Liga Europejska 2010/2011

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Meraviglioso

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 210
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2010, 14:31

Noi jedziemy dalej! Szkoda, że nie gramy z Lechem, ale ode mnie z Wrocławia do Austrii też nie tak daleko. ;) Sturm kiedyś coś znaczył w Europie, obecnie to jednak IMO anonimowa drużyna. Z drugiej strony to już bardziej znaczący sparing partnerzy niż amatorzy z Irlandii. Forza Juve!


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2010, 14:47

I gitara gramy z Sturm pierwszy mecz na wyjeździe ;) Faza grupowa nasza, nie mogło być inaczej...

Wielka szkoda że Lech nie zagra w 4 rundzie LM zagraliby z Żyliną ehh...myśle że przeciwnik najnabardziej byłby do pokonania :whistle:

A tak grają z Dnipro powinni dać rade jeśli poprawią swoją gre :whistle:


Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2010, 14:52

LEch NIE GRAŁBY z Zyliną bo byłby w tym samym koszyku co Słowacy, więc nie ma się co martwić.
Szkoda że teraz z Juve nie grają.


pęto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2010
Posty: 198
Rejestracja: 18 marca 2010

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2010, 15:27

Mular pisze:
pęto pisze:Szkoda że Juve nie trafiło Lecha.

Z kolei w fazie pucharowej Lecha będzie mogło Juve co najwyżej pomścić.
A niby czemu Juventus miałby pomścić Lecha w fazie pucharowej :?:
Co oni ze sobą jakąś sztamę trzymają czy co :think:
Zwróć uwagę na słowa "co najwyżej".


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2010, 15:58

Dosyć ciekawa jest historia wykluczenia z rozgrywek LE Realu Mallorca. Jakiś czas temu UEFA stwierdziła, że klub nie może wystąpić w rozgrywkach z powodu zadłużenia. Zastąpiła ich drużyna Villarrealu ale jak widać Mallorca nie ma zamiaru się poddawać:
http://sport.wp.pl/kat,1726,title,Mallo ... omosc.html

I według mnie ma dużo racji. Częściowo rację ma tez Rafael Nadal, bo tutaj nie zgodzę się, że długi mają wszystkie kluby :whistle:
Ale to, że zadłużona jest wymieniona w artykule Barcelona czy też Real albo Manchester to widocznie dla UEFA jest normalka. Paranoja, że wielkim klubom boją się podskoczyć natomiast z tymi mniejszymi robią co chcą. Mam nadzieje, że zwycięzko z tego nierównego pojedynku wyjdzie jednak Mallorca.


Obrazek
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2010, 16:07

rzeczywiście ciekawa sprawa. sporo klubów jest zadłużonych a obrywa Mallorka. głupotą ze strony UEFA jest wykluczenie hiszpańskiej drużyny, zwłaszcza, że start w LE mógłby zniwelować zadłużenie.


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2010, 18:33

tabo89 pisze:Dosyć ciekawa jest historia wykluczenia z rozgrywek LE Realu Mallorca. Jakiś czas temu UEFA stwierdziła, że klub nie może wystąpić w rozgrywkach z powodu zadłużenia. Zastąpiła ich drużyna Villarrealu ale jak widać Mallorca nie ma zamiaru się poddawać:
http://sport.wp.pl/kat,1726,title,Mallo ... omosc.html

I według mnie ma dużo racji. Częściowo rację ma tez Rafael Nadal, bo tutaj nie zgodzę się, że długi mają wszystkie kluby :whistle:
Ale to, że zadłużona jest wymieniona w artykule Barcelona czy też Real albo Manchester to widocznie dla UEFA jest normalka. Paranoja, że wielkim klubom boją się podskoczyć natomiast z tymi mniejszymi robią co chcą. Mam nadzieje, że zwycięzko z tego nierównego pojedynku wyjdzie jednak Mallorca.
Popieram. Prawo powinno być takie samo dla wszystkich, choć zadłużenie zadłużeniu nie równe. Mój kolega (fan man utd) tłumaczył mi kiedyś te zawiłe tamtejsze relacje na linii Glazerowie-United. Dług posiada w tamtej sytuacji właściciel, a obciąża nim niejako klub. Nie wiem jaki jest rodzaj długu Mallorcii, ale jeśli inne startujące drużyny posiadają podobnego typu zadłużenia rozumie rozgoryczenie kibiców Barralets.
Odsunięcie od rozgrywek spowoduje jeszcze większe straty, podczas gdy udział w nich mógłby podreperować budżet klubu. Kolejna głupota UEFA.


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
damian11021

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2008
Posty: 85
Rejestracja: 29 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2010, 19:28

<<W@jTEk>> pisze:A tak grają z Dnipro powinni dać rade jeśli poprawią swoją gre :whistle:
z taką skutecznościa w ofensywie i pewnie bez Bosackiego (po starciu we wczorajszym meczu ekstraklasy) to możemy juz w ciemno lechowi podziękowac za reprezentowanie nas w tych rozgrywkach :rotfl:


<(^^,)>
Obrazek
matimat1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 57
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2010, 18:43

Pytanie do osób kompetentnych. Czy nasze nowe nabytki będą w końcu mogły grać w fazie grupowej LE czy nie? Z góry dzięki za odp.


Tylko Juventus!
SirRose

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2007
Posty: 357
Rejestracja: 22 października 2007

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2010, 01:40

Z tego co gdzieś czytałem, to mogą grać na pewno Ci którzy nie grali jeszcze w żadnych pucharach w barwach innego klubu - to raczej oczywiste. Co do reszty to podobno UEFA rozpatruje taki plan, żeby Ci co grali w fazie eliminacyjnej mogli później grać w innym klubie. Nie mam pewności czy to prawda, i czy UEFA już ten wniosek rozpatrzyła, ale byłoby to dość logiczne bo okienko transferowe pokrywa się eliminacjami. Jeśli ktoś coś więcej wie, albo może zweryfikować tę informację to proszę pisać :)


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 09 września 2010, 17:28

Dziś pojawiła się informacja na temat transmisji spotkań Ligi Europejskiej w polskich stacjach.
Jak podał serwis tvsportowe.pl mecze Lecha czyli naszego grupowego rywala pokaże na żywo stacja TV4 a nie jak wcześniej zapowiadano Polsat. Cały artykuł:
Mecze Lecha Poznań w fazie grupowej Ligi Europy pokaże na żywo TV4, a nie jak pierwotnie planowano - otwarty Polsat. Oprócz spotkań poznańskiego zespołu, stacja transmitować będzie również inne ciekawe spotkania Ligi Europejskiej.

Oprócz spotkań poznańskiego zespołu, stacja transmitować będzie również potyczki Juventusu Turyn z Manchesterem City (grupowi rywale polskiego klubu) oraz najciekawsze mecze Borussi Dortmund, w której występują reprezentanci Polski.

Plan transmisji Ligi Europejskiej w Czwórce:

- 16 września (czwartek):
godz. 18:30 - Studio przed meczem
godz. 19:00 - LE: Juventus Turyn- Lech Poznań (na żywo)
godz. 21:05 - LE: Sevilla- Paris Saint-Germain (na żywo)
godz. 23.00 - Magazyn Ligi Europejskiej;

- 30 września (czwartek):
godz. 18:30 - Studio przed meczem
godz. 19:00 - LE: Borussia Dortmund- Sevilla (na żywo)
godz. 21:05 - LE: Lech Poznań- FC Salzburg (na żywo)
godz. 23:00 - Magazyn Ligi Europejskiej
godz. 23:30 - LE: Manchester City- Juventus Turyn

- 21 października (czwartek):
godz. 18:30 - Studio przed meczem,
godz. 19:00 - LE: Borussia Dortmund- Paris Saint-Garmain (na żywo)
godz. 21:05 - LE: Manchester City- Lech Poznań (na żywo)
godz. 23.00 - Magazyn Ligi Europejskiej

- 4 listopada (czwartek):
godz. 18:30 - Studio przed meczem
godz. 19:00 - LE: Lech Poznań- Manchester City (na żywo)
godz. 21:05 - LE: Paris Saint-Germain- Borussia Dortmund (na żywo)
godz. 23.00 - Magazyn Ligi Europejskiej;

- 1 grudnia (środa):
godz. 20:30 - Studio przed meczem
godz. 21:05 - LE: Lech Poznań- Juventus Turyn (na żywo)
godz. 23.00 - Magazyn Ligi Europejskiej;

- 16 grudnia (czwartek):
godz. 18:30 - Studio przed meczem
godz. 19:00 - LE: FC Salzburg- Lech Poznań (na żywo)
godz. 21:05 - Juventus Turyn- Manchester City
godz. 23.00 - Magazyn Ligi Europejskiej;
http://tvsportowe.pl/news.php?readmore=744

Nie wiem na ile oficjalna jest na informacja ale mam nadzieje, że jeszcze się to zmieni. Osobiście myślałem, że wszystkie mecze Lecha będą w otwartym Polsacie natomiast w TV4 pokazywane będą również na żywo mecze rywali grupowych. W ten sposób moglibyśmy obejrzeć wszystkie mecze Juve na żywo, a tak są tylko retransmisje..


Obrazek
*Ki$iEL*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2004
Posty: 226
Rejestracja: 24 września 2004

Nieprzeczytany post 09 września 2010, 18:15

Na szczęście ja TV4 mam. Szczerze powiem, że liczyłem na więcej niż 3 mecze. Tzn myślałem, że dwumecz z MC pokażą, a tu tylko jeden.
SirRose pisze:Z tego co gdzieś czytałem, to mogą grać na pewno Ci którzy nie grali jeszcze w żadnych pucharach w barwach innego klubu - to raczej oczywiste. Co do reszty to podobno UEFA rozpatruje taki plan, żeby Ci co grali w fazie eliminacyjnej mogli później grać w innym klubie. Nie mam pewności czy to prawda, i czy UEFA już ten wniosek rozpatrzyła, ale byłoby to dość logiczne bo okienko transferowe pokrywa się eliminacjami. Jeśli ktoś coś więcej wie, albo może zweryfikować tę informację to proszę pisać :)
No też to słyszałem gdzieś. Miejmy nadzieję, że Platini nam "pomoże" :P Ale jeżeli nie zostanie to przyjęte od 1 kolejki, to już nie liczyłbym, że zasady zmienią w trakcie gry.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 września 2010, 20:27

Już miałem nadzieje że zobacze Juve w TV...nie mam żadnej kablówki a ostatni raz Juve w telewizji widziałem w meczu z Realem 2-0 ale oczywiście polsat nie pokaże bo wolą hotel 52 :angry: :angry: :angry:

Kiedyś miałem TV4 o ile się nie myle nie jest on kodowany...mieszkam na śląsku może ktoś wie co zrobić by go mieć ?


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 09 września 2010, 20:40

<<W@jTEk>> pisze:Kiedyś miałem TV4 o ile się nie myle nie jest on kodowany...mieszkam na śląsku może ktoś wie co zrobić by go mieć ?
proponuję kupić cyfre albo polsat

mecze Lecha z jakimiś ogórkami były pokazywane w otwartym polsacie a teraz, gdy będzie taka oglądalność, mieliby przenieść do tv4? takie rzeczy tylko na cyfrowym polsacie :lol: mi to obojętne gdzie puszczą ale dla większości pewno nie, dlatego mam nadzieję, że pan Solorz pójdzie jeszcze do mięsnego i zakupi odpowiedni towar


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
ToM.MaR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2006
Posty: 54
Rejestracja: 12 marca 2006

Nieprzeczytany post 25 września 2010, 10:46

zawsze można obejrzeć na kompie, bo w TV jest ciężko. jedynie gdy JUVE gra z jakąś polską drużyna wtedy możemy obejrzeć na kanale ogólno dostępnym


ODPOWIEDZ