Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2021, 13:00

Maly pisze:
28 kwietnia 2021, 12:51
Kogo/co i dlaczego posuwa ta zebra?
Oby Inter Conte. :cooler:


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2021, 13:05

Chyba Złotego Tapira :P


Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 298
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2021, 14:10

Volto pisze:
27 kwietnia 2021, 20:45
Dajcie sobie spokój. Można trenerów lubić/nie lubić, ich styl etc. jednakże tłumaczenie dwóch finałów LM szczęściem... Olaboga... Jakoś nie pamięta nikt, że właśnie Max miał pecha. Trafił na kosmiczną Barcelonę i Real dekady, moim zdaniem - od tych finałów - nigdy nie mieli lepszej drużyny, to jest szczęście??? W swym zacietrzewieniu nie widzicie nic poza czubkiem swojego nosa. Moja racja jest prawdziwsza bo jest moja. Nikt o zdrowych zmysłach nie powie, że Max to super-opcja (Realu w rewanżu to mu nawet na łożu śmierci nie zapomnę), ale na chwilę obecną REALNEJ lepszej opcji brak. Jeśli ktoś myśli, że nagle AA zmieni swe postępowanie i ściągnie kogoś z zagranicy - :snack: aha... W sytuacji kryzysowej zwracamy się ku sprawdzonym rozwiązaniom - Max taką jest. Nie idealną, ale nawet z tym składem wyjaśni Conte bez problemu (lub 'szczęśliwie' - jak ktoś woli).
Wyjaśnił już @jeshu, że źle zrozumiałeś posty przeze mnie napisane i już dopisujesz sobie do tego dalszą teorię, jakobym to Allegriego uznawał za totalne beztalencie i gościa, który gdyby nie przypadkowy telefon od Agnellego nigdy by tego zespołu nie objął, a tak nie jest. Polecam nauczyć się czytać ze zrozumieniem, a przynajmniej poćwiczyć. :prochno: A jak Max jest taką super opcją, gdzie są te wszystkie kluby bijące się o niego? A no gość sobie siedzi na bezrobociu. Jeśli wierzysz, że czeka z wytęsknieniem na Juve, bo tylko ten klub ma w sercu - to poleć mi swojego dilera.

Wracamy tutaj do punktu wyjścia - zatrudniając Sarriego i teraz przebudowując zespół na młodszy, nie możemy robić kroku w tył i zatrudnić Allegriego, który potrzebuje drużyny "na teraz" i jest trenerem "na teraz". To po prostu bez sensu.


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2021, 14:24

Zmarnowaliśmy ten rok zwalniająć Sarrigo a przyjmując, że on nie powinien być zatrudniony bo AA nigdy go nie poważał to zmarnowaliśmy 2 lata. Z Allegrim zmarnujemy kolejne dwa bo po roku go nie wywalimy bo złe wyniki to na pewno nie będzie jego wina i dopiero po drugim wyciągniemy odpowiedni wniosek.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2021, 14:24

Od razu widać, że pod Zebrą Antoni leży :prochno:


Obrazek
Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 298
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2021, 14:34

Maly pisze:
28 kwietnia 2021, 14:24
Zmarnowaliśmy ten rok zwalniająć Sarrigo a przyjmując, że on nie powinien być zatrudniony bo AA nigdy go nie poważał to zmarnowaliśmy 2 lata. Z Allegrim zmarnujemy kolejne dwa bo po roku go nie wywalimy bo złe wyniki to na pewno nie będzie jego wina i dopiero po drugim wyciągniemy odpowiedni wniosek.
Zatrudnienie Sarriego miałoby większy sens przy pozbyciu się wszystkich leśnych dziadków, którzy trzymają szatnię swoim #calmacalma. A tak to teraz mamy w sumie nie wiadomo co, zespół zlepiony z losowych graczy, którzy nie są nawet ze sobą zgrani, z Potężnym Portugalczykiem na szpicy. :prochno: Najbardziej chyba mnie boli, że mamy strasznie nijaką pomoc - tutaj nie ma NIKOGO wyróżniającego się czymś charakterystycznym w pozytywnym znaczeniu.


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2021, 14:45

Maly pisze:
28 kwietnia 2021, 14:24
Zmarnowaliśmy ten rok zwalniająć Sarrigo a przyjmując, że on nie powinien być zatrudniony bo AA nigdy go nie poważał to zmarnowaliśmy 2 lata. Z Allegrim zmarnujemy kolejne dwa bo po roku go nie wywalimy bo złe wyniki to na pewno nie będzie jego wina i dopiero po drugim wyciągniemy odpowiedni wniosek.
Dokładnie. Działali bez żadnego planu i zmarnowaliśmy 2 lata, gdzie przez te dwa lata dobry ofensywny trener mógłby coś zbudować. A tak to mamy dwa lata w duże i w perspektywie kolejne.


Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2021, 14:52

O naszych popisach za kadencji Maksia było już tutaj mówione, więc polecam jeszcze sobie przypomnieć dwumecz jego Milanu z Arsenalem. Absolutnie żałosna mentalność - przecież nie trzeba zagrać dwóch dobrych spotkań, żeby awansować... Tam haniebna klęska wisiała w powietrzu.

Nie mam również przekonania, że Allegri z miejsca zdetronizowałby Antoniego. W 2012 roku było dokładnie na odwrót.


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 955
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2021, 15:26

Również nie jestem entuzjastą powrotu Maxa. Pretensje miejcie do AA, że tak pięknie to sp... Nie myślę życzeniowo - jak większość z Was. Nie będzie nikogo z zagranicy, AA nie wyda nawet eurocenta na wykupienie trenera, choć Inzaghi czy De Zerbi - byłbym na 'tak'. Ja jednak obstaję, że Max jest gwarantem pewnego poziomu i wyników. Nasza kadra nie jest taka zła, nie ma kto tego poukładać. Oczywiście zgubny minimalizm powróci, zgadzam się. Mimo wszystko - parafrazując jak to ktoś napisał na forum: 'za Maxa kolekcjonowaliśmy trofea, teraz kolekcjonujemy kompromitacje i <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>' - to ja już wolę cynizm i scudetto, i krwawiące oczy.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2021, 15:36

Mourinho też kiedyś kolekcjonował trofea. Powtórzę to kolejny raz - Allegri nie gwarantuje niczego poza gównopiłką.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 298
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2021, 15:57

Volto pisze:
28 kwietnia 2021, 15:26
Również nie jestem entuzjastą powrotu Maxa. Pretensje miejcie do AA, że tak pięknie to sp... Nie myślę życzeniowo - jak większość z Was. Nie będzie nikogo z zagranicy, AA nie wyda nawet eurocenta na wykupienie trenera, choć Inzaghi czy De Zerbi - byłbym na 'tak'. Ja jednak obstaję, że Max jest gwarantem pewnego poziomu i wyników. Nasza kadra nie jest taka zła, nie ma kto tego poukładać. Oczywiście zgubny minimalizm powróci, zgadzam się. Mimo wszystko - parafrazując jak to ktoś napisał na forum: 'za Maxa kolekcjonowaliśmy trofea, teraz kolekcjonujemy kompromitacje i <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>' - to ja już wolę cynizm i scudetto, i krwawiące oczy.
Czyli jednak według Ciebie najlepiej jest wrócić do punktu wyjścia sprzed 2 lat i nie uczyć się na błędach? Chyba, że Max przez te 2 lata przeszedł metamorfozę i będziemy mieć Włoskiego Guardiolę na ławce. Ale patrząc na jego wypowiedzi, jest to ten sam Allegri co w momencie odejścia (wyrzucenia) z Juve.


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2021, 16:10

No cóż, należy się chyba oswajać z myślą, że od czerwca ponownie na ławce zasiądzie Maxiu - nieco bardziej pomarszczony i wyłysiały, ale niestety, co można wywnioskować z niedawnego wywiadu dla Sky, nadal przekonany o swojej nieomylności i przepełniony pewnością tego, że w DNA Juventusu leży gra na 1:0, trofea wygrywa się defensywą, et cetera...

Ten wybór cieszy mnie tylko dlatego, że Juventus będzie miał trenera, a nie amatora. Ale tylko dlatego. Mam wątpliwości co do Maxa, który obejmuje zespół w totalnej rozsypce, bez kręgosłupa i odpowiedniej mentalności. Jakby nie było Allegri zbudował sporą część historii calcio w XXI wieku, ale gdy przychodziło co do czego i trzeba było składać Milan i Juventus po swojemu, poległ. Prawdę mówiąc, wolałbym dać szansę De Zerbiemu.

Dobra, nie ma co gdybać. Moze faktycznie po Cardiff graliśmy taką kupę, bo zarząd nie chciał zrobić rewolucji w składzie wg wizji Maxa i naściągać mu kolejnego Khediry i Mandzukicia, może faktycznie w ostatnim sezonie Allegri stał się niewolnikiem Ronaldo? Może, może, może...


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2021, 16:23

Maly pisze:
28 kwietnia 2021, 15:36
Mourinho też kiedyś kolekcjonował trofea. Powtórzę to kolejny raz - Allegri nie gwarantuje niczego poza gównopiłką.
Żaden trener (bez względu czy byłby to Klopp, Guardiola, Zidane) nie jest gwarantem trofeów bez gruntownej przebudowy obecnej kadry wraz z podniesieniem jakości sprowadzonych zawodników. Z ciekawości zapytam kogo widziałbyś jako szkoleniowca Juventusu wyłączając możliwość powrotu Conte.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2021, 16:35

vitoo pisze:
28 kwietnia 2021, 16:10
No cóż, należy się chyba oswajać z myślą, że od czerwca ponownie na ławce zasiądzie Maxiu - nieco bardziej pomarszczony i wyłysiały, ale niestety, co można wywnioskować z niedawnego wywiadu dla Sky, nadal przekonany o swojej nieomylności i przepełniony pewnością tego, że w DNA Juventusu leży gra na 1:0, trofea wygrywa się defensywą, et cetera...

Ten wybór cieszy mnie tylko dlatego, że Juventus będzie miał trenera, a nie amatora. Ale tylko dlatego. Mam wątpliwości co do Maxa, który obejmuje zespół w totalnej rozsypce, bez kręgosłupa i odpowiedniej mentalności. Jakby nie było Allegri zbudował sporą część historii calcio w XXI wieku, ale gdy przychodziło co do czego i trzeba było składać Milan i Juventus po swojemu, poległ. Prawdę mówiąc, wolałbym dać szansę De Zerbiemu.

Dobra, nie ma co gdybać. Moze faktycznie po Cardiff graliśmy taką kupę, bo zarząd nie chciał zrobić rewolucji w składzie wg wizji Maxa i naściągać mu kolejnego Khediry i Mandzukicia, może faktycznie w ostatnim sezonie Allegri stał się niewolnikiem Ronaldo? Może, może, może...
Po swojemu? Gdzie niby coś składał po swojemu, właśnie to, że chciał coś składać po swojemu w Juve było jedną z przyczyn, że poleciał. Kwestię Milanu po prostu przemilczę bo tam mieli zbudować dom z cegły a paprali się w gównie. Co do kwestii Ronaldo, wiele plotek jest właśnie w te stronę, że Allegri nie był fanem sprowadzenia Ronaldo, ale jak już go dostał to musiał pod niego grać. Kwestia Dybali też jest dziwna z jednej strony chciał go opchnąć niby Allegri, ale z drugiej to Paulo był wypychany z klubu już po odejściu Maxa. Ja nie wyobrażam sobie przede wszystkim jednego, powrotu Maxa, który ma budować wg własnej wizji i jednoczesnego pozostania Ronaldo w drużynie. Ronaldo bezsprzecznie jest świetnym graczem, mimo wahań formy, ale On to by się przydał Juve w 2015-2016 gdy przyszedł to było już za późno.
dimebag11 pisze:
28 kwietnia 2021, 16:23
Maly pisze:
28 kwietnia 2021, 15:36
Mourinho też kiedyś kolekcjonował trofea. Powtórzę to kolejny raz - Allegri nie gwarantuje niczego poza gównopiłką.
Żaden trener (bez względu czy byłby to Klopp, Guardiola, Zidane) nie jest gwarantem trofeów bez gruntownej przebudowy obecnej kadry wraz z podniesieniem jakości sprowadzonych zawodników. Z ciekawości zapytam kogo widziałbyś jako szkoleniowca Juventusu wyłączając możliwość powrotu Conte.
W 100% się zgadzam. Guardioli zajęło 5 lat żeby wprowadzić City do 1/2 LM po drodze dostał lanie od Liverpoolu i odpadał z takimi tuzami jak Monaco, Tottnham, Lyon, ten sam Lyon za którego tutaj ludzie zwymyślali Sarriego. Szczerze to dziwię się, ze ktoś logicznie myśląc chciałby akurat tego trenera, który w LM w ostatnich latach błaźnił się rok rocznie mając wręcz nieograniczony budżet i wolną rękę w transferach, czego w Turynie na pewno by nie uświadczył.


Juve_Forever_88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2021
Posty: 154
Rejestracja: 06 stycznia 2021

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2021, 16:48

Maly pisze:
28 kwietnia 2021, 15:36
Mourinho też kiedyś kolekcjonował trofea. Powtórzę to kolejny raz - Allegri nie gwarantuje niczego poza gównopiłką.
To nic (5 x mistrz Włoch i 2 x finał LM, faktycznie - nic) to zawsze i tak więcej niż taki Sarii :D :dance:.


Juve - storia di un grande amore!

od 97 r. solo Juve!

Subiektywna lista forumowych klaunów:
- Maly (ARCYKLAUN EXTRA);
- Baczu (ARCYKLAUN);
- Alexinho 10 (ARCYKLAUN);
- Poprostu (ARCYKLAUN);
- Siła Spokoju;
- Sorek 21;
- Urbi 27;
- Vitoo.
ODPOWIEDZ