Złoty kosz: Melo, Ronaldinho i Cassano w gronie nominowanych

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Gathafi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2003
Posty: 238
Rejestracja: 26 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2010, 10:59

Podobnie jak w latach poprzednich i tym razem zostanie przyznana nagroda dla zawodnika, który najbardziej rozczarował w 2010 roku. Kto otrzyma "Złoty kosz"? W gronie nominowanych znaleźli się m.in. Antonio Cassano, Diego i obrońca trofeum sprzed roku Felipe Melo.

Dziennikarze "Rai Radio 2" ogłosili nazwiska piłkarzy, którzy "powalczą" o to wyróżnienie. Mowa tu o: Amaurim, Amantino Mancinim, Adriano, Marco Materazzim, Adrianie Mutu, Fabio Cannavaro, Ronaldinho i wspomnianych wcześniej Antonio Cassano, Diego i Felipe Melo.

"Złoty kosz" po raz pierwszy przyznano w 2003 roku, otrzymał go Rivaldo. W kolejnych latach wygrywali: Nicola Legrottaglie (2004), Vieri (2005), Adriano (2006 i 2007), Quaresma (2008) i Felipe Melo (2009).

zrodlo: pilka.pl
link: http://www.pilka.pl/zloty-kosz-melo,-ro ... minowanych

Co o tym sadzicie? bo jak dla mnie to troche dziwne ze w tym gronie jest Melo (chyba ze oni oceniaja go za zeszly sezon).
przepraszam z gory jesli to zly pokoj...


Obrazek
K.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lutego 2004
Posty: 676
Rejestracja: 17 lutego 2004

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2010, 11:37

Azteck pisze: Co o tym sadzicie? bo jak dla mnie to troche dziwne ze w tym gronie jest Melo (chyba ze oni oceniaja go za zeszly sezon).
przepraszam z gory jesli to zly pokoj...
Skoro nagroda jest za dany rok, a nie sezon, to nic w tym dziwnego. W dodatku 'dutch striker' miał bardzo udane Mistrzostwa Świata.


Obrazek
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2010, 11:51

Moim zdaniem Cze Kapitano powinien dostać koszyka :) Obecność Melo to zwyczajna złośliwość, bo nasz Krejzol w rundzie jesiennej jest jednym z najlepszych defensywnych pomocników w lidze.

Cassano to chyba nominowany jest za ten wybryk w wyniku którego opuszcza Sampę.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2010, 12:40

Azteck pisze:Dziennikarze "Rai Radio 2" ogłosili nazwiska piłkarzy, którzy "powalczą" o to wyróżnienie. Mowa tu o: Amaurim, Amantino Mancinim, Adriano, Marco Materazzim, Adrianie Mutu, Fabio Cannavaro, Ronaldinho i wspomnianych wcześniej Antonio Cassano, Diego i Felipe Melo.

Co o tym sadzicie? bo jak dla mnie to troche dziwne ze w tym gronie jest Melo (chyba ze oni oceniaja go za zeszly sezon).
przepraszam z gory jesli to zly pokoj...
tak nagroda jest przyznawana za dany rok (np.2010) nie rozgrywki sezonowe(np.2009/2010), . . . mnie ciekawi kategoria ich przyznawania, bo patrząc chodź by na takiego Melo w zeszłym sezonie który grał niemal że co mecz, a takiego Materazziego czy Maniciniego którzy wystąpili w niewielu meczach (Manicini to raczej występował tylko na treningach niż w meczach :doh: ) :think: nie można się dziwić że aż 4 graczy pochodzi od "nas" i myślę że ktoś z 2: Amauri/Diego ma wielkie szanse na wygranie tej "nagrody"


Nadziej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 948
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2010, 13:11

Biorac pod uwage koncowke zeszlego sezonu, oraz "wystep" na mundialu Melo, mimo wszystko, wyrasta na faworyta.


Make friends for life or make hardcore enemies!
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2010, 14:22

Moim zdaniem to "wyróżnienie" należy się Amauriemu, w końcu chłop nic nigdy nie "wygrał" :whistle:


Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2010, 15:14

Amauri jak nic. Nie ma drugiego takiego drewniaka w Serie A.

Ale co tu robi Melo i Diego? Melo miał swoje "fajne występy" ale poprawił się i na pewno nie powinien być wśród nominowanych.

A Diego w całym sezonie w Juve miał 7 bramek i 16 asyst, niech więc liczby wystarczą. Diego grał poniżej oczekiwań, ale nie można tu mówić o wtopie roku..


Z Juve na dobre i złe!
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2010, 15:28

Zdecydowanie Amauri, który kompletnie nic nie wnosi do gry Juve a wręcz przeciwni - jego przebywanie na boisku to wręcz osłabienie dla Juve, więc jak dla mnie to on jest zdecydowanym faworytem do otrzymania tej "zaszczytnej nagrody".


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
hypomania

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 listopada 2010
Posty: 6
Rejestracja: 28 listopada 2010

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2010, 11:17

Ło Panie, gdzie Melo, a gdzie Amauri. Jestem za tym, by Amauri dostawał wszystkie takie "nagrody", dożywotnio, nawet w krajach w których nigdy nie postawił stopy. Absolutny faworyt plebiscytu.


psychol_sympatyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 87
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2010, 11:37

Nie no, trzeba być realistą, melo jest daleko przed konkurentami. Samobój i czerwień w ćwierćfinale MS, to jednak nie zdarza się byle leszczom.

Melo powinien przyjąć nagrodę jak Krasic zlotego tapira.


Obrazek
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2010, 12:14

psychol_sympatyk pisze:Nie no, trzeba być realistą, melo jest daleko przed konkurentami. Samobój i czerwień w ćwierćfinale MS, to jednak nie zdarza się byle leszczom.

Melo powinien przyjąć nagrodę jak Krasic zlotego tapira.
jak ją otrzyma to pewnie tak zrobi :bravo:


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2010, 14:13

Masz racje Sympatyku, wyrzucić w pojedynkę Canarinhos z MŚ to wielka sztuka. Jednak nie piszę żeby się nad nim znowu pastwić ale z troski... czy aby nasz Filip nie załamie się ponownie po wygraniu tego konkursu? Ostatnio popełnia coraz mniej KS a Sissoko nie jest żadną alternatywą. Myślę, że powinniśmy rozważyć napisanie jakiegoś zbiorowego listu motywującego... kto wie, może w ten sposób uratujemy mu nie tylko karierę ale i życie? :think:


Diegol28

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2009
Posty: 209
Rejestracja: 30 listopada 2009

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2010, 14:20

Pluto pisze:Masz racje Sympatyku, wyrzucić w pojedynkę Canarinhos z MŚ to wielka sztuka. Jednak nie piszę żeby się nad nim znowu pastwić ale z troski... czy aby nasz Filip nie załamie się ponownie po wygraniu tego konkursu? Ostatnio popełnia coraz mniej KS a Sissoko nie jest żadną alternatywą. Myślę, że powinniśmy rozważyć napisanie jakiegoś zbiorowego listu motywującego... kto wie, może w ten sposób uratujemy mu nie tylko karierę ale i życie? :think:
A suty cie nie rwą??

Może jeszcze popełni samobójstwo za to że wygra jakąś nagrodę, która nikogo nie obchodzi?


"Prawdziwy wyścig między nami a milanistami polega na tym, kto pierwszy zdobędzie kolejną gwiazdkę: tyle że my sięgamy już po trzecią, a oni dopiero po drugą."
Gianni Agnelli
psychol_sympatyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 87
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2010, 14:28

Pluto ma rację, trzeba jakoś wesprzeć felipe. Musi czuć, że tutaj w zimnej polsce wszyscy stoimy za nim murem, że nie może się bać. Boję się o niego bardzo, boję się powrotu felipe z zeszlego sezonu.

Ma ktoś email do melo?
Albo najlepiej numer telefonu, jak można się z nim skontaktować?


Obrazek
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2010, 16:15

Albo najlepiej numer telefonu, jak można się z nim skontaktować?
A umiesz nawijać po portugalsku? Jak nie, to raczej Filip Cię nie zrozumie. Proponuję wspólnie napisać jakiś list, a potem przetłumaczyć go w google translatorze i na fejsie mu wiadomość przesłać (ja nie mam konta więc musi ktoś inny to załatwić).

Aha, no i obowiązkowo założyć grupę "Złoty kosz dla Felipe Melo" i każdy ma wcisnąć "Lubię to"


ODPOWIEDZ