Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 17:02

zakiii pisze:
24 maja 2021, 16:07
@MRN przeglądasz może VS? Podobno jakieś poruszenie, że Pirlo dostał informację o tym że odchodzi.
Nie ma nic, jest tylko informacja tweeterkowa, z bardzo słabego źródła, że Pirlo odchodzi ale póki co żaden z bardziej szanowanych userów czy też wiarygodniejsze źródło tego nie potwierdza.
Odpowiednik naszego Momblano, który jest niby poinformowany co do Realu, twierdzi, że Zidane przejmie Juve.


Obrazek
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 17:23

MRN pisze:
24 maja 2021, 17:02
zakiii pisze:
24 maja 2021, 16:07
@MRN przeglądasz może VS? Podobno jakieś poruszenie, że Pirlo dostał informację o tym że odchodzi.
Nie ma nic, jest tylko informacja tweeterkowa, z bardzo słabego źródła, że Pirlo odchodzi ale póki co żaden z bardziej szanowanych userów czy też wiarygodniejsze źródło tego nie potwierdza.
Odpowiednik naszego Momblano, który jest niby poinformowany co do Realu, twierdzi, że Zidane przejmie Juve.
Teraz rzekomo jakiś guru Chicago Bears z VS dał info, że ogłoszenie co do Pirlo ma nadejść lada chwila. Ponoć rezygnacja lub opcja dołączenia do U23. Jako, że tych guru z VS traktuję z przymrużeniem oka, to uważam, że teraz wielu będzie chciało narobić trochę hałasu na tamtym forum, a jest ku temu okazja.

Jakbym miał obstawiać, to dziś żadnej informacji nie będzie, ale jeśli się pojawi zwrócę honor.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 17:27

On akurat w tej chwili jest ok, nie jest zbyt wylewny.


Obrazek
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 17:34

MRN pisze:
24 maja 2021, 17:27
On akurat w tej chwili jest ok, nie jest zbyt wylewny.
No to w takim bądź razie nie zostaje nic innego jak czekać na ogłoszenie. Naszym zmartwieniem będzie kogo te dzbany wybiorą, bo na myśl o kolejnych de Francescach, Spallettich, czy Gattusso, aż mnie mdli.

Swoją drogą jak widzicie osobę Zinedine Zidane jako trenera Juve? Ja mam mieszane odczucia, tzn koleś ma już doświadczenie i gablotę medali za trofea, ale czy dałby radę w obecnym Juventusie? Na pewno pod względem marketingu i wizerunkowo fajna opcja, ale...no właśnie zawsze jest jakieś "ale"...chociaż, gdy pomyślę, że dalej może to być Pirlo to...


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 17:42

Karowiew pisze:
24 maja 2021, 16:44
Allegri zna się na swej robocie
I dlatego przegrał mistrza z Milanem kompromitując się, następnie był 3 z a później wywalili go w zimie ;) Ekspert od zmian pokoleniowych w klubach.
Rozgrzany Sturaro pisze:Zdecydowanie bardziej od "losowego trenera Serie A" wolałbym zostanie Pirlo z prostego powodu - zmieniać rok w rok trenera i oczekiwać, że coś tu będzie zbudowane jest po prostu bez sensu.
Otóż to.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 18:09

Maly pisze:
24 maja 2021, 17:42
I dlatego przegrał mistrza z Milanem kompromitując się, następnie był 3 z a później wywalili go w zimie ;)
No, jeśli kompromitacje świadczą o tym, że dany trener nie zna się na swojej robocie, to co powiedzieć o kolejnych kompromitacjach wielkiego Conte w LM? ;) Jak się nazywał ten futbolowy potwór, któremu geniusz Antonio nie dał rady - Nordsjelland, Nordicselland, North Fish czy jak? ;)
Ostatnio zmieniony 24 maja 2021, 18:41 przez Karowiew, łącznie zmieniany 1 raz.


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 18:32

Mati1990 pisze:
24 maja 2021, 17:34
Swoją drogą jak widzicie osobę Zinedine Zidane jako trenera Juve? Ja mam mieszane odczucia, tzn koleś ma już doświadczenie i gablotę medali za trofea, ale czy dałby radę w obecnym Juventusie? Na pewno pod względem marketingu i wizerunkowo fajna opcja, ale...no właśnie zawsze jest jakieś "ale"...chociaż, gdy pomyślę, że dalej może to być Pirlo to...
Wg mnie wszystko zależy od mercato. Na jakie wzmocnienia stać Juventus? Zidane w Lidze Mistrzów z tym Juventusem za wiele by nie pokazał, ale myślę , że wykrzesał by dużo więcej niż Pirlo. Czy starczyło by na obrone Scudetto? Nie wiem. Mam jednak przeczucie, że zarówno Zidane jak i Deschamps byliby idealni dla Juve


FORZA JUVE!!!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 18:41

@Karowiew: ja przynajmniej nie gadam głupot, że Conte to gwarant wyników w LM jak wy tu piszecie o Allegrim i wynikach w lidze ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2471
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 18:48

Maly pisze:
24 maja 2021, 17:42
Karowiew pisze:
24 maja 2021, 16:44
Allegri zna się na swej robocie
I dlatego przegrał mistrza z Milanem kompromitując się, następnie był 3 z a później wywalili go w zimie ;) Ekspert od zmian pokoleniowych w klubach.
No ale też nie przesadzaj tak mocno, bo Milan był w na prawdę ciężkiej sytuacji, wręcz bliźniaczo podobnej do obecnej w Juve. Kupno supergwiazdy, która najlepsze lata miała za sobą (Ronaldinho/Ronaldo ), zespół jeszcze daje radę przez pewien czas. Do tego kilku przepłaconych piłkarzy których nie da się pozbyć z powodu ich pensji, no i trochę starych liderów, którzy już są po drugiej stronie rzeki, ale z szacunku się ich trzyma. Jednocześnie brak pieniędzy na poważne wzmocnienia ( z powodów powyższych ). Matnia bez wyjścia. W takim środowisku ciężko cokolwiek zbudować, zwłaszcza gdy presja kibiców jest ogromna ( nawet na mistrza ). Nie usprawiedliwia to Maxa do końca, ale jednak miał arcytrudne zadanie.

Oczywiście wierze, że Juventus ciągle jest w lepszej sytuacji niż Milan wtedy, ale może tylko się oszukuję. Pozostaje mi po prostu wierzyć, że zarząd ma na to plan i będzie potrafił wyprowadzić klub z tej sytuacji, skoro udało im się wyjść z gorszej. Mam nadzieję, że Andrea po fiasku SL się ogarnął, ma plan, przedstawił go Elkannowi, to go przekonało ( a co za tym idzie, plan jest dobry ) i Juventus powoli będzie budował podstawy pod nowy cykl, bez takiego spadku jak Milan/Inter. Jednak nie widzę Maxa w roli trenera dla tego projektu.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 20:54

Na chwilę obecną wygląda to prawdopodobnie tak, że w rachubę wchodzą dwa nazwiska - Allegri lub Zidane, jeżeli żaden z nich to Pirlo prawdopodobnie pozostanie gdyż ani Inzaghi ani Gattuso nie przekonują Agnellego. Agnelli już rozmawiał z Allegrim ale wychodzi na to, że Max nie przyjdzie. Max przede wszystkim nie wyobraża sobie współpracy z Nedvedem oraz CR7 a także Bonuccim. Agnelli nie mógł obiecać Maxowi, że te osoby opuszczą Juve dlatego powrót Maxa na to stanowisko jest mało prawdopodobne. Max podobnie jak 2 lata temu chce rewolucji przy czym pierwsza część z tej rewolucji to pożegnanie CR7, Bonucciego oraz Nedveda.
Agnelli rozmawiał już także z Zidanem, złożył mu ofertę ale Zizou ma się zastanowić i dać odpowiedź, mówi się o tym, że może w środę będziemy wiedzieć więcej.


Obrazek
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 21:52

MRN pisze:
24 maja 2021, 20:54
Na chwilę obecną wygląda to prawdopodobnie tak, że w rachubę wchodzą dwa nazwiska - Allegri lub Zidane, jeżeli żaden z nich to Pirlo prawdopodobnie pozostanie gdyż ani Inzaghi ani Gattuso nie przekonują Agnellego. Agnelli już rozmawiał z Allegrim ale wychodzi na to, że Max nie przyjdzie. Max przede wszystkim nie wyobraża sobie współpracy z Nedvedem oraz CR7 a także Bonuccim.
Z Bonuccim, którego po powrocie z Milanu wystawiał w praktycznie każdym meczu, wykurzając Benatię z Turynu? Oczywiście wiem, że od tamtej pory minęły 2 lata, ale uzależnianie powrotu od pogonienia akurat Bonucciego wydaje mi się mało prawdopodobne. Co innego Nedved i Ronaldo, w to jak najbardziej wierzę.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 22:44

Boże chroń nas przed Allegrim. Sezony z kiepem i amatorem zniekształciły niektórym obraz Maksia. Niech już ten Zidane przyjdzie, choć wątpliwości są. Trochę mnie zastanawia wizja 2go sezonu z Pirlo, bez Ronaldo I z dwoma wzmocnieniami do środka pola. Nie tylko Pirlo miał problem z tą drużyną. Sarri mówił że ich nie da się trenować. Nie wiem ciężko mi tego Pirlo zdefiniować. 5te miejsce też by zmieniło postrzeganie Andrzejka.

vitoo A no właśnie. Trochę dziwne narzekać na trenera, który zapewnił im takie sukcesy. Z drugiej strony ciekawe ile w tym wszystkim ręki Zidana. Cóż zobaczymy.
Ostatnio zmieniony 24 maja 2021, 23:32 przez Alexinhio-10, łącznie zmieniany 1 raz.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 23:03

Ja tam nie wiem, na tego Zidane'a kibice Realu też jednak psioczą i narzekają, że beton, ale co w gablocie ma, to jego.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 25 maja 2021, 02:24

Jeśli przyszedłby Zidane, to szanse na pozostanie C.Ronaldo drastycznie wzrosną.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 maja 2021, 07:55

La Stampa : na środę zaplanowane jest spotkanie pomiędzy Zidanem a Perezem, powinniśmy wówczas wiedzieć więcej. Nazwiskami mogącymi zastąpić Zizou są Allegri i Conte, którego spotkanie z Zhangiem jest przekładane. Nikt nie wie jak się wszystko potoczy ale Pirlo jest raczej traktowany jako plan B na przyszły sezon.


Obrazek
ODPOWIEDZ