Jak zdobyć bilet na mecz?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
jaworPNO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 lipca 2009
Posty: 5
Rejestracja: 28 lipca 2009

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2010, 13:07

Witam, jestem stałym bywalcem JP oraz członkiem JPC, jednak na forum po raz pierwszy zabieram głos.
ostatnio dostałem zaproszenie od siostry studiującej w Mediolanie, do Włoch. Rzecz jasna chce się wybrać na mecz Juve. Jednak nie bardzo wiem w jaki sposób mogę zdobyć bilet, i chciałbym się zorientować w jakiej może być cenie. Czy potrzebna jest karta kibica?


xam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 czerwca 2006
Posty: 124
Rejestracja: 17 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2010, 13:08

Na mecze bez ryzyka nie. Cena biletu to zależy od meczu :)


Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2010, 13:44

Nie widze zebys byl czlonkiem JPC. Jesli bys byl, wtedy JPC moze Ci pomoc zalatwic taki bilet na dany mecz.


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2010, 13:54

Radek_88 pisze:Nie widze zebys byl czlonkiem JPC. Jesli bys byl, wtedy JPC moze Ci pomoc zalatwic taki bilet na dany mecz.
A jeżeli nie jest członkiem JPC to pomocy nie otrzyma? Cudna retoryka... Ludzie on prosi tylko o info...


lesiu89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2007
Posty: 25
Rejestracja: 13 lutego 2007

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2010, 14:20

yanquez pisze:
Radek_88 pisze:Nie widze zebys byl czlonkiem JPC. Jesli bys byl, wtedy JPC moze Ci pomoc zalatwic taki bilet na dany mecz.
A jeżeli nie jest członkiem JPC to pomocy nie otrzyma? Cudna retoryka... Ludzie on prosi tylko o info...
Radkowi chodzilo chyba o to jezeli bylby czlonkiem JPC to mogliby mu pomóc zalatwic bilet na jakis mecz Juve!
A z tego co mi wiadomo to w przypadku meczu towarzystkiego nie oboiwiazuje karta kibica wiec mozna kupic normalnie bilet np. w kasie? Ale nie jestem 100% pewny
FORZA JUVE!!!


jaworPNO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 lipca 2009
Posty: 5
Rejestracja: 28 lipca 2009

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2010, 17:22

Chodzi mi o mecz ligowy w nowym sezonie. Będzie to wrzesień. Czy JPC jest w stanie mi pomóc w załatwieniu biletu?
Dodam, ze jestem członkiem jpc. Byłem w lutym na meczu, posiadam również legitymacje, a z tego co się orientuje skłądki są opłacane co roku, w wakacje.


Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2010, 22:49

yanquez pisze:
Radek_88 pisze:Nie widze zebys byl czlonkiem JPC. Jesli bys byl, wtedy JPC moze Ci pomoc zalatwic taki bilet na dany mecz.
A jeżeli nie jest członkiem JPC to pomocy nie otrzyma? Cudna retoryka... Ludzie on prosi tylko o info...
Tak, jesli nie jest z JPC to nikt mu nie odpisze w ogole na posty, a jego konto zostanie skasowane.
lesiu89 pisze:
yanquez pisze:
Radek_88 pisze:Nie widze zebys byl czlonkiem JPC. Jesli bys byl, wtedy JPC moze Ci pomoc zalatwic taki bilet na dany mecz.
A jeżeli nie jest członkiem JPC to pomocy nie otrzyma? Cudna retoryka... Ludzie on prosi tylko o info...
Radkowi chodzilo chyba o to jezeli bylby czlonkiem JPC to mogliby mu pomóc zalatwic bilet na jakis mecz Juve!
A z tego co mi wiadomo to w przypadku meczu towarzystkiego nie oboiwiazuje karta kibica wiec mozna kupic normalnie bilet np. w kasie? Ale nie jestem 100% pewny
FORZA JUVE!!!
Cos w ten desen. Jak wiadomo, JPC pomaga swoim czlonkom zalatwic bilety na mecz w przypadku indywidualnego wyjazdu danej osoby.
jaworPNO pisze:Chodzi mi o mecz ligowy w nowym sezonie. Będzie to wrzesień. Czy JPC jest w stanie mi pomóc w załatwieniu biletu?
Dodam, ze jestem członkiem jpc. Byłem w lutym na meczu, posiadam również legitymacje, a z tego co się orientuje skłądki są opłacane co roku, w wakacje.
Zglos sie wiec do odpowiednich osob (np. adminow) o przyznanie rangi Juventino Ufficiale. W dalszych kwestiach dotyczacych samego meczu skontaktuj sie z kims z zarzadu JPC, na pewno ktos Ci pomoze.


ODPOWIEDZ