Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
WhySoSerious?

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2016
Posty: 129
Rejestracja: 28 lipca 2016

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 14:18

hellspawn pisze:
Nicram_93 pisze:Miałem nadzieję, że jeśli Dybala ma jeszcze pokazać swój pod potencjał, to właśnie przy takim Pepie, dziwi mnie trochę, że Pep nie widziałby dla niego miejsca w składzie
Mnie to wcale nie dziwi. Chłopaczek nie czyni żadnych postępów: nie jest szybszy, nie jest silniejszy, nie jest zwrotniejszy (te jego żółwie kółeczka wokół własnej osi :facepalm: ), nie nauczył się grać prawą nogą (widziałeś te zagrania z "fałsza" lewą nogą w ostatnim meczu :facepalm: ) i to jego głębokie cofanie się po piłkę aby zaistnieć, które skutkuje, że nie ma go z przodu gdy potrzeba (Mandżukiciem to on nie jest aby takie rzeczy robić) daje to obraz piłkarza-dzieciaka, który próbuje odnaleźć się między mężczyznami i mu to nie wychodzi. :bad:
Dziwne, że ten "piłkarz-dzieciak" w Palermo grał pierwsze skrzypce, strzelał na zawołanie i zwrócił na siebie uwagę wielkiego Juve. Nie w Pawełku szukałbym problemu :bad: bo, że ma ponadprzeciętne umiejętności to każdy nawet średnio ogarnięty kibic Juve widzi.


pepiczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2019
Posty: 104
Rejestracja: 23 maja 2019

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 14:26

Nicolo Schira: Fabio Paratici jest w Londynie, aby rozmawiać w sprawie Pochettino. Ten miał zgodzić się dołączyć do Juve. Kontakt z Guardiolą odbył się już kilka tygodni temu, Pep i Juve się dogadali, ale właściciel City zablokował transfer.


hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 14:34

WhySoSerious? pisze: Dziwne, że ten "piłkarz-dzieciak" w Palermo grał pierwsze skrzypce, strzelał na zawołanie i zwrócił na siebie uwagę wielkiego Juve. Nie w Pawełku szukałbym problemu :bad: bo, że ma ponadprzeciętne umiejętności to każdy nawet średnio ogarnięty kibic Juve widzi.
Nie przeczę, że ma umiejętności na top playera, ale on się nie rozwija. Można zganiać winę na Allegriego, ale co on miał zrobić z piłkarzem który jest ewidentnie zagubiony i bez motywacji? Przykład dla wszystkich Ronaldo: sam sobie organizuje dodatkowe zajęcia, aby utrzymać formę i być po prostu lepszym. Nie słyszałem o czymś takim w kontekście Dybali.
Dodatkowo myślę, że presja 10 na plecach bardzo go przytłoczyła. O ile na początku był bardziej wesołym beztroskim dzieciakiem i grał z radością, o tyle teraz widać, że czuje tą presję i spoważniał...ale piłkarsko nie wydoroślał.


Tasak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 435
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 14:34

WhySoSerious? pisze:
hellspawn pisze:
Nicram_93 pisze:Miałem nadzieję, że jeśli Dybala ma jeszcze pokazać swój pod potencjał, to właśnie przy takim Pepie, dziwi mnie trochę, że Pep nie widziałby dla niego miejsca w składzie
Mnie to wcale nie dziwi. Chłopaczek nie czyni żadnych postępów: nie jest szybszy, nie jest silniejszy, nie jest zwrotniejszy (te jego żółwie kółeczka wokół własnej osi :facepalm: ), nie nauczył się grać prawą nogą (widziałeś te zagrania z "fałsza" lewą nogą w ostatnim meczu :facepalm: ) i to jego głębokie cofanie się po piłkę aby zaistnieć, które skutkuje, że nie ma go z przodu gdy potrzeba (Mandżukiciem to on nie jest aby takie rzeczy robić) daje to obraz piłkarza-dzieciaka, który próbuje odnaleźć się między mężczyznami i mu to nie wychodzi. :bad:
Dziwne, że ten "piłkarz-dzieciak" w Palermo grał pierwsze skrzypce, strzelał na zawołanie i zwrócił na siebie uwagę wielkiego Juve. Nie w Pawełku szukałbym problemu :bad: bo, że ma ponadprzeciętne umiejętności to każdy nawet średnio ogarnięty kibic Juve widzi.
Giovinco bardzo podobnie swego czasu poczynal w Parmie czy pozniej w Toronto ale jakos w Juve sie nie udalo, chociaz byl promowany proper w koncu swoj...

Wiem ze kursy bukmacherskie to nie jest cos czym sie mozna kierowac ale jednak mysle ze z czegos wynika. Nie sadze zeby Juve ustalalo swiatowe kursy na to kto bedzie trenerem, natomiast jestem prawie pewien ze czesc tych wszystkich newsow to nasze wlasne “przecieki”

Mysle ze info pojawi sie po ostatnim meczu, Agnelli powiedzial na konfie ze teraz jest czas na swietowanie 2 mistrzow ktorzy odchodza


Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 15:01

Niemiecki Sky Sport News też uwierzył w rewelacje tej agencji:

http://s11.imgs.to/share/image/IZ0zjgFz ... NewsDe.png

Zdjęcie zrobione około kwadrans temu. Sorry za jakość, ale miałem zasłonięte rolety.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 15:05

VS

Agnelli jako szefl ECA wiedział o banie dla City już od dłuższego czasu i wtedy zaczął starać się o Pepa.

28 mają mają się pojawić duże newsy.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 15:06

Poprostu pisze:VS

Agnelli jako szefl ECA wiedział o banie dla City już od dłuższego czasu i wtedy zaczął starać się o Pepa.

28 mają mają się pojawić duże newsy.
Zaraz sie okaże, ze Andrea osobiście naciskał na tego bana zeby podwinać do swojego klubu Pepa. :-)


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 15:16

Jakby ktoś miał jeszcze wątpliwość


klik


GALASSI(członek zarządu City): Pep chce zostać w City.


realbs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2014
Posty: 317
Rejestracja: 22 listopada 2014

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 15:28

Członek zarządu Manchesteru City zdementował właśnie plotki o Guardioli, mówiąc, że nawet Nedved się z nich śmieje.


I zanim wylecicie z tym, że "Momblano to przewidział trzy godziny temu na YT", no to nic trudnego. Czym dla dziennikarza jest rozeznanie się w ramówce stacji? Obudźcie się i ogarnijcie, że Momblano razem z błaznami z VS zrobił jedną wielką szopkę, którą napędzacie Wy. Nie ma tematu Guardioli w Juve i powinniśmy obecnie trzymać kciuki, żeby Agnelli z Nedvedem załatwili Sarriego lub Poccha, a nie Inzaghiego.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 15:38

realbs pisze:
I zanim wylecicie z tym, że "Momblano to przewidział trzy godziny temu na YT", no to nic trudnego. Czym dla dziennikarza jest rozeznanie się w ramówce stacji? Obudźcie się i ogarnijcie, że Momblano razem z błaznami z VS zrobił jedną wielką szopkę, którą napędzacie Wy. Nie ma tematu Guardioli w Juve i powinniśmy obecnie trzymać kciuki, żeby Agnelli z Nedvedem załatwili Sarriego lub Poccha, a nie Inzaghiego.
Najlepsze jest to że większość z nas ma entuzjazm, ale i tak uważa to za scenariusz z bajki.
Napędzanie? Wrzucanie newsów z zagranicznych mediów to napędzanie?

Dopóki Juventus lub City nie zaprzeczy oficjalnie, to żadne błaznowanie.

Dziwie się że Ci tak tyłek pęka od tego.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 15:39

Juve przez 2 ostatnie dni zyskało 138 mln w wycenie rynkowej. :cooler:


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 15:40

realbs pisze:Członek zarządu Manchesteru City zdementował właśnie plotki o Guardioli, mówiąc, że nawet Nedved się z nich śmieje.


I zanim wylecicie z tym, że "Momblano to przewidział trzy godziny temu na YT", no to nic trudnego. Czym dla dziennikarza jest rozeznanie się w ramówce stacji? Obudźcie się i ogarnijcie, że Momblano razem z błaznami z VS zrobił jedną wielką szopkę, którą napędzacie Wy. Nie ma tematu Guardioli w Juve i powinniśmy obecnie trzymać kciuki, żeby Agnelli z Nedvedem załatwili Sarriego lub Poccha, a nie Inzaghiego.
Zanim przelejesz agresję na komputer radzę odczekać do końca tej szopki :) Mała szansa, ale można wyjść na idiotę, tak mocno akcentując swoje racje :)
Ja czekam zaciekawiony. Taka wypowiedź o niczym jeszcze nie świadczy, jeśli prawdziwy jest scenariusz o banie City.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 15:41

Poprostu pisze:Juve przez 2 ostatnie dni zyskało 138 mln w wycenie rynkowej. :cooler:
Zaraz straci drugie tyle, jeśli wpadnie Sarri. :-)


Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 15:46

Gdzie jest MRN ? Utknął na forum VS.

Czekamy więć na potwierdzenie pewniaków z VS, co do Pepa.

Tak jak mówiłem kilka dni temu - będzie Sarri - czuje go w kościach, natomiast modlę się o Pochetino. Inzaghi podobno dogadany z Milanem, Conte w Interze a wiec my jestesmy juz dogadani z kims z dwojki Sarri / Poche i o tym doskonale wie Conte i Inzaghi.
Bez odbioru


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
realbs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2014
Posty: 317
Rejestracja: 22 listopada 2014

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 15:47

Szilgu pisze:
realbs pisze:Członek zarządu Manchesteru City zdementował właśnie plotki o Guardioli, mówiąc, że nawet Nedved się z nich śmieje.


I zanim wylecicie z tym, że "Momblano to przewidział trzy godziny temu na YT", no to nic trudnego. Czym dla dziennikarza jest rozeznanie się w ramówce stacji? Obudźcie się i ogarnijcie, że Momblano razem z błaznami z VS zrobił jedną wielką szopkę, którą napędzacie Wy. Nie ma tematu Guardioli w Juve i powinniśmy obecnie trzymać kciuki, żeby Agnelli z Nedvedem załatwili Sarriego lub Poccha, a nie Inzaghiego.
Zanim przelejesz agresję na komputer radzę odczekać do końca tej szopki :) Mała szansa, ale można wyjść na idiotę, tak mocno akcentując swoje racje :)
Ja czekam zaciekawiony. Taka wypowiedź o niczym jeszcze nie świadczy, jeśli prawdziwy jest scenariusz o banie City.
Ależ tutaj nie ma żadnej agresji w tym. Po prostu rok w rok, wielcy guru z VS uderzają hitowymi newsami w które każdy wierzy, a co roku okazują się zwykłymi, wyssanymi z palca głupotami.

A wielki dziennikarz Momblano z najlepszymi źródłami z klubu zamiast pracować w poważnym dzienniku lub stacji i zarabiać ogromne pieniądze robi live'y na Youtubie. Przecież to jest komedia i kompletnie nie wiem jak można w to wierzyć. Ile jeszcze razy Guardiola lub jego ludzie będą musieli zaprzeczać plotkom, żebyście w końcu uwierzyli?

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że za pare dni wielcy guru i Momblano podadzą informację, że przejście Pepa w ostatniej chwili się wykoleiło, ale było blisko. Wy to łykniecie, i za rok wrócicie na JP z pełną podjarką, bo na VS ktoś napisze, że Messi z Neymarem już w Juve, bo tak mówią ich źródła. Rany Boskie, ileż można.


ODPOWIEDZ