Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
mateusz6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2009
Posty: 1195
Rejestracja: 13 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 20 lutego 2011, 21:42

jakku1 pisze: Po drugie, motywacja. W meczach ze slabszymi rywalami gramy na stojaco i tyle. Liga Europejska, Chievo, Lecce, reszta tych spotkan. Z czolowki przegralismy jedynie z Napoli. Z Interem 4 punkty, z Milanem wygrana, z Roma remis po dobrym meczu, z Lazio 3 punkty (troche szczesliwie). Stawiam piwko, ze jesli wziac pod uwage tylko i wylacznie pojedynki pomiedzy druzynami z miejsc 1 - 6, to bylibyśmy w takiej tabeli na 1 pierwszym miejscu.

*Pamietacie jak Lippi kazal ogolic prawie calej druzynie wlosy na jeza i wypracowal im taka forme, ze Zambrotta przez cala runde jesienna biegal jak na prochach od linii do linii?;D
Za motywację jest odpowiedzialny tylko i wyłącznie trener. Na Inter czy Milan zawodnicy mobilizują się sami i zwyciężają. Trener powinien im wpoić, że każdy mecz w lidze jest tak samo ważny. 3 punkty z Interem= 3 punkty z Bari.
Jeśli chodzi o potencjalnych następców Del Neriego to ja byłbym za... Schaafem. Dobry trener, który wniósłby powiew świeżości do tej drużyny. Ancelottim, Deschampsem, Hiddinkiem, Spalettim czy Trapem oczywiście bym nie pogardził.
Ostatnio zmieniony 20 lutego 2011, 21:42 przez mateusz6, łącznie zmieniany 1 raz.


Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 20 lutego 2011, 21:42

http://www.pilka.pl/ranieri-podal-sie-do-dymisji

Ranieri ujal sie honorem i podal sie do dymisji.


Wojtek1207

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 230
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 lutego 2011, 21:47

Takiej zajadłości to mógłby naszych nauczyć Nedved. Ale on chyba trenerem nie zostanie...


pakman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 279
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 lutego 2011, 21:49

Trener Romy podał się do dymisji

59-letni Claudio Ranieri był szkoleniowcem Romy od 1 września 2009 roku. Wcześniej prowadził m.in. Cagliari, Napoli, Fiorentinę, Valèncię, Atlético, Parmę, Chelsea i Juventus.

CZAS NA "TRENERA" DN !! MIEJ PAN TROCHE GODNOSCI PANIE !!


"Białe seRce , kRew w czeRni MY na zawsze JUVE wieRni " ★ ★ ★

Pirlo przyszedl z Mialnu za darmo ? Niemozliwe!

Nawet Chuck Norris nie strzelil tylu goli co DEL PIERO !
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1033
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 20 lutego 2011, 21:52

Ciekawie się robi... :) Del Neri na bank zostanie nie łudźcie się


MaxiLopez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2007
Posty: 134
Rejestracja: 09 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 lutego 2011, 21:59

Byłem przeciwnikiem odejścia Ranierego dwa lata temu więc czemu by go nie zatrudnić na nowo. Moim zdaniem zaradziłby kryzysowi.


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 20 lutego 2011, 22:02

Jako strazak z efektem 'nowej miotly' moze i bysmy jakies punkty pozdobywali, ale to nie jest trener, ktorego warto zatrudniac na dluzej niz jeden sezon. Przekonalismy sie o tym najpierw my, teraz roma.


Obrazek
mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 20 lutego 2011, 22:05

Niech del neri bierze przykład z ranieriego. niech sie poda do dymisji. od niego lepszy będzie nawet smuda


Nadziej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 948
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 20 lutego 2011, 22:45

Brac Ranieriego!

Niestety jest to tak samo prawdopodobne jak to, ze za rok wygramy Lige Mistrzow.......


Make friends for life or make hardcore enemies!
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 lutego 2011, 22:50

dawid91 pisze:Porażka i od razu widzę posty w tym temacie, a przez tydzień było tu cicho.
W tym sezonie nie będzie nowego trenera, cóż, trzeba czekać cierpliwie do lata. Lazio nam trochę uciekło już, ciężko będzie powalczyć o LM, jeśli nie zakwalifikujemy się do tych rozgrywek Del Neri chyba na pewno opuści Juventus, inaczej tego nie widzę.
Pytanie tylko co będzie lepsze? Awans do LM i DN czy ósme miejsce i ktoś nowy...

Szczerze mówiąc ja już nie wierzę w LM w tym sezonie...
zahor pisze:No i jeszcze krzyczeć "Martinez, Martinez".
To on zawsze tak krzyczy "Milos, Milos!"? :) Bardzo często słyszę jak oglądam mecz właśnie takie okrzyki i to przez większą część meczu. Zastanawiałem się kto tak wrzeszczy...

EDIT:
zoff pisze:
darek pisze:
Szczerze mówiąc ja już nie wierzę w LM w tym sezonie...
W tym sezonie na pewno.
Chodziło mi o kwalifikacje do przyszłorocznej edycji... ;)
Ostatnio zmieniony 20 lutego 2011, 23:16 przez darek, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 lutego 2011, 23:02

darek pisze:
Szczerze mówiąc ja już nie wierzę w LM w tym sezonie...
W tym sezonie na pewno.

Brak awansu oznacza jedno. Jesteśmy Sampdorią, Lazio, Udine włoskiej piłki z bogatszą historią. Fakty są takie, że interesujemy się graczami z coraz to niższej półki. A i dla samych zawodników Juventus to niekoniecznie szczyt marzeń. Ewentualnie pewien etap.

Czy to wina trenera? Może nie do końca tego, ale osoby pokroju Zaccheroni czy Ferrara na pewno się do tego walnie przyczyniły.


Obrazek
Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 20 lutego 2011, 23:36

PORAŻKA = Del Neri... jednak czas pokazuję co się stało z Juve.
W poprzednich latach kiedy tak narzekaliśmy na Ranieriego mielismy 3 razy gorszy skład i 3 razy lepsze wyniki. Czy te mózgi z Juve nie widzą że idzie coś nie tak. Na pytanie "nowy trener" odpowiadam "tak" nowy zarząd = tak.... niech ten marotta zostanie bo nawet mu idzie patrząc na transfery i $$$ Juventusu...


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 20 lutego 2011, 23:42

Marottcie idzie dobrze?

1 udany transfer to jest dobrze?

Dobrze to szło Moggiemu gdzie na 10 kupionych piłkarzy 1 był niewypałem, a nie na odwrót.


YaSq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 lutego 2011, 23:46

Transfery mu nie ida ale chociaz nie jest tragicznie jest tylko zle a to juz progres :angry: Ja ciagle nie rozumiem jakim cudem Juventus, wielki klub z wielka historia zatrudnia trenera, ktory z DWOCH zespolow zostal zwolniony jeszcze przed 1 kolejka :evil: Nie ma zadnych sukcesow, a teraz co mecz pokazuje jak wielkim jest frajerm.


Verse

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 sierpnia 2009
Posty: 200
Rejestracja: 31 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 21 lutego 2011, 00:01

Odbiegając od tematu. Ja to sobie tak myślę, że ten Ancelotti wyląduje w Romie, a w Chelsea - Van Basten. U Nas nic się nie zmieni i gargamel dalej żyję na koszt biało-czarnych.


ODPOWIEDZ