, Guardiola can arrive at Juventus until June 15th. (Momblano)"

Coś się to wszystko przedłuża :-)


Tasak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 435
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 16:09

albertcamus pisze:Z FB Around Turin:

"I have no doubts in saying, Guardiola can arrive at Juventus until June 15th. (Momblano)"

Coś się to wszystko przedłuża :-)
Troche jest niepokojace jak zmienil top wypowiedzi bo jednak “can arrive” jest dalekie od “Pep 100%” nie wiem co o tym myslec, bardzo mnie dziwi to wszystko i juz sie nie moge doczekac rozwiazania...

Btw co Sarri wczoraj dosral z tym pucharem dla napletoli to nie mam pytan


ODPOWIEDZ