Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 maja 2019, 18:11

Informacja z ważnego źródła nadal ta sama : Pep/Conte !


Obrazek
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 maja 2019, 18:17

MRN pisze:Informacja z ważnego źródła nadal ta sama : Pep/Conte !
Mogę zapytać z jakiego źródła?? Trochę mnie martwi to co wrzucił kolega w innym temacie czyli kosmiczna oferta dla Pepa od City.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 maja 2019, 18:28

PlanetJuve pisze:
MRN pisze:Informacja z ważnego źródła nadal ta sama : Pep/Conte !
Mogę zapytać z jakiego źródła?? Trochę mnie martwi to co wrzucił kolega w innym temacie czyli kosmiczna oferta dla Pepa od City.

Guru z forum VS.

Jeżeli martwi Cię info z Onetu to kiepsko z tobą :D


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 20 maja 2019, 18:31

To info o super ofercie dla Pepa jest z jakiegoś angielskiego szmatławca. Zdaje się the sun.


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 20 maja 2019, 18:31

PlanetJuve pisze: Mogę zapytać z jakiego źródła?? Trochę mnie martwi to co wrzucił kolega w innym temacie czyli kosmiczna oferta dla Pepa od City.
Może ta oferta jest wynikiem naszego działania i spodziewanej kary od UEFA?


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 maja 2019, 18:34

Poprostu pisze:
PlanetJuve pisze:
MRN pisze:Informacja z ważnego źródła nadal ta sama : Pep/Conte !
Mogę zapytać z jakiego źródła?? Trochę mnie martwi to co wrzucił kolega w innym temacie czyli kosmiczna oferta dla Pepa od City.

Guru z forum VS.

Jeżeli martwi Cię info z Onetu to kiepsko z tobą :D
Dlatego pytam grzecznie o konkrety, chyba to rozumiesz.
Mehehehe pisze:
PlanetJuve pisze: Mogę zapytać z jakiego źródła?? Trochę mnie martwi to co wrzucił kolega w innym temacie czyli kosmiczna oferta dla Pepa od City.
Może ta oferta jest wynikiem naszego działania i spodziewanej kary od UEFA?
Z tego co wiem to Pep zdeptał z ziemią dziennikarza który zadał mu pytanie o "te machlojki" a dokładnie czy pobiera jeszcze inne pieniądze. A ten na to, że rozmawiał z władzami klubu i im ufa. Im może ufać a co postanowi UEFA to inna sprawa.
Ostatnio zmieniony 20 maja 2019, 18:40 przez PlanetJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 20 maja 2019, 18:38

Juventus w kontakcie z Jurgen Kloppem
https://www.90min.com/posts/6372284-jur ... ners/36569

Wg. mnie nawet jak Klopp wygra LM z Liverpoolem to będzie chciał zostać i ponownie powalczyć o zwycięstwo w Premier League.


Obrazek
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 20 maja 2019, 18:39

Nie wierzę w to, że UEFA ukarze Man City wykluczeniem z LM, maksymalnie ukarzą ich ograniczeniem kadry w LM.
Informacje o Guardioli padły przed informacjami o problemach Mam City z Uefa. Jeśli Guardiola przyjdzie to negocjacje miały miejsce od kilku tygodni


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 maja 2019, 18:44

maksymalnie ukarzą ich ograniczeniem kadry w LM.
Na czym to polega??
19 pisze:
PlanetJuve pisze:maksymalnie ukarzą ich ograniczeniem kadry w LM.
Na czym to polega??
Zamiast 25 będą mogli zgłosić np 21.
Dzięki.
Ostatnio zmieniony 20 maja 2019, 18:52 przez PlanetJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 20 maja 2019, 18:46

PlanetJuve pisze:maksymalnie ukarzą ich ograniczeniem kadry w LM.
Na czym to polega??
Zamiast 25 będą mogli zgłosić np 21.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 20 maja 2019, 18:49

Np. zmniejszą im kadrę na LM do 19 piłkarzy. Taką karę dostał Inter za FFP.

Co do podwójnej pensji, to przy aferze z Football Leaks okazało się, że Mancini był zatrudniony na dwóch etatach w City. O to samo zapytano ostatnio Guardiolę.
Arcadio Morello pisze:Wg. mnie nawet jak Klopp wygra LM z Liverpoolem to będzie chciał zostać i ponownie powalczyć o zwycięstwo w Premier League.
To jest największy problem z wyciągnięciem któregoś z nich, bo Pep i Jurgen mają w obecnych klubach niezrealizowane cele - LM dla City i mistrzostwo dla Liverpoolu.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 20 maja 2019, 18:53

Momblano podał, że Sarri ma dwie oferty z Włoch - prawdopodobnie Milan i Roma, ale czeka na Juve. Z otoczenia Sarriego dowiedział się, że Juventus sondował tę kandydaturę, ale jest to opcja rezerwowa. Momblano nadal uparcie pisze o tym, że otrzymuje doniesienia o dużych nazwiskach.

Jak tak lubicie buków, to na Skybet kurs na Pepa spadł rzekomo w 3h z 11 na 3. W Williamhill Pep jest już na pozycji lidera. W SNAI z 8 na 3,5.

EDIT:
Momblano - nowym trenerem Juve nie będzie Inzaghi.
Jak patrzyłem na jego reakcję sprawiał wrażenie, że już doskonale wie, kto na miejsca Maxa.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 maja 2019, 20:35

PlanetJuve pisze:Mogę zapytać z jakiego źródła??
Dokładnie z tego samego źródła, z którego poprzednio za co mi pojechałeś, że wrzucam pierdoły ale kolo miał rację, że Allegri Out mimo, że wszystkie media trąbiły, że Allegri zostaje. Tym guru jest Versilia, który ma bardzo duże poważanie na VS. On stwierdził, że nie będzie ani Inzaghi, ani Miha tylko Pep/Conte. Od tamtego momentu utrzymuje to samo stanowisko. Kiedy Momblano zwątpił w odejście Allegriego po tych spotkaniach Maxa z zarządem, zmienił nagle front kiedy to samo stanowisko utrzymał Versilia. Jeden z poinformowanych userów ( goleador78 ) stwierdził, że Momblano zna Versilię i gra tak jak tamten mu zagra w temacie transferów. Potwierdził to inny user, który zna obu ( Versilię i Momblano ).
Onety, SKY, GDM nic nie wiedzą a oferta 20 mln dla Pepa nie robi jeżeli już na nas wrażenia ( o ile to prawda ) bo Juve przygotowane jest na taki wydatek ale gdyby Pep przyszedł to przyciągnie za sobą kolejnych sponsorów co sfinansuje pensje Hiszpana. Nie wiem czy to prawda ale jeżeli już wierzyć to raczej im.

Już wczoraj Versilia podał, że Inzaghi nie będzie trenerem. Oni wiedzą kto to będzie ale nie mogą zdradzić nazwiska. Według mnie chodzi o Guardiolę. User, który przekazuje informace od Versilii też wie kto to jest ale jest nieugięty i nie chce zdradzić nazwiska.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 maja 2019, 20:44

mrozzi pisze:EDIT:
Momblano - nowym trenerem Juve nie będzie Inzaghi.[/b] Jak patrzyłem na jego reakcję sprawiał wrażenie, że już doskonale wie, kto na miejsca Maxa.
Przecież jakby wiedział to by raczej powiedział, żeby mieć fejm...chociaż w sumie to już to powiedział :D Witamy Pepa :dance:


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 maja 2019, 20:45

Top Calcio


Agnelli był widziany z Mourinho jak udawali się do prawnika.


ODPOWIEDZ