Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
mendy90

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 lutego 2009
Posty: 13
Rejestracja: 14 lutego 2009

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 23:19

Po komentarzach trenerów wywnioskować można iż:
1. Pep zostaje w City kilka razy zaprzeczał ( to bardzie włoscy dziennikarze go ściągają do nas)
2. Jurgen zostaje w LFC( mało tematu na to że ma odejść)
3.Pochetino ( zachwala obiekty totków)
4. Sarri (zostaje w Londynie)
5. Inzaghi ( zostaje w Lazio)
6, Conte( poszedł do Interu, pewnie juve się nie zgłaszało)

Dlatego trenerem będzie ktoś kogo nie obstawialiśmy ale miejmy nadzieję że rozwinie się tak jak Ci wyżej wymienieni.


goodman

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 października 2013
Posty: 63
Rejestracja: 08 października 2013

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 23:25

mendy90 pisze:Po komentarzach trenerów wywnioskować można iż:
1. Pep zostaje w City kilka razy zaprzeczał ( to bardzie włoscy dziennikarze go ściągają do nas)
2. Jurgen zostaje w LFC( mało tematu na to że ma odejść)
3.Pochetino ( zachwala obiekty totków)
4. Sarri (zostaje w Londynie)
5. Inzaghi ( zostaje w Lazio)
6, Conte( poszedł do Interu, pewnie juve się nie zgłaszało)

Dlatego trenerem będzie ktoś kogo nie obstawialiśmy ale miejmy nadzieję że rozwinie się tak jak Ci wyżej wymienieni.
7. Allegri zostaje w Juve

Dlatego wnioskowanie po komentarzach trenerów możemy odłożyć na bok.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 23:41

19 pisze:Przecież Chiellini nie powie że do Juve przyjdzie słaby czy przeciętny trener, dlatego jego słowa to żaden wyznacznik.
Jeszcze trochę i kibice będą już zmęczeni tymi domysłami.
Nie powie, to prawda, ale co do tego, że ma pełną wiedzę kto będzie trenerem nie mam wątpliwości. Brat Chielliniego jest w strukturach klubu, był nawet na spotkaniach na szczycie gdy ważyły się losy Allegriego. Chiellini wiedzą podzielił się zapewne jedynie z Bonuccim i Barzaglim, a grupie latynosko-europejskiej nic nie powiedział, patrząc na to jakimi przygłupami są brat Dybali, który lapta wszystko by zdobyć popularność lub sam Douglas Costa nadużywający social mediów.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 23:46

Vincitore pisze:
19 pisze:Przecież Chiellini nie powie że do Juve przyjdzie słaby czy przeciętny trener, dlatego jego słowa to żaden wyznacznik.
Jeszcze trochę i kibice będą już zmęczeni tymi domysłami.
Nie powie, to prawda, ale co do tego, że ma pełną wiedzę kto będzie trenerem nie mam wątpliwości. Brat Chielliniego jest w strukturach klubu, był nawet na spotkaniach na szczycie gdy ważyły się losy Allegriego. Chiellini wiedzą podzielił się zapewne jedynie z Bonuccim i Barzaglim, a grupie latynosko-europejskiej nic nie powiedział, patrząc na to jakimi przygłupami są brat Dybali, który lapta wszystko by zdobyć popularność lub sam Douglas Costa nadużywający social mediów.
Ja też uważam że wie, ale czy to Sarri, Inzaghi czy Pep to o każdym powiedziałby że jest fantastyczny, bo tak musi lub tak uważa. Więc słowa Kielona nic nam nie mówią


Juve4ever10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2004
Posty: 59
Rejestracja: 27 października 2004

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 23:48

Panowie. Calma calma. Wiadomo, Pep czy Pochettino byliby marzeniem ale samo zwolnienie Maximiliana juz jest krokiem naprzod, naszym zbawieniem, ktore pozwala patrzec w przyszlosc
z optymizmem, niezaleznie czy przyjdzie jakis kozak czy Sarri/Inzaghi. Kazdy z zawodnikow cofal sie w rozwoju pod batuta Allegriego + szpital + zero pomyslu na gre ofensywna. Ja osobiscie nie wyobrazalem sobie kolejnego sezonu z tym trenerem. Zycze mu wszystkiego dobrego, bo poczatek mial dobry ale z sezonu na sezon bylo coraz bardziej jalowo. Reasumujac. Zostalo czekac na oficjalne informacje. Mam nadzieje, ze nie bedzie to jedynie nikt z dwojki Mourinho/Mihajlovic. Osobiscie uwazam, ze gdyby nie mieli w planach zatrudnic lepszego kandydata niz Max, to nie zwolniliby go, a dla zarzadu Sarri czy Inzaghi raczej nie wydaja sie na tyle lepsi zeby podejmowac ryzyko. Stawiam na kogos z topu💪


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 maja 2019, 00:04

Uważam tak samo dlatego nawet do głowy mi nie przychodzi Sarri czy Inzaghi. Nic do nich nie mam, to dobrzy trenerzy ale nie na Juve i nie teraz. Ronaldo u schyłku kariery, ostatnie momenty aby wygrać przy jego pomocy LM, zwolnienie Allegriego, który jakieś tam wyniki gwarantował aby zastąpić go Sarrim czy Inzaghim ? Nie może być, musi być ktoś z topu i też to powtarzam...Nedved twierdził, że mają pomysły, wszyscy milczą, rżną głupa - to musi być niespodzianka. Wyobraźcie sobie, że po tych cyrkach, po kilkunastu dniach ogłaszają Sarriego - zbawcę ! :)
To dobry trener ale dla tej grupy, szczególnie CR7 musi być wielki autorytet.
Oczywiście ufam zarządowi więc jeżeli wybiorą Sarriego, Inzaghiego czy Stramacioniego to wierzę, że wiedzą co robią ale do tego nie potrzeba pomysłu jak to mawiał Nedved i podchodów. Maja być oni, to niech już ogłoszą bo męczą psychicznie.
Nie wierzę też w to, że zatrudnią kogoś mówiąc - podpisz na dwa lata bo za dwa lata Pep przyjdzie. Ten zarząd nie jest głupi aby tak trenerów traktować a żaden trener na to nie pójdzie raczej. No nie - wyczuwał coś katalońskiego...
Ale jaja, przez ten cyrk nawet wątek o transferach przestał mnie interesować :D


Obrazek
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 25 maja 2019, 00:17

Włosi są bardzo zapatrzeni w siebie i swoją myśl szkoleniową. Mam obawy, że dla Agnellego, Sarri jest czołowym trenerem. A nasze dywagacje o tym, że to ostatnie sezony Ronaldo i potrzeba wielkiego trenera nie pokrywają się z interpretacją świata przez Agnellego i spółkę.
Ostatnio zmieniony 25 maja 2019, 00:20 przez 19, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve4ever10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2004
Posty: 59
Rejestracja: 27 października 2004

Nieprzeczytany post 25 maja 2019, 00:19

Rowniez jestem zdania, ze wszystko nakreca osoba Ronaldo. Zarzad rozbil bank dla tej inwestycji i moze zdawac sobie sprawe, ze to ostatni gwizdek aby chwycic trenera ktory zrobi z niego odpowiedni uzytek. Odpali go, bo nie oszujujmy sie, robil co mogl ale taktyka maxa go wykastrowala z jego atrybutow, jak zreszta 3/4 naszego skladu... nie wierze ponadto w stwierdzenia, ze zarzad rozstal sie z Allegrim, bo ten walnal pierscia I zarzadal od klubu mocnych wzmocnien do pomocy czy pogonienia Dybali/Costy/Cancelo... nie wierze w to. Nie pasuje mi to do niego.
Bardziej obstawiam, ze zarzad poprostu zrozumial, ze czas zaczac grac odwazna pile jak inne topowe zespoly a z Allegeim to nie wchodzilo w rachube...


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 25 maja 2019, 00:24

Paganini w wieczorze sportowym na Rai potwierdził, że swoimi kanałami również dotarł do informacji o Maserati. Nasi włoscy przyjaciele uważają go za zbyt kompetentnego by się wystawiać bez pewnej wiedzy na jakiś temat. Do rozstrzygnięcia pozostaje kwestia dlaczego nie mogliby zwyczajnie kupić tego samochodu skoro to dla nich sprawa groszowa. Jeżeli to prawda z tym samochodem to moim zdaniem jest to gigantyczna wskazówka.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 25 maja 2019, 00:34

Vincitore pisze:Paganini w wieczorze sportowym na Rai potwierdził, że swoimi kanałami również dotarł do informacji o Maserati. Nasi włoscy przyjaciele uważają go za zbyt kompetentnego by się wystawiać bez pewnej wiedzy na jakiś temat. Do rozstrzygnięcia pozostaje kwestia dlaczego nie mogliby zwyczajnie kupić tego samochodu skoro to dla nich sprawa groszowa. Jeżeli to prawda z tym samochodem to moim zdaniem jest to gigantyczna wskazówka.
Szczerze mówiąc to ja się nie dziwie ze nie kupują.

To się nie opłaca. Bogaci lubia wygodę.
Takie auto ma pełen serwis, zmianę opon itp w cenie. Zero trosk. Jak się znudzi to od ręki biorą nowe. Bez szukania kupca.

Jeżeli to prawda, to chyba sprawa naprawde jest przesadzona


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 maja 2019, 00:37

Bogaci ludzie, mobilni raczej nie kupują na własność aut chyba, że ktoś ma fioła jak CR7 i sobie kolekcję robi. Wynajem długoterminowy to wygodna opcja, poza tym bogatym ludziom samochody szybko się nudzą ;)
Allegri poszedł i może właśnie tegoroczna edycja LM naszym włodarzom otworzyła oczy. Zespoły grające ofensywnie zgarniają najlepsze kawałki ze stołu a zachowawcza taktyka nie zdaje egzaminu w obecnych czasach kiedy futbol jest coraz szybszy. W to głęboko wierzę bo na takiej taktyce przejechał się Juventus, nie jednokrotnie przejechało się Atletico. Z tym samochodem rzeczywiście jest wskazówka podobnie jak komunika AGI, które jest bardzo wiarygodnym i poważanym źródłem.

Widzę, że Adrian ubiegł mnie w kwestii samochodów.


Obrazek
Juve4ever10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2004
Posty: 59
Rejestracja: 27 października 2004

Nieprzeczytany post 25 maja 2019, 00:42

Agnelli juz zdazyl pokazac, ze sie rozwija, odchodzi od tradycji itp. Zmiana herbu, nowe stroje, hasla - ze nie wolno sie bac zmian. Jest prekursorem jezeli chodzi o wprowadzanie zmian w pilce w Italii I Europie. Wiem, ze to jest marketing a w sprawach czysto sportowych moze miec inne zdanie ale miejmy nadzieje, ze idzie to w parze u niego I zwolnienie Allegrego bylo wynikiem checi zmiany wejscia na poziom worl class, rowniez jezeli chodzi o sama gre. To biznesmen z krwi I kosci. Pewnie zdaje sobie sprawe, ze jezeli Juve nie bedzie gralo gownopilki a zacznie kopac jak Barcelona/City to przyciagnie kibicow, zainteresuje media zagraniczne, wzrosna dochody I wkoncu wskoczymy na poziom Bayernu/Manchesteru itp o czym nie raz sie wypowiadal Agnelli, do tego zmierzaja.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 maja 2019, 00:45

Teraz ma szansę udowodnić to, że to nie są czcze słowa.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 25 maja 2019, 00:47

Auto jak auto, ale co ważne, w powiązaniu z Juventusem.

EDIT

Raczej nie, bo rozmawia z nami od kilku miesięcy, więc pewnie zdążył się zorientować co i jak. Za poważny gość na takie podchody. Wcześniej otwarcie nas dwukrotnie odwalił, więc gdyby chciał zrobiłby to ponownie.
Ostatnio zmieniony 25 maja 2019, 01:07 przez mrozzi, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve4ever10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2004
Posty: 59
Rejestracja: 27 października 2004

Nieprzeczytany post 25 maja 2019, 01:03

Chyba, ze tak z tym samochodem. Pep rzekl do swojej zony. Wez wypozycz sobie jakies maseratti na ich koszt. Pojezdzij. Obczaj okolice, sprawdz atrakcje, czy Turyn czysty, czy nie smierdzi jak w Wenecji od kwitnacej wody... a ja im powiem, ze musze sie zastanowic do 1 czerwca💪


ODPOWIEDZ