Co się dzieje z Juve?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
ketraB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 647
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2011, 07:23

Szanowni Kibice...

myślałem, że wysoka porażka z Parmą to był przypadek spowodowany czerwoną kartką Melo oraz kontuzją Quagliarelli - do wczoraj

dwie rzeczy, o których należy wspomnieć jeśli mowa o meczu Napoli-Juventus: piękny mecz Cavaniego oraz słaba gra Juve...

czy to powtórka z rozrywki? czy Del Neri traci kontrolę nad tym co się dzieje w zespole? czy jego decyzje personalne mają wpływ na naszą grę?

są podstawy by powiedzieć "tak"

w tym sezonie nie raz byliśmy świadkami dziwnych decyzji trenera, choćby w meczach LE gdzie wystawiało się ogórków... nie inaczej było wczoraj - nie wiem co motywuje naszego trenera do wystawiania w składzie Amauriego - sądzę, że zdecydowana większość była zdziwiona, że Alex siedział na ławce a obok Toniego grał "sam on" w tak ważnym meczu

zachęcam do debaty, bo sądzę, że zarówno temat jak i moment na to jest właściwy

pozdrawiam

ps. DLA OSÓB, KTÓRE NIE POTRAFIĄ DOSTRZEC IRONII W POWYŻSZEJ ANKIECIE:

Ankieta to czarny humor, efekt frustracji kibica, który wczoraj się <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> po przegranym meczu z Napoli


tego typu ankieta jest zupełnie niepotrzebna, została więc usunięta /leniup
Ostatnio zmieniony 10 stycznia 2011, 13:11 przez ketraB, łącznie zmieniany 1 raz.


kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2011, 09:08

A no to sie dzieje ze nie ma kto bramek strzelac bo mamy slabych napastnikow


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2011, 09:25

Ta ankieta jest równie niepotrzebna jak ta, co niedawno była na stronie głównej. Czyli pytanie o końcowe miejsce Juventusu w tabeli Serie A.

Ja jestem pewien, że mimo trudności zajmiemy wyższe miejsce niż w poprzednim sezonie. Ostatnie mecze nie ułożyły się dla nas po myśli, gdyby nie głupia kartka Melo i kontuzja Fabio, moglibyśmy być dzisiaj w zupełnie innych nastrojach. Za to też chcecie winić Marotte? Nie zmienia to faktu, że bez klasowego napastnika i chociaż jednego bocznego obrońcy, o miejsce w LM będzie bardzo trudno.


mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2011, 10:44

ewerthon ma sto procent racji. Napastnik w zastępstwie za Quagliarellę jest bardzo potrzebny. Do tego, kurka, od długiego czasu naszą zmorą są boki obrony. Grygera zaczął grać solidnie - kontuzja i powrót do zwykłej formy. Sorensen też gdzieś się zagubił. Na lewej ani Traore ani Grosso nie błyszczą. Przydałoby się jeszcze trzech mocnych graczy w tym okienku. Na napad niby ma być Mutu (i liczmy, że się odrodzi przy Del nerim), ale kogo wziąć do obrony? :think: inna sprawa, że zarząd widzi lukę w ataku, ale o wzmocnieniach obrony nikt nic nie mówi - to mnie martwi


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2011, 11:21

Ankieta w stylu: Jaką dziś mamy pogodę:
a)pada deszcz
b)Renata Beger

Co się dzieje z Juve? Poprzez to, że nie mamy dobrego napastnika, kompromitujemy się już od dwóch meczów.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2011, 11:25

Kubba pisze:Poprzez to, że nie mamy dobrego napastnika, kompromitujemy się już od dwóch meczów.
Czy ja wiem... Cavani dostał wczoraj trzy takie piłki, jakie powinien dostawać Amauri albo Toni. Feler tkwi chyba w bocznych obrońcach/lewym skrzydłowym.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2011, 11:56

Ouh_yeah pisze:
Kubba pisze:Poprzez to, że nie mamy dobrego napastnika, kompromitujemy się już od dwóch meczów.
Czy ja wiem... Cavani dostał wczoraj trzy takie piłki, jakie powinien dostawać Amauri albo Toni.
Tyle, że Cavani > Toni + Umałri + Iaquinta.
Ouh_yeah pisze:Feler tkwi chyba w bocznych obrońcach/lewym skrzydłowym.
Jakby stoperzy byli bez winy wczoraj...


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2011, 12:04

deszczowy pisze: Tyle, że Cavani > Toni + Umałri + Iaquinta.
Ale nie w grze głową. Takie dośrodkowania, przy takim kryciu to i Giovinco by strzelił. Zwłaszcza że wystarczyło stanąć pomiędzy Kielonem a Bonuccim i oni nie wiedzieli co się dzieje. Albo trochę dalej, żeby o główkę walczyć z Traore.
deszczowy pisze:Jakby stoperzy byli bez winy wczoraj...
Chodziło mi o ofensywę i problem ze zdobywaniem bramek.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2011, 12:20

Co się dzieje? Nic. W pierwszym składzie grają tacy grajkowie jak Grygera, Traore, Pepe, Toni, Amauri. To się dzieje.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Ziółi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2009
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2011, 12:30

Niektórzy mają takie spojrzenie, że... a dziwią się zarządowi.
Co wy chcecie od napastników? Napastnicy dostają 7 bagażu, napastnicy nie potrafią dograć samym sobie dobrej piły? Dossena, to jest ten co wyleciał na zbity ryj z LFC?... A takich wrzutek u nas nie widzę przez cały sezon. MARCHISIO I AQUA = oto architekci wczorajszej żenady. Bonu i Kielon jak ślepe owce. Najlepszy Traore krytykowany przez wielu na czele z wielki Moggim. Ja cie (...).


ketraB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 647
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2011, 13:02

ewerthon pisze:Ta ankieta jest równie niepotrzebna jak ta, co niedawno była na stronie głównej. Czyli pytanie o końcowe miejsce Juventusu w tabeli Serie A.
ta ankieta to ironia
Kubba pisze:Ankieta w stylu: Jaką dziś mamy pogodę:
a)pada deszcz
b)Renata Beger
jw
Kubba pisze:Co się dzieje z Juve? Poprzez to, że nie mamy dobrego napastnika, kompromitujemy się już od dwóch meczów.
co do napastników to ja się nie zgodzę...

mamy Toniego, który nie jest zawodnikiem najwyższej klasy ale strzelać bramki w przeciwieństwie do Amauriego potrafi

na pierwszym miejscu należy wzmocnić obronę, potem lewa pomoc i atak... nie mamy prawego obrońcy, nie ma również lewego - nie ma po prostu kim grać... brakuje Buffona - nie pod względem gry, ale doświadczenia i autorytetu, wpływu na drużynę

taka jest prawda... zespół budujmy od dołu
Ostatnio zmieniony 10 stycznia 2011, 13:06 przez ketraB, łącznie zmieniany 2 razy.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2011, 13:03

I to tylko pokazuje, że miałem rację z Diarrą. Grające trójką obrońców Napoli pokazało nam, że:

a) Marchisio nie jest, nie był i nie będzie "nowym Pirlo",
b) Krasić został rozpracowany i jest podwajany w kryciu,
c) nie mamy bocznych obrońców (nadal),
d) myliłem się co do Amauriego (niestety) :płaczę:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2011, 13:05

Ankieta , jak na Białorusi ( 1 - kto jest bohaterem narodowym ? 2 - dlaczego to Łukaszenko ? ) nie widzę powiązania tematem - co się dzieje z Juve ?
Gra czytelna - wszystko na Krasic'a , Aqua bez Melo za plecami nie prezentuje się ciekawie , brak dobrych wrzutek tak jak napisał Ouh_yeah , jeśli mamy w ataku 196 i 186 cm to MUSZĄ być wrzutki !!


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2011, 13:08

Filippo911 pisze:Ankieta , jak na Białorusi ( 1 - kto jest bohaterem narodowym ? 2 - dlaczego to Łukaszenko ? ) nie widzę powiązania tematem - co się dzieje z Juve ?
Gra czytelna - wszystko na Krasic'a , Aqua bez Melo za plecami nie prezentuje się ciekawie , brak dobrych wrzutek tak jak napisał Ouh_yeah , jeśli mamy w ataku 196 i 186 cm to MUSZĄ być wrzutki !!
Nasze "wrzutki" były wczoraj albo dobrze pilnowane, albo zmienione za Mottę przy stanie ileś - 0. Not good.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2011, 13:24

deszczowy pisze: a) Marchisio nie jest, nie był i nie będzie "nowym Pirlo"
Nic odkrywczego, wiedziałem o tym od dawna.
deszczowy pisze: c) nie mamy bocznych obrońców (nadal)
Jesteś pewien? :think:
deszczowy pisze:d) myliłem się co do Amauriego (niestety) :płaczę:
Akurat wczoraj nie był taki tragiczny. Przy niemal zerowym wsparciu stworzył sobie 2 dobre sytuacje.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
ODPOWIEDZ