Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 29 maja 2019, 22:33

sebatiaen pisze:Tubsie nie ma co smiac bo jeszcze zostaniemy z Inzaghim.
Dzisiaj Sarri leje Emerego i nie zdziwie sie jak go nie będą chcieli puścić.
Chelsea dzisiaj ma to czego nam brakowało. Szybkiej składnej kontry.
Nie sądzę, żeby nasz zarząd rezygnował z trenera, który dał 11 trofeum na rzecz Inzaghiego (z całym szacunkiem). O Sarrim nie mam zdania, chociaż Napoli grało ładnie a Chelsea gra jakoś tak "mądrze"? I już nie jest trenerem bez trofeów :-)


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 29 maja 2019, 22:33

Chyba różnica między Chelsea a Arsenalem jest większa niż sugeruje tabela Premier.
Sarri robi swoje, Chelsea gra swoje, mecz wygrany ale dalej atakują.
Juventus Maxa zesrałby się mocno po bombie Iwobiego.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 29 maja 2019, 22:46

Tymczasem mister 90 meloni kolejny mecz na ławce, a Giroud ma już w 13 spotkaniach LE 10 bramek :think:
prezes3c pisze: 11 bramek
Panie, jeszcze lepiej.
Ostatnio zmieniony 29 maja 2019, 22:52 przez Tony Montana, łącznie zmieniany 1 raz.


prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 29 maja 2019, 22:48

Tony Montana pisze:Tymczasem mister 90 meloni kolejny mecz na ławce, a Giroud ma już w 13 spotkaniach LE 10 bramek :think:
11 bramek


Rottweill

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2008
Posty: 205
Rejestracja: 28 października 2008

Nieprzeczytany post 29 maja 2019, 22:53

realbs pisze:Nie dość, że Guardioli nie będzie, to i teraz Sarri nie przyjdzie, bo przecież trener, który odnosi sukces w Europie kompletnie nie pasuje do naszej mentalności :whistle:


Ty to stary chyba bardzo nie lubisz tego klubu :ahsisi:


realbs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2014
Posty: 317
Rejestracja: 22 listopada 2014

Nieprzeczytany post 29 maja 2019, 22:57

Rottweill pisze:
realbs pisze:Nie dość, że Guardioli nie będzie, to i teraz Sarri nie przyjdzie, bo przecież trener, który odnosi sukces w Europie kompletnie nie pasuje do naszej mentalności :whistle:


Ty to stary chyba bardzo nie lubisz tego klubu :ahsisi:
Pewnie płaczący Pirlo w avatarze wcale nie stawia mnie w lepszej sytuacji :-)

Jestem realistą i sobie śmieszkuję tylko. Wole wybuchnąć radością po oficjalce Pepa/Sarriego niż się rozczarować, gdy skończymy z Inzgahim.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 29 maja 2019, 22:59

realbs pisze:Nie dość, że Guardioli nie będzie, to i teraz Sarri nie przyjdzie, bo przecież trener, który odnosi sukces w Europie kompletnie nie pasuje do naszej mentalności :whistle:
Dokladnie i do tego jego druzyna zagrala ofensywna pilka i dalej atakowala pomimo ze prowadzila 1-0 :whistle:


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 29 maja 2019, 23:00

realbs pisze:Wole wybuchnąć radością po oficjalce Pepa/Sarriego niż się rozczarować, gdy skończymy z Inzgahim.
I powiedzieć 'a nie mówiłem?'

Wiadomo


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 maja 2019, 23:02

Ale przecież miał przyjść Sarri, to co, nie będzie go ? Wygrywa finał i nagle po omacku szukamy dalej ?


Obrazek
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 29 maja 2019, 23:07

MRN pisze:Ale przecież miał przyjść Sarri, to co, nie będzie go ? Wygrywa finał i nagle po omacku szukamy dalej ?
Hehe dokladnie. A Agnelli, Sarri i ludzie z Chelsea sa idiotami i w dniu finalu rozmawiaja o odejsciu trenera :D

Bedzie na 100% jakis top trener (Pep). To juz jest ustalone. Kwestia paru dni i sie dowiemy.


realbs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2014
Posty: 317
Rejestracja: 22 listopada 2014

Nieprzeczytany post 29 maja 2019, 23:13

Mehehehe pisze:
realbs pisze:Wole wybuchnąć radością po oficjalce Pepa/Sarriego niż się rozczarować, gdy skończymy z Inzgahim.
I powiedzieć 'a nie mówiłem?'

Wiadomo

Poleciłbym mocny rozbieg w kierunku jakiejś wielkiej ściany, ale się powstrzymam.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 29 maja 2019, 23:21

Jeśli ktoś naprawdę nie widzi, że coś ewidentnie się dzieje, to ja nie mam pytań. Nie wiem czy nowym trenerem będzie Guardiola (myślę, że tak), ale takiej blokady informacyjnej i ogólnej dezinformacji klub na pewno nie stosowałby w przypadku angażu trenera kalibru Inzaghiego czy Mihajlovicia.

Przejmowanie się jakimiś pseudo-dementi w mainstreamowych mediach świadczy tylko o tym, że ludzie żyją w jakiejś szklanej bańce. To już nie te czasy, pobudka! ;)


Pisząc posta, skorzystam z okazji: gratulacje dla Sarriego. Bardzo lubię tego trenera i kiedyś chętnie zobaczyłbym go w Juve. Jednocześnie podtrzymuję swoje zdanie - póki co nie widzę szans na jego angaż.
Ostatnio zmieniony 29 maja 2019, 23:23 przez pumex, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 29 maja 2019, 23:23

Wojtek pisze:Sarri właśnie przestał być trenerem, który nigdy nic nie wygrał :-)
To już jego druga zdobycz !! 16 lat temu zdobył puchar Włoch Serie D :D


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 01:06

Sarri powiedział ze szanuje kibiców Napoli ale zawód to zawód.
Sarri będzie naszym trenerem.
Nie ośmieszajcie sie z tym Guardiolą już. Prosze Mrozzi.


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 01:10

Skoro już niemal wszyscy w tym temacie się zgadzamy, że Juve świetnie odcina media od informacji to wcale się nie zdziwię jeśli tego Momblano czy niektórych guru na VS też w jakiś sposób kontrolują. Przecież ktokolwiek dostaje poufne informacje i je upublicznia to po prostu strzela sobie w stopę oraz działa na szkodę klubu.

Mocno wierzę w te doniesienia z VS... albo raczej chcę wierzyć, ale jedyne co mi nie pasuje to ten Momblano i jego show na YouTube. Nie kleją mi się te dwa fakty: świetne i profesjonalne zagrywki zarządu i gość, który zdradza sporo insiderskich informacji na temat nie tylko trenera, ale i potencjalnych grubych transferów. Przecież takiego gościa po czymś takim powinni skasować w sekunde, a on dalej spija śmietankę z całej tej sytuacji i bawi się w najlepsze.

Albo Momblano tyle mówi bo mu na to pozwalamy, bo czymś sobie zasłużył... lub mamy w tym interes na przyszłość. Jest też taka opcja, że zarówno mainstream, jak i Momblano + guru na VS mówią to, co zarząd chce żeby mówili, a prawda będzie zupełnie inna.

Wierzę w mocne nazwisko na ławce trenerskiej od nowego sezonu, a także w przynajmniej jedno konkretne wzmocnienie kadrowe. Bardzo chciałbym Guardiolę, ale nie zdziwi mnie absolutnie żaden rozwój wypadków.


ODPOWIEDZ