Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 08:36

Dodam - wczoraj Momblano mówił, że od miesiąca "wyższe sfery" Turynu podają tylko jedno nazwisko i jest to Guardiola. Od swoich źródeł spotykał się rzadko z doniesieniami o Sarrim, większość mówiła o Pepie.

EDIT

Guardiola zasłoną dymną dla kogoś słabszego? Bez sensu. Prędzej Sarri byłby zasłoną dla Pepa. I tak w przypadku Inzaghiego może być.
Ostatnio zmieniony 24 maja 2019, 08:45 przez mrozzi, łącznie zmieniany 1 raz.


Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 08:42

A może to taka zasłona dymna i bah przyjdzie Zidane ? Mnie juz nic nie zdziwi.
Nadal obstawiam, że zasłona dymną może okazać się Guardiola


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 08:46

Przemo90 pisze:A może to taka zasłona dymna i bah przyjdzie Zidane ? Mnie juz nic nie zdziwi.
Nadal obstawiam, że zasłona dymną może okazać się Guardiola
Tylko dla kogo? Dla Sarriego? Nie chcę mi się wierzyć. To by oznaczało, że traktujemy Sarriego jako mega nazwisko w świecie piłki. A tak chyba nie jest.


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 08:48

mrozzi pisze:Włosi podkreślają, że to wczorajsze dementi ze strony City nie było ani oficjalne, ani wygłoszone przez istotną z perspektywy klubu osobę. Ci ważni głosu nie zabierają, podobnie jak Pep.
Przecież Pep zdementował tydzień temu, o czym też wspomina ten działacz.

@Tasak - jeszcze Aguero


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 08:50

Pep dementował zanim te głosy zaczęły się nasilać. Tak jak Allegri mówił o tym, że od pół roku planuje nowy sezon, jest gotowy na grę o LM i ligę. A już wówczas był nerwowy, choćby w rozmowie z Adanim i z dużym prawdopodobieństem wiedział, co go czeka.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 08:51

Nie ma co się kłócić i dogadywać sobie bo później każdemu z nas może być głupio a bazujemy tylko na doniesieniach innych. Ja bardziej wierzę tym razem VS niż pismakom. Wiadome jest to, że szykuje się coś grubego ale lepiej poczekajmy. Im dłuższa ta cisza ze strony zainteresowanych, tym bardziej jestem przekonany, że będzie to Guardiola.


Obrazek
Haris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2014
Posty: 368
Rejestracja: 11 lipca 2014

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 09:06

Sarri nie przyjdzie bo u nas jest wymóg noszenia garnituru (Carlo chyba kiedyś o tym wspominał) ;)

Ktoś wcześniej pisał, że on nie pasuje do nas bo ciągle pali, a ja pamiętam jak Lippi podczas finału ciągle latał z cygarem wzdłuż linii. Dla mnie trener może nawet latać nafurany koksem (to raczej niemożliwe, pewnie jakieś kary za to są) i mieć miliony pomysłów jak ustawić drużynę jeśli to miałoby nam dać upragnioną LM. :D


Od kołyski, aż po grób Stara Dama to mój klub! Forza Juve! <3
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 09:11

Maly pisze:[...]dla mnie bardziej wiarygodnym trenerem jeśli chodzi o ugranie 85+punktów z którymi w ogóle można myśleć o mistrzostwie jest Sarri
Trzeba było tak od razu :P Włoch wieku 60 lat (13 lat starszy niż Poche) nic nie zdobył jako trener. Do niedawna nic nie znaczył. Jego 2 ostatnie sezony w Napoli to 3 miejsca w LM i kompromitacje w LE. Dla mnie Maurizio jest typowym betonem.

Jaśniejszą przyszłość dla drużyny i klubu widziałbym z Mauricio za sterami.

Kto nie przyjdzie, Scudetto już wygraliśmy.
Ostatnio zmieniony 24 maja 2019, 09:52 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 09:13

Haris pisze:Sarri nie przyjdzie bo u nas jest wymóg noszenia garnituru (Carlo chyba kiedyś o tym wspominał) ;)

Ktoś wcześniej pisał, że on nie pasuje do nas bo ciągle pali, a ja pamiętam jak Lippi podczas finału ciągle latał z cygarem wzdłuż linii. Dla mnie trener może nawet latać nafurany koksem (to raczej niemożliwe, pewnie jakieś kary za to są) i mieć miliony pomysłów jak ustawić drużynę jeśli to miałoby nam dać upragnioną LM. :D
Z tego co pamiętam już chwilę temu wprowadzono zakaz palenia przez trenerów w trakcie spotkań.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 10:01

Jeszcze odnośnie tego auta. :D

Libero informuje, że telefon został wykonany ok 12:50 2 dni temu przez żonę Pepa Cristinę Serrę. Skontaktowała się z firmą Leasys, która to z ramienia FCA zajmuje się najmem długoterminowym. Zamówiony został Maserati Ghibli na konto Juve. Juve jest bowiem jednym z klientów tej firmy, która udostępnia swój parking do dyspozycji pracowników Juve czy też osób w jakikolwiek sposób powiązanych z naszym klubem.

Wiem, że te informacje pojawiły się tu już kilkukrotnie, ale mamy nowe detale.


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1033
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 10:27



sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 11:03

Szukacie panowie[ zwłaszcza Mrozzi] podtekstów praktycznie we wszystkim, wróżycie z fusów, to już zaczyna się robić trochę śmieszne.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 11:06

Czy śmieszne to się okaże na końcu.


rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 11:24

Haris pisze:Sarri nie przyjdzie bo u nas jest wymóg noszenia garnituru (Carlo chyba kiedyś o tym wspominał) ;)

Ktoś wcześniej pisał, że on nie pasuje do nas bo ciągle pali, a ja pamiętam jak Lippi podczas finału ciągle latał z cygarem wzdłuż linii. Dla mnie trener może nawet latać nafurany koksem (to raczej niemożliwe, pewnie jakieś kary za to są) i mieć miliony pomysłów jak ustawić drużynę jeśli to miałoby nam dać upragnioną LM. :D
Jestem prawie pewien, że Conte w swoim ostatnim sezonie nie na każdym meczu miał na sobie garnitur. Pamiętam go w czapce i dresie przy linii bocznej, więc nie wiem na ile poważny jest ten "wymóg".
Swoją drogą do czego to doszło żeby rozkminiać takie rzeczy jak palenie jako istotną przeszkodę w zatrudnieniu kogoś na stanowisku trenera. Problemem mogą być pieniądze, ważny kontrakt w innym klubie czy już nawet bariera językowa jakby szukać na siłę, ale nie takie bzdety ;)


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 11:51

Jak dla mnie to trener może przy linii nawet w samych gaciach biegać. Klopp też nigdy nie nosi garnituru, a podejrzewam że każdy kibic Juventusu chciałby go widzieć na stanowisku trenera w naszym klubie. Guardiola też w City nosi się luźno (sweter, kurtka), więc argument o ubiorze jest totalnie z czapy.


ODPOWIEDZ