Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1767
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 20:34

Szilgu pisze:
Mati1990 pisze:
zakiii pisze:Paratici przed meczem: Nie mamy kontaktu z Guardiolą.

Edit: Zapomniałem dodać - "Ponieważ ma ważny kontrakt".
I na tym możemy skończyć sagę pt "Guardiola" :whistle:

Momblano i te inne guru z VS mają/mieli fajną zabawę, ale czas na powagę i oswoić się powoli z Maurycym dresiarzem, bądź Szymonem rzymianinem :cwaniak:
Średnio wierzę w Pepa, ale takie komentarze brzmią jak słaby trolling :D Czy Ty pierwszy raz czytasz wywiad z naszymi dyrektorami?
Nie, nie pierwszy, ale cała ta sprawa z Pepem jest dziwna, za to coraz więcej mówi się o Maurycym, i to nie jest trolliowanie, po prostu dopóki nie pojawi się oficjalna wiadomość o Pepe, to uważam, że największe szanse będzie miec niestety Sarri.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 20:36

A odnośnie Kloppa, przypomniała mi się wypowiedź Marchisio w dniu 15.05, która była zresztą publikowana na głównej ale to jeszcze bardziej nieprawdopodobne niż Pep :

"Chciałbym, aby Juventus poprowadził trener, którego aktualnie będzie bardzo ciężko zatrudnić: Jurgen Klopp. Szaleję na punkcie jego sposobu gry. Myślę, że znakomicie poradziłby sobie we włoskiej piłce. Jeśli jednak Allegri zostanie to nie będzie można mówić, że stało się coś złego, ponieważ to trener, który zawsze jest gwarancją zwycięstw".

Pamiętam jak rok temu Markiz jako pierwszy lajkował CR7 kiedy pojawiły się pogłoski.


Obrazek
Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 20:52

Żadnego Kloppa nie będzie. Dajcie spokój. Nasza jedyna szansa to Guardiola i zawiecha dla City.


#FinoAllaFine
#WeAreOne
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 21:08

Ile jeszcze będzie trwała ta szopka ?

Gdzieś przewijała się data 28 maja jako ważny dzień ?


Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 453
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 21:13

Sorek21 pisze:Ile jeszcze będzie trwała ta szopka ?

Gdzieś przewijała się data 28 maja jako ważny dzień ?


Już miało być wszytko wiadomo po Pucharze FA. Teraz 28 maja. Później powiedzą, że po finale LE, a na koniec, że po finale Liverpool - Tottenham.


ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 21:14

Ehem pisze:
Sorek21 pisze:Ile jeszcze będzie trwała ta szopka ?

Gdzieś przewijała się data 28 maja jako ważny dzień ?


Już miało być wszytko wiadomo po Pucharze FA. Teraz 28 maja. Później powiedzą, że po finale LE, a na koniec, że po finale Liverpool - Tottenham.
padł także termin początku czerwca - dzień w którym zamknięte będzie muzeum Juve


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 21:23

Jaka szopka? Sami sobie ją napędzacie, bo sezon jeszcze trwa i Juventus ma trenera. W dodatku jeszcze finały europejskich pucharów, także ciężko się spodziewać szybkiego ogłoszenia. A te daty to jak na razie propozycje prasy/insajderów...


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 21:23

Ehem pisze:
Sorek21 pisze:Ile jeszcze będzie trwała ta szopka ?

Gdzieś przewijała się data 28 maja jako ważny dzień ?


Już miało być wszytko wiadomo po Pucharze FA. Teraz 28 maja. Później powiedzą, że po finale LE, a na koniec, że po finale Liverpool - Tottenham.
Nikt nigdzie nic nie pisał o finale FA. Termin był na 4 czerwca i nic się nie zmienia jak na razie.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 21:35

Mati1990 pisze:
Szilgu pisze:
Mati1990 pisze:
I na tym możemy skończyć sagę pt "Guardiola" :whistle:

Momblano i te inne guru z VS mają/mieli fajną zabawę, ale czas na powagę i oswoić się powoli z Maurycym dresiarzem, bądź Szymonem rzymianinem :cwaniak:
Średnio wierzę w Pepa, ale takie komentarze brzmią jak słaby trolling :D Czy Ty pierwszy raz czytasz wywiad z naszymi dyrektorami?
Nie, nie pierwszy, ale cała ta sprawa z Pepem jest dziwna, za to coraz więcej mówi się o Maurycym, i to nie jest trolliowanie, po prostu dopóki nie pojawi się oficjalna wiadomość o Pepe, to uważam, że największe szanse będzie miec niestety Sarri.
Ja to rozumiem. Ale biorąc pod uwagę wypowiedzi zarządu to równie dobrze Maciek Żurawski mógłby napisać, że wątpi w Pepa, a w odpowiedzi dostalibyśmy post, że to kończy dywagacje, wracajcie do domów :-) Naprawdę sądziłeś, że ta wypowiedz zamknie usta 'naiwnym'?


Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 453
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 21:42

Poprostu pisze:
Ehem pisze:
Sorek21 pisze:Ile jeszcze będzie trwała ta szopka ?

Gdzieś przewijała się data 28 maja jako ważny dzień ?


Już miało być wszytko wiadomo po Pucharze FA. Teraz 28 maja. Później powiedzą, że po finale LE, a na koniec, że po finale Liverpool - Tottenham.
Nikt nigdzie nic nie pisał o finale FA. Termin był na 4 czerwca i nic się nie zmienia jak na razie.
Nie chce mi się szukać, ale ktoś coś o tym pisał.


tyrlas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2012
Posty: 80
Rejestracja: 24 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 21:47

Poprostu pisze:
Ehem pisze:
Sorek21 pisze:Ile jeszcze będzie trwała ta szopka ?

Gdzieś przewijała się data 28 maja jako ważny dzień ?


Już miało być wszytko wiadomo po Pucharze FA. Teraz 28 maja. Później powiedzą, że po finale LE, a na koniec, że po finale Liverpool - Tottenham.
Nikt nigdzie nic nie pisał o finale FA. Termin był na 4 czerwca i nic się nie zmienia jak na razie.
A nie przypadkiem dopiero 14 czerwca?


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 21:55

Ponoć podpisanie 4. czerwca, prezentacja 14. Ale zobaczymy. Niech to się kończy.


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 22:12

Zabawne jaka rzesza ludzi już snuje plany co to Guardiola zrobi, jak ustawi... A Dybala u niego zdobedzie złotą piłkę grając na szpicy bo Sterling coś tam :D.
Ostatnim zagranicznym trenerem Juventusu był Deschamps 13 lat temu w Serie B, a idąc dalej Czech Vycpalek, który opuścił klub w... 1974 roku.
Szansa na odejście Allegriego wynosiła 50% więc nie było specjalnie trudno 'mieć racji' w tej kwestii.

Dla mnie Sarri jest dobrym kandydatem. Doświadczenie z Napoli i Chelsea, ofensywna piłka, czego mu brakuje? No tak on nic nie wygrał... choć rok temu było bardzo blisko, gdy Juventus przegrał u siebie, a potem w niewytłumaczalny sposób pokonał Inter. Czysty fart.
Napoli Sarriego to 66% zwycięstw przy 70% Juventusu Allegriego. Max przed objęciem Juventusu co wygrał? Jedno scudetto śmiechu z Milanem, z najsłabszym Juve w nowożytnej historii i Interem przesyconym sukcesami po erze Mourinho. Tak to wiadomo, zero tituli i słupek Nianga w Barcelonie. Jedyna gwarancja w Europie jest taka, że grając jak do tej pory, to wazon do Turynu nie pojedzie nigdy. Tymczasem Sarri faktycznie jest gwarantem zmiany stylu. Garnitur na LM jakiś się znajdzie, a dres i fajki pamiętam jeszcze jako rekwizyty niejakiego Marcelo L.
Co niektórzy piszą jeszcze o 'braku klasy' u Sarriego, o czym konkretnie mowa? Raczej pamiętam jego dość stonowane (nijakie) wypowiedzi... Nie wiem, co powiecie o 'klasie' Maxa Allegriego gdy stękał całymi miesiącami o golu Muntariego? Albo tłumaczył dwumecz z Ajaxem kontuzjami, ignorując to, że przeciwnik totalnie zdemolował jego wizję futbolu? Jeszcze zbeształ w telewizji Adaniego, który tylko głośno powiedział to, co każdy widzi i komentuje. No klasa, nie ma co.
Jest do wzięcia trener ofensywny, z doświadczeniem, z niejasną sytuacją w Londynie. No i Włoch - dla mnie bez znaczenia, ale nie ja decyduję.

W ogóle nie bardzo mi się podoba co robi teraz Allegri. Drużyna regularnie kompromituje się na boisku, a ten odwala jakieś szopki z goleniem włosów i udziela 5 wywiadów dziennie. Halo sezon się jeszcze nie skończył (ok teraz już tak...) i kibice zasługują na trochę radości po kompromitacji w LM. Statystyka Allegriego jest niesamowicie wyciągnięta do góry przez okres Juve. To nie jest tak, że jakiś bóg opuszcza Turyn i teraz wszyscy trzęsą portkami co to będzie. Wzięliśmy trenera, który pokazał coś tam ciekawego na poziomie Cagliari, a jego okres w Milanie oceniany był różnie. Nie brakuje opinii, że Max był architektem upadku Milanu, choć osobiście się z tym nie zgadzam. Szczęśliwie, ten trener okazał się dobrym fachowcem. Jestem bardzo ciekaw co pokaże u nowego pracodawcy. Bez całej struktury stojącej murem za nim, bez sielankowych śniadań z prezesem, bez dużej przewagi personalnej składu. W większości klubów posada trenera to prawdziwe gorące krzesło a włodarze wcale niekoniecznie odcinają trenera od wszelkiej krytyki.

Inter - Empoli 1-1! Właśnie padło wyrównanie. Chyba Conte jednak będzie wolny :D.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 22:24

Garreat pisze:Dla mnie Sarri jest dobrym kandydatem. Doświadczenie z Napoli i Chelsea, ofensywna piłka, czego mu brakuje?
Jak ktoś ma ochotę polemizować z tym stwierdzeniem to moje argumenty na wcześniejszych stronach - można się podeprzeć.

Ja już nie mam siły. Za kilka stron znowu ktoś rzuci tym stwierdzeniem od tak, bo może.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 22:28

Ci guru z VS naprawdę co roku podają informacje które się sprawdzają?


ODPOWIEDZ