Ciekawostki dotyczące Juventusu. Czyli pytania i odpowiedzi.

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 16 lipca 2019, 17:40

Gałcio pisze:A ja przyznam szczerze,że jestem cholernie rozczarowany taka decyzja,tym bardziej że jestem graczem online na Ps4, często też śmigam z ziomkami wspólnie i ta decyzja mnie mocno wku... kto w ogóle gra w Pesa? W PES 6 bo na tym skończyłem swoją przygodę z gra konami średnio przeszkadzał brak licencji, ale w tych czasach tak dla mnie jest to gra niegrywalna wlasnie że względu na licencję. Idź Pan w cuj....
Też sobie lubię pyknac wieczorem dwa , trzy mecze online na Ps4 jak już dzieci pójdą spać . I również jestem zdenerowany tym faktem , a tym bardziej że przyjąłem taktykę kupowania fify co dwa lata no i teraz wypada mi zakupić 20 a tu taki zonk. Nic nie zrobisz trzeba będzie grać Fc Piemont :facepalm:


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 16 lipca 2019, 17:57

Ronaldo i tak by nie było na okładce, ale mniejsza już o to.

Teraz dzieciak będzie widział, że dużo ludzi gra jakimś Piemonte, zacznie się interesować, wpisze sobie na necie a tu zonk, niema takiego klubu :sciana:

ps. koszulki chociaż będą takie jak mają być? Pewnie nie :think:


miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 16 lipca 2019, 18:08

Wojtek pisze:Ronaldo i tak by nie było na okładce, ale mniejsza już o to.

Teraz dzieciak będzie widział, że dużo ludzi gra jakimś Piemonte, zacznie się interesować, wpisze sobie na necie a tu zonk, niema takiego klubu :sciana:

ps. koszulki chociaż będą takie jak mają być? Pewnie nie :think:
Koszulki mają odbiegać od oryginalnych tak samo herb klubu jak i nazwa . Te same mają pozostać nazwiska zawodników i ich wygląd.
Ciekawe ile płaciła EA za licencję a ile dali teraz Konami?


ManInBlack87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 września 2012
Posty: 109
Rejestracja: 19 września 2012

Nieprzeczytany post 16 lipca 2019, 18:14

PES jest lepszy od Fify, także nie ma co biadolić. W Fifę i tak się gra online zresztą jak i pesa drużynami stworzonymi prze siebie. Tak czy inaczej jest to pewnie foch za to że EA usunęła rok temu CR7 z okładki i tym samym naraIzila swoją decyzją na utratę wizerunku klubu. I bardzo dobrze, na drugi raz się zastanowią hehe


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 lipca 2019, 18:16

Słusznie powiedziane, ja także uważam, że PES jest lepszy od Fify. Co prawda już nie gram ale wychowałem się na PES choć później grałem w Fifę.


Obrazek
miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 16 lipca 2019, 18:20

ManInBlack87 pisze:PES jest lepszy od Fify, także nie ma co biadolić. W Fifę i tak się gra online zresztą jak i pesa drużynami stworzonymi prze siebie. Tak czy inaczej jest to pewnie foch za to że EA usunęła rok temu CR7 z okładki i tym samym naraIzila swoją decyzją na utratę wizerunku klubu. I bardzo dobrze, na drugi raz się zastanowią hehe
No widzisz tu się mylisz bo ja akurat gram online w ligi oraz puchary a nie w ultimate. Tam są kadry oryginalne i nie można nikogo sprzedawać, kupować. Mam rozumieć w PES nie ma takiej opcji? Dyskusja co lepsze PES czy FIFA nie ma najmniejszego sensu każdy ma swoje upodobania.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 lipca 2019, 18:25

miczbi pisze:No widzisz tu się mylisz
Nie, on się nie myli tylko ma inne zdanie na ten temat, dlaczego jesteś przekonany, że to nie Ty się mylisz ?


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 16 lipca 2019, 18:31

MRN pisze:Słusznie powiedziane, ja także uważam, że PES jest lepszy od Fify. Co prawda już nie gram ale wychowałem się na PES choć później grałem w Fifę.
Wychowałeś się, dobrze powiedziane. Teraz czasy się zmieniły. Do 2014 roku też wolałem PESa, a najlepszy był PES 6. Potem przerzuciłem się na fifę, bo dawała dużo więcej funu. Co roku ściągam demo PESa żeby obadać, ale za każdym razem to samo, nudzi się po dwóch meczach.

Tu już nie chodzi o to która gra lepsza a która gorsza, a o grywalność. Fifa ma nie porównywalnie większą. Widzieliście kiedyś turnieje w PESa? Albo żeby piłkarze grali w PESa? Nie. Zawsze w FIFę.


miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 16 lipca 2019, 18:35

MRN pisze:
miczbi pisze:No widzisz tu się mylisz
Nie, on się nie myli tylko ma inne zdanie na ten temat, dlaczego jesteś przekonany, że to nie Ty się mylisz ?
Yyyy chyba nie zrozumiałeś sensu mojej odpowiedzi . Meinblack87 napisał że w Fife jak i PESA gra się online DRUZYNAMI STWORZONYMI PRZEZ SIEBIE. A ja się z tym nie zgodziłem ,bo jest też drugą opcją co już wyjaśniłem .


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 16 lipca 2019, 18:35

Wojtek pisze:
MRN pisze:Słusznie powiedziane, ja także uważam, że PES jest lepszy od Fify. Co prawda już nie gram ale wychowałem się na PES choć później grałem w Fifę.
Wychowałeś się, dobrze powiedziane. Teraz czasy się zmieniły. Do 2014 roku też wolałem PESa, a najlepszy był PES 6. Potem przerzuciłem się na fifę, bo dawała dużo więcej funu. Co roku ściągam demo PESa żeby obadać, ale za każdym razem to samo, nudzi się po dwóch meczach.

Tu już nie chodzi o to która gra lepsza a która gorsza, a o grywalność. Fifa ma nie porównywalnie większą. Widzieliście kiedyś turnieje w PESa? Albo żeby piłkarze grali w PESa? Nie. Zawsze w FIFę.
Jeśli chodzi o grywalność to piłkarze lubią Fortnite :D


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 16 lipca 2019, 18:52

Panowie to nie ma znaczenia co jest lepsze jako gra, liczy się zasięg.
FIFA (gra) to marka, to produkt który kojarzy prawie cały świat. Myślisz wirtualna piłka mówisz FIFA, ea sports cynygejm. Więcej ludzi ogarnia grę FIFA, niż realnie interesuje się piłką. PES nie ma takiej rozpoznawalności. Jak wujki kupują dzieciakom playstation na komunię, to konsola jest w zestawie z grą FIFA, nie PES.
Licencje w PES to trochę żenada, zazwyczaj jest to kilkanaście większych klubów, a reszta to Red Devils, Blue Warriors i FC Calcio. Między innymi dlatego FIFA jest cały czas liderem rynku.

Głupia decyzja klubu.


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 16 lipca 2019, 20:01

Garreat pisze:Panowie to nie ma znaczenia co jest lepsze jako gra, liczy się zasięg.
FIFA (gra) to marka, to produkt który kojarzy prawie cały świat. Myślisz wirtualna piłka mówisz FIFA, ea sports cynygejm. Więcej ludzi ogarnia grę FIFA, niż realnie interesuje się piłką. PES nie ma takiej rozpoznawalności. Jak wujki kupują dzieciakom playstation na komunię, to konsola jest w zestawie z grą FIFA, nie PES.
Licencje w PES to trochę żenada, zazwyczaj jest to kilkanaście większych klubów, a reszta to Red Devils, Blue Warriors i FC Calcio. Między innymi dlatego FIFA jest cały czas liderem rynku.

Głupia decyzja klubu.
Coś w tym jest, bo ja zacząłem kibicować Juve właśnie przez Fifę :D

Pewnie EA nie chciała zabulic tyle co chciało Juve. Chyba więcej na tym straci Juventus choć może przez tą sensacyjną wiadomość zrobi się o klubie głośniej


FORZA JUVE!!!
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 16 lipca 2019, 21:24

Czyli przynajmniej w Fifie będą normalne koszulki w pasy :)


Obrazek
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 16 lipca 2019, 21:30

A nie było tak, że zdjęli go ze wszystkich materiałów promocyjnych tylko do czasu aż przycichła sprawa z gwałtem?
Garreat pisze:Panowie to nie ma znaczenia co jest lepsze jako gra, liczy się zasięg.
FIFA (gra) to marka, to produkt który kojarzy prawie cały świat. Myślisz wirtualna piłka mówisz FIFA, ea sports cynygejm. Więcej ludzi ogarnia grę FIFA, niż realnie interesuje się piłką. PES nie ma takiej rozpoznawalności. Jak wujki kupują dzieciakom playstation na komunię, to konsola jest w zestawie z grą FIFA, nie PES.
Dokładnie o to chodzi.
dawid91 ja w sumie po części też :-)


#AllegriOut
kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 16 lipca 2019, 21:40

Dobra, Misie Kolorowe, ile my zarobimy na tym dealu z Konami?

Bo jak to nie jest liczone w grubych milionach cebulionów to:
a) Andrea zapomniał, że FIFA generuje grube hajsy i popularność, łebki grają, widzą Kriszcziano, lepią nocą koce fapując do okładki i kupują nasz szpetny domowy t-shirt, który miał pokazać fanom soccera i skośnookim przyjaciołom, że jesteśmy fameus football club.
b)
-Andrea, tu Cris, słuchaj jest taka sprawa, typy z EA myślą, że jestem gwałcicielem i w ogóle...


ODPOWIEDZ