Luciano Moggi w Romie?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
rafal-1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2010
Posty: 283
Rejestracja: 15 lipca 2010

Nieprzeczytany post 19 lipca 2010, 15:42

Sanestis pisze:Jak na razie Moratti dostał karę zawieszenia na 3 miesiące (za niedawne nieprawidłowości transferowe). Mało, chociaż dobre i to.

A tak ogólnie, to włoska piłka potrzebuje nowego bodźca... Kopniaka
Cokolwiek zrobią Morattiemu nic nie zrekompensuje sezonu w Serie B dla Juventusu. Chociaż i tego jest pozytyw, bo w końcu Juve było wtedy mistrzem :P . Jeśli w Interze na serio działo, albo dzieje się źle to powinni zostać ukarani, bo równość musi być.

Co do tego kopniaka to się zgadzam. W 2006 roku był potężny kopniak i proszę, jak Mistrzostwo Świata przyszło do Włochów. We włoskiej piłce musi zacząć się coś dziać, a nie tylko wprowadzanie przepisów o czerwonej kartce za przeklinanie. Nawet na forach jest dawane ostrzeżenie, a nie czerwień i do szatni (takie porównanie mi naszło :lol: )

Moggi by mógł wrócić, ale mam mieszane uczucia, bo znowu byłoby gadanie po każdej wygranej...


ReinerJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2010
Posty: 333
Rejestracja: 06 marca 2010

Nieprzeczytany post 19 lipca 2010, 15:46

Mi się marzy jego powrót...Ale po przyjściu Marotty to wydaję się być raczej nierealne. :(


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 19 lipca 2010, 16:03

ReinerJuve pisze:Mi się marzy jego powrót...Ale po przyjściu Marotty to wydaję się być raczej nierealne. :(
Jak na to wpadłeś, geniuszu?


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 19 lipca 2010, 17:01

deszczowy pisze:
ReinerJuve pisze:Mi się marzy jego powrót...Ale po przyjściu Marotty to wydaję się być raczej nierealne. :(
Jak na to wpadłeś, geniuszu?

Może użył mózgu?? Nie wpadłeś na to?? Jakby to powiedziec... trzeba wiedziec jak się posługiwac tą plątaniną neuronów :smile:


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
AVE JUVE!!!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2009
Posty: 221
Rejestracja: 17 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 19 lipca 2010, 17:35

Piekny bedzie ten dzien w ktorym moggi odbije od Juventusu raz na zawsze


ODPOWIEDZ