Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 21 maja 2019, 21:52

realbs pisze:Jedno z Waszych źródeł, którymi się posiłkowaliście dziś, czyli Radio Onda Cero podało właśnie, że spotkanie się odbyło i Guardiola nie opuści City.




Przynajmniej zabawę mieliście przednią :ahsisi:
Nie wiem skąd masz takie informacje, ale pojawił się artykuł na Goal Italia powołujący się na Onda Cero i nie wypomnieli jaki był wynik rozmowy. Na końcu wspomnieli tylko, że kilka dni temu Guardiola zaprzeczył odejściu z City. I to jest zgodne z prawdą bo tak powiedział na konferencji przed FA Cup. W tej chwili karty są na stole.

https://www.goal.com/it/notizie/guardio ... gs7icmk62l

Osobiście na ten moment podchodzę z rezerwą do całej sprawy, ale uważam, że jest coś na rzeczy i tego nie da się nie zauważyć.


Juve per sempre sara...!!!!
realbs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2014
Posty: 317
Rejestracja: 22 listopada 2014

Nieprzeczytany post 21 maja 2019, 22:01

MRN pisze:Koleś bryluje na wykopie, kopiuje stąd na tamten portal posty, przychodzi tutaj po kilku miesiącach nieobecności i wmawia, że GDM jest wiarygodny. Może i wróżymy z fusów ale tak jak w przypadku CR7 mogłoby się wydawać.
I jeszcze jedno - wytłumacz kolesiom na wykopie, że jeżeli ktoś zmienia nick to nie dla niepoznaki tylko dlatego, że ktoś pod mój stary nick się podszywał.
mrozzi pisze:Fakt, że w temacie Maxa Momblano się w pewnym momencie zawahał, ale to ten gość z VS jest tym, który daje mu info. A oni tam od początku byli pewni swego.
Momblano ma newsy od Versilii ale tylko Versilia z Marocchim od początku stali przy swoim.

Dokładnie tak. Juvepoland to jedyne źródło informacji w internecie. Wszystko jest kopione od Was.

Polecam zapoznać się z takim narzędziem jak Twitter. Mniej chamski użytkowników Twojego pokroju. Stamtąd mam swoje informacje, które sam zresztą tłumacze. Z Juvepoland zdania nigdy nie skopiowałem, ale rozumiem, że narracja ładniej wygląda, jeśli kogoś o coś bezpodstawnie oskarżysz :ok:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 maja 2019, 22:01

kdzr pisze:Również dzięki MRN za wszystko, dzięki Tobie zacząłem się w końcu częściej udzielać na forum, dużo informacji przez Ciebie do mnie dociera. Dodatkowy plus za Pana Jima na avatarze, lubię jego świadectwa związane z "Pasją". :bravo:
Dzięki, też go lubię nie tylko za pasje ale i serial "Person of interest".

Pamiętam w zeszłym roku, jako pierwszy newsa na temat CR7 wrzucił Robaku a brzmiał on mniej więcej tak :
xxx źródło podaje, że rozpoczęliśmy starania o Cristiano Ronaldo i proponujemy mu 4 letni kontrakt opiewający na 30 mln rocznie :ok:
Pamiętam nasze reakcje :D :-)
Co było dalej to pamiętamy a doszło nawet do tego, że samolot śledziliśmy :P
realbs pisze:Dokładnie tak. Juvepoland to jedyne źródło informacji w internecie. Wszystko jest kopione od Was. :
Nie chodzi o JP jako źródło informacji ale posty są kopiowane aby na wykopie poobrażać userów ( między innymi mnie ) i ponabijać się z nich. Według Ciebie i Twoich kolegów z wykopków Juvepoland zaliczył solidny zjazd jakościowy więc zastanawiam się po co tutaj się męczysz ?
Nie będę przytaczał i kopał tam bo nie jestem w tym najlepszy ale dowiedziałem się o tym przez przypadek kiedy mój kolega na fejsie przesłał mi co nieco. Masz prawo, ok ale to trochę nie w porządku. Do tej pory nie reagowałem, było to dawno po finale z Realem w LM i znalazł się tam skopiowany mój post ale spłynęło to po mnie.
Ostatnio zmieniony 21 maja 2019, 22:10 przez MRN, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
realbs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2014
Posty: 317
Rejestracja: 22 listopada 2014

Nieprzeczytany post 21 maja 2019, 22:03

jurson09 pisze:
Nie wiem skąd masz takie informacje, ale pojawił się artykuł na Goal Italia powołujący się na Onda Cero i nie wypomnieli jaki był wynik rozmowy. Na końcu wspomnieli tylko, że kilka dni temu Guardiola zaprzeczył odejściu z City. I to jest zgodne z prawdą bo tak powiedział na konferencji przed FA Cup. W tej chwili karty są na stole.

https://www.goal.com/it/notizie/guardio ... gs7icmk62l

Osobiście na ten moment podchodzę z rezerwą do całej sprawy, ale uważam, że jest coś na rzeczy i tego nie da się nie zauważyć.

Z Twittera, chociaż kolega wyżej pewnie powie, że przybyłem z przyszłości i skopiowałem z JP.

https://twitter.com/footballitalia/stat ... 2095604738[/url]


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 21 maja 2019, 22:05

Po Ronaldo nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, a nawet jeśli skończymy z Sarrim i będę w pewnym stopniu rozczarowany, to ten dreszczyk emocji, który czuję obecnie będę wspominał z uśmiechem. :)


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 21 maja 2019, 22:08

kdzr pisze:Po Ronaldo nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, a nawet jeśli skończymy z Sarrim i będę w pewnym stopniu rozczarowany, to ten dreszczyk emocji, który czuję obecnie będę wspominał z uśmiechem. :)
Dokładnie, więcej emocji niż w 90% meczy tego sezonu :)
Fanem Guardioli nigdy nie byłem, ale to by była kolejna marketingowa bomba po transferze CR i kolejny lvl up klubu.


#AllegriOut
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 21 maja 2019, 22:09

realbs pisze:
jurson09 pisze:
Nie wiem skąd masz takie informacje, ale pojawił się artykuł na Goal Italia powołujący się na Onda Cero i nie wypomnieli jaki był wynik rozmowy. Na końcu wspomnieli tylko, że kilka dni temu Guardiola zaprzeczył odejściu z City. I to jest zgodne z prawdą bo tak powiedział na konferencji przed FA Cup. W tej chwili karty są na stole.

https://www.goal.com/it/notizie/guardio ... gs7icmk62l

Osobiście na ten moment podchodzę z rezerwą do całej sprawy, ale uważam, że jest coś na rzeczy i tego nie da się nie zauważyć.

Z Twittera, chociaż kolega wyżej pewnie powie, że przybyłem z przyszłości i skopiowałem z JP.

https://twitter.com/footballitalia/stat ... 2095604738[/url]
https://www.tuttojuve.com/primo-piano/s ... tus-471061

Tutaj ekstrakt z wywiadu. Czyli reasumujac, wyżej wymieniony dziennikarz potwierdza spotkanie, jednak jednocześnie uważa, że przejście Guardioli do Juventusu jest "wątpliwe".

Brzmi to już troszkę inaczej, prawda?;).


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 21 maja 2019, 22:14

jakku1 pisze:
realbs pisze:
jurson09 pisze:
Nie wiem skąd masz takie informacje, ale pojawił się artykuł na Goal Italia powołujący się na Onda Cero i nie wypomnieli jaki był wynik rozmowy. Na końcu wspomnieli tylko, że kilka dni temu Guardiola zaprzeczył odejściu z City. I to jest zgodne z prawdą bo tak powiedział na konferencji przed FA Cup. W tej chwili karty są na stole.

https://www.goal.com/it/notizie/guardio ... gs7icmk62l

Osobiście na ten moment podchodzę z rezerwą do całej sprawy, ale uważam, że jest coś na rzeczy i tego nie da się nie zauważyć.

Z Twittera, chociaż kolega wyżej pewnie powie, że przybyłem z przyszłości i skopiowałem z JP.

https://twitter.com/footballitalia/stat ... 2095604738[/url]
https://www.tuttojuve.com/primo-piano/s ... tus-471061

Tutaj ekstrakt z wywiadu. Czyli reasumujac, wyżej wymieniony dziennikarz potwierdza spotkanie, jednak jednocześnie uważa, że przejście Guardioli do Juventusu jest "wątpliwe".

Brzmi to już troszkę inaczej, prawda?;).

Dokładnie taki sam wydźwięk ma ten artykuł z FI podlinkowany w tweecie

https://www.football-italia.net/138328/ ... meets-juve

"However, Gago says it is ‘unlikely’ the Catalan will replace Max Allegri"


Juve per sempre sara...!!!!
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 21 maja 2019, 22:16

Swoją drogą, co by na chwilkę odbić od Pepa...mimo tego, jak Allegri ostatnimi czasy mnie męczył, łzy cisnęły mi się do oczu kiedy ściskał się z Barzą ze łzami w oczach.

Obrazek


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 maja 2019, 22:18

Chwyta taki obrazek za serce, nie ma co ukrywać bo jednak zarówno jeden jak i drugi to kawałek naszej historii.


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 21 maja 2019, 22:28

Będzie jeszcze dziś jakieś info ?


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 21 maja 2019, 22:32

kdzr, to są Twoje posty Z DZISIAJ. Ja to tak tak tylko zostawiam, żebyś sobie zobaczył, przemyślał i jutro obudził się bez tych dziwnych motyli w brzuchu. #RazWystarczy
kdzr pisze:Ale mi fantazje bujacie tymi ciągłymi spekulacjami, nie pamiętam takiego okresu, żeby temat Juventusu bardziej podniecał mnie po, niż w trakcie sezonu... :whistle: Wszędzie przewija się ten Pep, za dużo go, tam naprawdę muszą mieć miejsce jakieś negocjacje, nie widzę inaczej. Pogba? Spoko, szkoda, że kosztem Pjanica, razem mogliby sporo.
kdzr pisze:Ja pierdziele, cały dzień mam z tyłu głowy tego Pepa. Są jakieś nowe infa? Podpalony jestem jak dziecko.
kdzr pisze:Chyba się zeszczam ze szczęścia jak tak się stanie. To będzie już typowe pokazanie światu, że mamy zamiar na dobre wrócić do czołówki nie tylko sportowo, ale i marketingowo. Czaicie? Rok po roku Ronaldo i Guardiola? Przewińcie sobie temat do pierwszych stron i zobaczcie o czym my rozmawialiśmy. Naprawdę staram się nie podpalać, ale nie umiem.
kdzr pisze:Nie wiem, czy przyjdzie, pewnie nie. Nie wiem, czy jak przyjdzie, będziemy osiągać świetne rezultaty. Ale wiem, że jak przyjdzie, to się posikam ze szczęścia. Elo.
kdzr pisze:Też macie te dziwne motyle w brzuchu jak przy Ronaldo? Inna sprawa, że jak już spadniemy z tymi marzeniami z takiej wysokości, to naprawdę będzie bolało.. :whistle: :P
kdzr pisze:Również dzięki MRN za wszystko, dzięki Tobie zacząłem się w końcu częściej udzielać na forum, dużo informacji przez Ciebie do mnie dociera. Dodatkowy plus za Pana Jima na avatarze, lubię jego świadectwa związane z "Pasją". :bravo:
kdzr pisze:Po Ronaldo nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, a nawet jeśli skończymy z Sarrim i będę w pewnym stopniu rozczarowany, to ten dreszczyk emocji, który czuję obecnie będę wspominał z uśmiechem. :)
Mój osobisty ranking trenerów, których bym chciał (i o których się coś pisze/pisało):
1. Guardiola
2. Pochettino
3. Sarri/Conte
4. Inzaghi/Deschamps
5. Mourinho/Mihajlović


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 maja 2019, 22:35

Na razie VS pada, jakieś problemy techniczne maja więc ciężko powiedzieć. Ale to i tak póki co jest wałkowanie tego samego - jedni się nakręcają, inni widzą wszystko w czarnych kolorach a tylko jeden, który przekazuje te informacje zachowuje spokój. Musimy być cierpliwi bo nic nie wypływa a póki co, w najbliższych dniach pewnie niewiele konkretów się dowiemy. Ale jak to koledzy twierdzą, to nakręcanie się wyzwala emocje więc jak widać Pep nawet na kibiców działa :)


Obrazek
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 21 maja 2019, 22:40

szczypek pisze:
Chyba nie Ty tu jesteś na szczęście od ustalania dziennego limitu postów i ich treści, więc zejdź ze mnie, kolego sympatyczny. Będę pisał tyle, ile będę miał ochotę i dopóki nie zostanę za to upomniany przez moderatorów, uznam, że nie ma w tym nic złego. : ) Obudzę się na pewno równie głodny nowych informacji i być może te motyle w dniu jutrzejszym latać będą jeszcze szybciej. Pozdrawiam!


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 21 maja 2019, 22:56



Jakiś gościu z RadioSportiva.

Done deal.

Czyli Sarri.

https://www.lottomatica.it/scommesse/av ... rcato.html

1,75.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
ODPOWIEDZ