Ciekawostki dotyczące Juventusu. Czyli pytania i odpowiedzi.

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Forza Juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 189
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 29 lipca 2019, 14:26

Jak to w końcu było z tymi koszulkami? Bo oficjalna wersja mówi, że w pasiaku zaczęliśmy grać przez tę pomyłkę z 1903, bo nam przysłali nie te koszulki(pomylili z Notts), a teraz okazuje się, że my ich prosiliśmy o pomoc. Ale chcieliśmy ich biało-czarne, czy żeby nam wysłali nasze różowe, ale im się pomyliło i wysłali biało-czarne? Sprawdzałam w kilku źródłach i w każdym mówią coś innego, w jednym nawet czytałam, że my chcieliśmy zdobyć nowe koszulki, bo różowe wyblakły. Jeszcze jedna, że wcale nie mieliśmy problemów finansowych ani nie było pomyłki, tylko po prostu chcieliśmy zmiany, bo róż nie był kolorem do grania, a zaproponowana biel i czerń kojarzyła się z agresją i mocą. Więc wie ktoś może dokładnie jak to było?


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 lipca 2019, 14:52

też w ostatnich dniach przeczytałem z 10 różnych wersji w tym także po włosku oraz taką, że nie chcieliśmy mieć strojów jak Palermo ( :D ) i jedyne co wiem to to, że nasze blakły w praniu i chcieliśmy stroje lepszej jakości / bardziej profesjonalne, miał je zorganizować nasz były piłkarz John Savage, który kiedyś grał w NC... natomiast to czy chcieliśmy w pasy czy też to taki psikus Brytyjczyka lub pomyłka to chyba tylko Savage wie
Ostatnio zmieniony 29 lipca 2019, 15:48 przez Maly, łącznie zmieniany 2 razy.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Forza Juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 189
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 29 lipca 2019, 15:05

Też coś sprawdzałam na włoskich stronach, ale, że nie znam tego języka, więc tłumaczyłam translatorem, także niekoniecznie było to dla mnie w pełni zrozumiałe :D Ale o tym Savage'u też gdzieś czytałam, więc to chyba najbardziej prawdopodobne, a o reszcie, jak mówisz, pozostaje snuć legendy.

Tak w ogóle to też gdzieś(chyba na calciomercato) widziałam, że choć wysyłka koszulek się nie udała, to mamy wspomóc ten klub finansowo i chyba zapłacić im za te pumy? Ktoś bardziej obeznany może też słyszał? Bo szczerze mówiąc ciekawi mnie ta sprawa i chciałabym, żebyśmy im pomogli :)


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 29 lipca 2019, 19:54

Forza Juve pisze:Też coś sprawdzałam na włoskich stronach, ale, że nie znam tego języka, więc tłumaczyłam translatorem, także niekoniecznie było to dla mnie w pełni zrozumiałe :D Ale o tym Savage'u też gdzieś czytałam, więc to chyba najbardziej prawdopodobne, a o reszcie, jak mówisz, pozostaje snuć legendy.

Tak w ogóle to też gdzieś(chyba na calciomercato) widziałam, że choć wysyłka koszulek się nie udała, to mamy wspomóc ten klub finansowo i chyba zapłacić im za te pumy? Ktoś bardziej obeznany może też słyszał? Bo szczerze mówiąc ciekawi mnie ta sprawa i chciałabym, żebyśmy im pomogli :)
Dla nas będą to grosze, a pokażemy, że Juventus to "więcej, niż klub" :D


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2019, 16:25

Witam, nie wiem czy to dobry temat, pewnie nie ale innego który by pasował nie mogłem znaleźć.
Pytanie odnośnie meczu w Turynie, wybieram się w tym roku pierwszy raz, kto był proszę o pomoc

Będę leciał z dwojgiem dizeci 10 lat i 2,5 roku, rozumiem, że ten 2.5 latek nie musi kupować biletu?
ale widziałem na stronie Juve biletu matchday +museum - wie ktoś o co chodzi ? jak dostawaliście się do turyny z krakowa ?


proszę o jakieś informacje


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 04:11

MishaAveJuve pisze:Witam, nie wiem czy to dobry temat, pewnie nie ale innego który by pasował nie mogłem znaleźć.
Pytanie odnośnie meczu w Turynie, wybieram się w tym roku pierwszy raz, kto był proszę o pomoc

Będę leciał z dwojgiem dizeci 10 lat i 2,5 roku, rozumiem, że ten 2.5 latek nie musi kupować biletu?
ale widziałem na stronie Juve biletu matchday +museum - wie ktoś o co chodzi ? jak dostawaliście się do turyny z krakowa ?


proszę o jakieś informacje
Z Pyrzowic do Bergamo, flixbusem do Turynu. Matchday + museum masz 2w1, bilet na mecz plus zwiedzanie JMuseum (co absolutnie musisz zrobić bo jest wspaniałe). A i koniecznie zabierz dzieciaki na lody GROM ;)


:allegri: na śmietnik
Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 08:52

Bobby X pisze: Z Pyrzowic do Bergamo, flixbusem do Turynu. Matchday + museum masz 2w1, bilet na mecz plus zwiedzanie JMuseum (co absolutnie musisz zrobić bo jest wspaniałe). A i koniecznie zabierz dzieciaki na lody GROM ;)
Matchday to jest wycieczka po stadionie, a nie bilet na mecz


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 09:21

To jeszcze ja w tym temacie mam takie pytanie, może średnio precyzyjne, bo oczywiście zdaję sobie sprawę z szerokiego wachlarza cen związanego ze standardem noclegu, rangi meczu i tak dalej, ale jaki jest orientacyjny koszt takiego wyjazdu już ze wszystkim? Wiadomo, przelot, nocleg, mecz, zwiedzanie. Ok 2000 zł powinno być spoko?


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 11:02

Moim zdaniem tak, ale polecam przejrzeć temat z wyjazdami na mecze, podawałem tam swój koszt wyjazdu, wi ku innych chyba też wraz z konkretnymi miejscówkami w Trybie gdzie są atrakcyjne noclegi ;)


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 11:06

Dokładnie piszący tutaj macie specjalny temat dotyczący wyjazdów, bo tu się robi teraz bałagan w tym temacie , do tego macie grupkę na fb też gdzie można się dowiedzieć: https://www.facebook.com/groups/605074282856881/

W ramach ciekawostki odnośnie tegorocznego termiarza rozgrywek dodam, że Juventus, Torino i SPAL są jedynymi drużynami Serie A które nie zagrają w 1 rundzie dwóch meczów domowych/wyjazdowych pod rząd ;) .


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 12:23

Tarnos15 pisze:
Bobby X pisze: Z Pyrzowic do Bergamo, flixbusem do Turynu. Matchday + museum masz 2w1, bilet na mecz plus zwiedzanie JMuseum (co absolutnie musisz zrobić bo jest wspaniałe). A i koniecznie zabierz dzieciaki na lody GROM ;)
Matchday to jest wycieczka po stadionie, a nie bilet na mecz
Nie mam tamtych biletów już, ale tour po stadionie mieliśmy jako JMuseum.


:allegri: na śmietnik
Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 13:05

Bobby X pisze: Nie mam tamtych biletów już, ale tour po stadionie mieliśmy jako JMuseum.
Może mówimy o czymś innym zupełnie, stąd ta niezgodność, ale są 3 rodzaje biletów dla zwiedzających

https://www.juventus.com/en/tickets/mus ... /index.php

- Muzeum
- Muzeum + Stadion
- Muzeum + Matchday tour (czyli taki bardziej eksluzywne zwiedzanie stadionu).

Najdroższa opcja to koszt 30E, więc duuużo mniej niż najtańszy bilet na mecz


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 13:56

Tarnos15 pisze:
Bobby X pisze: Nie mam tamtych biletów już, ale tour po stadionie mieliśmy jako JMuseum.
Może mówimy o czymś innym zupełnie, stąd ta niezgodność, ale są 3 rodzaje biletów dla zwiedzających

https://www.juventus.com/en/tickets/mus ... /index.php

- Muzeum
- Muzeum + Stadion
- Muzeum + Matchday tour (czyli taki bardziej eksluzywne zwiedzanie stadionu).

Najdroższa opcja to koszt 30E, więc duuużo mniej niż najtańszy bilet na mecz
Może tak być w każdym razie grzech ciężki nie odwiedzić JMuseum :uklon: albo nie wejść do szatni :uklon:


:allegri: na śmietnik
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2019, 09:57

historia z Juventusem w tle;)
sprawca zdarzenia na warszawskiej Pradze miał na sobie ciekawą koszulkę (zdjęcia na końcu artykułu)

https://tvnwarszawa.tvn24.pl/ulice,news ... rettyPhoto


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2019, 10:07

rammstein pisze:historia z Juventusem w tle;)
sprawca zdarzenia na warszawskiej Pradze miał na sobie ciekawą koszulkę (zdjęcia na końcu artykułu)

https://tvnwarszawa.tvn24.pl/ulice,news ... rettyPhoto
Litości :facepalm:


:allegri: na śmietnik
ODPOWIEDZ