Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 20:40

realbs pisze:
MRN pisze:Co prawda, później okazało się, że miał na myśli Lewandowskiego ;)
O, tego nie znałem xD Królowie mercato.


Chelsea daje kolejną szansę Sarriemu, więc myśląc logicznie, prawdopodobnie naszym trenerem będzie Inzaghi.

Szkoda, bo strasznie liczyłem na Pochettino a potem Sarriego, no ale trudno. Start miał Simone fantastyczny w Lazio, końcówka troszkę słaba, ale czas pokaże jak to będzie. Przynajmniej większa pewność, że weźmie SMSa ze sobą :czytaj:
A te Twoje źródła nie ćwierkają że Inzaghi idzie do Milanu?


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 20:50

Przecież Lotito mówi że Inzaghi resta.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 20:54

Acha, czyli nazwisko nowego trenera już znamy. Całe szczęście bo to oczekiwanie dobijało. Można się rozjeść, witaj Simone i powodzenia ! :ok:


Obrazek
Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 21:04

@realbs

Jeśli nie będziesz miał racji i przyjdzie Guardiola to zobowiążesz się już nigdy nie pisać w tym temacie? W ramach szeroko pojętej sprawy honoru?

Do tej pory myślałem, że tylko z malym jest coś nie tak (i nie chodzi tu tylko o ten temat), ale widzę, że ten sam 'problem' ma nieco więcej osób na tym forum :punish:

Żyjcie i pozwólcie żyć innym. Tylko o tyle proszę. Koledzy po szalu w osobach MRN, mrozzi, Vincitore, wcześniej jakku11 (przepraszam jeśli kogoś pominąłem) odwalają kapitalną robotę i właśnie dla nich się tutaj codziennie melduję katując F5.

Pewnie już wszyscy zdążyli przyjąć do wiadomości, że masz odmienne zdanie. Szanuję je, ale nie musisz bez przerwy nam o tym przypominać. To nie są jakieś wybory polityczne. Nie musisz się tak nadymać. Daj sobie na wstrzymanie, złap luz i baw się razem z nami :cwaniak: , bo jak to ktoś wcześniej napisał ostatnie dni to naprawdę extra fun.

PS. Dziś o 23:00 w Rai Sport program Calcio & Mercato. Osoby znające język włoski mogą monitorować.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 21:28

Program na Rai Uno można olać, mainstream nic nie wie, trzeba kopać w undergroundzie. Przetłumaczyłem poranny artykuł z Libero Quotidiano o domniemanym Maserati, o którym info mogło komuś umknąć lub było niekompletne.

City zaprzecza, Juve nie zaprzecza, Guardiola milczy, ale w międzyczasie gonią się pogłoski, mnożą się obserwacje, mnożą się wskazówki. Wkrótce Guardiola może pojawić się w Turynie, biorąc pod uwagę, że dwa dni temu, około godziny 12.50, pani Cristina Serra, żona obecnego trenera Manchester City, skontaktowała się telefonicznie z „Leasys”, długoterminową wypożyczalnią samochodów FCA. Cel połączenia? Rezerwacja modelu Maserati „Ghibli” w imieniu Juventusu. Klub Juventus jest w rzeczywistości wśród klientów „Leasys”, który oddaje swoją flotę Juve do dyspozycji swoim członkom, pracownikom lub innym podmiotom od czasu do czasu. Dlatego Guardiola i jego żona zaplanowali wycieczkę do Turynu i nie zabiorą tramwaju, aby poruszać się po mieście. Andrea Agnelli pomyślał o środkach transportu ... Tylko przypadek?

***

Radio Sportiva - pierwsi, którzy wrzucili informację o Guardioli
( ). Przed chwilą mieli podsumowanie dnia i telefony od słuchaczy. Padło pytanie czy nie obawiają się o swoją reputację gdy cała akcja się wysypie? Prowadzący Gabriele Tirinnanzi odpowiedział, że przeprowadzili dokładne badania, a ich źródło którym się posłużyli jest bardzo mocne.

W tym przypadku bym się jednak nie podniecał, bo równie dobrze tym źródłem mogły być posty na VS.
Ostatnio zmieniony 24 maja 2019, 21:37 przez Vincitore, łącznie zmieniany 3 razy.


pepiczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2019
Posty: 104
Rejestracja: 23 maja 2019

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 21:33

Vincitore pisze:Dlatego Guardiola i jego żona zaplanowali wycieczkę do Turynu i nie zabiorą tramwaju, aby poruszać się po mieście.
Myślę, że Guardiola powinien jednak zabrać tramwaj i zrobić rundkę po mieście. Lepsza prezentacja niż na stadionie.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 21:40

Wrzucałem to rano.

Lotito pytany o Inzaghiego u nas odparł, że zobaczymy, że nie wie..


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 21:42

mrozzi pisze:Wrzucałem to rano.

Lotito pytany o Inzaghiego u nas odparł, że zobaczymy, że nie wie..
A Król Mombly dzisiaj pisał, że jest 0% szans na Inzaghiego u nas.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 21:55

Ja też nie dostrzegam żadnych przesłanek, chyba ich Lotito olał i tyle. Milan sobie go może wziąć. Juventus za wysokie progi.


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 22:23

Siedzę i smażę dupę na tureckiej plaży, postanowiłem sobie zrobić reset od telefonu a i tak 3 razy dziennie wchodzę na JP poczytać temat o nowym trenerze. Chłopaki, którzy napędzacie tę machinę - szacun. Dostarczacie więcej rozrywki niż polscy animatorzy w hotelu. Szapoba :ok:

Co do osobistego komentarza. Na prawdę ciężko uwierzyć w takiego superstara jak Pep. Sarri to powierzchowny troglodyta bo nie neguję jego inteligencji - ale nie pasuje zwyczajnie do Juve. Simone? Why not?

A skończy się pewnie na Allegrim vol. 2, który sprowadzi za Perina synusia na rezerwowego GK i męczenia buły cd...


notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 22:51

Momblano

75% szatni Juventusu myśli, że kolejnym trenerem będzie Sarri. 20% Klopp.

Nie wiem, jak to skomentować, czy trolluje, czy odchodzi od swojej teorii z Pepem.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 22:56

Trolluje, bo bodaj wczoraj mówił, że piłkarze nie mają bladego pojęcia, kto będzie nowym trenerem,.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 22:59

Momblano sam nie wie bo wczoraj zaprzeczył Sarriego. Pozostaje pytanie czy zawodnicy wiedzą czy nie wiedzą ? Różnie może być ale Kielon w wywiadzie powiedział, że kibice muszą być spokojni bo przyjdzie wspaniały trener i Sarriego chyba na myśli nie miał choć w sumie Kielon to poczciwy chłop i dla niego wszyscy są wspaniali nawet gdyby chodziło o Rolando Marana :-)
Wychodzi na to, że nie dowiemy się prędko a zarząd nas katuje.
Poza tym Momblano miał ogłosić bombę, to była ta bomba ?
75% szatni uważa, że przyjdzie Sarri, 20 %, że Klopp a MRN, że Pepunio :prochno:
Te procenty są dobre bo widać, że Momblano je lubi - w końcu Allegri miał 0,9 % szans na pozostanie.


Obrazek
Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 23:04

Jak coś więcej będzie wiadomo to pewnie czwartek, piątek po Lidze Europy. Od 2 czerwca jadę na wakacje, więc wolałbym żeby sprawa była już załatwiona, jak nie to będę wchodził co chwila na telefon i sprawdzał kolejne info :D.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 23:06

Przecież Chiellini nie powie że do Juve przyjdzie słaby czy przeciętny trener, dlatego jego słowa to żaden wyznacznik.
Jeszcze trochę i kibice będą już zmęczeni tymi domysłami.


ODPOWIEDZ