Juve rozpocznie współpracę z Polonią?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2010, 16:08

Na 90minut.pl piszą o tym jako o fakcie dokonanym:
http://www.90minut.pl/news/141/news1419 ... tusem.html
stahoo pisze:Czyli my byśmy nic nie zyskali:D
Podzielam to zdanie.

Z polskich klubów to tylko Wisła, Legia lub Lech powinny wchodzić w grę. No chyba że Józio sypnął kasą na tą współpracę :rotfl:


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2010, 16:36

Time will show. Osobiście nie wierzę w takie rewelacje. Prędzej uwierzyłbym, gdyby Marotta miał się spotkać z kimś z Wisły/Legii/Lecha. Wydaje mi się, że to news w stylu tego, że Dżeko ma już podpisany kontrakt z Juve (był takowy jakiś czas temu).


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Bianconeri23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2007
Posty: 281
Rejestracja: 03 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2010, 21:01

Myślę że wypadałoby poprosić włoskich przyjaciół żeby napisali stosowne pismo do Agnellego albo Marotty. Jeżeli już zaczynać współpracę to tylko z Legią.


Obrazek
Juve Master

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 420
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2010, 21:46

Antichrist pisze:Time will show. Osobiście nie wierzę w takie rewelacje. Prędzej uwierzyłbym, gdyby Marotta miał się spotkać z kimś z Wisły/Legii/Lecha. Wydaje mi się, że to news w stylu tego, że Dżeko ma już podpisany kontrakt z Juve (był takowy jakiś czas temu).
Jak już chcesz tak sprytnie umieszczać angielskie komentarze na forum to rób to poprawnie :> Nie `Time will show` tylko `Time will tell`
Nie, to nie jest szczegół :>

Ponadto, uważam, że od Polonii Warszawa, Juventus i jego szefostwo mogą się wiele nauczyć. :roll:


ODPOWIEDZ