Moggi powróci do Turynu?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
couec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2010
Posty: 490
Rejestracja: 01 października 2010

Nieprzeczytany post 23 lutego 2011, 17:47

Andrea Agnelli coraz poważniej myśli o ponownym zatrudnieniu do klubu Luciano Moggiego. Były dyrektor generalny Starej Damy miałby wraz z prezydentem odbudować dawną potęgę Bianconerich.

To właśnie Moggi był ojcem skandalu Calciopoli i przez jego nielegalne działania Stara Dama została zdegradowana do Serie B. Wcześniej jednak za jego kadencji wywalczyła kilka tytułów mistrza Włoch, Superpuchary Włoch, Puchar Włoch, Ligę Mistrzów, Superpuchar Europy oraz Puchar Interkontynentalny.

Moggi nie mógł wykonywać żadnych funkcji związanych z futbolem przez pięć lat, ale teraz może ponownie podjąć pracę. Ponadto Włoch sądzi się w Neapolu, gdzie próbuje udowodnić, że Calciopoli w ogóle nie istniało i ma nadzieję, że uda mu się udowodnić swoją niewinność.
Źródło: SF

Co Wy na to?.. bo jestem jak najbardziej za, a nawet przeciw.


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 23 lutego 2011, 17:57

Oczywiście że TAK.
Z paru przyczyn: jesli jest tak genialny jak twierdza niektorzy, pomoze nam wrocic na szczyt.
Jesli udowodni swoja niewinnosc, wroca nam tytuly.
Jesli natomiast okaze sie, ze z powodu iz Elkann nie jest sklonny sypnąć kasą, a Moggi z powodu niedoboru finansow nie da rady dzwignac Juve na szczyt, bede sie smial z tych, ktorzy tak go wychwalali. :prochno:
Tak czy inaczej, pozytyw.


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 23 lutego 2011, 17:59

ciekawe by to bylo...ale pewnie plota zas..


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 23 lutego 2011, 18:04

Jakiś czas temu słyszałem, że ponoć on ma jakiegoś bana na tego typu pracę. To prawda?

Jeśli Moggi może pracować w Juve to powinien ale pewnie się skończy jak rok temu, kiedy też były ogromne nadzieje a potem wyszedł z tego Marotta.


couec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2010
Posty: 490
Rejestracja: 01 października 2010

Nieprzeczytany post 23 lutego 2011, 18:18

Mietson pisze:Jakiś czas temu słyszałem, że ponoć on ma jakiegoś bana na tego typu pracę. To prawda?
Przeczytaj jeszcze raz uważnie cytat z SF, napewno znajdziesz tam odp..


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 23 lutego 2011, 18:20

D0N pisze:
Mietson pisze:Jakiś czas temu słyszałem, że ponoć on ma jakiegoś bana na tego typu pracę. To prawda?
Przeczytaj jeszcze raz uważnie cytat z SF, napewno znajdziesz tam odp..
Ale fail z mojej strony :prochno: W takim wypadku, ja nie wiem naprawdę nad czym tu się zastanawiać :) Decyzja może być tylko jedna.

MAROTTA MUSI ODEJŚĆ!
Ostatnio zmieniony 23 lutego 2011, 18:25 przez Pan Mietek, łącznie zmieniany 1 raz.


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 23 lutego 2011, 18:23

Jeśli to prawda, to kapitalna wiadomość, skarby!
Koniec z oczami kobry, Martinezami po 12 mln za sztukę, kupowaniu Armandów Traore i Davidów Lanzafamów, właściwe działania na rynku transferowym i koniec burdelu w klubie.

Piękna perspektywa, trzy razy tak dla tego pana, zapraszamy do Juve.


kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 23 lutego 2011, 18:37

Jesli bedzie mogl wrocic to nie ma nawet nad czym sie zastanawiac, brac i dac mu kase na transfery


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 23 lutego 2011, 18:46

oczywiście dajemy szansie Marottcie a jak nie ugrać LM to to jest konieczne!! bo inaczej ciągle będziemy średniakami...Moggi wreszcie coś zrobiłby z tym szortem!
Tylko on nas może z tego wyciągnąć :pray:


Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 23 lutego 2011, 18:48

Do jakiegoś czasu broniłem Beppe. Nie jest on może wymarzonym dyrektorem, ale samo nazwisko Moggi do czegoś zobowiązuje. Moggi to król wśród wszystkich dyrektorów sportowych, a jego doświadczenie może nam bardziej pomóc niż przeszkodzić. To już byłaby druga rewolucja w ciągu 2 lat :doh: .


jsduga

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2009
Posty: 467
Rejestracja: 04 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 23 lutego 2011, 18:52

No to się nasuwa mnóstwo pytań, gdyby, powtarzam GDYBY Moggi do nas wrócił.
Ciekawi mnie, czy pamięta jeszcze, jak to jest być głównym mózgiem ekipy, czy nie uszło z niego powietrze, a zostało samo nazwisko? ( Myślę, że Moggi jednak dalej byłby wstanie wieść prym jako najlepszy strateg w europejskiej piłce :ok: )
Drugie, czy jest w stanie odrodzić nasz zespół i to w możliwie w jak najszybszym czasie ( Sądzę, że teraz czekałoby go podwójnie trudne zadanie. Sprzedać i uporządkować masę szrotu i kupić kogoś z półek dla bogaczy. I tu może być problem. Marka Juve jest mocno nadszarpnięta i sprowadzenie wielkich graczy do nas może się okazać ,, ciut " trudniejsze niż kiedyś ).
Trzecie pytanie troszkę z innej perspektywy. Moggi w Juve = kolejne drwiny ( sprzedawczyki, sędziowie Juventusu itp, ). Ciekawi mnie też jak zareagują kibice, czy nie będzie spięć i ostatnie. Sprowadzenie Luciano może sprawić, że nasz zespół będzie ,, pod wielką lupą " UEFA i i innych podobnych jej organizacji.
Lucek nie był czysty w Calciopiolli, ale na pewno nie był jedynym złem.
Nie mniej jednak jestem jak najbardziej za. On może (jeśli nie on, to kto inny?) przywrócić nam należne miejsce na piłkarskim nieboskłonie.
Ale to wszystko w przypadku GDYBY... :pray:


„Będąc na początku sezonu czwartą-piątą siłą tej ligi, udało nam się zdobyć mistrzostwo. Gdybym mógł, podpisałbym je własną krwią." - Gigi Buffon
fallweiss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 406
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 23 lutego 2011, 19:07

Z mojej strony powiem tyle- jeszcze kilka miesięcy temu, miałem ku temu mieszane uczucia, ze względu na naszą degradację i całe zamieszanie z tym związane. Obecnie zdanie zmieniłem trochę z dwóch powodów

Po pierwsze- proces sądowy. Mimo, iż trwa już trochę, to jednak sprawa winy Moggiego staję pod poważnym znakiem zapytania. Poza tym, determinacja Lucka jak widać, jest ogromna by tą sprawę zakończyć i jednoznacznie się oczyścić z zarzutów. Pytanie kiedy to nastąpi i czy w ogóle ? Newsy, jakimi dysponujemy, to tylko niewielka cześć informacji jakie posiada w aktach sąd. Procedura we Włoszech jest skomplikowana i raczej szybkiego końca tej sprawy nie będzie.

Po drugie- niewątpliwie po raz kolejny widmo straconego sezonu, popadanie w klubu w przeciętność, nostalgia za dawnymi czasami..


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 23 lutego 2011, 19:47

Żródło: strona nie istnieje. To chyba zły prognostyk :]

Myślę, że temat Moggiego jest zamknięty, a póki co należy dać szansę Marotcie.


evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 23 lutego 2011, 19:48

Jestem jak najbardziej ZA. To chyba jedyny człowiek, któremu juventini są obecnie w stanie uwierzyć w jakiś projekt czy plan odbudowy. Jeśli jemu się nie uda, to pupa zbita i koniec Wielkiego Juventusu.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 23 lutego 2011, 19:52

Moggi po calciopoli nie bylby w stanie juz pracowac na takim poziomie. Kontakty sie urwaly, ludzie sie poodrwracali. Nawet gdyby wyrok byl uniewinniający, z tego nic nie bedzie.

Marotta = :ok:


ODPOWIEDZ