Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 17 maja 2021, 14:48

Ja myślę, że jak się doczłapiemy do LM to Pirlo zostanie. Argument? W końcu zatrybiło i będzie najlepsza seria zwycięstw z rzędu w sezonie :)


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 maja 2021, 15:11

Sorek21 pisze:
17 maja 2021, 14:27
Ten Inzaghi co zmianę trenera u nas musi być wspominany ? Przecież ma ważną umowę z Lazio.Pismaki myślą że Juve zadzwoni a Lotito bez problemu odda swojego trenera ?

Gdyby nasi doczłapali się do LM i będzie kasa to najciekawiej wygląda opcja - ostatnia próba Ronaldo na LM z Juve przy pomocy Zidana.
Inzaghiemu się kończy umowa w czerwcu.


zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 17 maja 2021, 16:07

Jako ciekawostkę wrzucę:

Jeden z lepiej poinformowanych userów na VS twierdzi, że temat Allegriego w Juve można zamknąć. Nie przyjdzie.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 maja 2021, 16:15

zakiii pisze:
17 maja 2021, 16:07
Jako ciekawostkę wrzucę:

Jeden z lepiej poinformowanych userów na VS twierdzi, że temat Allegriego w Juve można zamknąć. Nie przyjdzie.
Bo już jest w Realu. U nas teraz gorące nazwisko to Gatuz.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 maja 2021, 19:14

Allegri w Realu ? Nie może być, Maly wyprowadzi Was z błędu chłopaki bo Allegriego nikt nie chce zatrudnić a co dopiero Real. A na poważnie, już dawno było wiadomo, że temat Maxa można zamknąć i wrzucałem to tutaj ale kolega Poprostu zripostował ;)
Gattuso ? Wolałbym zagranicznego co powtarzam, z Napoli jednak Gattuso dobrą robotę wykonał a DL ma nasrane, że chce go zwolnić. Nie jestem jednak przekonany, oby nie było kolejnego marnego sezonu.
To źródło z VS to bardzo dobre źródło.

Jaki ma problem Agnelli z zatrudnieniem Zidana ? Innego zagranicznego naprawdę nie można wyrwać do Juve ?
Agnelli pozostanie prezydentem.


Obrazek
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 17 maja 2021, 19:22

Poprostu pisze:
17 maja 2021, 16:15
zakiii pisze:
17 maja 2021, 16:07
Jako ciekawostkę wrzucę:

Jeden z lepiej poinformowanych userów na VS twierdzi, że temat Allegriego w Juve można zamknąć. Nie przyjdzie.
Bo już jest w Realu. U nas teraz gorące nazwisko to Gatuz.
czy to te same źródła które 2 tygodnie temu pisały że w wielkanoc Juventus dogadał się z Allegrim i na 100% wraca :P ?


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Juve_Forever_88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2021
Posty: 154
Rejestracja: 06 stycznia 2021

Nieprzeczytany post 17 maja 2021, 19:32

MRN pisze:
17 maja 2021, 19:14
Allegri w Realu ? Nie może być, Maly wyprowadzi Was z błędu chłopaki bo Allegriego nikt nie chce zatrudnić a co dopiero Real. A na poważnie, już dawno było wiadomo, że temat Maxa można zamknąć i wrzucałem to tutaj ale kolega Poprostu zripostował ;)
Gattuso ? Wolałbym zagranicznego co powtarzam, z Napoli jednak Gattuso dobrą robotę wykonał a DL ma nasrane, że chce go zwolnić. Nie jestem jednak przekonany, oby nie było kolejnego marnego sezonu.
To źródło z VS to bardzo dobre źródło.

Jaki ma problem Agnelli z zatrudnieniem Zidana ? Innego zagranicznego naprawdę nie można wyrwać do Juve ?
Agnelli pozostanie prezydentem.
No co Ty, nie znasz Malego? Odwróci kota ogonem i będzie udawał, że od początku co innego twierdził.

Allegri w Realu - jeżeli to wypali to będzie to ciekawe doświadczenie do obserwowania.

Oby to oznaczało przyjście Zizou, bo na kolejnego pseudotrenerzynę (jak np. Gattuso, z całym szacunkiem do niego - po prostu to nadal nie ta półka) chyba nie mam już nerwów (i tak już zacząłem siwieć, po co mi dalsze szkody na urodzie hah).


Juve - storia di un grande amore!

od 97 r. solo Juve!

Subiektywna lista forumowych klaunów:
- Maly (ARCYKLAUN EXTRA);
- Baczu (ARCYKLAUN);
- Alexinho 10 (ARCYKLAUN);
- Poprostu (ARCYKLAUN);
- Siła Spokoju;
- Sorek 21;
- Urbi 27;
- Vitoo.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 maja 2021, 19:37

marcinek pisze:
17 maja 2021, 19:22
czy to te same źródła które 2 tygodnie temu pisały że w wielkanoc Juventus dogadał się z Allegrim i na 100% wraca :P ?
Nie, to nie to samo. To źródło tonowało nastroje innych, którzy twierdzili, że Max podpisał.
Juve_Forever_88 pisze:
17 maja 2021, 19:32
No co Ty, nie znasz Malego? Odwróci kota ogonem i będzie udawał, że od początku co innego twierdził.
Oby tylko nie okazało się z jego strony : "a nie mówiłem ?" :prochno:


Obrazek
zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 17 maja 2021, 20:01

Momblano: Pierwszy na liście życzeń Juve jest Zidane, opcja B to Sinisa.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 17 maja 2021, 20:39

Oby już przyszedł ten Zidane. Fakt nie jest to ofensywny trener, ale poukłada ten burdel i będzie miał posłuch w szatni. Wszystko pewnie i tak jest uzależnione od LM.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 17 maja 2021, 20:45

Abstrahując od tego czy Momblano jest wiarygodny czy nie, to nie rozumiem dlaczego Mihajlovic ciągle jest z nami łączony.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 maja 2021, 21:15

Momblano jest tak wiarygodny jak dlugoterminowa prognoza pogody.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2560
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 17 maja 2021, 21:18

@19
Też nie mam pojęcia dlaczego od tylu lat łączą nas z Mihajlovicem. Wiadomo, że Sinisa to silna osobowość i mógłby chwycić za mordy nasze towarzystwo wzajemnej adoracji, ale powiedzmy sobie szczerze, że on z żadnym z prowadzonych dotychczas klubów nie odniósł żadnych wymiernych sukcesów, a ma już w swoim CV m.in. Fiorentinę, Milan, Sampdorię, Torino czy Bolognę. Nikt nie oczekiwał od niego wygrania Scudetto, ale według mnie Serb nie wyróżnił się niczym szczególnym i zresztą widać, że od jakiegoś czasu zatrudniają go jedynie ligowi średniacy (a Juve na ten moment to może i średniak, ale z segmentu premium :laugh: ). Przeczuwam, że nawet jeśli cudem uda się nam zakwalifikować do fazy grupowej LM, to i tak nie zatrudnimy Zizu ani Allegriego, a w pesymistycznej wersji coraz bardziej zaczynam widzieć to, że Agnelli pozostawi na stanowisku trenera Pirlo, bo chłop fuksem wygrał ostatni spotkania. Niemniej jeśli nie mamy kasy na klasowego szkoleniowca i koniecznie musi nas prowadzić Włoch lub osoba związana z włoską piłką, to chyba spróbowałbym ściągnąć De Zerbiego jeśli chodzi o kogoś młodszego lub ewentualnie Gasperiniego (aczkolwiek ten drugi raczej potrenuje jeszcze z sezon lub dwa Atalantę i zapewne obejmie stanowisko trenera reprezentacji Italii po Mancinim).


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 17 maja 2021, 21:33

De Zerbi to już w Rosji : )


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 17 maja 2021, 21:37

Adrian27th pisze:
17 maja 2021, 21:33
De Zerbi to już w Rosji : )
Chyba na Ukrainie?


ODPOWIEDZ