Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 17 maja 2019, 21:28

Czyli wynikałoby z tego, że to kolejne spotkanie faktycznie było próbą dogadania dalszej współpracy i nasz zarząd nie był tak wspaniałomyślny, by zdecydować o odpaleniu Maxa. Gdyby nie miał takich oczekiwań, a dalej się godził na dotychczasowe warunki jedynie żądając niewielkiej podwyżki, pewnie teraz płakalibyśmy z uwagi na nowy kontrakt. :facepalm: Góra zdecydowanie nie chce pozwolić na to, by ktoś miał za dużo do powiedzenia. Swego czasu z tego powodu odpalono rzekomo Del Piero.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 17 maja 2019, 21:33

I za rok biegał by u nas MDS,Savic po słabym sezonie, jednoroczniak Chiesa, Mandzu i inni.

Ten chłop ma coś z głową.

Jardim nie taki zły, aczkolwiek dziś pojawił sie wywiad z Mou i nie zdziwmy się jak zostanie trenerem u nas...


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 17 maja 2019, 21:33

Jacky pisze:
jurson09 pisze:Najważniejsze jest żeby zachowany został dotychczasowy poziom jeśli chodzi o wyniki w Europie.
Męczarnie w grupowych meczach + 7 porażek w finalach Champions League :ok: Nie wiem (a wlasciwie wiem) jak Ty, ale ja wolalbym zeby ten nasz europejski poziom jednak sie zmienil.
Jak to dobrze, że jest na tym forum ktoś kto wie co ja wolę. Dotychczas czułem się taki zagubiony. Dziękuję, że jesteś. :-)


Juve per sempre sara...!!!!
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 17 maja 2019, 21:38

Niektórzy łykają jak młode pelikany bo im akurat pod retorykę idealnie pasuje. Max chciał m.in. odpalić Mandżu i Khedirę chociaż wystawiał ich w wyjściowej jedenastce za każdym razem gdy tylko mógł/byli oni zdolni żeby o własnych siłach wybiec na boisko. Albo ktoś tu na forum jest idiotą albo Allegri jest <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> działającym na własną szkodę korzystając regularnie z piłkarzy, których tak na dobrą sprawę w swoich planach wcale nie miał.

Ale mniejsza o to. Ja odmiennie od ogólnej opinii, nie uważam, że zarząd ma już dogadanego nowego trenera. Takie osobiste przeczucie.

Ten wywiad z Mourinho z beIN Sport nie jest czasem stary?


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 17 maja 2019, 21:41

Adrian27th pisze:dziś pojawił sie wywiad z Mou i nie zdziwmy się jak zostanie trenerem u nas...
Nie wierzę. Ten chłop jest w stanie wojny z naszymi kibicami i zarząd o tym wie doskonale. Już było info, że się do nas zgłosił, ale pokazano mu drzwi. Tak samo nie wierzę w Sarriego. Ten gość klasą kompletnie odstaje od naszych wartości.

Jest szansa, że będzie to ktoś dobry z jednego powodu. Na zarządzie ciąży presja, bo wydano mnóstwo kasy na Ronaldo, więc nikt mądry nie próbowałby się w takiej sytuacji ratować półśrodkami.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 maja 2019, 21:47

To co napisałem wcale nie musi być prawdą ale jednak zostało to w jakiś sposób potwierdzone. Te żądania mogłyby również być krzykiem rozpaczy gdyż latają też teksty pokroju, że zarząd miał powyżej uszu kontuzji w zespole a coraz bardziej pogarszająca się atmosfera przelała czarę goryczy. Co bardziej zorientowani te rozmowy zarządu z Allegrim były tak naprawdę miękką kładką prowadzącą Allegriego do drzwi gdyż decyzja była podobno podjęta już dawniej. Ale jak to w Juve - zasiadają ludzie wychowani i nie można trenera, który zdobył 11 trofeów potraktować jak śmiecia, to nie inter.
Tak więc to miało doprowadzić do polubownego rozwiązania sporu w sposób umiejętny. To nie tak, że trener nie miał nic do gadania ale szanujmy się. Nie po to pozbywaliśmy się Marotty aby wracać do nazwisk pokroju MDS, Motta czy Hernanes.

Rzeczywiście miało odbyć się spotkanie zarządu z miedzy innymi Chiellinim w sprawie atmosfery w zespole. Kielon to poczciwy, dobry chłopak, zawsze bronił Allegriego ale potwierdził fatalny klimat w szatni...


Obrazek
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 17 maja 2019, 21:51

Generalnie to co ten user z VS będacy rzekomo blisko otoczenia Allegriego pisze już od jakiegoś czasu, brzmi logicznie i całkiem prawdopodobnie.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 maja 2019, 21:54

Tak to wygląda, ostatnio dużo czasu spędzałem czytając to forum i starałem się nie wpisywać tutaj głupot mimo, że to niektórzy mi zarzucili. Składałem to do kupy ale skupiając się na tych co mieli poważanie wśród userów i moderatorów. Dzisiaj po informacji w sprawie zwolnienia Maxa, pojawiło się ich więcej niż zazwyczaj ale zwracam uwagę na 3-4 nicki.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 maja 2019, 21:59

Momblano też o Mou wspomina jako opcji daleko rezerwowej.

E: Momblano

Rozłam między klubem a Maxem pojawił się po porażce z Atleti.
Ostatnio zmieniony 17 maja 2019, 22:34 przez Poprostu, łącznie zmieniany 1 raz.


tyrlas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2012
Posty: 80
Rejestracja: 24 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 17 maja 2019, 22:31

MRN pisze:Źródło wydaje się być bliskie Maxowi więc...
Allegri miał kilka nazwisk do odstrzału, jak i listę życzeń...

- chciał odpalić Cancelo, Sandro, Dybalę, Costę,
- nie podobał mu się transfer Romero, który mu nie pasował a zarząd pozyskał zawodnika bez jego lajka,
- w pierwszej kolejności mieli być na życzenie Maxa pozyskani Manolas, Milinković-Savić oraz Chiesa,

Zarządowi nie bardzo podobała się wizja odpalenia Cancelo, nie po to natrudzili się aby pozyskać naprawdę dobrego zawodnika aby po sezonie go odpalić ( tutaj głównie sprzeciwiał się Paratici ).

Nie zgodzę się, że to samo było z Conte ( tym razem stanę w jego obronie ) bo Max miał naprawdę silny zespół, powinien tutaj przede wszystkim poszukać u siebie wad nie u zawodników. Pep mógłby to poskładać bo tak naprawdę nie potrzebujemy wzmocnień tylko korekt.

Acha, to bliskie źródło Maxowi nie potwierdza, że chciał on odpalić Mandżu, Cuadrado czy Khedirę.
Jak to czytam to az mnie ciarki przechodza. :facepalm:


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 17 maja 2019, 23:40

Momblano uważa, że Poch nie przekonuje Juve i że kolejny trener będzie miał "niebieską krew"? Że niby jakiś szlachetnie urodzony? :niewiem:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 17 maja 2019, 23:43

Osgiliath pisze:Momblano uważa, że Poch nie przekonuje Juve i że kolejny trener będzie miał "niebieską krew"? Że niby jakiś szlachetnie urodzony? :niewiem:
No w sensie Napoli przecież. :D


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 17 maja 2019, 23:46

mrozzi pisze:
Osgiliath pisze:Momblano uważa, że Poch nie przekonuje Juve i że kolejny trener będzie miał "niebieską krew"? Że niby jakiś szlachetnie urodzony? :niewiem:
No w sensie Napoli przecież. :D
yesu, nie. :shock:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 17 maja 2019, 23:49

Jeśli jeden z najlepszych w Europie Poche nie przekonuje naszego zarządu to pan z fają już z pewnością, spokojnie. Momblano mogło chodzić o kogoś z trenerskiej elity.


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 17 maja 2019, 23:52

Osgiliath pisze:Momblano uważa, że Poch nie przekonuje Juve i że kolejny trener będzie miał "niebieską krew"? Że niby jakiś szlachetnie urodzony? :niewiem:
Niebieska krew czyli Włoch z krwi i kości, przecież to jasne.


ODPOWIEDZ