Gianluigi Buffon nr.1

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
DiaVolO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2010
Posty: 487
Rejestracja: 09 lutego 2010

Nieprzeczytany post 06 listopada 2010, 23:28

stahoo pisze:To ile wybronił Realowi meczów w ostatnich latach jest liczone chyba w dziesiątkach. Rozumiem, że można nie lubić Ikera, bo to rywal Gigiego, ale trzeba zachowac obiektywizm...
Nie chodzi o to czy go lubię czy nie !
Oglądam mecze Realu praktycznie zawsze od paru lat i wiem jak broni Iker. Ostatnie lata to sory ale cień bramkarza z przed lat,ostatni sezon który pokazał prawdziwe oblicze Casillasa był u Schustera kiedy zdobyli majstra,wtedy na prawdę wyczyniał cuda między słupkami (ta sytuacja dobitnie zapadła mi w pamięci -> )

Ostatni Mudnial na + w tym sezonie również broni bardzo dobrze ale jeśli trzeźwo patrzeć na jego karierę to lepszy jest Iker przed 2006 r niż po 2006 r. !!! W Hiszpanii jeśli patrzeć na ostatnie 2 lata to najlepszy jest Cesar (Valencia) on to ratuje zespół przed stratą 3 pkt. parady,refleks i przede wszystkim spokój i równość w grze czyli to co można u niego zaobserwować niemal co tydzień na boisku !!!


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 07 listopada 2010, 09:12

Real strzelił gola a realizator puścił powtórkę parady Ikera :smile:


-10-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2009
Posty: 387
Rejestracja: 03 marca 2009

Nieprzeczytany post 07 listopada 2010, 09:53

A mi spośród wielu parad Gigiego zapadł zwycięski pojedynek z Rocchim.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 07 listopada 2010, 11:10

Obie parady są bardzo podobne, podobnie trudne piłki. Tylko Iker zrobił to w bardziej widowiskowy sposób niż Gigi :-D


Neoxeq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 33
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 07 listopada 2010, 13:21

Mi najbardziej w pamięć zapadła obrona z finału LM!
http://www.youtube.com/watch?v=IGX61MuI ... re=related


Nicolas

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 kwietnia 2008
Posty: 303
Rejestracja: 13 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 07 listopada 2010, 16:21

Co do Ikera.. polecam ostatni mecz Realu z Milanem i tyle w temacie ..
Jak dla mnie Buffon był będzie "jest" najlepszym goalkeeperem świata.. choć to "jest" można podciągnąć był ;) Gigi nigdy jak dla mnie nie wróci to formy przed kontuzją pleców, ale i tka jest w pierwszej trójce najlepszych bramkarzy..... Forza Juventus!
Casillas jest również jednym z najlepszych goalkeeperów świata, ale jest wieczny konflikt Buffon vs Iker dlatego nigdy opinie nie są obiektywne
A propos Buffon od zawsze jest moim ulubionym w ogóle piłkarzem ;)


DiaVolO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2010
Posty: 487
Rejestracja: 09 lutego 2010

Nieprzeczytany post 07 listopada 2010, 16:52

Dla mnie też. Choć staram się obiektywnie patrzeć na obydwu golkiperów to jednak Iker nie jest taki genialny i w ostatnich latach miał więcej klopsów jak świetnych interwencji,fakt od ostatniego mundialu gra wyśmienicie jednak to i tak nie jest ten Iker sprzed lat..


Nicolas

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 kwietnia 2008
Posty: 303
Rejestracja: 13 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 07 listopada 2010, 20:24

A mam pytanie
co znaczy skrót C.U.I.T. na rękawicy Gigiego(kłócę się z kolegami o to)

Nonostante sia tifoso del Genoa, dalla stagione 2002-2003 porta scritto sui guanti l'acronimo "C.U.I.T.", che significa Commando Ultras Indian Trips, ovvero il nome di un gruppo di tifosi ultras della Carrarese

Mimo że jest fanem Genui, od sezonu 2002-2003 rękawice wpisane na skrót "CUIT", co oznacza Commando Indian Ultras Wycieczki, który jest nazwą grupy kibiców ultras Carrare


DiaVolO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2010
Posty: 487
Rejestracja: 09 lutego 2010

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2011, 21:16

Najlepszego Gigi :wink: Ależ te lata lecą...


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2011, 22:48

Nicolas pisze:A mam pytanie
co znaczy skrót C.U.I.T. na rękawicy Gigiego(kłócę się z kolegami o to)

Nonostante sia tifoso del Genoa, dalla stagione 2002-2003 porta scritto sui guanti l'acronimo "C.U.I.T.", che significa Commando Ultras Indian Trips, ovvero il nome di un gruppo di tifosi ultras della Carrarese

Mimo że jest fanem Genui, od sezonu 2002-2003 rękawice wpisane na skrót "CUIT", co oznacza Commando Indian Ultras Wycieczki, który jest nazwą grupy kibiców ultras Carrare
Stary post, ale może komuś się przyda odpowiedź. Commando Ultras Indian Trips to ultrasi klubu Carrarese Calcio. Jest to klub z jego rodzinnego miasta, w którym ma większość udziałów.

Cóż, kolejny roczek Gigiemu poleciał :) Jedyny obok Del Piero stary mistrz w obecnym składzie. Niech gra u nas tyle, ile będzie w stanie - nawet po czterdziestce, jak będzie forma.


Obrazek
FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2011, 22:05

http://babol.pl/kat,1025465,title,Buffo ... omosc.html

Hehe rozwalil mnie tn artykuł... W Juve jest stado ogierów szkoda tylko ze tego na boisku nie pokazuja...


Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2011, 23:25

FelekJUVE pisze:http://babol.pl/kat,1025465,title,Buffo ... omosc.html

Hehe rozwalil mnie tn artykuł... W Juve jest stado ogierów szkoda tylko ze tego na boisku nie pokazuja...
Dzisiaj kolega interowiec sie ze mnie smial, cwaniakujac, ze to jednak u nas nie u nich pedalstwo jest... Buffon nie powinien niektorych rzeczy mowic :D





KLIK ==>www
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2011, 23:29

FelekJUVE pisze:http://babol.pl/kat,1025465,title,Buffo ... omosc.html

Hehe rozwalil mnie tn artykuł... W Juve jest stado ogierów szkoda tylko ze tego na boisku nie pokazuja...
Masakra nie wyobrażam sobie takiej dyskusji o naszej reprezentacyjnej szatni a tu nasz Buffon wypalił z żoną od niedawna :D


mlody2j

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 czerwca 2011
Posty: 4
Rejestracja: 30 czerwca 2011

Nieprzeczytany post 01 lipca 2011, 11:21

A ja mu życzę, żeby grał do końca u Nas Smile Trudno będzie znaleźć kogoś jego pokroju - oczywiście, niczego nie ujmując Storariemu i Manningerowi
Niczego nie ujmując Manningerowi? To przez niego Juve przegrało z Lechem (Przynajmniej wg. mnie, jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam, jest to tylko moja opinia) Btw. Buffonowi owa nagroda się należy!


ReggaeMan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2011
Posty: 153
Rejestracja: 28 czerwca 2011

Nieprzeczytany post 01 lipca 2011, 11:28

mlody2j pisze:
A ja mu życzę, żeby grał do końca u Nas Smile Trudno będzie znaleźć kogoś jego pokroju - oczywiście, niczego nie ujmując Storariemu i Manningerowi
Niczego nie ujmując Manningerowi? To przez niego Juve przegrało z Lechem (Przynajmniej wg. mnie, jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam, jest to tylko moja opinia) Btw. Buffonowi owa nagroda się należy!
Radzę oglądnąć jeszcze raz te spotkania.Nasza obrona była dziurawa, Manninger to dobry zmiennik i pokazywał to niejednokrotnie.

Co do Buffona i tego wywiadu, nigdy bym się tego po nim nie spodziewał.Może we Włoszech do normalne :smile:


ODPOWIEDZ