Analiza prasy

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2011, 15:47

Tak jest. Moja bohaterska interwencja i krytyczny post pomogly. W rezultacie gazeta.pl wywalila ten artykul :D


Nicolas

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 kwietnia 2008
Posty: 303
Rejestracja: 13 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2011, 22:01

W TV na Eurosport 2 widziałem dziś, ze leci jakiś turniej U 15, w którym gra również nasze Juve. Osobiście nie mam, ale chętnie bym zobaczył młodzików.


Gigi Buffon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 230
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2011, 23:16

Tak racja leci i przepraszając za offtopa to napiszę,że Juve wygrało 1-0 dzisiaj z Newcastle Utd ,a ja osobiście oglądałem ten mecz od 70 minuty.
w środę o 14 będzie transmisja meczu z Singhapurem o pierwsze miejsce w grupie A.


Milan prawie jak Juve ! Prawie robi wielką różnicę
Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2011, 23:41

Gigi Buffon pisze:Tak racja leci i przepraszając za offtopa to napiszę,że Juve wygrało 1-0 dzisiaj z Newcastle Utd ,a ja osobiście oglądałem ten mecz od 70 minuty.
w środę o 14 będzie transmisja meczu z Singhapurem o pierwsze miejsce w grupie A.
A ja dodam, że i w tym meczu(bo chyba we wszystkich) komentar non-stop mówił Juventus TURYN co mnie strasznie wpieniało!
Jeżeli oni nie umieją poprawnie sformułować nazwy(i nie tylko chodzi o Juve, ale też o inne kluby, a nawet piłkarzy) to cały kraj po nich będzie powtarzał...


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
gruzin_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 grudnia 2007
Posty: 457
Rejestracja: 28 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 29 lipca 2011, 13:37

Przyznaje, że nie chciało mi się sprawdzać, czy ktoś już poruszył tę kwestie, ale koledzy z SoloJuve rypneli się z Juventusem Turyn :oops:
Obrazek

...a to już troche wstyd.


CIAO IL CAPITANO
FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 29 lipca 2011, 13:40

gruzin_juve pisze:Przyznaje, że nie chciało mi się sprawdzać, czy ktoś już poruszył tę kwestie, ale koledzy z SoloJuve rypneli się z Juventusem Turyn :oops:
Obrazek

...a to już troche wstyd.
Ale o co chodzi?? :oops:


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 29 lipca 2011, 13:41

Żaden wstyd. W polskim języku jak najbardziej naturalnym jest dodawanie nazwy miasta do nazwy klubu. Nie jest to, z perspektywy językowej, żaden błąd.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 29 lipca 2011, 13:42

gruzin_juve pisze:Przyznaje, że nie chciało mi się sprawdzać, czy ktoś już poruszył tę kwestie, ale koledzy z SoloJuve rypneli się z Juventusem Turyn :oops:
Tam jest to powszechnie używanie i nikt nie uważa tego za błąd. W innym przypadku by to zmienili. Ich portal, ich sprawa.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
gruzin_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 grudnia 2007
Posty: 457
Rejestracja: 28 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 29 lipca 2011, 13:58

Po nagonce na Naszym forum myślałem, że to błąd. :doh:


CIAO IL CAPITANO
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 29 lipca 2011, 19:45

Bez względu na fakt czy jest to błąd czy nie - w tytule strony raczej nie powinno dziwić, wystarczy poczytać o pozycjonowaniu stron pod wyszukiwarki ;).


18danek97

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2008
Posty: 194
Rejestracja: 27 lutego 2008

Nieprzeczytany post 31 lipca 2011, 19:39

To, że nazwa jest Juventus Football Club to nie oznacza, że Juventus Turyn to błąd, przecież gra w Turynie i nawet na flagach w czasie meczy są czasem wywieszane flagi z napisem Juventus Torino. Czyli to nie jest błąd, błędem byłoby nazwanie nas tak jak mój kolega, który nie zna się na piłce i pomieszał fakty nazywając Juve "Juventus Mediolan";p to byłby błąd. A tak na poważnie dodanie członu Turyn pokazuje, że nie jest nasz kochany klub bezdomnym


*Ki$iEL*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2004
Posty: 226
Rejestracja: 24 września 2004

Nieprzeczytany post 02 września 2011, 17:05

http://www.przegladsportowy.pl/Pilka-no ... 1,461.html

lol, takiego ścierwa dziennikarskiego dawno nie widziałem...
Najbardziej zakłamana liga na świecie? A jakie argumenty? Co to za dziennikarzyna?


Obrazek
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 02 września 2011, 17:18

18danek97 pisze:To, że nazwa jest Juventus Football Club to nie oznacza, że Juventus Turyn to błąd, przecież gra w Turynie i nawet na flagach w czasie meczy są czasem wywieszane flagi z napisem Juventus Torino. Czyli to nie jest błąd, błędem byłoby nazwanie nas tak jak mój kolega, który nie zna się na piłce i pomieszał fakty nazywając Juve "Juventus Mediolan";p to byłby błąd. A tak na poważnie dodanie członu Turyn pokazuje, że nie jest nasz kochany klub bezdomnym
F.C. Internazionale Milano -> Inter Mediolan
Juventus Football Club SpA -> Juventus Turyn

Dostrzegasz różnicę?


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 02 września 2011, 18:34

Mietson pisze:
18danek97 pisze:To, że nazwa jest Juventus Football Club to nie oznacza, że Juventus Turyn to błąd, przecież gra w Turynie i nawet na flagach w czasie meczy są czasem wywieszane flagi z napisem Juventus Torino. Czyli to nie jest błąd, błędem byłoby nazwanie nas tak jak mój kolega, który nie zna się na piłce i pomieszał fakty nazywając Juve "Juventus Mediolan";p to byłby błąd. A tak na poważnie dodanie członu Turyn pokazuje, że nie jest nasz kochany klub bezdomnym
F.C. Internazionale Milano -> Inter Mediolan
Juventus Football Club SpA -> Juventus Turyn

Dostrzegasz różnicę?
No dobra powinno być Juventus z Turynu :roll:
Nie macie się już czego czepiać. Jak Łukasz wcześniej wspomniał w Polsce tak się przyjęło, że dodaje się do nazwy klubu miejscowość w której dany klub ma siedzibę. Na pewno wiele razy popełniliście podobną gafę z innym klubem ale nikt nie robił z tego afery. Na przykład Lazio Rzym, Arsenal Londyn, Chelsea Londyn, Celtic Glasgow itp

Co sie tak tego Turynu wstydzicie?


FORZA JUVE!!!
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 11 września 2011, 16:42

*Ki$iEL* pisze:http://www.przegladsportowy.pl/Pilka-no ... 1,461.html

lol, takiego ścierwa dziennikarskiego dawno nie widziałem...
Najbardziej zakłamana liga na świecie? A jakie argumenty? Co to za dziennikarzyna?
Wlasnie to przeczytalem i przypomnialo mi sie dlaczego od lat nie czytam PS.

Zenada i tyle.


ODPOWIEDZ