Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 19 maja 2019, 14:29

LM może wygrać każdy, ale nie o to chodzi. To jest podejmowanie ogromnego ryzyka i minimalizowanie szans na wygranie LM.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 19 maja 2019, 14:32

mrozzi pisze:Ale taki przeskok między klubami za duży. O presji, marketingu, ambicjach LM nie wspominając.
Przepraszam bardzo, ale kim był Guardiola przed 2008 rokiem? Kim był Enrique przed pierwszym sezonem, w którym poprowadził Barcelonę do trypletu? Kim był Klopp przed Borussią? Kim był Zidane przed serią zwycięstw Ligi Mistrzów? Kim był Conte przed Juve? Kim był jeszcze raptem rok temu Pochettino? Dokładnie pamiętam, że był frajerem, tak jak jego Tottenham. Tak przynajmniej pisało juvepoland.

Max mnie przed pięcioma latami nauczył, że nie oceniam przed pierwszym gwizdkiem. Pamiętam, że rok temu wielu tutaj użytkowników zachwycało się Inzaghim i chętnie w perspektywie przyszłości widziałoby go na ławce Juve, ale nagle stał się trędowatym.

Z drugiej strony co się dziwić, skoro 2/3 forum napaliło się na Guardiolę, bo ktoś tam na forum podał jego nazwisko, więc wcale nie dziwi mnie, że wszyscy, poza Hiszpanem, są be.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 19 maja 2019, 14:35

mrozzi pisze:LM może wygrać każdy, ale nie o to chodzi. To jest podejmowanie ogromnego ryzyka i minimalizowanie szans na wygranie LM.
Co poradzisz, trzeba liczyć, że Agnelli faktycznie zagląda nasze forum :-) Jeśli nie uda się sprowadzić wymarzonego kandydata to wyrażę swoją dezaprobatę jeśli obejmie nas p. Sarri, Gasp czy Inzaghi, ale wydaje mi się, że po erze Maksa czas zluzować poślady :niewiem:

Moje oczekiwania na przyszły sezon to minimum:
- Scudetto
- wyjście z grupy LM
- ponad 10 spotkań rozegranych na satysfakcjonującym mnie poziomie


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 19 maja 2019, 14:40

goly pisze:
Spójrzmy na Juventus w XXI wieku. Oprócz powrotu Lippiego, który był "swojakiem", do nas nigdy nie przychodził trener, który mógłby się szczycić sukcesami na arenie międzynarodowej
A Capello?


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 19 maja 2019, 14:41

pablo1503 pisze:Kim był jeszcze raptem rok temu Pochettino? Dokładnie pamiętam, że był frajerem, tak jak jego Tottenham. Tak przynajmniej pisało juvepoland.
Nie wiem skąd bierzesz info, ale do obecnego sezonu Mauricio za każdym razem kończył ligę nad Liverpoolem Kloppa :think: Rok temu Pochettino był świetnym trenerem, tak jak dwa i trzy lata temu.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 19 maja 2019, 14:50

jackop pisze:
pablo1503 pisze:Kim był jeszcze raptem rok temu Pochettino? Dokładnie pamiętam, że był frajerem, tak jak jego Tottenham. Tak przynajmniej pisało juvepoland.
Nie wiem skąd bierzesz info, ale do obecnego sezonu Mauricio za każdym razem kończył ligę nad Liverpoolem Kloppa :think:
Nie mówię o pozycji ligowej, a o meczach o stawkę. Tottki zawsze dostawały w pupę w finałach/półfinałach. Na wyspę mają opinie 'bottlers' - coś a'la przegrywów. Zresztą dobrze o tym wiesz, bo śledzisz ligę angielską. Tutaj nawet dyskutują o tym Neville wraz z Carragherem


Obrazek
goly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2007
Posty: 513
Rejestracja: 28 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 19 maja 2019, 15:01

ewerthon pisze:
goly pisze:
Spójrzmy na Juventus w XXI wieku. Oprócz powrotu Lippiego, który był "swojakiem", do nas nigdy nie przychodził trener, który mógłby się szczycić sukcesami na arenie międzynarodowej
A Capello?
Faktycznie, jeszcze Capello był. Z Milanem w Europie wygrał.

Nie lubiłem go, pewnie dlatego przeoczyłem :p


"gdyż to, co oni mówią, więcej mówi o nich samych niż o tobie" - Anthony de Mello
Rottweill

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2008
Posty: 205
Rejestracja: 28 października 2008

Nieprzeczytany post 19 maja 2019, 15:08

goly pisze:
Spójrzmy na Juventus w XXI wieku. Oprócz powrotu Lippiego, który był "swojakiem", do nas nigdy nie przychodził trener, który mógłby się szczycić sukcesami na arenie międzynarodowej
No, i potem też nikt z takimi sukcesami na koncie od nas nie odchodził :dance:


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 19 maja 2019, 15:12

sebastian10 pisze:jak ktos liczył ze będzie pepe albo ktos z frnacji to był olbrzymim optymista .
liczyłem na saribol , conte nie bardzo chce bo on jest podobny do maxa ma swoich padoinów i nie stawia na gre piłka tylko na walce taktyka .
Inzaghiego wiadomo wielka nie wiadomo, ale jak ktos ma z nowego pokolenia sie wybić trenerów to ma zadatki na to .
czekamy na oficjalne info albo przeciek hihihi
Z nowego pokolenia włoskich trenerów wolałbym jednak Di Francesco zamiast S. Inzaghiego, bo były trener Romy zebrał już fajne doświadczenie w LM i gdyby był VAR w tamtym sezonie, to możliwe, że dotarłby z nimi aż do finału tych rozgrywek. Z kolei Lazio prowadzone przez Simone parę razy pokazało już gen frajerstwa czy to w ubiegłej kampanii, gdzie mogli zapewnić sobie udział w fazie grupowej CL 3 kolejki przed końcem ligi (dzieląc się punktami z Crotone i Atalantą), a nie w ostatnim spotkaniu z Interem, gdzie wystarczał im remis czy też w spotkaniach przeciwko Juve gdzie gnietli nas niesamowicie i albo przegrywali w końcówce albo mogli stracić zwycięstwo po karnym Dybali. Sarri czy Conte wydają się być przynajmniej półkę wyżej od S. Inzaghiego, ale prawdopodobnie decyzja odnośnie nowego trenera Juve została już podjęta, a my czytamy jedynie prasowe spekulacje nabijające im wyświetleń.


Z Lazio bardziej od trenera optowałbym za ściągnięciem do Juve Luisa Alberto, a nie wiem czy za rozsądną kwotę nie pokusiłbym się o SMSa, bo mimo, że obecny rok był przeciętny w jego wykonaniu, to mam przeczucie, że jego potencjał może eksplodować po przejściu do lepszej ekipy,


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 maja 2019, 15:27

RadioRadio: Juve chose Inzaghi


Analiza taktyczna Lazio dla ciekawych.


zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 19 maja 2019, 15:28

Momblano: Juve zna nazwisko nowego trenera od co najmniej tygodnia. Nie jest nim Inzaghi.


Edit: Dziennikarz LaStampy

Luca Scarcella
@LuS_inc
#Guardiola prossimo allenatore della #Juventus.

Tłumaczenie zbędne.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 19 maja 2019, 15:42

Albo ktoś tu leci w wuja, albo celowo chcą odwrócić naszą uwagę od działań.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 19 maja 2019, 15:47

Logicznie patrzac po transferze Ronaldo, powinnismy teraz zgarnac topowego trenera. Oby te lzy Guardioli mialy zwiazek z nami :-) Chyba nie czas na eksperymenty typu Inzaghi, gdy w skladzie jest 34letni Cristiano. Moze Pepowi brakowalo wlasnie kogos takiego jak Krycha do nastepnego triumfu w LM...

Przede wszystkim musimy zmienic mentalnosc, z defensywnej na bardziej nowoczesna, czyli ofensywna. Reszta jakos sie ulozy ;)

P.S Mombiano mowil ze kolejny trener bedzie zwiazany z blekitem/niebieskim ? Bardzo zawezil ten wybor :
1. Pep, City blekitne koszulki
2. Conte, Sarri, Inzaghi wiadomo Wlosi
3. Pochettino Argentyna

:-)
Ostatnio zmieniony 19 maja 2019, 15:52 przez Alexinhio-10, łącznie zmieniany 2 razy.


Gontar

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 19 maja 2019, 15:48

Ja tam będę zadowolony jeśli przyjdzie Inzaghi. W Lazio wykonuję świetną prace. To, że Simone nie prowadził drużyny w LM nie znaczy, że nie wyjdzie z grupy oO. I dziwią mnie teksty o betonie bo Lazio pod jego kadencją wcale nie grało betonu. Każdy trener kiedyś zaczynał od słabszego klubu więc proponuję dać trochę na wstrzymanie z tym gadaniem jaki on słaby.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 maja 2019, 15:52

Naprawdę nie wierzę w to, że Agnelli zwalnia Allegriego po to żeby zatrudnić Inzaghiego, trenera, który nie grał jako trener ani jednego meczu w LM. To musi być Pep.
Gontar pisze:To, że Simone nie prowadził drużyny w LM nie znaczy, że nie wyjdzie z grupy oO.
Wydaje mi się, że naszym szczytem możliwości nie jest wyjścia z grupy ;)


ODPOWIEDZ