Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2021, 21:21

dimebag11 pisze:
28 kwietnia 2021, 20:35
Żeby iść obraną ścieżką, to najpierw trzeba mieć plan oraz wizję na więcej niż jeden sezon i się tego trzymać
Dlatego trzeba było zostawić Sarriego a teraz być może trzeba zostawić Pirlo? ;) Może bez Ronaldo i ze zdrowym Dybałą i Pan Żabka to poukłada.

Kogo bym widział? Nie bardzo ma to znaczenie, od 2 sezonów najbardziej podobają mi się drużyny Tuchela, pewne w defensywie, gra z wysokim posiadaniem i świetni w ataku pod względem tworzonych sytuacji, zarówno szybkim jak i pozycyjnym. Nie daje sobie też w kasze dmuchać a naszym trzeba takiego jeśli nie przewietrzymy mocno szatni. Do tego sprawdzony w topowych klubach. Ale zejdźmy na ziemię... Gasperini ewoluował w ostatnim czasie ale nierealny, Inzaghi też nie wygląda źle ale też pewnie zaraz podpisze nowy kontrakt, Mancini daje radę ale pewnie poczeka do MŚ, ciężko kogoś wybrać rodzimego podwórka bo z Sarrim się nie pogodzimy. Chyba Gattuso wygląda najciekawiej i ponoć ma być wolny od lata więc może on?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 955
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2021, 21:28

Rozgrzany Sturaro pisze:
28 kwietnia 2021, 17:32
Volto pisze:
28 kwietnia 2021, 16:53
Rozgrzany Sturaro pisze:
28 kwietnia 2021, 15:57


Czyli jednak według Ciebie najlepiej jest wrócić do punktu wyjścia sprzed 2 lat i nie uczyć się na błędach? Chyba, że Max przez te 2 lata przeszedł metamorfozę i będziemy mieć Włoskiego Guardiolę na ławce. Ale patrząc na jego wypowiedzi, jest to ten sam Allegri co w momencie odejścia (wyrzucenia) z Juve.
No i kto tu nie czyta ze zrozumieniem? Chyba napisałem, że nie jest to najlepsze wyjście? Że nie ma szans na ściągnięcie kogoś z zagranicy? Że wolałbym Inzaghiego czy De Zerbiego? Że dalej będą oczy krwawić? Tak czy nie? Prościej nie potrafię.
Napisałeś, że Max jest gwarantem pewnego poziomu i wyników co może sugerować, że z aktualnych nazwisk właśnie jego uznajesz za opcję najlepszą. A jak już wspomniał @dimebag11, żaden trener nie jest gwarantem trofeów.
Nic w piłce nożnej nie jest gwarantem trofeów. De Zerbi lub Inzaghi, ew. Mihajlovic. Pisałem to kilka/kilkanaście stron temu tego tematu, to są (wg. mnie) właściwe opcje. Nikogo spoza Włoch nie liczę - nierealne. Powtórzę - AA nie zapłaci za trenera. Z dostępnych opcji najlepszą jest MA. Podkreślam - z dostępnych. Jeśli sądzisz, że jest lepsza z REALNYCH - słucham.
Maly pisze:
28 kwietnia 2021, 20:19
A ja wierzę, że z odpowiednimi piłkarzami to i Pirlo by wygrywał o Sarrim nie wspominając ;)
:facepalm:


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2021, 22:12

Panowie, coraz więcej internetowych źródeł mówi, że Maxiu jest blisko Juve :hope: :hope: :hope:

<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> po dwóch pokrakach na stanowisku trenera niech Maxy ogarnie ten burdel. Niech Nedved i Paratici <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> w podskokach.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2021, 22:44

Te dwa gówniane sezony z Kiepem i Pirlo, czyli trenerami niezbyt dużych lotów, przesłania Wam to jakim trenerem jest Allegri. Choć w sumie swoich wyznawców miał zawsze. Nie zdążyliśmy dobrze ogarnąć tematu kontuzji, a znów wrócimy do jeszcze większej ich ilości. Patrzę i nie wierzę co się dzieje z tym klubem. Takim jesteśmy topowym klubem, że nie stać, czy nie jesteśmy w stanie nawet pozyskać trenerów nie że ścisłego topu (Pochettino, Tuchel itp). Teraz widać że działali totalnie bez planu. Miała się zmienić wizja gry, a straciliśmy dwa lata, żeby teraz zrobić kilka kroków w tył.


Alamar3

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 czerwca 2011
Posty: 11
Rejestracja: 04 czerwca 2011

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2021, 03:45

Alexinhio-10 pisze:
28 kwietnia 2021, 22:44
Te dwa gówniane sezony z Kiepem i Pirlo, czyli trenerami niezbyt dużych lotów, przesłania Wam to jakim trenerem jest Allegri. Choć w sumie swoich wyznawców miał zawsze. Nie zdążyliśmy dobrze ogarnąć tematu kontuzji, a znów wrócimy do jeszcze większej ich ilości. Patrzę i nie wierzę co się dzieje z tym klubem. Takim jesteśmy topowym klubem, że nie stać, czy nie jesteśmy w stanie nawet pozyskać trenerów nie że ścisłego topu (Pochettino, Tuchel itp). Teraz widać że działali totalnie bez planu. Miała się zmienić wizja gry, a straciliśmy dwa lata, żeby teraz zrobić kilka kroków w tył.
W tyle to bylismy przed przyjsciem Conte i Allegriego i teraz tam wrocilismy mimo tak dobrej pozycji bazowej. Jak 9 lat sukcesow pod rzad we wszystkim kogos nie przekonuje to nic sie nie poradzi. Na dodatek Conte to samo udowodnil w innych klubach, teraz wyciagnal z krysysu Inter z pomoca Marotty a ci co zostali u nas podobno brali glowny udzial w zwolnieniu Allegriego, czyli pelna porazka bo wzmocnielismy glownego rywala a sami jakby celowo zburzylismy (no dobra Agnielli zburzyl bo on szefuje im) u siebie co tak dobrze sie sprawdzalo.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2021, 07:14

Ten Hag odchodzi z Ajaxu i chyba zgarną go Totki.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2021, 08:31

Niestety taka prawda dlatego powinniśmy się wyleczyć nie tylko z Pepunia jak i w ogóle jakiegokolwiek trenera zagranicznego, który tutaj ma tak samo rację bytu co Sarri.


Obrazek
Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 887
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2021, 08:59

Aż nie chce mi się wierzyć w te coraz silniejsze doniesienia o powrocie Maxa. Przez 4 lata czekałem aż go zwolnią, osobiście nigdy nie podobało mi się jego podejście do futbolu, przez ostatnie dwa lata jego kadencji to już były wręcz męczarnie. Max zabijał jakikolwiek entuzjazmem z oglądania meczu, niewazne czy przegranego czy wygranego, po prostu pokazywał że oni tam nie są dla kibicow.

Dzień zwolnienia Maxa był jak wyzwolenie, przyszła nadzieja na lepsze jutro, przyszła nadzieja, że Juventus nie musi być jak czarna owca w europejskiej czołówce, że może dać choć trochę radości z oglądania. Na dodatek przez 2 lata czekałem na newsa mówiącego o tym, że klub X zatrudnia wielkiego Maxa, czekałem bo miałem przekonanie graniczące z pewnością że w perspektywie 2-3 lat zrujnuje kazdy zespół, zabije go ofensywnie i zniszczy wszystko co w nim piękne, wiedziałem że z takim nazwiskiem nie pójdzie do byle kogo wiec miałem nadzieję że zniszczy zespół będący naszym bezpośrednim konkurentem czy to w LM czy Seria A.

Mijają dwa lata, a coraz więcej wskazuje na to, że niszczyć będzie ponownie mój ukochany Juventus, czuję się trochę jak kobieta będąca ofiarą przemocy domowej, która po wielu próbach ucieka wreszcie od swojego oprawcy i wiedzie co prawda trudne samotne życie, aż nagle stwierdza że jednak wygodniej codziennie dostać w ryj, ale mieć co jeść... Problem w tym że tym razem możemy nawet nie dostać pełnego talerza, za to w ryj dostaniemy na pewno.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2021, 09:53

@Urbi27: nic dodać nic ująć. Aż człowiek boi się czytać ostatnio newsy.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 955
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2021, 10:51

5 x SA, 4 x CI, 2 x SCI.
Rzeczywiście niszczył Juventus. Można nie lubić Maxa, jego stylu, ale wypisywać takie bzdury? Muszę ogarnąć jak nie widzieć postów co poniektórych.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2021, 11:08

Adrian27th pisze:
29 kwietnia 2021, 07:14
Ten Hag odchodzi z Ajaxu i chyba zgarną go Totki.
Ja <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. My mamy beton w zarządzie, tam jest problem. Muszą całkiem zmienić myślenie i dać sobie spokój z włoskim betonami.

A jakby tak Ten Hag do nas z De Beekiem :prochno: De Ligt lubi to.


Juve_Forever_88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2021
Posty: 154
Rejestracja: 06 stycznia 2021

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2021, 11:15

Volto pisze:
29 kwietnia 2021, 10:51
5 x SA, 4 x CI, 2 x SCI.
Rzeczywiście niszczył Juventus. Można nie lubić Maxa, jego stylu, ale wypisywać takie bzdury? Muszę ogarnąć jak nie widzieć postów co poniektórych.
Bo to Maly i jego gównoposty o Allegrim. Tych bzdur nie ma co komentować, bo i tak on i jemu podobni wiedzą swoje.

Po takich wpisach aż się prosi by Allegri wrócił, wygrał SA i LM z Juve (z obecną kadrą) i zatkał usta takim forumowiczom (chciałbym wtedy zobaczyć posty Malego). Mimo, że to błąd, bo jego cykl się skończył i koniec. Czas na trenera z zagranicy, skoro dotychczasowi nasi trenerzy Włosi to minimaliści.

Niestety kadra Juve jest na poziomie max 1/4 LM. Bez gruntownej przebudowy linii pomocy nie mamy czego szukać w Europie.

No ale nawet z lepsza kadrą idol Malego - Conte pewnie by nawet z grupy LM nie wyszedł :laugh:


Juve - storia di un grande amore!

od 97 r. solo Juve!

Subiektywna lista forumowych klaunów:
- Maly (ARCYKLAUN EXTRA);
- Baczu (ARCYKLAUN);
- Alexinho 10 (ARCYKLAUN);
- Poprostu (ARCYKLAUN);
- Siła Spokoju;
- Sorek 21;
- Urbi 27;
- Vitoo.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2021, 11:25

Maly jest niereformowalny w tym zakresie. Dla niego Conte to bożek, typ godny pomnika i wyniesienia na ołtarze. Conte to geniusz motywacji i taktyki bo z 3 różnymi klubami scudetto zdobył, obiekt trzepogruchy. Allegri dla Malego to zawsze będzie śmieć, zero i trenerska miernota, specjalista od gównostylu bo zapomniał jakie gówno graliśmy i za Conte w jego ostatnim sezonie. Conte tworzy samograje, Allegri wszystko niszczy.
Szkoda, że Makiavela nie ma jeszcze, przydałyby się też jego wywody na temat Ancelottiego, aż mnie tego brakuje.
Conte Santo Subito !!!


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2021, 11:29

Juve_Forever_88 pisze:
29 kwietnia 2021, 11:15
Bo to Maly i jego gównoposty o Allegrim.
Przecież to nie ja pisałem tylko Urbi27 ;)

Prędzej Conte wygra uszatka niż Allegri a za sezon będą mieli tyle samo mistrzostw na kontach ;)
Dla was Conte be a Allegri cacy a dla mnie odwrotnie tylko, że ja mam jakieś argumenty a wy lecicie na sentymentach.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2021, 11:41

Maly pisze:
29 kwietnia 2021, 11:29
Juve_Forever_88 pisze:
29 kwietnia 2021, 11:15
Bo to Maly i jego gównoposty o Allegrim.
Przecież to nie ja pisałem tylko Urbi27 ;)

Prędzej Conte wygra uszatka niż Allegri a za sezon będą mieli tyle samo mistrzostw na kontach ;)
Dla was Conte be a Allegri cacy a dla mnie odwrotnie tylko, że ja mam jakieś argumenty a wy lecicie na sentymentach.
Jak Conte za rok wygra ligę to będzie miał 5 tytułów, Allegri ma 6. <3


ODPOWIEDZ