Analiza prasy

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2010, 11:57

Jeśli było to sorry - na transfermarkt.de też nazwa Naszego klubu to "Juventus Turin"

Co ciekawe, jest też drużyna Juventus FC jest ona z BELIZE i ma.... 1 piłkarza


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2010, 21:07

Jak ktoś oglądał Wydarzenia na Polsacie to: prezenterka mówi: "Dziś Lech zmierzy się z najlepszą drużyną na świecie" To to my wszysy wiemy ale nie spodziewałem się z padnie to z ust Polsatu :D


Angelu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2007
Posty: 214
Rejestracja: 09 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2011, 10:06

<<W@jTEk>> pisze:Jak ktoś oglądał Wydarzenia na Polsacie to: prezenterka mówi: "Dziś Lech zmierzy się z najlepszą drużyną na świecie" To to my wszysy wiemy ale nie spodziewałem się z padnie to z ust Polsatu :D
Haha :-D
Było, było ^^ nieźle wtedy zszokowany byłem :P


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1032
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 19 lutego 2011, 09:32

http://www.pilka.pl/mourinho-nigdy-nie- ... -juventusu


A szkoda. :) Z charakteru nienawidzę kolesia, ale za osiągnięcia go podziwiam. Nie rozumiem jego wypowiedzi. Mówi, że przywiązuje się do drużyn, które prowadzi i nigdy nie będzie trenerem wroga. Skoro tak, to przecież trenował Chelsea, a marzy mu się trenerka w ManU.
Coż pomarzyć zawsze można... :angry:
Ale wtedy to byłaby gwarancja grze w LM


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 19 lutego 2011, 11:01

Mourinho: Teraz, jutro i na zawsze Barça w moim sercu
Mourinho: Kocham Chelsea, ale jestem zawodowcem
Mourinho: Nikt nie kocha Realu bardziej niż ja
Mourinho: Kocham Inter
Mourinho o arbitrze, który wyrzucił Casillasa: kocham go!
Mourinho: Kocham Stamford Bridge
Mourinho: Kocham angielski futbol

Jak widac, pan the special five ma w sobie tyle milosci, ze potrafil nia obdarzyc juz wiele rzeczy i osob. Moze i dla nas kiedys jej starczy :prochno:

A tak na powaznie, to uwazam, ze poradzimy sobie bez niego. Del Neri popracuje jeszcze sezon lub dwa i w miare ustabilizuje klub, potem przyjdzie za niego ktos z najwyzszej polki. Przynajmniej mam taka nadzieje.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 maja 2011, 10:03

Wczoraj Boniek, wielki znawca Romy! "...Trener Barcelony B Luis Enrique, który ma poprowadzić w przyszłym sezonie AC Rome" :roll:


jsduga

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2009
Posty: 467
Rejestracja: 04 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 29 maja 2011, 12:17

<<W@jTEk>> pisze:Wczoraj Boniek, wielki znawca Romy! "...Trener Barcelony B Luis Enrique, który ma poprowadzić w przyszłym sezonie AC Rome" :roll:
Miałem o tym pisać,, ale wydawało mi się, że to ja źle usłyszałem.
Boniek jako komentator to tragedia. Jak można go dopuścić do komentowania meczu, a już finału LM to w ogóle. :roll:


„Będąc na początku sezonu czwartą-piątą siłą tej ligi, udało nam się zdobyć mistrzostwo. Gdybym mógł, podpisałbym je własną krwią." - Gigi Buffon
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 29 maja 2011, 12:25

jsduga pisze: Boniek jako komentator to tragedia.
Mam mocno ambiwalentny stosunek do Bońka, a Borka zwyczajnie nie lubię. Ale jako duet komentatorów wypadają naprawdę dobrze, tak było i wczoraj. I nie ma się co czepiać przejęzyczeń.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 29 maja 2011, 13:27

Łukasz pisze:
jsduga pisze: Boniek jako komentator to tragedia.
Mam mocno ambiwalentny stosunek do Bońka, a Borka zwyczajnie nie lubię. Ale jako duet komentatorów wypadają naprawdę dobrze, tak było i wczoraj. I nie ma się co czepiać przejęzyczeń.
Szkoda że na mecz Ligi Mistrzów nikt nie pomyśli o Marcinie Rosłoniu. To jest gość który potrafi komentować mecze, zawsze czuję dreszcz emocji.. jak dla mnie absolutna czołówka polskich komentatorów. Zjada na śniadanie Borka i innych.

Dodam że jest to komentator z Canal+.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2011, 12:18

http://www.sport.pl/pilka/1,65083,97048 ... ferze.html

Przeczytajcie. Mnie opadly rece.
Prokuratorzy zajmujący się korupcją we włoskiej piłce domagają się pięciu lat więzienia dla byłego dyrektora Juventusu Turyn - Luciano Moggiego.74-letni działacz jest oskarżany o tworzenie siatki korupcyjnej, w której skład mieli wchodzić ludzie związani z włoską piłką. W środę policja w związku z aferą aresztowała kolejne 16 osób, w tym byłego napastnik Lazio Beppe Signoriego.
Nowe oskarżenia jakie padają pod adresem Moggiego mają związek z aferą Calciopoli 2.
Calciopoli 2 - nowe dowody, nowe śledztwo. Afera pod nazwa Calciopoli 2 wybuchła na podstawie nowych dowodów, jakie wyszły na jaw podczas przesłuchań w sprawie największej afery korupcyjnej w historii włoskiej piłki - Calciopoli. W 2006 roku wykryto, że działacze, sędziowie, piłkarze, agenci oraz inni ludzie mający ścisłe powiązania z włoskim futbolem stworzyli sprawnie działający system korupcyjny, z którego korzyści czerpać miały niektóre włoskie kluby. Najsurowiej został ukarany Juventus, któremu zabrano dwa tytuły mistrzowskie, a następnie zdegradowano do niższej ligi.


blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2011, 12:27

jakku1 pisze:http://www.sport.pl/pilka/1,65083,97048 ... ferze.html

Przeczytajcie. Mnie opadly rece.
Prokuratorzy zajmujący się korupcją we włoskiej piłce domagają się pięciu lat więzienia dla byłego dyrektora Juventusu Turyn - Luciano Moggiego.74-letni działacz jest oskarżany o tworzenie siatki korupcyjnej, w której skład mieli wchodzić ludzie związani z włoską piłką. W środę policja w związku z aferą aresztowała kolejne 16 osób, w tym byłego napastnik Lazio Beppe Signoriego.
Nowe oskarżenia jakie padają pod adresem Moggiego mają związek z aferą Calciopoli 2.
Calciopoli 2 - nowe dowody, nowe śledztwo. Afera pod nazwa Calciopoli 2 wybuchła na podstawie nowych dowodów, jakie wyszły na jaw podczas przesłuchań w sprawie największej afery korupcyjnej w historii włoskiej piłki - Calciopoli. W 2006 roku wykryto, że działacze, sędziowie, piłkarze, agenci oraz inni ludzie mający ścisłe powiązania z włoskim futbolem stworzyli sprawnie działający system korupcyjny, z którego korzyści czerpać miały niektóre włoskie kluby. Najsurowiej został ukarany Juventus, któremu zabrano dwa tytuły mistrzowskie, a następnie zdegradowano do niższej ligi.
Ktoś najwyraźniej pomieszał 2 fakty. Owszem podobno wyszła na jaw nowa afera korupcyjna:
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-w ... omosc.html
http://www.tuttosport.com/scommesse/201 ... sate%C2%BB
ale mowy o Luciano tu nie ma.


Obrazek
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2011, 12:31

Tam jest pare "faktow" pomieszanych. Calciopoli z Calciopoli 2, afera Signoriego z Calciopoli i Calciopoli 2 z afera Signoriego. Dziwne, ze autor jeszcze na dokladke nie zaimplementowal paru watkow z seks - aferty i nie wrzucil wywiadu z Aneta Krawczyk.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2011, 12:31

Rzetelność dziennikarzy GW, tradycyjnie.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2011, 12:34

O Jezu, wielką aferę robicie. Facet wrzucił coś z Włoch do translatora i trochę się pomieszało.


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2011, 12:42

Jak najbardziej dziwnie i beznadziejnie pomieszane dwie różne sprawy. Ręce opadają.


ODPOWIEDZ