Ciekawostki dotyczące Juventusu. Czyli pytania i odpowiedzi.

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 15 lipca 2013, 22:00

Ja bym bardziej stawiał na to, że to Bayern wskoczy na pierwsze miejsce - absolutnie wszystko za nimi przemawia, nie tylko aspekty stricte sportowe. Barca miała swój czas i mimo tego, nie udało im się królować w takich rankingach.


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 15 lipca 2013, 22:35

Skibil pisze:Ja bym bardziej stawiał na to, że to Bayern wskoczy na pierwsze miejsce - absolutnie wszystko za nimi przemawia, nie tylko aspekty stricte sportowe. Barca miała swój czas i mimo tego, nie udało im się królować w takich rankingach.
Tak jak pisałem, to ranking, w którym plony sukcesów można zbierać po paru latach. Barca jeszcze nie skończyła zbierać swojego "szału" od początku ery Messiego. Bayern sportowo prezentuje się fantastycznie, ale dopiero w tym roku zdobył sobie pozycję "pseudohegemona" i w wartości klubu będzie to widoczne dopiero za 4-5 lat.


el Pirlo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lipca 2012
Posty: 98
Rejestracja: 07 lipca 2012

Nieprzeczytany post 15 lipca 2013, 23:12

SKAr7 pisze: Tak jak pisałem, to ranking, w którym plony sukcesów można zbierać po paru latach. Barca jeszcze nie skończyła zbierać swojego "szału" od początku ery Messiego. Bayern sportowo prezentuje się fantastycznie, ale dopiero w tym roku zdobył sobie pozycję "pseudohegemona" i w wartości klubu będzie to widoczne dopiero za 4-5 lat.
Idąc tym tokiem rozumowania, dlaczego Real jest na pierwszym miejscu i ma prawie największy wzrost w tej chwili? Przecież on hegemonem był ponad 10 lat temu?


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 15 lipca 2013, 23:42

el Pirlo pisze: Idąc tym tokiem rozumowania, dlaczego Real jest na pierwszym miejscu i ma prawie największy wzrost w tej chwili? Przecież on hegemonem był ponad 10 lat temu?
Bo sukcesy sportowe można lepiej i gorzej przekuwać w sukces finansowy. To jedno. Drugie, że Real swoją hegemonię oparł na kurach marketingowo znoszących złote jajka, stworzył w okół siebie galaktyczny dyskurs medialny i przy utrzymaniu się na ciągłym topie i w dyskusji o końcowym zwycięstwie to stwarza szerokie pole do popisu marketingowego. Na podobnej zasadzie teraz Barca ma żniwa wynikające z posiadania "najlepsiejszego piłkarza świata, okolic i historii", małego Lionela.

To działa mniej więcej tak-mieliśmy finał CL Bayern-Borussia. Ale z tego tytułu nagle w 13/14 więcej osób na świecie nie obejrzy tego meczu w Bundeslidze, niż Gran Derbi w wykonaniu Barcy i Realu.


juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 21 lipca 2013, 09:42

Kiedy wraca reszta kadry na treningi?


Dżesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2012
Posty: 135
Rejestracja: 14 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2013, 23:47

Kiedy przeważnie jest oficjalne zdjęcie zespołu? Zawsze jest w HurraJuve ?


Mało piszę, dużo czytam.
Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 01 października 2013, 19:42

Temat Chievo 1:2 Juventus już zamknięty więc napiszę tutaj.

Panie i Panowie czy macie może linka do filmu/zdjęcia do sytuacji w której Estigarribia zagrywa piłkę ręką w naszym polu karnym? Gdyby ktoś miał to bardzo bym prosił.

Mogą być nawet obszerne skróty i całe mecze, byle tylko bym nie musiał tego zasysać więc najlepiej online.

Pozdrawiam


Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 24 października 2013, 02:23

Ej, czaicie, ja się dopiero teraz kapnąłem, że Del Neri nosi wąsy? oO No <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Zupełnie ich nie widać.

Piszę o tym, bo jestem ciekaw, czy tylko ja byłem taki ślepy.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 23 listopada 2013, 23:23

Mam pytanie ile Vidal przestrzelil karnych w calej swojej karierze? dysponuje ktos takimi statystykami? bo wiem ze bankowo raz nie trafil rok temu w meczu z Cagliari, ale czy nie trafial tez np. grajac w Leverkusen lub Colo Colo?


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 23 listopada 2013, 23:58

Bazyliszek pisze:Mam pytanie ile Vidal przestrzelil karnych w calej swojej karierze? dysponuje ktos takimi statystykami? bo wiem ze bankowo raz nie trafil rok temu w meczu z Cagliari, ale czy nie trafial tez np. grajac w Leverkusen lub Colo Colo?
Nie trafił też w 1 kolejce sezonu 2012/2013 przeciwko Parmie, gdy wygraliśmy 2:0 na Juventus Stadium.


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 24 listopada 2013, 00:12

Bazyliszek pisze:Mam pytanie ile Vidal przestrzelil karnych w calej swojej karierze? dysponuje ktos takimi statystykami? bo wiem ze bankowo raz nie trafil rok temu w meczu z Cagliari, ale czy nie trafial tez np. grajac w Leverkusen lub Colo Colo?
W Colo Colo strzelił 2 gole jak tam był, ale nie były to gole z karnych. Jednak nie wiem czy tam coś wykonywał. Ciężko się dokopać, bo to były sezony 04/05, 05/06,06/07-wtedy jeszcze w necie nie było tak powszechnie występujących stron ze statami.

Ale jeśli chodzi o Juve i Leverkusen to mam dla Ciebie źródła:

1- Leverkusen

http://www.transfermarkt.pl/pl/bayer-04 ... _2009.html

2-Juventus

http://www.transfermarkt.pl/pl/juventus ... _2012.html

Możesz sprawdzić tam jak w każdym sezonie radził sobie z karnymi. Pozdro :)

EDIT: Wiem, że to nie karne w Colo Colo, bo widziałem kiedyś o nim kompilę i były w niej właśnie te 2 gole :)


Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 29 listopada 2013, 19:40

Gdzie można sprawdzić ile obecnym zawodnikom wybiło na liczniku spotkań w naszych barwach :?: Przy okazji: który serwis jest najlepszy co do dogłębnych statystyk?


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 29 listopada 2013, 19:48



Obrazek
Reg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 370
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 29 listopada 2013, 20:17

http://www.myjuve.it/ - ten też jest dobry jeśli chodzi o dane historyczne.


Obrazek
kaczy19FJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2009
Posty: 409
Rejestracja: 07 marca 2009

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2013, 19:57



Widział to ino kto? :D beczka - coś związane w WEB SHOW AWARDS


ODPOWIEDZ