Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 20:15

pumex pisze:
Gdyby to była konferencja zwołana specjalnie na potrzeby dementi, gdyby to była oficjalna, stanowcza nota klubu zamieszczona na ich głównej stronie - wówczas ok, pomyślałbym że pozamiatane.
Oni na swoim twitterze wolą wrzucać plotki transferowe dotyczące Cancelo :D


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 20:18

Poprostu pisze:
Maly pisze:
@hellspawn: niewielkie, ok 10mln a od czerwca będzie mógł skorzystać z tej nowej ulgi czyli kosztowałby nas mniej niż Allegri
Conte jest Włochem to nie dotyczy go ulga.
nie znam się, opierałem się na tym
https://bezprawnik.pl/serie-a-podatki/
http://serieapolonia.pl/nadchodzi-renes ... -wloszech/
Il Sole 24 Ore zakres zmian tłumaczy na przykładzie Antonio Conte (mówi się nawet o Conte Law, trochę na kształt podobnej sytuacji z Beckham Law z ostatnich lat). Aby Włoch otrzymał kontrakt w wysokości 10 milionów euro netto, klub do tej pory musiał wydać 20 milionów euro brutto. Po wprowadzeniu zmian w prawie podatkowym koszt brutto takiego kontraktu wyniesie pomiędzy 12 a 13 milionami euro brutto.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 20:23

Raczej nie ma znaczenia czy to włoch czy nie, 2 lata poza Italią miały wystarczyć.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 20:23

Jeden z kolesi upierających się na Pepa


Po finale LM Poczetino przejmuje City.


binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 20:28

Maly pisze:a w czym ten Pochentino jest lepszy niż Sarri? Sarri jakby nie było sprawdził się już w 2 klubach walczących o coś, nic nie wygrał ale też na pewno nie dał plamy, natomiast Poche gdzieś zawsze brakuje ciągłości, tylko dwa razy przekroczył granicę 75 punktów w lidze i tak na prawdę miał tylko jeden dobry sezon gdy ugrał 86, ok .....
Niby tak, ale ...
- Poche stawia na młodych, Sarri nie
- Poche dobrze reaguje zmianami, dość często, Sarri słabo
- Poche zmienia taktykę, Sarri ... hm nie ?
- Poche gra wysokim pressingiem, Sarri podaniami ala Pep

Patrząc na Sarriego często miałem wrażenie, że facet nie wie co zrobić jak coś nie idzie. Może się mylę, może głupie wrażenie zaćmiewa mi oczy ale tak go odbieram. Pche natomiast powinien być gotowy na taki zespół jak Juve.
Ostatnio zmieniony 23 maja 2019, 20:29 przez binio, łącznie zmieniany 1 raz.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 20:29

Poprostu pisze:Jeden z kolesi upierających się na Pepa


Po finale LM Poczetino przejmuje City.
Tak myślałem (i pisałem jakiś czas temu). To nie Guardiola zrezygnował z City, tylko City z niego. Stąd te łzy, stąd te jego wypowiedzi, że chce zostać. Chce, ale nie może.


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 20:30

Maly pisze:a w czym ten Pochentino jest lepszy niż Sarri? Sarri jakby nie było sprawdził się już w 2 klubach walczących o coś, nic nie wygrał ale też na pewno nie dał plamy, natomiast Poche gdzieś zawsze brakuje ciągłości, tylko dwa razy przekroczył granicę 75 punktów w lidze i tak na prawdę miał tylko jeden dobry sezon gdy ugrał 86, ok Spurs nie mają tyle kasy co pozostałe TOP6 i sama gra w LM to dla nich sukces ale no właśnie... on nigdy nie miał presji zdobycia mistrza, ma tam jak pączek w maśle, doceniam jakie wyniki kręci z tą drużyną a nawet to jak wygląda ich gra ale dlaczego niby jest lepszy niż Sarri to nie rozumiem, boję się nawet że to może być drugi Moyes :/
Czy Pochettino jest lepszy niż Sarri? Może i nie. Jest młodszy, ma mniejsze doświadczenie, ale chyba na tej fali doceniania jego wyników przy braku transferów oraz kontuzjach podstawowych zawodników na najważniejsze mecze, uważa się go za mającego większy potencjał zarówno trenerski jak i marketingowy.
Pewnie gdyby przegrał z City lub z Ajaxem to by było mniejsze zainteresowanie jego osobą.
Wiem, że Sarri to duża szansa na ofensywną grę, ale to nadal Włoch i to bez kultury - kumpel (kibic Chelsea) się mnie wczoraj pytał czy mu kupimy dres, bo garniaka to on nie będzie nosił :P


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 20:40

Crunny pisze:
Poprostu pisze:Jeden z kolesi upierających się na Pepa


Po finale LM Poczetino przejmuje City.
Tak myślałem (i pisałem jakiś czas temu). To nie Guardiola zrezygnował z City, tylko City z niego. Stąd te łzy, stąd te jego wypowiedzi, że chce zostać. Chce, ale nie może.
Podaj mi jakiś sensowny powód dla którego City nie chciało żeby on został? (Tylko nie pisz brak wygranej LM, bo tego im nikt nie zapewni).


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 20:43

Dunio333 pisze:A co na to VS, że niejaki Alberto Galassi z zarządu City, dobry niby przyjaciel Nedveda, wypowiedział się, że widział się z Nedvedem i śmiali się z tych plotek o Guardioli, gdyż on mówił, że zostaje w City i nigdzie się nie wybiera?
Twierdzą, że to nie ma żadnego logicznego podłoża. Uważają go za płotkę (precyzyjniej to w talii kart byłby dwójką pik), wystawioną celowo na mięso armatnie by wygasił sprawę, według nich wiarygodny byłby Txiki Beguiristain, a nie podstawiony kolega Di Marzio. Galassi zarządza Ferretti Group, które zajmuje się luksusowymi jachtami, w sekcji sportowej niewiele się udziela. Porównują go do naszego Arrivabene, którego można kojarzyć z Ferrari. W dodatku wytarł sobie tam gębę Nedvedem co zostało uznane jako nieładne. Opierają się też na tym, że dwie godziny przed tą wypowiedzią Momblano powiedział, że coś takiego będzie miało miejsce i City zamierza wydać oświadczenie. Ogólnie panuje tam przekonanie, że Juventus celowo odciął "prąd" Sky, a informacje celowo kolportuje do tych mniej poważanych źródeł, które każdy spuści w toalecie (choć to akurat bezsensowna teza, bo po co kolportować w ogóle?). No i ogólnie tak jak ktoś wspomniał wyżej guru z pełnym przekonaniem twierdzą, że z szacunku do Tottenhamu, który gra w finale Ligi Mistrzów sprawa nie może być nagłośniona (Pochettino ma zastąpić Guardiolę).

Ja się nie podpisuję pod tym co napisałem wyżej, przekopałem się dzisiaj przez kilkadziesiąt stron na VS szukając jakiegokolwiek punktu zaczepnego nt. naszego nowego trenera i chcąc czy nie to wszystko wpadło mi w oko, a widzę, że jest ktoś kogo to zainteresowało.


Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 453
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 21:15

Crunny pisze:
Poprostu pisze:Jeden z kolesi upierających się na Pepa


Po finale LM Poczetino przejmuje City.
Tak myślałem (i pisałem jakiś czas temu). To nie Guardiola zrezygnował z City, tylko City z niego. Stąd te łzy, stąd te jego wypowiedzi, że chce zostać. Chce, ale nie może.
Darujcie sobie te głupoty.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 21:20



@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 21:38

Przyznać się, który z Was pracuje w Rzepie?



prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 21:43

Maly pisze:a w czym ten Pochentino jest lepszy niż Sarri? Sarri jakby nie było sprawdził się już w 2 klubach walczących o coś, nic nie wygrał ale też na pewno nie dał plamy, natomiast Poche gdzieś zawsze brakuje ciągłości, tylko dwa razy przekroczył granicę 75 punktów w lidze i tak na prawdę miał tylko jeden dobry sezon gdy ugrał 86, ok Spurs nie mają tyle kasy co pozostałe TOP6 i sama gra w LM to dla nich sukces ale no właśnie... on nigdy nie miał presji zdobycia mistrza, ma tam jak pączek w maśle, doceniam jakie wyniki kręci z tą drużyną a nawet to jak wygląda ich gra ale dlaczego niby jest lepszy niż Sarri to nie rozumiem, boję się nawet że to może być drugi Moyes :/

@hellspawn: niewielkie, ok 10mln a od czerwca będzie mógł skorzystać z tej nowej ulgi czyli kosztowałby nas mniej niż Allegri, ekonomicznie to dla nas najlepsza opcja praktycznie, szczególnie jeśli prawdą jest, że mówił o zaledwie 2 transferach
Tak jak napisałem na samym początku, są to moje subiektywne przemyślenia, więc się wytłumaczę z moich przemyśleń.

- Pochettino był kiedyś piłkarzem, Sarri nie
- Pochettino jest młodszy więc wierzę, że ma nowocześniejsze podejście do tzw. obecnego futbolu
- Pochettino dotarł do finału LM ze "średnią"* drużyną
- Pochettino nie boi się stawiać na młodych i stosuje rotacje, dostosowując skład i formację, odpowiednią do sytuacji na boisku.
Wreszcie, po prostu osobiście wolałbym Poche w garniturze z ładnym logiem Juve na marynarce niż człowieka w dresie z fajką w ustach, wyglądającego jak menel* (mówię o prezencji, gdyż warsztat trenerski w moim odczuciu lepszy po stronie Poche)


*moje subiektywne odczucia.


Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 21:48

Vincitore pisze:
Dunio333 pisze:A co na to VS, że niejaki Alberto Galassi z zarządu City, dobry niby przyjaciel Nedveda, wypowiedział się, że widział się z Nedvedem i śmiali się z tych plotek o Guardioli, gdyż on mówił, że zostaje w City i nigdzie się nie wybiera?
Twierdzą, że to nie ma żadnego logicznego podłoża. Uważają go za płotkę (precyzyjniej to w talii kart byłby dwójką pik), wystawioną celowo na mięso armatnie by wygasił sprawę, według nich wiarygodny byłby Txiki Beguiristain, a nie podstawiony kolega Di Marzio. Galassi zarządza Ferretti Group, które zajmuje się luksusowymi jachtami, w sekcji sportowej niewiele się udziela. Porównują go do naszego Arrivabene, którego można kojarzyć z Ferrari. W dodatku wytarł sobie tam gębę Nedvedem co zostało uznane jako nieładne. Opierają się też na tym, że dwie godziny przed tą wypowiedzią Momblano powiedział, że coś takiego będzie miało miejsce i City zamierza wydać oświadczenie. Ogólnie panuje tam przekonanie, że Juventus celowo odciął "prąd" Sky, a informacje celowo kolportuje do tych mniej poważanych źródeł, które każdy spuści w toalecie (choć to akurat bezsensowna teza, bo po co kolportować w ogóle?). No i ogólnie tak jak ktoś wspomniał wyżej guru z pełnym przekonaniem twierdzą, że z szacunku do Tottenhamu, który gra w finale Ligi Mistrzów sprawa nie może być nagłośniona (Pochettino ma zastąpić Guardiolę).

Ja się nie podpisuję pod tym co napisałem wyżej, przekopałem się dzisiaj przez kilkadziesiąt stron na VS szukając jakiegokolwiek punktu zaczepnego nt. naszego nowego trenera i chcąc czy nie to wszystko wpadło mi w oko, a widzę, że jest ktoś kogo to zainteresowało.
Dziękuję za ładne wyjaśnienie :).


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 22:34

Vincitore pisze:(choć to akurat bezsensowna teza, bo po co kolportować w ogóle?).
Ja tu pewien sens widzę. Akcje Juve rosną jak na drożdżach, powoli, ale imo ze względu na podsycanie zainteresowania, ciągłą obecność w mediach, przyciąganie również agresywniejszych inwestorów potencjalnie da sumarycznie większy efekt finansowy niż nagłe spuszczenie bomby pt. "Pep w Juve", kiedy akcje będą kupować tylko Ci grający bez ryzyka.

Choć to nie oznacza, że jestem przekonany, że Pep przyjdzie :)


ODPOWIEDZ