Calciopoli

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
rosomak

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 maja 2010
Posty: 668
Rejestracja: 16 maja 2010

Nieprzeczytany post 28 września 2012, 20:58

Ja cos czuje ze Telecom italia szpiegowalo nie tylko naszych.
Moratti jezeli cos takiego zrobil to napewno wykorzystuje ta firme do swoich interesow.


baka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2010
Posty: 558
Rejestracja: 07 marca 2010

Nieprzeczytany post 28 września 2012, 21:45

Dobry Mudżyn pisze:
fazzi pisze:Naprawdę nikt ? :/
W krotkich, zolnierskich slowach: Moggi chce procesowac sie z Interem, poniewaz wyplynely fakty, ze Inter nielegalnie szpiegował go. Ot, oskarżenie o stalking.
A czyli neutralne dla kibiców Juve ;)


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 28 września 2012, 23:21

Niby neutralne, ale może jakiś smród wokół Morattiego i Interu się zrobi :twisted: Google translator mówi coś w stylu: " Calciopoli narodziło się w Mediolanie"
Ostatnio zmieniony 28 września 2012, 23:24 przez fazzi, łącznie zmieniany 1 raz.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
baka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2010
Posty: 558
Rejestracja: 07 marca 2010

Nieprzeczytany post 28 września 2012, 23:22

fazzi pisze:Niby neutralne, ale może jakiś smród wokół Morattiego i Interu się zrobi :twisted:
Ja już przestałem mieć nadzieję :D


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 28 września 2012, 23:25

rosomak pisze:Ja cos czuje ze Telecom italia szpiegowalo nie tylko naszych.
Moratti jezeli cos takiego zrobil to napewno wykorzystuje ta firme do swoich interesow.
Ja słyszałem o jakichś telefonach na pokład prezydenckiego Tupoleva dwa lata temu :roll:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 28 września 2012, 23:32

deszczowy pisze:
rosomak pisze:Ja cos czuje ze Telecom italia szpiegowalo nie tylko naszych.
Moratti jezeli cos takiego zrobil to napewno wykorzystuje ta firme do swoich interesow.
Ja słyszałem o jakichś telefonach na pokład prezydenckiego Tupoleva dwa lata temu :roll:
Deszczowy jak zwykle naiwny i negatywnie nastawiony do "teorii spiskowych". Chłopie, na jakim ty świecie żyjesz? I nie mam tutaj na myśli Smoleńska.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 września 2012, 02:23

deszczowy pisze:
rosomak pisze:Ja cos czuje ze Telecom italia szpiegowalo nie tylko naszych.
Moratti jezeli cos takiego zrobil to napewno wykorzystuje ta firme do swoich interesow.
Ja słyszałem o jakichś telefonach na pokład prezydenckiego Tupoleva dwa lata temu :roll:
Podsluchiwac telefony komorkowe wcale nie jest tak trudno. Nie wiem jak teraz ale kilka lat temu polaczenia nie byly wcale szyfrowane. Zwykla osoba prywatna,majaca pieniadze na sprzet mogla to zrobic. Więc coś w tym może być. Zwlaszcza,że Moggiego podsłuchiwali, więc nowoscią to nie bedzie. Zwykle zagranie na rzecz pokonania konkurencji :lol:





KLIK ==>www
Darius19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2008
Posty: 905
Rejestracja: 10 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 06 października 2012, 17:05

Teraz wszystkie są szyfrowane. A wtedy no cóż każdy kombinował aby wygryźć rywala a szczególnie gdy chodziło o Juventus.
Mam jedno pytanie odnośnie tej afery. Piszę magisterkę na temat przedstawienia calciopoli w polskiej prasie. Posiada ktoś może jakieś materiały prasowe związane z tą aferą? Jeżeli ktoś coś posiada proszę o kontakt na priv.


FORZA JUVE
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2012, 14:46

Wszyscy sędziowie podobno zostali uniewinnieni w sprawie Calciopoli, po apelacji.

W normalnym panstwie caly zarzad FIGC juz szykowalby projekt ugody, zeby tylko uniknac procesu o odszkodowanie. Ale we Wloszech kompletnie nic z tym juz nie zrobia.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2344
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2012, 21:57

Masz jakieś źródło ?

Niedługo i Moggiego uniewinnią, a nam tytułów i tak nie zwrócą ;)


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 13 lipca 2013, 16:14

Palazzi powraca:
Rzymskie Lazio może zostać ukarane 5 ujemnymi punktami w Serie A za udział w skandalu ustawiania meczów piłkarskich. Pomocnikowi Biancocelesti - Stefano Mauriemu postawiono zarzuty.

Włoch został oskarżony o zmanipulowanie wyników dwóch meczów ligowych w sezonie 2010/2011 (dwie ostatnie kolejki). Mowa tu o spotkaniach: Lazio - Genoa 4:2 i Lecce - Lazio 2:4. Zdaniem prokuratury Mauri naruszył artykuł 1 i 7 kodeksu prawa sportowego. Co więcej złamał artykuł 6, który zabrania obstawiania rezultatów meczów.

Prokurator Stefano Palazzi żąda 4-letniej dyskwalifikacji piłkarza. Do odpowiedzialności zostało pociągnięte także Lazio. Klubowi grozi 5 ujemnych punktów. Proces rozpocznie się 24 lipca. Jeżeli Lazio zostanie ukarane, wówczas UEFA może wykluczyć rzymian z Ligi Europejskiej, do której klub się zakwalifikował.
Źródło
Szkoda Lazio, nie wiem co więcej napisać :(


Forza Juve!
szycha21

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2009
Posty: 212
Rejestracja: 03 czerwca 2009

Nieprzeczytany post 13 lipca 2013, 19:46

Krystek pisze:Palazzi powraca:
Rzymskie Lazio może zostać ukarane 5 ujemnymi punktami w Serie A za udział w skandalu ustawiania meczów piłkarskich. Pomocnikowi Biancocelesti - Stefano Mauriemu postawiono zarzuty.

Włoch został oskarżony o zmanipulowanie wyników dwóch meczów ligowych w sezonie 2010/2011 (dwie ostatnie kolejki). Mowa tu o spotkaniach: Lazio - Genoa 4:2 i Lecce - Lazio 2:4. Zdaniem prokuratury Mauri naruszył artykuł 1 i 7 kodeksu prawa sportowego. Co więcej złamał artykuł 6, który zabrania obstawiania rezultatów meczów.

Prokurator Stefano Palazzi żąda 4-letniej dyskwalifikacji piłkarza. Do odpowiedzialności zostało pociągnięte także Lazio. Klubowi grozi 5 ujemnych punktów. Proces rozpocznie się 24 lipca. Jeżeli Lazio zostanie ukarane, wówczas UEFA może wykluczyć rzymian z Ligi Europejskiej, do której klub się zakwalifikował.
Źródło
Szkoda Lazio, nie wiem co więcej napisać :(

Właśnie ostatnio w wiadomościach na polsacie sport news zobaczyłem nagłówek, że Lazio i Genoa są zamieszane w ustawianie meczów, ale nie wiedziałem o co chodzi, bo w prasie jakoś nie natknąłem się na żadne 'ślady'.

Co z tą Genoa? Bo w twoim źródle napisane jest, że karze podlega tylko Lazio... wie ktoś więcej na ten temat?


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 13 lipca 2013, 19:56

szycha21 pisze:
Krystek pisze:Palazzi powraca:
Rzymskie Lazio może zostać ukarane 5 ujemnymi punktami w Serie A za udział w skandalu ustawiania meczów piłkarskich. Pomocnikowi Biancocelesti - Stefano Mauriemu postawiono zarzuty.

Włoch został oskarżony o zmanipulowanie wyników dwóch meczów ligowych w sezonie 2010/2011 (dwie ostatnie kolejki). Mowa tu o spotkaniach: Lazio - Genoa 4:2 i Lecce - Lazio 2:4. Zdaniem prokuratury Mauri naruszył artykuł 1 i 7 kodeksu prawa sportowego. Co więcej złamał artykuł 6, który zabrania obstawiania rezultatów meczów.

Prokurator Stefano Palazzi żąda 4-letniej dyskwalifikacji piłkarza. Do odpowiedzialności zostało pociągnięte także Lazio. Klubowi grozi 5 ujemnych punktów. Proces rozpocznie się 24 lipca. Jeżeli Lazio zostanie ukarane, wówczas UEFA może wykluczyć rzymian z Ligi Europejskiej, do której klub się zakwalifikował.
Źródło
Szkoda Lazio, nie wiem co więcej napisać :(

Właśnie ostatnio w wiadomościach na polsacie sport news zobaczyłem nagłówek, że Lazio i Genoa są zamieszane w ustawianie meczów, ale nie wiedziałem o co chodzi, bo w prasie jakoś nie natknąłem się na żadne 'ślady'.

Co z tą Genoa? Bo w twoim źródle napisane jest, że karze podlega tylko Lazio... wie ktoś więcej na ten temat?
Całkiem niedawno na stronie Milanu było o tym, w związku z czym po założeniu przeze mnie wątka na ten temat... skasowano go :doh: :angry:

http://acmilan.com.pl/news/Lazio-Rzym-u ... mecze-6531


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2014, 12:16

http://forzaitalianfootball.com/2014/04 ... alciopoli/

Wiadomo, ze to pierwszokwietniowy "dowcip", ale spodziewam sie procesu. Wiele gazet powtorzylo te "informacje" np. w Stanach Zjednoczonych i podejrzewam, ze znow poniesiemy jakies straty wizerunkowe.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1030
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2014, 12:32

jakku1 pisze:http://forzaitalianfootball.com/2014/04 ... alciopoli/

Wiadomo, ze to pierwszokwietniowy "dowcip", ale spodziewam sie procesu. Wiele gazet powtorzylo te "informacje" np. w Stanach Zjednoczonych i podejrzewam, ze znow poniesiemy jakies straty wizerunkowe.
Przecież to jasne. Rosja ma Putina i wódkę, Polska złodziei, Włosi makaron i afery.


Obrazek
ODPOWIEDZ