Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
ozi(Forza_Juve)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2008
Posty: 312
Rejestracja: 28 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 12 maja 2014, 16:19

ciężko mi wyobrazić się kogo kolwiek innego niż Antek na naszej ławce, dlatego wierzę że zostanie z nami.

a jeżeli trzeba byłoby rozważać ewentualnych następców to czemu nei postawić np. na Massimo Carrera albo Angelo Alessio, którzy świetnie zastępowali Antka, gdy ten był zawieszony. wiadomo, treningi prowadził Conte, t aktyke tez ustalał ale podczas meczów decyzje podejmowali asystenci Antka.


Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają!
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 12 maja 2014, 16:39

Nikt tutaj jeszcze nie wymienił jednego, utalentnowanego trenera, ktory jest obecnie bez pracy - Michael Laudrup, może on? :)


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 12 maja 2014, 16:50

Bazyliszek pisze:Nikt tutaj jeszcze nie wymienił jednego, utalentnowanego trenera, ktory jest obecnie bez pracy - Michael Laudrup, może on? :)
Utalentowany, bo? Pytam poważnie, bo śledziłem jego dokonaniu tylko w Swansea i tam radził sobie bardzo dobrze do pewnego momentu.
Zresztą w Anglii jest sporo niezłych trenerów, którzy przy odrobinie szczęścia mieliby szanse coś ugrać u Nas. Tyle, że raczej żaden nie gada po Włosku.
Pardew, Pochettino, Redknapp, Martinez... Di Canio(chociaż nie do końca)
Już prawie godzina 17, a żadnej nowej informacji. Cholera, ta niepewność mnie zabija.
E:
Już poprawione, alina.
Ostatnio zmieniony 12 maja 2014, 18:19 przez pablo1503, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 12 maja 2014, 17:19

pablo1503 pisze:w Anglii jest sporo niezłych trenerów, którzy przy odrobinie szczęścia mieliby szanse coś ugrać u Nas. Tyle, że raczej żaden nie gada po Angielsku.
:think:


Jak z Anglii to Martinez. Włoskiego nauczy się błyskawicznie, w końcu to Hiszpan.


Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 12 maja 2014, 17:21

A ja bardzo chętnie postawiłbym na Carrerę. Alessio nie ma wystarczająco dużych jaj, aby poprowadzić drużynę do sukcesów, a Cerrera ? kto wie ? jest w tej (mistrzowskiej) drużynie od samego początku. Zna piłkarzy, klimat zespołu... jeśli już Conte miałby odejść, to ja postawiłbym właśnie na Massimo.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 12 maja 2014, 17:25

Utalentowany, bo? Pytam poważnie, bo śledziłem jego dokonaniu tylko w Swansea i tam radził sobie bardzo dobrze do pewnego momentu.
bo mlody i z jakimiś kasztanami ze Swansea zdobył Puchar Ligi Angielskiej, w BPL tez urywali punkty najlepszym grając przy tym ciekawą dla oka piłkę, myślę że warto byłoby mu dać szansę zwlaszcza ze Michael grał u nas i to sporo lat, więc z językiem problemów mieć nie powinien. I co najważniejsze NIE MA obecnie klubu


dla mnie to jedyna odpowiednia i przede wszystkim realna opcja na ten moment, mam nadzieje że Agnelli bierze go pod uwage.


cinek_uk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 grudnia 2004
Posty: 308
Rejestracja: 23 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 12 maja 2014, 17:51

Sky sport podaje ze Conte poda info czy zostaje w Juve!
Ostatnio zmieniony 12 maja 2014, 17:54 przez cinek_uk, łącznie zmieniany 1 raz.


Gigi + Alex + Pavel + Camor + Treze = Juventus
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 12 maja 2014, 17:53

marcusftb pisze:Haha sky sport podaje ze Conte poda info czy zostaje w Juve!
kiedy?


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 12 maja 2014, 17:59

Od wczoraj nic nie piszę na forum w tym temacie bo robię pod siebie. Nie wyobrażam sobie Juve bez Conte i nie wyobrażam sobie Antonio na ławce innego zespołu. Dla mnie to idealny trener i tylko z nim możemy sięgnąc teraz po jakieś trofeum. On nas wyciągnął z bagna i zrobił coś niesamowitego. Kocha Juve a Juve kocha jego. Ta miłość musi trwać w najlepsze. Ze swoją charyzmą i zaangażowaniem i tym jak lata od lewej do prawej przy ławce i pokrzykuję jest fenomenem i odzwierciedleniem obecnego Juventusu. Jeśli odejdzie to niestety będzie katastrofa. FORZA CONTE!


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
cinek_uk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 grudnia 2004
Posty: 308
Rejestracja: 23 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 12 maja 2014, 18:05

squinter pisze:
marcusftb pisze:Haha sky sport podaje ze Conte poda info czy zostaje w Juve!
kiedy?
Piątek :/


Gigi + Alex + Pavel + Camor + Treze = Juventus
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 12 maja 2014, 18:08

marcusftb pisze:
squinter pisze:
marcusftb pisze:Haha sky sport podaje ze Conte poda info czy zostaje w Juve!
kiedy?
Piątek :/
Cały tydzień w niepewności... Dlaczego nie dziś?
Antek, zostań :pray:


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 12 maja 2014, 18:08

squinter pisze:
marcusftb pisze:Haha sky sport podaje ze Conte poda info czy zostaje w Juve!
kiedy?
Kolega chyba chciał trochę dramaturgii wprowadzić tą informacją, bo na razie nigdzie nie widzę żadnego info, tym bardziej od Sky Sport.

Jak już tak radośnie wymieniamy trenerów, którzy mogliby przejąc pałeczkę po Conte, to przypomniało mi się, że Jorge Jesus ma kontrakt jeszcze tylko przez rok ale już teraz zastanawia się, czy nie opuścić Lizbony na rzecz silniejszej ekipy (przynajmniej takie były informacje przed naszymi meczami z Benfiką). Gościu w pojedynkach z Juve wyglądał na kumatego.


Obrazek
cinek_uk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 grudnia 2004
Posty: 308
Rejestracja: 23 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 12 maja 2014, 18:13

Pierwszy podobno w kolejce Simeone, dalej mówią o Montelli, spalettim i omg allegrim


Gigi + Alex + Pavel + Camor + Treze = Juventus
Loremaster

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1006
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 12 maja 2014, 18:37

Ciekawe czy Simeone byłby w ogóle chętny na posadę w Juve ?

Awans sportowy to na pewno jest tym bardziej że Atletico rozleci się raczej po tym sezonie. Diego Costa i Courtois na pewno odejdą, Koke pewnie też.
Wcale nie bylibyśmy na straconej pozycji


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 12 maja 2014, 18:50

1. Raczej wiecej wskazuje na to, ze Conte odejdzie, ale to jeszcze nie jest kwestia przesadzona w 100%. Kluczowe beda najblizsze dni, albo nawet godziny. Problem polega na tym, ze nasz trener, faktycznie chyba chce byc wiekszy, niz caly klub. Nie tylko domaga sie wzmocnien, ale takze kontroli nad tym, na czym sie po prostu nie zla - polityka transferowa. Tutaj sa najwieksze rozbieznosci, a nie co do kierunku w jakim podazac ma ta druzyna czy planow na mercato.
2. Nazwiska nastepcow? Podobno Nedved chce Maniciniego, ale to jest najmniej prawdopodobna opcja z mozliwych. Bowiem na pole position wybijaja sie...
3. Montella (numer 1) oraz Spalletti (numer 2).
4. Klopp jest nierealny, nie wiem jak z Simeone, ale pewnie podobnie.

Ja osobiscie bym chcial Lippiego :prochno:. Do trzech razy sztuka.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
ODPOWIEDZ