Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 06:02

Ja bym żadnych podpisów jeszcze nie zmieniał. Kolega MRN tak odczuwa, myśli życzeniowo, słusznie kieruje się doniesieniami, ale póki nie ma oficjalki wstrzymałbym konie. Wtedy dopiero można pisać, że na pewno jest nasz. Choć sam uważam, że po zawodach.


zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 06:11

@mrozzi

Coś wiesz o tajemniczym nagraniu audio o którym wspominają na Vs? Czego ono dotyczy?


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 06:17

Z tego co pamiętam ma właśnie ponoć dotyczyć tego, że będzie ogłoszony pod koniec maja, ale niby ktoś pisał o nagraniu, a nie chciał wrzucić. Chyba, że mi przy tym natłoku tam umknęło.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 07:46

Jasne, że nie ma co się napalać bo to póki co pogłoski jednakże z pierwszej strony VS więc informacje są autoryzowane. Koleś który je zapodał od 3 dni pisał do modów, że ma coś pilnego do podania ale początkowo poszło to do moda a po dwóch dniach zostało wrzucone na pierwszą stronę a autor miał podobno dowody na potwierdzenie tego. Brzmi to jednak sensownie a rzucając sieci na Pepa wiadomo było, że on potulnie nie będzie brał co mu dają. W Koulibalego nie wierzę ale kto tam wie, okazuje się że nie ma czego przekreślać a Napoli też musi mieć środki na transfery bo w przyszłym roku bez nich będzie im ciężko utrzymać top3. Gdyby co nieco to wypaliło to wyobrażacie sobie tak silną drużynę pod batutą Pepa ? Miazga ! Ale poczekajmy, póki co niech przynajmniej Pep tu wyląduje bo to wszystko jest za piękne...W tym przypadku byłoby to całkiem nowe Juve nie tylko w kontekście marketingu, to byłby marsz na sam szczyt ale poki co zejdźmy :)
Niemniej najważniejsze osoby na VS w dalszym ciągu twierdzą, że z tym Pepem już posprzątane a za kilka dni świat będzie w szoku ;)

Wracając na chwilę do źródła z VS :
- wszyscy Allegri Stay, on od początku Allegri Out
- miało być pewne do 22 maja, że niby się coś wyjaśni i w nocy z21 na 22 wybuchła bomba,
- teraz pozostaje nam cierpliwie czekać choć wiem, że to ciężka sprawa.
Co niektórzy wiedzą więcej ale nie mogą póki co tego podać.
Ostatnio zmieniony 23 maja 2019, 07:59 przez MRN, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 07:47

Ludzie się niecierpliwią, ale guru uspokajają, że po zawodach i temat jest pewny.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 08:10

Czekam z niecierpliwością na jakąś oficjalną wiadomość, bo ciężko ciągle mi w to wszystko uwierzyć :) .

Co do tych transferów, to jeszcze bardziej ciężko mi je sobie wyobrazić. Koulibaliego chętnie bym zobaczył u nas, ale ciężko go będzie wyciągnąć.

Co do Pogby, średnio mnie to ciągle przekonuje. Facet po odejściu od nas ma duże problemy z ustabilizowaniem formy, wyraźnie też widać, że sodówka uderzyła do głowy, a pieniądze trzeba by dać dość spore. Śmialiśmy się z ManU jak go od nas odkupywali, a teraz chcemy zrobić to samo. Dodatkowo te informacje o włączeniu w transakcję Dybali. Miałem nadzieję, że jeśli Dybala ma jeszcze pokazać swój pod potencjał, to właśnie przy takim Pepie, dziwi mnie trochę, że Pep nie widziałby dla niego miejsca w składzie.

Co do Icardiego to już w ogóle jestem przeciwny, ten to dopiero ma porąbane w głowie, razem ze swoją żonką. Niepotrzebny mi on tutaj.

Ogólnie jednak jeśli przyjdzie Pep, to dostanie moje zaufanie co do budowy składu, więc jeśli rzeczywiście tak by to widział i miałoby to wypalić, to proszę bardzo, niech próbuje. Tylko skąd mamy tyle kasy, żebyśmy sami za chwilę nie wpadli w problemy z FFP i nie zaciągali coraz większych długów?


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
TheDreamer

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2013
Posty: 112
Rejestracja: 11 lipca 2013

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 08:11

Widziałem właśnie dzisiejszy przegląd włoskiej prasy i najlepsze, że tam ZERO informacji o Pepie, znów nr 1 to Sarri i ew Poch. Dziwi mnie to, że my tutaj od kilku dni ''świętujemy'' Pepa i dostajemy nowe informacje o nim, całkiem logiczne, a tamci odgrzewają stare tematy. Teraz pytanie, czy oni są tak <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> poinformowani czy są tak nieudolni w swojej robocie i wymyślają tylko głupoty na poczekaniu. Taki @MRN by zrobił większą karierę w gazecie, bo codziennie leciałby z inf o Pepie.

Poziom dziennikarstwa... :facepalm:


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 08:17

TheDreamer pisze:Widziałem właśnie dzisiejszy przegląd włoskiej prasy i najlepsze, że tam ZERO informacji o Pepie, znów nr 1 to Sarri i ew Poch. Dziwi mnie to, że my tutaj od kilku dni ''świętujemy'' Pepa i dostajemy nowe informacje o nim, całkiem logiczne, a tamci odgrzewają stare tematy. Teraz pytanie, czy oni są tak <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> poinformowani czy są tak nieudolni w swojej robocie i wymyślają tylko głupoty na poczekaniu. Taki @MRN by zrobił większą karierę w gazecie, bo codziennie leciałby z inf o Pepie.

Poziom dziennikarstwa... :facepalm:
Jak dla mnie to nie jest ich poziom dziennikarstwa, a układy. Jeżeli Juventus chce to utrzymać w tajemnicy to zapewne za to płaci.

Mi to się wszystko bardzo dziwne wydaje, aczkolwiek przez finały europejskie mam lekka obawę ze będzie to finalista, z czego tak naprawde mamy do wyboru lepszego Poche i gorszego Sarriego.

Najważniejsze info to pozbycie się Mandzu i Samiego. To daje nadzieje.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 08:20

blackadder pisze:To co dla niego było sufitem, dla Allegriego okazało się podłogą.
Conte powiedział, że nie da się wygrać LM mając 10 euro, Allegri miał 100 i jej nie wygrał więc gdzie sufit a gdzie podłoga?

poza tym Morattiego już tam nie ma i choć to nadal niby ten sam Inter to jednak już nie tamten

można to porównać do tego jak wielu polaków pracuje teraz u Niemców, pewnie nawet wielu waszych znajomych, i co? nie pijecie z nimi piwa bo II wojna światowa? już nie mówię ilu polaków kibicuje niemieckim klubom ;] a tak na prawdę to jest jeszcze gorsze bo wielu pracuje i pracowało u byłych żołnierzy, SS-manów itd. a tu tylko pozostała już sama nazwa...

a co do celów Pepa to wątpię, to raczej wygląda jakby jednak nie on miał przyjść, nie wierzę, że chciałby Icardiego bo to nie jego typ napastnika, podobnie z Pogbą a już odpalenie Dybaly całkiem wydaje mi się sprzeczne z typem zawodników jaki preferuje Józek, coś tu nie gra... te transfery to bardziej pod Pochentino bym powiedział niż pod Pepa, ew pod Sariego, coś tu nie gra...
Ostatnio zmieniony 23 maja 2019, 09:43 przez Maly, łącznie zmieniany 2 razy.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 08:35

Aby gazeta mogła coś wrzucić to chyba potrzebuje źródła a co powiedzą, że na forum wyczytali ? :D
My sobie możemy zapodawać informacje z forum a nasz klub nie raz pokazał, że jak chce utrzymać coś w tajemnicy to robi to a w mediach latają pierdoły. Naszemu zarządowi chodzi o to aby w mediach latały całkiem inne nazwiska, szczególnie przy obecnych kwotach. Jest cisza przed burzą.


Obrazek
binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 08:45

Maly pisze:
blackadder pisze:To co dla niego było sufitem, dla Allegriego okazało się podłogą.
Conte powiedział, że nie da się wygrać LM mając 10 euro, Allegri miał 100 i jej nie wygrał więc gdzie sufit a gdzie podłoga?

poza tym Morattiego już tam nie ma i choć to nadal niby ten sam Inter to jednak już nie tamten

można to porównać do tego jak wielu polaków pracuje teraz u Niemców, pewnie nawet wielu waszych znajomych, i co? nie pijecie z nimi piwa bo II wojna światowa? już nie mówię ilu polaków kibicuje niemieckim klubom ;] a tak na prawdę to jest jeszcze gorsze bo wielu pracuje i pracowało u byłych żołnierzy, SS-manów itd. a tu tylko pozostała już sama nazwa...

a co do celów Pepa to wątpię, to raczej wygląda jakby jednak nie on miał przyjść, nie wierzę, że chciałby Icardiego bo to nie jego typ napastnika, podobnie z Pogbą a już odpalenie Dybaly całkiem wydaje mi się sprzeczne z typem zawodników jaki preferuje Józek, coś tu nie gra... te transfery to bardziej pod Pochentino bym powiedział niż pod Pepa, ew pod Sariego, coś tu nie gra...
Ciekawe czy zmienisz o nim zdanie jak zacznie na nas pluć...


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 08:48

Oj będzie pluł, co do tego nie ma wątpliwości ;)
Wszyscy jadą po Sarrim, że to burak ale czy Conte jest inny? To jest dopiero buc bez klasy :)
Udowodni to już po pierwszym meczu Juve - inter.
Ostatnio zmieniony 23 maja 2019, 08:51 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 08:49

Poranek z vs


Guardiola jest trenerem Juve. 4 czerwca ogłoszenie.


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 09:08

Poprostu pisze:Poranek z vs


Guardiola jest trenerem Juve. 4 czerwca ogłoszenie.
I od razu jakoś inaczej śniadanie smakuje... :cooler:


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
Zawidowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 908
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 09:23

Maly pisze:
blackadder pisze:To co dla niego było sufitem, dla Allegriego okazało się podłogą.
Conte powiedział, że nie da się wygrać LM mając 10 euro, Allegri miał 100 i jej nie wygrał więc gdzie sufit a gdzie podłoga?
Zacznijmy od tego, że Allegri miał 100 euro m.in. dlatego, że wcześniej mając te 10 euro (plus Morata, Pereyra, Evra i Coman) doszedł do finału Ligi Mistrzów, co przełożyło się na kasę dla klubu.

Chyba jest oczywiste, że stosunkowo mizerne finansowe okno transferowe przed sezonem 2014/15 było spowodowane również faktem, że Juventus nie wyszedł z grupy Ligi Mistrzów sezon wcześniej.


onliforpipul
ODPOWIEDZ