Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
WhySoSerious?

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2016
Posty: 129
Rejestracja: 28 lipca 2016

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 17:15

Naprawdę myślicie, że dowiecie się czegokolwiek przed finałami LM i LE? :-) strzelajcie dalej :dance:


Verse

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 sierpnia 2009
Posty: 200
Rejestracja: 31 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 17:30

pepiczek pisze:
Poprostu pisze:
pepiczek pisze:
Kluby nie mają w zwyczaju wydawać oficjalnych komunikatów na temat plotek z forum.

Czyli te słowa nie są oficjalnym stanowiskiem klubu?

Zresztą Galassi jest dyrektorem Niewykonawczym w City więc nie ma nic do gadania.
Może i do gadania nic nie ma ale wie, co się dzieje w klubie. I nie narażałby się na ośmieszenie.

Zresztą fakt, że wypowiada się jedynie ”podrzędny człowiek zarządu” świadczy o stosunku City do tych plotek.

@pepiczek
Założyłeś WCZORAJ konto na JP o nicku pepiczek z avatarem Guardioli i próbujesz dementować plotki o jego przyjściu? Wygląda mi to na hipokryzję
:ahsisi:


binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 17:36

Verse pisze:@pepiczek
Założyłeś WCZORAJ konto na JP o nicku pepiczek z avatarem Guardioli i próbujesz dementować plotki o jego przyjściu? Wygląda mi to na hipokryzję
:ahsisi:
Skoro kibicuje City to jest wszystko w porządku, dementuje plotki, ma Pepunia w serduszku, tylko zapomniał się przyznać, że pomylił fora.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 17:37

binio pisze:
Verse pisze:@pepiczek
Założyłeś WCZORAJ konto na JP o nicku pepiczek z avatarem Guardioli i próbujesz dementować plotki o jego przyjściu? Wygląda mi to na hipokryzję
:ahsisi:
Skoro kibicuje City to jest wszystko w porządku, dementuje plotki, ma Pepunia w serduszku, tylko zapomniał się przyznać, że pomylił fora.
Przyszedł tu bo u siebie niema z kim rozmawiać :laugh:


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 17:39

Myślę, że to Guardiola we własnej osobie. :inlove:


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 17:51

Jeden z włoskich, freelancerskich dziennikarzy Luca Scarcella twierdzi, że agencja prasowa AGI, która zamieściła wczoraj informacje o tym, że podpisaliśmy Guardiole na 4 lata, płacąc mu 24 miliony euro rocznie, to wiodąca agencja prasowa na włoskim rynku. Juventus powinien oficjalnie coś takiego zdementować, a tego nie zrobił, pomimo, że często zdarzało mu się w przeszłości gasić takie sprawy na oficjalnej stronie. Wrzućcie sobie w google:

"nota della società site:http://www.juventus.com"

Przykład: https://www.juventus.com/it/news/news/2 ... ociet-.php


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 18:00

Vincitore pisze:Jeden z włoskich, freelancerskich dziennikarzy Luca Scarcella twierdzi, że agencja prasowa AGI, która zamieściła wczoraj informacje o tym, że podpisaliśmy Guardiole na 4 lata, płacąc mu 24 miliony euro rocznie, to wiodąca agencja prasowa na włoskim rynku. Juventus powinien oficjalnie coś takiego zdementować, a tego nie zrobił, pomimo, że często zdarzało mu się w przeszłości gasić takie sprawy na oficjalnej stronie. Wrzućcie sobie w google:

"nota della società site:http://www.juventus.com"

Przykład: https://www.juventus.com/it/news/news/2 ... ociet-.php
Vinci, czyśbyś i Ty uwierzył?

https://www.juventus.com/it/news/news/2 ... onelli.php

Element układanki kolejny.

Miejsce dla Pirlo.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 18:10

Adrian27th pisze:
Vincitore pisze:Jeden z włoskich, freelancerskich dziennikarzy Luca Scarcella twierdzi, że agencja prasowa AGI, która zamieściła wczoraj informacje o tym, że podpisaliśmy Guardiole na 4 lata, płacąc mu 24 miliony euro rocznie, to wiodąca agencja prasowa na włoskim rynku. Juventus powinien oficjalnie coś takiego zdementować, a tego nie zrobił, pomimo, że często zdarzało mu się w przeszłości gasić takie sprawy na oficjalnej stronie. Wrzućcie sobie w google:

"nota della società site:http://www.juventus.com"

Przykład: https://www.juventus.com/it/news/news/2 ... ociet-.php
Vinci, czyśbyś i Ty uwierzył?

https://www.juventus.com/it/news/news/2 ... onelli.php

Element układanki kolejny.

Miejsce dla Pirlo.
Nie wierzę w doniesienia guru bo dawno nic nie trafili a kładli na szali swoją wiarygodność, ale czytam to forum i kilka zmiennych bardzo ładnie się ze sobą pokrywa, nadal jednak wszystko nie ma rąk i nóg. Chociażby nie wierzę w to, że skoro Guardiola przebywa we Włoszech, to nikt nie pstryknął mu nawet jednego zdjęcia. Musiałby chyba poruszać się w bagażniku.

Uwierzyłem w to, że odcięliśmy informacje dla mainstreamu i wierzę, że to może być lato Momblano (które nie cenię), który do tej pory przewiduje każdy kolejny krok. Niemniej jednak mam sporo lodu na głowie w sprawie Pepa, ale z ciekawością przyglądam się rozwojowi sytuacji. :cwaniak:


Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 18:29

Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale ostatnio VS trafiła z CR7, odejściem Allegriego i chyba nawet Higuainem...


#FinoAllaFine
#WeAreOne
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 19:10

VS : Juve nie ma planu "B" w sprawie nowego trenera bo taki plan nie jest potrzebny. Conte byłby brany pod uwagę gdyby nie było planu "A" ale jest i miewa się dobrze, nie jest to Sarri, który w ogóle nie był brany pod uwagę.

Załóżmy, że Sarri nie jest brany pod uwagę to nie ma opcji aby nie był to ktoś spośród : Guardiola, Klopp, Zidane, Pochettino.


Obrazek
Gontar

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 19:14

Cobra pisze:Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale ostatnio VS trafiła z CR7, odejściem Allegriego i chyba nawet Higuainem...
Zgadza się. Chociaż była bardziej mowa o grubym nazwiksu do ataku z ameryki południowej, a nie konkretnie Higuainie, ale jakby nie patrzeć trafili.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 19:19

Z CR7 była taka sytuacja, że zapowiadał bardzo solidne i znane nazwisko do ataku. Co prawda, później okazało się, że miał na myśli Lewandowskiego ale chyba nikt się nie zmartwił, że się pomylił - to był Versilia a info przekazał Marocchi. Ten sam Versilia z uporem maniak twierdzi, że będzie Pep. To tylko tak w ramach ciekawostki.

A na marginesie - Dybala chce zostać w Juve, czyżby wiedział kto będzie nowym szkoleniowcem ? ;)


Obrazek
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 19:43

MRN pisze:A na marginesie - Dybala chce zostać w Juve, czyżby wiedział kto będzie nowym szkoleniowcem ? ;)
Myślę, że jemu wystarcza wiedza kto tym trenerem nie będzie... :D


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 19:44

kdzr pisze:Myślę, że jemu wystarcza wiedza kto tym trenerem nie będzie... :D
Nie wpadłem na to, dobre :D


Obrazek
realbs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2014
Posty: 317
Rejestracja: 22 listopada 2014

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 19:48

MRN pisze:Co prawda, później okazało się, że miał na myśli Lewandowskiego ;)
O, tego nie znałem xD Królowie mercato.


Chelsea daje kolejną szansę Sarriemu, więc myśląc logicznie, prawdopodobnie naszym trenerem będzie Inzaghi.

Szkoda, bo strasznie liczyłem na Pochettino a potem Sarriego, no ale trudno. Start miał Simone fantastyczny w Lazio, końcówka troszkę słaba, ale czas pokaże jak to będzie. Przynajmniej większa pewność, że weźmie SMSa ze sobą :czytaj:


ODPOWIEDZ