Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 16 lipca 2014, 10:31

Kimi pisze:
AdiJuve pisze:
Kimi pisze:Kpisz waćpan?

Jestem w stanie wskazać dwóch trenerów lepszych od wymienianej czwórki kandydatów, których Juventus już w zasadzie ma.
No zapodaj dwóch trenerów lepszych an chwile obecną z doświadczeniem w LM i na włoskim podwórku, którzy z dobrą drużyną potrafili zdobyć scudetto?
Już mi dopowiadasz słowa, których nigdy nie napisałem? Goń się w takim razie.
To co ty rozumiesz pod słowem "lepszy", wymień 2 lepszy ?
Po prostu nie wiesz kto i odwracasz kota ogonem:)
Sam się goń.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 16 lipca 2014, 10:33

Największy żal mam do conte nie o samo odejście, tylko o moment w którym podjął decyzje. Bo ok, skończył się sezon, czuł się wypalony, nie miał dalszej motywacji czy też nie dogadał się co do wzmocnień, trzeba było wtedy odejść. A teraz zsotawił nas na pastwę losu, nie ma czasu na rozglądnięcie się i spokojne poszukanie sesowego następcy, musimy brać na gwałt tego, kto jest akurat wolny. A na początku okresu przygotowawczego raczej wszyscy dobrzy trenerzy, którzy byliby dostępni są już w nowych klubach. No dramat, nie moge uwierzyć, że nam to zrobił.
pumex pisze:Już można znaleźć przecieki, że głównym zwolennikiem zatrudnienia Allegriego, podobnie jak w przypadku Del Neriego, był Marotta.
Bo wie, że będzie pionkiem, ktory nie będzie wybrzydzał, tylko weźmie kogo mu dadzą. Mam czasem wrażenie, że zezolowi tak naprawdę nie zaelży na sukcesach.
Ostatnio zmieniony 16 lipca 2014, 10:35 przez fazzi, łącznie zmieniany 1 raz.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 16 lipca 2014, 10:34

AdiJuve pisze:To co ty rozumiesz pod słowem "lepszy", wymień 2 lepszy ?
Po prostu nie wiesz kto i odwracasz kota ogonem:)
Sam się goń.
Nie odwracam kota ogonem, mówiłem tylko, że lepszych a Ty wyskakujesz z propozycjami trenerów, którzy zdobyli Scudetto. Co najmniej jakby Conte miał je w osiągnięciach kiedy obejmował Juventus. Miał? Nie, no właśnie.

A skoro Max oficjalnie trenerem Juve, to chyba i tak koniec tematu.


klapan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 października 2005
Posty: 36
Rejestracja: 04 października 2005

Nieprzeczytany post 16 lipca 2014, 10:35

Na co dzień się tu nie wypowiadam, ale od wczoraj ciśnie mi się na usta jedno podstawowe pytanie - czy na włoskich forach "zanosi się" na akcję podobną do tego, co zgotowali w Mediolanie kibice Interu przy transferze Guarina? Czy nikt raczej nie ma zamiaru fatygować się pod siedzibę?


Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 16 lipca 2014, 10:36

Ehh, wypadało by zapaść w sen letni, odechciało mi się wszystkiego, 2,6mln za sezon? to tylko trochę mniej niż Conte, a kaliber różni się dość mocno..


Obrazek
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 16 lipca 2014, 10:37

Sezon się jeszcze nie zaczął a już mamy 4 miejsce, a Roma scudetto.
poczekajmy i zobaczymy co będzie a nie gadanie,że wszystko rozwalone itd.
Każdemu trzeba dać szanse, a nóż Allegri da nam jeszcze więcej radości niż Conte :)
Pierwszą ocena zarządu można dać pod koniec sierpnia a na ocenę trenera trzeba czekać przynajmniej do końca tego roku:)


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 16 lipca 2014, 10:37

Fazzi ale przecież Conte postawił ultimatum.
Zarząd nie wywiązał się z obietnic.
On miał zmienić taktyke, nie dość że po mundialu aż około 15 zawodników nie spotka w początkowej fazie przygtowań to jeszcze mu nikogo nowego nie sprowadzili, to kiedy on miał to ogarnąć?
Conte gdyby nie miał powodu to by nas nie opuszczał napewno.
Teraz nas ogarnia ogromna złość i jego też winimy ale wydaje mi się że problemem jest Marotta, jeżeli on naprawde teraz spieprzył sprawe Iturbe i dzwoni po Allegriego.


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 16 lipca 2014, 10:38

AdiJuve pisze:Każdemu trzeba dać szanse, a nóż Allegri da nam jeszcze więcej radości niż Conte :))
Masz u mnie piwo jeśli tak będzie :ok:


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 16 lipca 2014, 10:41

Kimi pisze:
AdiJuve pisze:Każdemu trzeba dać szanse, a nóż Allegri da nam jeszcze więcej radości niż Conte :))
Masz u mnie piwo jeśli tak będzie :ok:
Musiałby zdobyć mistrzostwo, wygrać superpuchar, puchar Włoch i osiągnąć min. 1/8 w LM. Piwo to mało, jeżeli ten typ to osiągnie.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 16 lipca 2014, 10:41

mrozzi pisze:Allegri bardzo blisko. Niebawem ma się pojawić oficjalne potwierdzenie - dostanie 2-letnią umowę ( :płaczę: ), 2 mln rocznie ( :płaczę: ).

Boże.. To jest koniec.. :płaczę:
Klub, środowisko Juventusu to jedna z najważniejszych rzeczy w moim życiu. Żyje tym co w Juve, meczami. A to co się stało w ciągu jednego dnia to jakaś masakra :| Jakby ktoś zwonu chciał nas zniszczyć, tylko w tym przypadku jest to nasz własny zarząd.. :| Trzy piekne, niezapomnianie lata poszły na marne, żeby teraz znowu czuć się jak po calciopoli i walka o europejskie puchary.. Śmiech z nas w europie niemały .. żałoba :|


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 16 lipca 2014, 10:43

@pumi, sorry ale ubzdurales sobie cos i traktujesz to jak argumenty. DD miał zachcianki i wolał odejść, a później tego żałował widząc ze gnije w ligue 1, a siwy gra z juve w LM. Jedynym trofeum w karierze DD jest liga z marsylia gdzie nie było żadnych silnych zespołów. Mówienie ze DD miał wizje, ambicje i warsztat dzięki któremu Juve by zdobyło ligę być jac Inter Mourinho to jakieś mrzonki i wróżenie z fusow kawy inki.

.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
*Birdman*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2008
Posty: 106
Rejestracja: 18 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 16 lipca 2014, 10:45

Moim zdaniem jest to NAJGORSZY wybór z możliwych. Tragedia, wszystkie nasze plany na przyszły sezon można odłożyć na czas bliżej nieokreślony. Z klubu odszedł człowiek z pasją i wizją-tego nie można mu odebrać, do wczoraj myślałem też, że człowiek bezgranicznie oddany i kochający Juve, ale się nieco pomyliłem.

Jeszcze mam takie pytanie, czy włoscy kibice coś działają ? Mam na myśli jakieś "protesty", czy coś takiego. Nawet kibice takiego interu umieli się spiąć, gdy nie chcieli, żeby Guarin do nas przeszedl, a wydaje mi się, że tutaj sytuacja jest w opór gorsza... Wszystko się nam sypie


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 16 lipca 2014, 10:48

Ale Zambro, ja wcale nie twierdzę, że z Didierem w ciągu tych dwóch lat po jego odejściu poradzilibyśmy sobie lepiej. Twierdzę, że z nim u sterów wyszlibyśmy lepiej w dłuższej perspektywie.


Obrazek
Zabek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 stycznia 2005
Posty: 75
Rejestracja: 29 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 16 lipca 2014, 10:48

pumex pisze:Już można znaleźć przecieki, że głównym zwolennikiem zatrudnienia Allegriego, podobnie jak w przypadku Del Neriego, był Marotta.
jesli to prawda to zezola powienien ktos odstrzelic jeszcze dzis...


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 16 lipca 2014, 10:53

Chcialem zeby latem zaszly takie zmiany, zeby Juventus nie byl tak mocno uzalezniony od formy Pirlo i wiele wskazuje na to, ze moje zyczenie sie spelni :dance: Szkoda ze na podobnej zasadzie jak w tym kawale o gosciu, co zlowil zlota rybke i zazyczyl sobie pindola do samej ziemi.


ODPOWIEDZ