Ciekawostki dotyczące Juventusu. Czyli pytania i odpowiedzi.

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 19 lutego 2016, 12:17

Również wrzucam tu bo nie wiem gdzie. :prochno:

Andrea Agnelli dla UEFA

Sie nam prawdziwa gwiazda-celebryta robi. Niczym dziadek. Podniesienie klubu z kolan, afera matrymonialna, konflikt z jednym z kuzynów, wywiady to tu to tam. Po angielski po włosku. Brakuje jeszcze newsów o podróżach prywatnym odrzutowcem/helikopterem do Monaco, przyjmowaniem na stadionie i imprezach gwiazd filmowych/muzycznych i wizytach nowo wybranych władz we Włoszech. Czuć wielki świat. :smile:


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 lutego 2016, 20:43

Juventus założył oficjalnego snapchata. Jeśli ktoś używa tej apki to polecam. Dziś były np snapy z konfy, z treningu i rożne inne ;)


19redhof10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2009
Posty: 65
Rejestracja: 08 maja 2009

Nieprzeczytany post 28 lutego 2016, 21:24

Kto przy równej liczbie pkt zostaje mistrzem Juventus czy napoli? bo pierwszy mecz 2-1 dla napoli w Neapolu w drugim 1-0 dla nas u nas. W dwumeczu 2-2 ale my strzelilismy bramkę na wyjedzie. Czy to nie ma znaczenia i decydują gole?


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 28 lutego 2016, 21:34

19redhof10 pisze:Kto przy równej liczbie pkt zostaje mistrzem Juventus czy napoli? bo pierwszy mecz 2-1 dla napoli w Neapolu w drugim 1-0 dla nas u nas. W dwumeczu 2-2 ale my strzelilismy bramkę na wyjedzie. Czy to nie ma znaczenia i decydują gole?
Równa liczba punktów oznacza, że pod uwagę będą brane bezpośrednie pojedynki, a ponieważ obie drużyny mają po 3 punkty to bramki, który jest tyle samo, a co za tym idzie będą brane pod uwagę bramki na wyjeździe.
Właśnie tej durnej zasadzie mamy wirtualny punkt przewagi nad Napoli w sytuacji równej liczby punktów w tabeli na koniec sezonu.


Adi666666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2003
Posty: 596
Rejestracja: 26 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 29 lutego 2016, 15:06

w nawiązaniu do tego news-a -> http://www.juvepoland.com/news.php?id=33472

8 spotkanie z rzędu bez straty gola w Serie a , Buffon śrubuje rekord;)

wrzucam takie oto statystyki Serie a:

Obrazek


Gdybym miał dwa życia oba oddałbym Tobie ... FORZA JUVE PER SEMPRE !!
ORB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 listopada 2003
Posty: 9
Rejestracja: 16 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 lutego 2016, 20:06

Hej, czy ktoś domyśla się o co dokładnie chodziło z oprawą na ostatnim meczy. Spodziewałem się ciekawej oprawy jako odpowiedź na tę z Derbów Włoch w listopadzie (?) . Kojarzę: Cyrk, klauna i 14-stkę wyskakującą z pudełka. Czyżby oznaczała ilość mistrzostw Włoch jakie Inter by zdobył gdyby nie Calciopoli ? To tylko moje domysły. Macie inne ?


delarudii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2008
Posty: 1071
Rejestracja: 18 października 2008

Nieprzeczytany post 29 lutego 2016, 20:36

ORB pisze:Hej, czy ktoś domyśla się o co dokładnie chodziło z oprawą na ostatnim meczy. Spodziewałem się ciekawej oprawy jako odpowiedź na tę z Derbów Włoch w listopadzie (?) . Kojarzę: Cyrk, klauna i 14-stkę wyskakującą z pudełka. Czyżby oznaczała ilość mistrzostw Włoch jakie Inter by zdobył gdyby nie Calciopoli ? To tylko moje domysły. Macie inne ?
Odpowiedź tutaj


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 marca 2016, 12:01

z całym szacunkiem do tego newsa ale błędnie założyliście, że KAŻDY pamięta oprawę Interu sprzed pół roku


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2016, 13:20

Czy ktoś jest w stanie wskazać na allegro rękawice, w jakich broni Buffon? Kiedyś znalezienie takowych nie było trudne, ot na pasku zapinającym było imię i nazwisko a na grzbiecie dłoni herb Juventusu. A teraz nic a nic.
No i oczywiście przydałaby się pomoc z doborem rozmiaru, nie mam pojęcia co znaczy 5 a co 10.


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2016, 13:25

Vanquish pisze: No i oczywiście przydałaby się pomoc z doborem rozmiaru, nie mam pojęcia co znaczy 5 a co 10.
Jeżeli chodzi o rozmiar to idź do galerii i wypróbuj parę par zobaczysz jaki masz rozmiar ;) w każdym bądź razie 10+ :)


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2016, 16:08

Vanquish pisze:Czy ktoś jest w stanie wskazać na allegro rękawice, w jakich broni Buffon? Kiedyś znalezienie takowych nie było trudne, ot na pasku zapinającym było imię i nazwisko a na grzbiecie dłoni herb Juventusu. A teraz nic a nic.
No i oczywiście przydałaby się pomoc z doborem rozmiaru, nie mam pojęcia co znaczy 5 a co 10.
http://images.performgroup.com/di/libra ... h878lj.jpg
zdaje się że tu masz nazwę modelu:


Obrazek
Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2016, 14:50

Ja mam takie jedno przemyślenie, średnio pasuje do tematu, ale proszę o przeniesnie postu, jeśli jest bardziej odpowiednie miejsce - tyle się mówi o zwycięskim DNA Juventusu, a tymczasem co chwilę widzę i słyszę - również wśród kibiców Juve z innych krajów, w tym z Włoch, że powinniśmy być dumni i cieszyc się z tego co mamy. Jeśli jesteśmy tymi zwycięzcami, to dlaczego chwalimy Juve po porażce z Bayernem? Ok - walczyli jak lwy, prawie wygrali (prawie robi wielką różnicę), nie tak dawno było calciopoli itd.. Prawda jest oczywista - Juve tylko 2 razy wygrało Puchar Mistrzów, ostatni raz 20 lat temu. Oczywiście kibicujemy gorąco zawsze i bezwarunkowo, ale podziękowania dla drużyny po przegranym meczu to moim zdaniem lekka przesada.


Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki
ignorant123

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2005
Posty: 9
Rejestracja: 10 lipca 2005

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2016, 17:49

wie ktos na jaki mecz jest zawieszona trybuna curva sud ? ide jutro na mecz i mam nadzieje, ze nie spotka mnie taka brzydka niespodzianka


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2016, 17:53

ignorant123 pisze:wie ktos na jaki mecz jest zawieszona trybuna curva sud ? ide jutro na mecz i mam nadzieje, ze nie spotka mnie taka brzydka niespodzianka
Jeśli dobrze rozumiem kara jest w zawieszeniu więc curva sud otwarta.


ignorant123

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2005
Posty: 9
Rejestracja: 10 lipca 2005

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2016, 18:05

wagner pisze:
ignorant123 pisze:wie ktos na jaki mecz jest zawieszona trybuna curva sud ? ide jutro na mecz i mam nadzieje, ze nie spotka mnie taka brzydka niespodzianka
Jeśli dobrze rozumiem kara jest w zawieszeniu więc curva sud otwarta.
no własnie ja zrozumiałem, ze ban na jeden mecz w zawieszeniu na rok, tylko nie podali ktory dokładnie i mam nadzieje ze nie jutrzejszy Bo co wtedy z biletani


ODPOWIEDZ