Luciano Moggi w Romie?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Sanestis

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2007
Posty: 138
Rejestracja: 28 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 14 lipca 2010, 14:21

hazet pisze:A ja mam przeczucie, że zostanie w juve Wice dyrektorem sportowym i będzie podpowiadał i uczył Marotte
Hahaha. Uczył Marottę? A co on ma 20 lat? Człowieku... :angry:


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 14 lipca 2010, 14:22

hazet pisze:A ja mam przeczucie, że zostanie w juve Wice dyrektorem sportowym i będzie podpowiadał i uczył Marotte
To była ironia, prawda? :shock:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 14 lipca 2010, 15:03

Ja sobie nie wyobrażam,aby Moggi mógł pójść do odwiecznego rywala(inter,Milan,Roma,Torino,Napoli,Fiorentina a nawet interowskie Lazio) od tych drużyn niech się trzyma z daleka,jeśli faktycznie zależy mu na Juve.Ja rozumiem,że bardzo go nosi do futbolu,ale są pewne granice,których nie można przekroczyć.Jeśli chce niech popracuje np w Sampie.

Przejście naszego człowieka który rządził Juventusem do odwiecznego rywala(Romy),określiłbym jako współpracę byłego agenta amerykańskiego wywiadu ze służbami rosyjskimi,krótko mówiąc ZDRADA.

Do Romy tylko złamas Secco(to pierdoła nie żaden Juventini)!


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 14 lipca 2010, 15:11

Piotr Juvefan pisze:Ja sobie nie wyobrażam,aby Moggi mógł pójść do odwiecznego rywala(inter,Milan,Roma,Torino,Napoli,Fiorentina a nawet interowskie Lazio) od tych drużyn niech się trzyma z daleka,jeśli faktycznie zależy mu na Juve.Ja rozumiem,że bardzo go nosi do futbolu,ale są pewne granice,których nie można przekroczyć.Jeśli chce niech popracuje np w Sampie.

Przejście naszego człowieka który rządził Juventusem do odwiecznego rywala(Romy),określiłbym jako współpracę byłego agenta amerykańskiego wywiadu ze służbami rosyjskimi,krótko mówiąc ZDRADA.

Do Romy tylko złamas Secco(to pierdoła nie żaden Juventini)!
Mam dla Ciebie propozycję: wyślij do TeleTygodnia prośbę o opisanie sylwetki Moggiego w rubryce "Gwiazda na życzenie". Tam podają z reguły skrzynkę kontaktową. Zatem - jak już będziesz znał jej adres, to napisz do Lucka i go złajał! Co on sobie myśli, bezczelny...!


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 14 lipca 2010, 15:25

deszczowy-wybacz nie czytam tego typu brukowców,po co marnować kase od tego jest telegazeta,więc myśle,że sypnąłem Ci dobrą radą(jeśli kupujesz ta gazete).Zatem nie zwróce się do Teletygodnia,aby napisali o Lucku,gdyż to co chciałem napisać napiałem tu i teraz:)


Obrazek
ketraB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 647
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 14 lipca 2010, 15:37

Piotr Juvefan - masz najfajniejszy avatar na forum JP ;)


jeśli Moggi faktycznie by poszedł do Romy, to nie mówiłbym o zdradzie... praca jest pracą, a Roma to nie inter


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 14 lipca 2010, 15:43

@Triada
A dziękuje w góglach znalazłem:D

Oczywiście interu nic nie przebije,ale Roma to w końcu Roma,chce być najlepsza bo ze stolicy a Juventus na to się nie może godzić,dlatego zasilenie Romy przez Moggiego byłoby błedem.

inter to największy wróg,ale nie możemy zapominać o tych "mniejszych":D


Obrazek
hazet

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2010
Posty: 23
Rejestracja: 12 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 15 lipca 2010, 10:29

Sanestis pisze: Hahaha. Uczył Marottę? A co on ma 20 lat? Człowieku... :angry:
Zapomnieliście o najważniejszej zmianie w Juve czyli o prezydencie. Angeli potrzebuje Moggiego i nie zostawi go z niczym i idę o zakład, że Lucek będzie jeszcze ważną postacią juve. A Marotta jest mniej więcej w tym wieku co Moggi gdy zaczynał w Juve i jeszcze mu trochę do niego brakuje więc potrzebuje kogoś kto zna Juve jak nikt inny na świecie i wie co akurat potrzeba a kimś takim jest Moggi.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 15 lipca 2010, 11:55

hazet pisze:
Sanestis pisze: Hahaha. Uczył Marottę? A co on ma 20 lat? Człowieku... :angry:
Zapomnieliście o najważniejszej zmianie w Juve czyli o prezydencie. Angeli potrzebuje Moggiego i nie zostawi go z niczym i idę o zakład, że Lucek będzie jeszcze ważną postacią juve. A Marotta jest mniej więcej w tym wieku co Moggi gdy zaczynał w Juve i jeszcze mu trochę do niego brakuje więc potrzebuje kogoś kto zna Juve jak nikt inny na świecie i wie co akurat potrzeba a kimś takim jest Moggi.
Tak tak, a mrówki i osły zaczną latać.... Już widzę, jak Marotta, chłop stary i doświadczony, daje sobie podsuwać rady (ze statusem polecenia)... Kopnij się, koleś, w czapencję. Moggi raus!!


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
rafal-1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2010
Posty: 283
Rejestracja: 15 lipca 2010

Nieprzeczytany post 15 lipca 2010, 12:57

Moggi mógłby wrócić do Juve, ale nie sądzę żeby Marotta chciał kogoś do pomocy, a zwłaszcza, że na razie Lucek krytykuje Jego poczynania... Luciano sam mówił, że może wrócić jak będzie Agnelli, ale nie chce mieć nic wspólnego z poprzednim zarządem, a Blanc nadal w nim jest...


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 15 lipca 2010, 15:44

deszczowy pisze:Niech idzie, gdzie chce, jest wolnym człowiekiem przecież. Aby był daleko od Juventusu.
Nie pisz takich rzeczy na tym forum! Zaraz odezwą się fani Moggiego, którym kibicowanie przysłania mózg (jest ich trochę). Dobrze, że jest lato i powychodzili z domu.

Niech idzie do Romy, droga wolna. Ale chyba już nie odważy się rozmawiać z sprawie sędziów, bo Moratti zrobi Calciopoli 2.


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 15 lipca 2010, 16:58

ewerthon pisze:
deszczowy pisze:Niech idzie, gdzie chce, jest wolnym człowiekiem przecież. Aby był daleko od Juventusu.
Nie pisz takich rzeczy na tym forum! Zaraz odezwą się fani Moggiego, którym kibicowanie przysłania mózg (jest ich trochę). Dobrze, że jest lato i powychodzili z domu.

Niech idzie do Romy, droga wolna. Ale chyba już nie odważy się rozmawiać z sprawie sędziów, bo Moratti zrobi Calciopoli 2.

Głupoty gadasz. Calciopoli to było wrobienie Moggiego przez Morattiego a Moggi robił to samo co wszyscy, więc Calciopoli 2 to mam nadzieję będzie ukaranie Morattiego.

Ja bym chętnie powitał Lucka w Juve :)


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 15 lipca 2010, 17:03

Gandalf8 pisze:
ewerthon pisze:
deszczowy pisze:Niech idzie, gdzie chce, jest wolnym człowiekiem przecież. Aby był daleko od Juventusu.
Nie pisz takich rzeczy na tym forum! Zaraz odezwą się fani Moggiego, którym kibicowanie przysłania mózg (jest ich trochę). Dobrze, że jest lato i powychodzili z domu.

Niech idzie do Romy, droga wolna. Ale chyba już nie odważy się rozmawiać z sprawie sędziów, bo Moratti zrobi Calciopoli 2.

Calciopoli to było wrobienie Moggiego przez Morattiego
Czy ja napisałem coś innego? :)


hazet

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2010
Posty: 23
Rejestracja: 12 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 15 lipca 2010, 17:58

deszczowy pisze:
Tak tak, a mrówki i osły zaczną latać.... Już widzę, jak Marotta, chłop stary i doświadczony, daje sobie podsuwać rady (ze statusem polecenia)... Kopnij się, koleś, w czapencję. Moggi raus!!
Jak chcesz zobaczyć latającego osła obejrzyj Shreka , do tego nawet gadającego. A co do mrówek to jest ich kilkanaście tysięcy gatunków w tym latające. A Marrota wydaje się być człowiekiem inteligentnym, który chce coś osiągnąć w końcu po to przyszedł do Juve i woli być najgłupszym wśród najmądrzejszych niż na odwrót. A co do Ciebie Deszczowy to nie wydaje mi się, żebyś był najmądrzejszym nawet u stawonogów .


Sanestis

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2007
Posty: 138
Rejestracja: 28 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 19 lipca 2010, 14:48

Gandalf8 pisze:
ewerthon pisze:
deszczowy pisze:Niech idzie, gdzie chce, jest wolnym człowiekiem przecież. Aby był daleko od Juventusu.
Nie pisz takich rzeczy na tym forum! Zaraz odezwą się fani Moggiego, którym kibicowanie przysłania mózg (jest ich trochę). Dobrze, że jest lato i powychodzili z domu.

Niech idzie do Romy, droga wolna. Ale chyba już nie odważy się rozmawiać z sprawie sędziów, bo Moratti zrobi Calciopoli 2.

Głupoty gadasz. Calciopoli to było wrobienie Moggiego przez Morattiego a Moggi robił to samo co wszyscy, więc Calciopoli 2 to mam nadzieję będzie ukaranie Morattiego.

Ja bym chętnie powitał Lucka w Juve :)
Jak na razie Moratti dostał karę zawieszenia na 3 miesiące (za niedawne nieprawidłowości transferowe). Mało, chociaż dobre i to.

A tak ogólnie, to włoska piłka potrzebuje nowego bodźca... Kopniaka


ODPOWIEDZ