Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 maja 2019, 07:19

Nie, nie dlatego i nie sądzę aby był to Sarri także na wzgląd Nedveda. Już to widzę jak Nedved przyjmuje w swoje ramiona Sarriego.
Te informacje po prostu kupy się nie trzymają.


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 29 maja 2019, 07:56

Gasp zostaje w Atalancie.

Kto teraz do Romy?

Codziennie Tutto ładuje Sarriego na głównej.

Jak to sie sprawdzi to aż straszne jak szybko wiedzieli.
Ostatnio zmieniony 29 maja 2019, 08:48 przez Adrian27th, łącznie zmieniany 1 raz.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 maja 2019, 08:02

Może Sarri? :-)


Obrazek
Verse

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 sierpnia 2009
Posty: 200
Rejestracja: 31 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 29 maja 2019, 09:30

Liczę na to, że wiadomości z VS od Versilli są prawdziwe, ale mam dziwne przeczucie, że przyjdzie Pochettino. W sumie to nie pogardziłbym Mauricio :whistle:


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 29 maja 2019, 10:35

Klopp, Guardiola, Pochettino... bo fantazja, fantazja, fantazja jest od tego aby bawić się, aby bawić się aby bawić się na całego.


:allegri: na śmietnik
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 29 maja 2019, 11:06

Długi artykuł Momblano na swojej stronie zatytułowany "Juventus-Guardiola: najwyższy poziom romansu", nie chce mi się przytaczać całości, bo sporo tam lania wody i niepotrzebnych informacji, najciekawsza rzecz, którą można tam przeczytać:

Od czego zacząć? Od końca: umowa wstępna zdeponowana w miejscach zaufania nie tylko istnieje, ale została podpisana wczesną wiosną przez Josepa Guardiolę.

Z innych pobocznych rzeczy, które mogą mieć wpływ na sytuację, dzisiaj odbywają się w Baku obrady komitetu wykonawczego UEFA. Nas interesuje jeden punkt.
Porządek obrad posiedzenia Komitetu Wykonawczego UEFA jest następujący:

• Finał Ligi Mistrzów UEFA kobiet 2021 - wybór stadionu

• Zatwierdzenie niektórych przepisów technicznych i konkursów

Mistrzostwa Europy w futsalu w latach 2020–22
2019/20 Mistrzostwa Europy UEFA do lat 17 i U19
2019/20 Mistrzostwa Europy UEFA kobiet do lat 17 i mistrzostw U19
Przepisy dyscyplinarne UEFA (edycja 2019)
Zasady bezpieczeństwa i ochrony UEFA (edycja 2019)
Zasady proceduralne Organu Kontroli Finansowej Klubu UEFA (edycja 2019)
Zasady konkursu - dostosowanie do reguł gry


FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 29 maja 2019, 12:03

Obrazek

Jednak Sarri...


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 maja 2019, 12:07

FelekJUVE pisze:Obrazek

Jednak Sarri...
Kasacja


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 29 maja 2019, 13:13

Sky - wizyta Agnelliego w Baku nie ma żadnego związku z przyszłością ławki trenerskiej Juventusu.

Swoją drogą - który poważny klub w dniu europejskiego finału pozwoliłby swojemu trenerowi na jakieś romanse z innym klubem? Nie wiem czy w to wierzę czy chcę w to wierzyć, ale Andrea wykorzystał okazję do spotkania z rodakiem, pewnie wymienili poglądy, życzył mu powodzenia wieczorem, a przy okazji odegrał swoją rolę w tej całej szopce i dał pretekst mediom.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 29 maja 2019, 14:20

Agnelli się osobiście fatygował, by przekonywać Sarriego do objęcia stanowiska; wręcz zabijają się o niego, cudowny szkoleniowiec z sukcesami. :ahsisi: Aż strach pomyśleć, że ma tu swoich sprzymierzeńców. Gdyby Juventus chciał Sarriego, ten na kolanach by do Turynu przybył. Dalej uważam, że w Turynie ujrzymy go co najwyżej w roli trenera rywali.


miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 29 maja 2019, 14:23

Vincitore pisze:Sky - wizyta Agnelliego w Baku nie ma żadnego związku z przyszłością ławki trenerskiej Juventusu.

Swoją drogą - który poważny klub w dniu europejskiego finału pozwoliłby swojemu trenerowi na jakieś romanse z innym klubem? Nie wiem czy w to wierzę czy chcę w to wierzyć, ale Andrea wykorzystał okazję do spotkania z rodakiem, pewnie wymienili poglądy, życzył mu powodzenia wieczorem, a przy okazji odegrał swoją rolę w tej całej szopce i dał pretekst mediom.
Panowie czy wy już co poniektórzy nie przeasadzie ? Kiedy nasi mają szukać tego trenera? Jak oni cały czas tylko zwodzą dziennikarzy ,kibiców, bawią się z nami w kotka i myszkę .
A może oni naprawdę badaja rynek ,sondują każda opcje ? Hmmm??


Wesoł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2006
Posty: 211
Rejestracja: 10 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 29 maja 2019, 15:29

miczbi pisze:
Vincitore pisze:Sky - wizyta Agnelliego w Baku nie ma żadnego związku z przyszłością ławki trenerskiej Juventusu.

Swoją drogą - który poważny klub w dniu europejskiego finału pozwoliłby swojemu trenerowi na jakieś romanse z innym klubem? Nie wiem czy w to wierzę czy chcę w to wierzyć, ale Andrea wykorzystał okazję do spotkania z rodakiem, pewnie wymienili poglądy, życzył mu powodzenia wieczorem, a przy okazji odegrał swoją rolę w tej całej szopce i dał pretekst mediom.
Panowie czy wy już co poniektórzy nie przeasadzie ? Kiedy nasi mają szukać tego trenera? Jak oni cały czas tylko zwodzą dziennikarzy ,kibiców, bawią się z nami w kotka i myszkę .
A może oni naprawdę badaja rynek ,sondują każda opcje ? Hmmm??


Nie mam zielonego pojęcia czy to będzie Guardiola, Sarri, Inzaghi czy Nawałka, nie mam nawet swojego subiektywnego opartego na intuicji typu. Za dużo niewiadomych.

Ale to czego jestem pewien (no, tak w 95%) to to, że nie ma żadnego szukania i sondowania, Paratici nie lata nerwowo między Manchesterem, Londynem i Italią żeby na chybcika coś na ostatnią chwilę załatwić, bo wszystko z tym tajemniczym Panem X jest załatwione. Jest czekanie z ogłoszeniem na dobry moment. Uważam tak patrząc na to jak z głową jest prowadzony nasz klub, na transfer Ronaldo rok temu i na to jak bardzo Andrea ceni Allegriego.

U nas na forum była silna grupa uważająca, że Maxa trzeba wywalić choćby jego miejsce miał zająć Franek Smuda, wywalenie Maxa było priorytetem absolutnym. Nie wierzę, żeby Agnelli też tak uważał. Nie chcę kolejnej dyskusji na temat osiągnięć Maksia wzbudzać, ale mistrzostwo Włoch i ćwierćfinał LM to niedosyt dla naszych rozbuchanych oczekiwań, niemniej obiektywnie nie jest to jakaś wielka kompromitacja, no świat by się nie zawalił gdyby Allegri został z nami na kolejny sezon. Oczy by się kilku osobom wykrwawiły, ale Juventus zbliżyłby się do tych swoich 10 scudetto z rzędu, w LM walkę by nawiązał, może szczęście by tym razem dopisało. Dążę do tego, że nie wierzę w pożegnanie Allegriego, nie mając wcześniej dogadanego konkretnego trenera. Pozostaje czekać na info kto to jest. Może top, może jakiś ich kontrowersyjny pomysł (czy na forum była chociaż 1 osoba, która po zwolnieniu Conte stwierdziła "chciałbym Massimiliano Allegriego"? ), ale ten człowiek już jest zaklepany.
Ostatnio zmieniony 29 maja 2019, 15:31 przez Wesoł, łącznie zmieniany 1 raz.


"Życie to jedna wielka impreza, rób wszystko żeby nie być na niej kelnerem"
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 maja 2019, 15:30

Nie szukają trenera bo ten już jest zaklepany.


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 29 maja 2019, 15:44

miczbi pisze:
Vincitore pisze:Sky - wizyta Agnelliego w Baku nie ma żadnego związku z przyszłością ławki trenerskiej Juventusu.

Swoją drogą - który poważny klub w dniu europejskiego finału pozwoliłby swojemu trenerowi na jakieś romanse z innym klubem? Nie wiem czy w to wierzę czy chcę w to wierzyć, ale Andrea wykorzystał okazję do spotkania z rodakiem, pewnie wymienili poglądy, życzył mu powodzenia wieczorem, a przy okazji odegrał swoją rolę w tej całej szopce i dał pretekst mediom.
Panowie czy wy już co poniektórzy nie przeasadzie ? Kiedy nasi mają szukać tego trenera? Jak oni cały czas tylko zwodzą dziennikarzy ,kibiców, bawią się z nami w kotka i myszkę .
A może oni naprawdę badaja rynek ,sondują każda opcje ? Hmmm??
To nie jest polska Ekstraklasa gdzie zwalniasz trenera, który przyniósł do klubu 11 trofeów i na następny dzień gorączkujesz się co dalej i przeglądasz foldery z wolnymi opcjami, tylko znakomicie zarządzana korporacja planująca ruchy z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Trener już jest, trzymają nas ramy czasowe by go ogłosić i różne detale. Nie wiem czy to Guardiola, ale jedyne co wszyscy tutaj robimy to próbujemy to ustalić siląc się różnymi źródłami i wymieniając spostrzeżenia.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 maja 2019, 15:55

Z całą pewnością nie jest to Sarri a przynajmniej nic na to nie wskazuje. Przypuszczam, że będzie niespodzianka choć nic mnie nie zdziwi przy tym zarządzie. Jestem przeciwnikiem Conte, nie trawię tego "Juventino" za dychę ale naprawdę zarząd pozwoliłby mu odejść do interu wyciągając asa z rękawa w postaci Sarriego ?

leone 86 z VS napisał, że jego wtyki potwierdziły dziś ponownie...chyba nie muszę pisać.


Obrazek
ODPOWIEDZ