Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 maja 2019, 21:07

To nie to źródło. Źródło na które się powołujemy, koledzy mrozzi i Poprostu chyba też twierdzi w sumie, że jest posprzątane. Nie musisz wierzyć - mącisz na wykopie, mącisz i tutaj.


Obrazek
realbs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2014
Posty: 317
Rejestracja: 22 listopada 2014

Nieprzeczytany post 21 maja 2019, 21:09

To radio było jedynym jakimkolwiek zagranicznym źródłem informującym o Guardioli. To co teraz robicie to jedno wielkie wróżenie z fusów, a wielki Momblano zniknął na cały dzień.

Będzie Guardiola to ładnie przeproszę i przyznam Wam rację, ale to po prostu nie jest ani trochę przekonywujące.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 21 maja 2019, 21:16

Nie chcesz to nie czytaj i tyle. A ewidentnie próbujesz tu coś uskuteczniać. Uda się to się uda, nie to nie. Przekazujemy to, co podają i tyle. Doskonale się bawimy i nasza sprawa. Mam do tego lekki stosunek i krzywda się nikomu nie stanie, jeśli nie przyjdzie. Wróżenie z fusów jest kwintesencją mercato i na tym polega ta zabawa.


stf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2009
Posty: 215
Rejestracja: 02 lutego 2009

Nieprzeczytany post 21 maja 2019, 21:22

mrozzi pisze:Nie chcesz to nie czytaj i tyle. A ewidentnie próbujesz tu coś uskuteczniać. Uda się to się uda, nie to nie. Przekazujemy to, co podają i tyle. Doskonale się bawimy i nasza sprawa. Mam do tego lekki stosunek i krzywda się nikomu nie stanie, jeśli nie przyjdzie. Wróżenie z fusów jest kwintesencją mercato i na tym polega ta zabawa.
:bravo: ja tam wierze, CR7 tez byl niemozliwy do wyjecia, a Momblano jako jedyny podawal, ze wszystko jest dograne.


WhySoSerious?

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2016
Posty: 129
Rejestracja: 28 lipca 2016

Nieprzeczytany post 21 maja 2019, 21:25

Co wy widzicie w tym Pepie? :facepalm:


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 21 maja 2019, 21:26

stf pisze:Momblano jako jedyny podawal, ze wszystko jest dograne.
W przypadku tego co będzie się dziać z trenerem Juve Momblano już 25 kwietnia pisał, że Allegri odchodzi, że jego następca to będzie "transferowa bomba", a alternatywą jest Conte. Pisał to w czasie, w którym wiele wiarygodnych dziennikarzy pisało o przedłużeniu umowy z Maxem czy nawet podwyżce. Ja mu wierzę,


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 21 maja 2019, 21:28

WhySoSerious? pisze:Co wy widzicie w tym Pepie? :facepalm:
Pokonał Kloppa.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
stf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2009
Posty: 215
Rejestracja: 02 lutego 2009

Nieprzeczytany post 21 maja 2019, 21:29

wagner pisze:
stf pisze:Momblano jako jedyny podawal, ze wszystko jest dograne.
W przypadku tego co będzie się dziać z trenerem Juve Momblano już 25 kwietnia pisał, że Allegri odchodzi, że jego następca to będzie "transferowa bomba", a alternatywą jest Conte. Pisał to w czasie, w którym wiele wiarygodnych dziennikarzy pisało o przedłużeniu umowy z Maxem czy nawet podwyżce. Ja mu wierzę,
Dokladnie.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 21 maja 2019, 21:32

Fakt, że w temacie Maxa Momblano się w pewnym momencie zawahał, ale to ten gość z VS jest tym, który daje mu info. A oni tam od początku byli pewni swego.

Co widzę w Pepie? Może nam dać to, czego nam brakuje - jaja, właściwą mentalność i atrakcyjną dla oka, odważną grę. Tylko tych elementów nam brakuje. Uprzedzę pytanie - nie uważam, by ktokolwiek był gwarantem LM, on dawno nie wygrał, ale nasze szanse by wzrosły z uwagi na progres na polach, na których mieliśmy problemy.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 maja 2019, 21:32

Koleś bryluje na wykopie, kopiuje stąd na tamten portal posty, przychodzi tutaj po kilku miesiącach nieobecności i wmawia, że GDM jest wiarygodny. Może i wróżymy z fusów ale tak jak w przypadku CR7 mogłoby się wydawać.
I jeszcze jedno - wytłumacz kolesiom na wykopie, że jeżeli ktoś zmienia nick to nie dla niepoznaki tylko dlatego, że ktoś pod mój stary nick się podszywał.
mrozzi pisze:Fakt, że w temacie Maxa Momblano się w pewnym momencie zawahał, ale to ten gość z VS jest tym, który daje mu info. A oni tam od początku byli pewni swego.
Momblano ma newsy od Versilii ale tylko Versilia z Marocchim od początku stali przy swoim.
Ostatnio zmieniony 21 maja 2019, 21:39 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
MaHeR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2006
Posty: 233
Rejestracja: 26 maja 2006

Nieprzeczytany post 21 maja 2019, 21:39

Przesłanie na koniec dnia jest pozytywne - brak konkretów miał oznaczać większe szanse na podpisanie Pepa i tego się trzymajmy ;)
WhySoSerious? pisze:Co wy widzicie w tym Pepie? :facepalm:
Piękną i ofensywną grę zespołów prowadzonych przez niego. (Nie)stety aktualny football premiuje zespoły grające z filozofią 'strzelić więcej niż przeciwnik', a nie 'stracić mniej' - na naszą grę w ostatnim czasie nie da się patrzeć. Nie oszukujmy się, wygranie ligi przy obecnym jej poziomie i poziomie Juventusu jest...proste. W Europie potrzebujemy czegoś więcej i przede wszystkim ofensywnego nastawienia.


"Juventus chce znów stać się królową Włoch i Europy i chcę się zmierzyć z tym wyzwaniem".
A. Pirlo
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 maja 2019, 21:39

WhySoSerious? pisze:Co wy widzicie w tym Pepie? :facepalm:
Wizję Juventusu, na który da się patrzeć bez chęci zrobienia sobie krzywdy tępym narzędziem ;)

@realbs Nie wierzę, że to piszę (bo zwykle to ja jestem tym czepialskim), ale daj sobie już spokój. Chłopaki wykonują robotę za całą resztę, która nie śledzi VS czy innych źródeł, a chce się czegoś dowiedzieć.

Przydałby się ten sam patent co z mercato, osobny temat: Nowy trener - informacje, z samymi newsami, bez możliwości komentowania.

Sprawdzi się - git, nie wyjdzie, trudno.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
TheDreamer

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2013
Posty: 112
Rejestracja: 11 lipca 2013

Nieprzeczytany post 21 maja 2019, 21:44

Fanatycy Allegriego nie odpuszczają i dalej sieją ferment ...

może i nic z tego nie będzie, może się napalamy, ale brakowało mi tych emocji, az przypomniał mi się transfer CR, miłość odżyła, cały sezon człowiek niemiłosiernie się męczył i każdemu kibicowi należy się chwilą ekscytacji, poczucia tej adrenaliny, inni kibice mają to co weekend, my musimy czekać na takie właśnie okazje.

Wierzę w to, zbyt dużo tego wszystkiego, większość informacji składa się w całość i pragnę żeby okazało się to w końcu prawdą, ekscytacja Juve powróci, to czego mi brakowało !

Dzięki MRN, dzięki również całej reszcie że wrzucacie informacjie, ze nas na bieżąco informujecie co w tej trawie piszczy ! Świetna robota panowie :uklon:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 maja 2019, 21:44

W ogóle Guardiola w Juve to nie tylko rozwój pierwszej drużyny. Pep lubi posiadać kontrolę nad całą infrastrukturą sportową ( w Barcy tak było oraz teraz w MC ) począwszy od drużyn młodzieżowych. Guardiola to strzał wizerunkowy, marketingowy i łatwiejsze negocjacje w sprawie przyszłych transferów bo to facet, który przyciąga zawodników samym nazwiskiem. Guardiola plus CR7 to niesamowita wartość bo Pep przyciąga sponsorów, którzy wręcz dołożą się do jego pensji dlatego o wartość jego kontraktu nie ma się co martwić. Jeżeli chodzi o jakość gry to nie ma o czym rozmawiać.
TheDreamer pisze:Dzięki MRN, dzięki również całej reszcie że wrzucacie informacjie, ze nas na bieżąco informujecie co w tej trawie piszczy ! Świetna robota panowie :uklon:
Dzięki za miłe słowa i świetnie, że ktoś to docenia bo trzech kolegów już zdążyło mi z tego powodu pojechać, że robię sobie jaja opowiadając niestworzone historie zrodzone we własnej wyobraźni :ok:


Obrazek
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 21 maja 2019, 21:52

Również dzięki MRN za wszystko, dzięki Tobie zacząłem się w końcu częściej udzielać na forum, dużo informacji przez Ciebie do mnie dociera. Dodatkowy plus za Pana Jima na avatarze, lubię jego świadectwa związane z "Pasją". :bravo:


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
ODPOWIEDZ