Ciekawostki dotyczące Juventusu. Czyli pytania i odpowiedzi.

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2013, 07:31

DiaVolO pisze:http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/ ... ,id,t.html

W mojej mieścince Juve otworzyło szkółkę piłkarską :D Szkoda że nie jestem parę lat młodszy....
Gdybyś był parę lat młodszy żałowałbyś, że nie ma szkółki Barcelony. Więc nic straconego.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
Kiper69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2010
Posty: 186
Rejestracja: 27 lipca 2010

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2013, 12:25

http://www.tvn24.pl/policja-poszukuje-k ... 176,s.html Ciekawa sprawa, koles wymuszal kase na Treze, szukaja go w calych Wloszech...


Obrazek
Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 08 marca 2013, 15:07



Alejandro mistrzu :D

liczę, że dobry temat


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 08 marca 2013, 15:53

Myślę, że temat lepszy pomimo, że już w innym to jest ;p


Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 08 marca 2013, 18:23

No a ja dalej nie wiem co znaczy ta cieszynka Matriego. Zna ktoś odpowiedz na to pytanie ?


Angelu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2007
Posty: 214
Rejestracja: 09 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 08 marca 2013, 19:15

Może się mylę, ale chyba mówił kiedyś, że on sam nie wie :)
poprawcie mnie jeśli się mylę..


grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 08 marca 2013, 21:25

Sama dokladnie nie wiem, co ten gest mialby znaczyc, ale kiedys podczas malej, rodzinnej sprzeczki miedzy rodzicami a moim rodzenstwem, owe rodzenstwo pokazalo tak rodzicom, mowiac (z nuta ironii w glosie) cos na wzor "mow do mnie jeszcze" :prochno: To byly czasy, hehe :-P


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
Dżesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2012
Posty: 135
Rejestracja: 14 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 08 marca 2013, 21:41

Mnie ten gest za każdym, razem przypomina coś w rozumieniu "finezji, smaku". Matri pokazuje, że to co się stało parę sekund wcześniej było genialne. Często można zaobserwować taki gest u osób które podkreślają swoje zachowanie, zdanie lub chcą je wyróżnić. Oczywiście to jest moja interpretacja, a jak jest? Sądze, że Alessandro się to spodobało, bez względu na to co to oznacza.

Nawiasem mówiąc, chciałbym aby wrócił do formy i po kilku(nastu) latach, obok jęzora Alexa, gest Matriego był symbolem "nowego" Juve!


Mało piszę, dużo czytam.
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 08 marca 2013, 21:43



Patrzcie na szwagra


Alexis93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 171
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 09 marca 2013, 00:50

Nie mam ochoty kopać w archiwum ale Matri w jakimś wywiadzie tłumaczył skąd to się wzięło, wymyślił to z jakimś kumplem z Cagliari ale nie jestem pewien co to ma symbolizować a nie chcę pisać bzdur bo nie pamiętam na 100% tego wywiadu.


Juventus na zawsze!
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 09 marca 2013, 02:18

Dżesiu pisze:Mnie ten gest za każdym, razem przypomina coś w rozumieniu "finezji, smaku". Matri pokazuje, że to co się stało parę sekund wcześniej było genialne. Często można zaobserwować taki gest u osób które podkreślają swoje zachowanie, zdanie lub chcą je wyróżnić.
Emmmmm... Nie wiem,nie znam żadnego kręgu kulturowego, który rozumiałby w ten sposób taki gest. Także pojęcia nie mam skąd Ci się takie coś wzięło.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 marca 2013, 08:27

Jakis dziennikarz kiedyś mówił, że cieszynka Matriego ma pokazywać, że ludzie sobie mogą o nim gadać, hejtować jego umiejętności, a on wciąż robi swoje i strzela bramki przy których pokazuje tą cieszynkę ;)


Szaq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 sierpnia 2011
Posty: 433
Rejestracja: 16 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 09 marca 2013, 09:56

Ja gdzieś czytałem jego wypowiedź, w której opowiada, że sam nie wie, co to oznacza. Był też kiedyś na głównej news, w którym jakiś doktorek tłumaczył, co oznaczają różne gesty wykonywane przez graczy po strzeleniu bramki i chyba powiedział, że ten wykonywany przez Matriego ma jakieś podłoże seksualne.


mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 09 marca 2013, 10:13

Szaq pisze:chyba powiedział, że ten wykonywany przez Matriego ma jakieś podłoże seksualne.
tak powiedział, ale odnosiło się to do tego ślizgu na kolanach - przynajmniej ja to tak zrozumiałem. No, chyba, ze chodzi o 'kłucie/dziobanie' Federiki :wink:

Co do 'podkreślenia smaku, finezji etc', to Włosi układają dłoń w ten sposób jak Matri, ale 'dzióbkiem' do góry, nie w bok, o właśnie tak - z tym się spotkałem, ale żeby ktoś wyrażał perfekcję w sposób Matriego, to ni cholery :prochno:

haha, nawet na yt jest filmik typu 'how to do it' :smile:


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
Tacchinardi.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 stycznia 2012
Posty: 222
Rejestracja: 16 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 09 marca 2013, 10:33

Dżesiu pisze: Nawiasem mówiąc, chciałbym aby wrócił do formy i po kilku(nastu) latach, obok jęzora Alexa, gest Matriego był symbolem "nowego" Juve!
A fuj, co za za herezja! Myślałem, że już doszliśmy do punktu, gdzie mamy ambicje na coś więcej niż 7 miejsce w Serie A.


Obrazek
ODPOWIEDZ