Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2021, 11:23

Przeszła mi faza Zidane'a. U niego stare wypalone dziady wciąż mają miejsce przy stole. Nie podoba mi się to. U nas już powinno planować się przyszły sezon bez Buffina i Chielliniego. Na miejscu Demirala jakbym dowiedział się, że Chiellini zostaje to od razu bym poszedł do Fabsa powiedzieć mu, że chce odejść.


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2021, 11:36

Michael_M
Ja ostatnio uważam, że Zidane to najbardziej niedoceniony trener. Z Realem, wcale nie taką mega paką 3x z rzędu LM. Nie był to przypadek, a teraz Real z bagna wyciągnął na ludzi. To nie może być przypadek. Gdyby tak zrobił Guardiola, to z miejsca byłby traktowany jak Bóg.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Alamar3

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 czerwca 2011
Posty: 11
Rejestracja: 04 czerwca 2011

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2021, 11:45

Maly pisze:
30 kwietnia 2021, 08:31
Nikt nie używa krokodyla jak jest 3 osoby w murze i te 3 osoby nie mają prawa podskoczyć - było to mówione po meczu. Reszty szkoda komentować ale powiem ci, że Allegri miał Pirlo, Pogbę, Vidala i Marchisio a jakoś nie widziałem ślicznej kreatywnej gry. Zastanów się dlaczego...

A Sarri nie jest slaby tylko nie dostał drugiego roku. Właściwie piłkarze nie pozwolili mu dokończyć jednego sezonu... Ile to lat minęło zanim włoski trener wygrał europejskie trofeum? Ktoś policzy?
Sarri rok przed przyjsciem do Juve :cup: :ok:

Moim zdaniem Pirlo gral caly czas kreatywnie w Juve za Allegriego, Dybala i Higuain np. tez przed przyjsciem Ronaldo. Gra w meczach o stawke zwlaszcza jak juz sami pisaliscie z tzw. nozem na gardle wyglala dobrze, a niektorzy zawodnicy nigdy nie grali tak dobrze w swojej karierze, Dani Alves (nie powiesz ze nie gral ofensywnie, na dodatek polaczyl to z swietna defensywa), Morata, Cuadrado, (on akurat to utrzymuje), Pogba itd.


Juve_Forever_88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2021
Posty: 154
Rejestracja: 06 stycznia 2021

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2021, 11:53

Maly pisze:
29 kwietnia 2021, 11:29
Prędzej Conte wygra uszatka niż Allegri a za sezon będą mieli tyle samo mistrzostw na kontach ;)
Najpierw niech wyjdzie z grupy :D :D :D :D :D


Juve - storia di un grande amore!

od 97 r. solo Juve!

Subiektywna lista forumowych klaunów:
- Maly (ARCYKLAUN EXTRA);
- Baczu (ARCYKLAUN);
- Alexinho 10 (ARCYKLAUN);
- Poprostu (ARCYKLAUN);
- Siła Spokoju;
- Sorek 21;
- Urbi 27;
- Vitoo.
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2021, 11:58

towalski pisze:
30 kwietnia 2021, 11:36
Michael_M
Ja ostatnio uważam, że Zidane to najbardziej niedoceniony trener. Z Realem, wcale nie taką mega paką 3x z rzędu LM. Nie był to przypadek, a teraz Real z bagna wyciągnął na ludzi. To nie może być przypadek. Gdyby tak zrobił Guardiola, to z miejsca byłby traktowany jak Bóg.
Bardzo możliwe...na Zidane'a mówili też strażak bo gasił każdy pożar i że to dobry trener na przełamanie kryzysu. Nie wiem. I on i Max grają raczej prostą piłkę. Takową preferują. Różnica jest chyba taka, że Zidane bez Ronaldo daleko nie zajedzie,a Max odwrotnie. Taki pomysł jaki przewija się w mediach, że Allegri miałby być jak Ferguson...podoba mi się bardzo. Chciałbym żeby "ktoś" był twarzą projektu. Żeby jakąś zmianę czy wizję można było identyfikować z kimś bo tak to u nas jest, że jeden coś powie, drugi odpowiada wymijająco, trzeci nie mówi nic. Nie podoba mi się to.


Alamar3

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 czerwca 2011
Posty: 11
Rejestracja: 04 czerwca 2011

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2021, 12:02

Michael_M pisze:
30 kwietnia 2021, 11:23
Przeszła mi faza Zidane'a. U niego stare wypalone dziady wciąż mają miejsce przy stole. Nie podoba mi się to. U nas już powinno planować się przyszły sezon bez Buffina i Chielliniego. Na miejscu Demirala jakbym dowiedział się, że Chiellini zostaje to od razu bym poszedł do Fabsa powiedzieć mu, że chce odejść.
Zidane to bylby najlepszy trener. A Demiral niech najpierw nauczy sie kopac pilke bo jego skill w tym zakresie nie tylko nie przestoi do poziomu Juve ale calej Serie A.


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2021, 12:09

Alamar3 pisze:
30 kwietnia 2021, 12:02
Michael_M pisze:
30 kwietnia 2021, 11:23
Przeszła mi faza Zidane'a. U niego stare wypalone dziady wciąż mają miejsce przy stole. Nie podoba mi się to. U nas już powinno planować się przyszły sezon bez Buffina i Chielliniego. Na miejscu Demirala jakbym dowiedział się, że Chiellini zostaje to od razu bym poszedł do Fabsa powiedzieć mu, że chce odejść.
Zidane to bylby najlepszy trener. A Demiral niech najpierw nauczy sie kopac pilke bo jego skill w tym zakresie nie tylko nie przestoi do poziomu Juve ale calej Serie A.
Widziałeś kiedyś Chielliniego wyprowadzającego piłkę?


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2021, 12:13

Panowie Zidane jest to trener który jest bliski osiągniecia 4-tej LM w cale nie z jakimś mocarnym Realem w tym roku, ja wiem sędziowie nigdy nie przeszkadzają Realowi, nawet czasami "dmuchają pod narty", ale jest to trener który przejdzie do historii jako jeden z najwybitniejszych.

Myślałem że zatonie w obecnym bagnie Realu, a on pokazuje niedowiarkom w czym rzecz, czapki z głów :hello: Przyjście tak wybitnego fachowca do nas jest nieosiągalne. Gattuso ma problemy zdrowotne, więc nie brałbym go do Juve, nie wiem jak nasze panienki by zniosły takiego trenera, chyba płakałby po nocach.

Jak Allegri zostanie potwierdzony to będę bardzo się cieszył. Jestem ciekaw jak sobie poradzi, za pierwszym razem przychodził tutaj jako niechciany odrzutek, a teraz jako "wybawca" ciekawe czy da radę.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2021, 12:15

towalski pisze:
30 kwietnia 2021, 11:36
Michael_M
Ja ostatnio uważam, że Zidane to najbardziej niedoceniony trener. Z Realem, wcale nie taką mega paką 3x z rzędu LM. Nie był to przypadek, a teraz Real z bagna wyciągnął na ludzi. To nie może być przypadek. Gdyby tak zrobił Guardiola, to z miejsca byłby traktowany jak Bóg.
Serio? :prochno: jak to nie byla mega paka, to nie wiem, jaka można tak nazwać.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Alamar3

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 czerwca 2011
Posty: 11
Rejestracja: 04 czerwca 2011

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2021, 12:16

Michael_M pisze:
30 kwietnia 2021, 12:09
Alamar3 pisze:
30 kwietnia 2021, 12:02
Michael_M pisze:
30 kwietnia 2021, 11:23
Przeszła mi faza Zidane'a. U niego stare wypalone dziady wciąż mają miejsce przy stole. Nie podoba mi się to. U nas już powinno planować się przyszły sezon bez Buffina i Chielliniego. Na miejscu Demirala jakbym dowiedział się, że Chiellini zostaje to od razu bym poszedł do Fabsa powiedzieć mu, że chce odejść.
Zidane to bylby najlepszy trener. A Demiral niech najpierw nauczy sie kopac pilke bo jego skill w tym zakresie nie tylko nie przestoi do poziomu Juve ale calej Serie A.
Widziałeś kiedyś Chielliniego wyprowadzającego piłkę?
Tak robi to o niebo lepiej i mam wrazenie ze b. poprawil z czasem, potrafi nawet dokladne dlugie crossy grac :) Mial tez nie tak dawno asyste grajac po ziemi, umie robic rajdy do przodu wybierajac odpowiedni moment, oczywiscie przy jego teraz latach i fizycznosci pewnie trudniej o cos takiego. A Demiral co chwila kiksuje totalnie probujac z calej sily trafic w pilke (potrafi latwo sie tez zagotowac zbyt ostro wchodzac w polu karnym i robiac karnego) i potrafi robic fatalne bledy z wyprowadzniem pilki co nie raz pokazal w reprezentacji i u nas tez sie zdarzalo. Oczywiscie jest mlody i ma potencjal duzy, sam bylem za jego przyjsciem jak i Romero i cieszylem sie (nie wiedzac ze Romero za grosze oddadza Atalancie) ze przychodzi, ale nie powinnien sie rzucac tylko uczyc.


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2021, 12:34

Ten lekceważony tutaj Gattuso to nie jest wcale zły trener. Wiadomo, że na szczycie mojej listy życzeń nie jest, ale okazało się że porównując go do Pirlo , metaforycznie, parobek okazał się inteligentniejszy od myśliciela. Z Milanem, który przejął po cudaku Montelli, był blisko LM, grając pragmatyczny, może niezbyt widowiskowy ale za to skuteczny, jak na ówczesne możliwości kadrowe futbol. A przypomnę, że wówczas trzon zespołu stanowiły takie łajzy jak Kalinic, Suso, Borini, Bonucci, Montolivo czy Biglia. W Napoli również ogarnął rozbity zespół po Ancelottim i mając dużo większy potencjał w ofensywie postawił na atrakcyjną dla oka piłkę, co dobrze świadczy o nim, że nie forsuje na siłę jednej koncepcji, tylko dopasowuje ją do materiału ludzkiego. Wzniósł na wyższy poziom Zielińskiego, Lozano, Politano, coraz lepiej wygląda Osimhen, Insigne rozgrywa chyba najlepszy sezon w karierze. W tym sezonie, w połowie rozgrywek mieli mega kryzys, ale należy pamiętać że kontuzjowani byli zarówno Osimhen jak i Mertens i w konsekwencji na szpicy czarował Petagna, który do stylu Napoli pasuje jak wół do karety. Nie wspomne o urazach stoperów i konieczności grania pokemonem Rrahmanim, oraz Mario Ruiem na lewej obronie, przez cały sezon. Ale kryzys zażegnano, niebiescy znów prezentują wysoką dyspozycje i na 10 ostatnich meczów wygrali 7 i jeżeli utrzymają formę to mają spore szanse na wicemistrzostwo, a gdyby nie gorszy okres w zimie to może walczyliby dziś o scudetto.
Jeżeli nie dogadalibyśmy się z Maxem, Zidanem lub ligowymi włoskimi trenerami jak np. De Zerbi lub Gasperini, to kandydatura Gattuso, jako strażaka który ustawi do pionu nasze ofermy nie jest wcale pomysłem absurdalnym.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2021, 12:46

Dokładnie tak. W Milanie grał na wynik ale ponoć zawsze mówił, że jako trener chciałby grać ofensywną i szybką piłkę. Poza tym co wymieniłeś jest też charakterny a mam wrażenie, że takiego nam trzeba. Ogólnie uważam, że ADL robi błąd wyrzucając go ale to już nie nasz problem. Nad De Zerbim ma ta przewagę, że jest sprawdzony w lepszych klubach grających z presją zwycięstw i chyba nikt nie powie, że sobie w nich nie poradził jak kiedyś Gasperini w Interze.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2021, 13:26

@Baczu
@Malu
Tylko po co wy się bierzecie za porównanie obecnego Gattuso z Pirlo? Przecież takie zestawienie nie ma sensu, bo Gennaro bawi się w trenerkę od 2013 roku, gdy objął FC Sion (a później były jeszcze Palermo, OFI, Pisa i dopiero wtedy Milan). Może Andrzejek za 4-5 lat stanie się jednym z najlepszych szkoleniowców we Włoszech, ale teraz ewidentnie potrzebuje zdobycia doświadczenia w jakimś mniejszym klubie, bo rzucenie go bezpośrednio po kursie do Juve i na dodatek w sezonie, w którym okres przygotowawczy był skrócony do minimum nie było najlepszym pomysłem naszego Zarządu.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2021, 13:41

@dimebag

Wczesniej były takie plotki, że Andrzejka nie interesują mniejsze kluby. Pożyjemy zobaczymy.


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2021, 13:42

Mówimy o ich umiejętnościach trenerskich na dzień dzisiejszy. Co nas obchodzi, NA DZIŚ, z perspektywy katastrofalnego sezonu, jakim trenerem będzie Pirlo za 10 lat?
Andrzejek póki co nie posiada ani umiejętności, ani doświadczenia, ani charyzmy, nie wykazuje również żadnych rokowań, chęci zmiany czegokolwiek, zamiast tego kultywuje syndrom oblężonej twierdzy, jak Conte. Winni piłkarze, sędziowie, pogoda, zbyt okrągła piłka, itd, ale nie on. Zero pokory. Powinien już w grudniu złożyć dymisje i z podkulonym ogonem iść do pośredniaka i szukać ofert pracy w Serie C, natomiast wg pogłosek nasz pyszałkowaty i buńczuczny strateg stwierdził że albo będzie prowadził wielkie drużyny, albo kończy z trenerką. Ciekawe czy Bayern i Barcelona by go zadowoliły, czy może jednak by grymasił.
Na tej samej zasadzie, nie wolno stawiać Szczęsnego nad Donnarummą, bo Włoch jest dekade młodszy i ma jeszcze może nawet 20 lat grania w piłkę na wysokim poziomie.
bo rzucenie go bezpośrednio po kursie do Juve
Tak, Agnelli wpadł na sale wykładową, na której odbywał się kurs trenerski Andrzejka, wziął go za włosy, wepchnął do vana, zawiózł do siedziby klubu i przystawiając do skroni broń zmusił go do podpisania kontraktu z Juventusem za psie pieniądze. A biedak przecież nie mógł odmówić, zrobił co musiał by ratować własne życie.


Obrazek
ODPOWIEDZ