Andrea Agnelli prezydentem Juve !!

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
sisman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2006
Posty: 497
Rejestracja: 03 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2010, 23:37

bajbek17 pisze:Co wy tak chcecie tego Moggiego??? znów tak super i genialny nie byl i do tego jego czyny doprowadzily w jakims stopniu do takiego Juve jakie jest a poza tym to wydaje mi sie taki przebiegly i w ogole. Mi wystarczy Andrea:) Jak ja urodziłbym sie w rodzinie Angellich to gdzies mialbym fiata i rozne inne duperele tylko cały dzien przesiadywalbym w siedzibie Juve
a Andrea byl wielkim kibicem Nedveda to moze sprowadzi jego nastepce... Mysle o Modriciu
oj nie pitol Lucek był i jest genialny, to trzeba mu oddać. Dla mnie on zawsze będzie no.1. Co do jego powrotu to mam mieszane uczucia.


Day after day I'm getting better and better.
Feeps

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 321
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2010, 23:38

A ktoś wie może dokładnie kiedy to przypieczętują i Andrea zacznie pełnić funkcję prezydenta Juve ?


Nie ma nic piękniejszego niż Juve
bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2010, 00:05

yanquez pisze:
bajbek17 pisze:Co wy tak chcecie tego Moggiego??? znów tak super i genialny nie byl
No tak... masz rację...
Baggio, Zidane, Nedved, Cannavaro kupieni taniutko(choć może oprócz Nedveda) i zaraz złota piłka... Już nawet nie wspominając, że sprowadzał CR, a tylko Salas się nie zgodził na przejście do Benfiki. Do tego Del piero, Thuram, Vieira, Henry, Van der Sar, Buffon, Chiellini i inni świetni gracze...

Nie znajdziesz drugiego z takim wyczuciem i wiedzą na temat piłkarskiego potencjału...
No tak wyczucie ma genialne, ale we wszystkich dzialaniach odbija sie echo raczej gry nie fair nawet przy zakontraktowaniu wiekszej ilosci pilkarzy a ja wole byc dumny z Juve czystego na boisku jak i poza nim. Żeby tylko Secco mial chocby troche wyczucia co Moggi... Chociaz transfer Sissoko, Iaquinty, Diego i wypozyczenie Caseresa tez byly dobre.


drugi post:
yanquez w sumie to zabiłes mi klina... Ciagle mowie jak to chcialbym powrotu Juve z lat 90-06 a to on właśnie stworzyl to Juve i teraz to nie wiem co myslec. Moze gdyby wrocil to juz robilby to co umie najlepiej nie uciekajac sie do przekretow...


sisman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2006
Posty: 497
Rejestracja: 03 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2010, 00:18

bajbek17 pisze:yanquez w sumie to zabiłes mi klina... Ciagle mowie jak to chcialbym powrotu Juve z lat 90-06 a to on właśnie stworzyl to Juve i teraz to nie wiem co myslec. Moze gdyby wrocil to juz robilby to co umie najlepiej nie uciekajac sie do przekretow...
z tymi przekrętami to nie przesadzaj. Teraz na światlo dzienne wychodzą nowe dowody i okazuję się, że Lucek był tylko jednym z wielu... zobaczymy jak to wszystko się ułoży.


Day after day I'm getting better and better.
bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2010, 00:32

sisman pisze:
bajbek17 pisze:yanquez w sumie to zabiłes mi klina... Ciagle mowie jak to chcialbym powrotu Juve z lat 90-06 a to on właśnie stworzyl to Juve i teraz to nie wiem co myslec. Moze gdyby wrocil to juz robilby to co umie najlepiej nie uciekajac sie do przekretow...
z tymi przekrętami to nie przesadzaj. Teraz na światlo dzienne wychodzą nowe dowody i okazuję się, że Lucek był tylko jednym z wielu... zobaczymy jak to wszystko się ułoży.
czy bycie jednym z wielu powoduje niewinnosc?


kaczy19FJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2009
Posty: 409
Rejestracja: 07 marca 2009

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2010, 08:59

Wreszcie wyczekiwany moment. ! Ciesze się bardzo, będzie trzeba oblać to . ; ) póki co, czekajmy na 3 ostatnie mecze Juve, z nadzieją na awans do LM.


Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2010, 09:13

yanquez pisze:Już nawet nie wspominając, że sprowadzał(...) Vieira, Henry, Van der Sar
O tak, w szczegolnosci wyzej wymienieni sie sprawdzili w Juve tak, ze az sie uszy trzesa.

Andrea Agnelli to spoko ziom, yo


Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2010, 09:25

bajbek17 pisze:czy bycie jednym z wielu powoduje niewinnosc?
Owszem , jeśli "tych wielu" jest przedstawionych jako niewinni . Tak jak powiedział Moggi - albo wszyscy są winni , albo nikt nie jest winny .

Andrea może wnieść do zarządu pasję , której do tej pory brakowało . JCB jest dobrym księgowym , ale kogoś takiego jak AA potrzeba na stanowisku prezydenta .
F.


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2010, 09:39

Tharp pisze:
yanquez pisze:Już nawet nie wspominając, że sprowadzał(...) Vieira, Henry, Van der Sar
O tak, w szczegolnosci wyzej wymienieni sie sprawdzili w Juve tak, ze az sie uszy trzesa.
No tak... ale można też troszeczkę się zastanowić i wywnioskować, że w takiej pracy chodzi o ocenę potencjału zawodnika... Nie wiemy jaki poziom prezentowałby Henry, gdyby pozostał w Juve dłużej...

A jak Ci się dalej uszy trzęsą, to zmień ginekologa...


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2010, 09:57

yanquez pisze:
Tharp pisze:
yanquez pisze:Już nawet nie wspominając, że sprowadzał(...) Vieira, Henry, Van der Sar
O tak, w szczegolnosci wyzej wymienieni sie sprawdzili w Juve tak, ze az sie uszy trzesa.
No tak... ale można też troszeczkę się zastanowić i wywnioskować, że w takiej pracy chodzi o ocenę potencjału zawodnika... Nie wiemy jaki poziom prezentowałby Henry, gdyby pozostał w Juve dłużej...
Niezapominajac o strzalem w dziesiatke z zakupem Emersona


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2010, 10:30

bajbek17 pisze:
yanquez pisze:
Tharp pisze:
O tak, w szczegolnosci wyzej wymienieni sie sprawdzili w Juve tak, ze az sie uszy trzesa.
No tak... ale można też troszeczkę się zastanowić i wywnioskować, że w takiej pracy chodzi o ocenę potencjału zawodnika... Nie wiemy jaki poziom prezentowałby Henry, gdyby pozostał w Juve dłużej...
Niezapominajac o strzalem w dziesiatke z zakupem Emersona
Nie no nie mogę z Was koledzy...
1 - Emerson przyszedł za bezcen ( w porównaniu do np. Tiago, Poulsena, Almirona i Melo)
2 - Emerson został sprowadzony na życzenie Capello, który wtedy objął Juventus
3 - Emerson zagwarantował Nam awans do ćwierćfinału CL (chyba w 2006 - szybka decyzja i cwany strzał po błędzie bramkarza Werderu, ostatnie minuty meczu)
4 - Z Vieirą tworzyli świetny duet defensywnych pomocników (z Camorem i Nedvedem na skrzydłach mieliśmy w 2006roku jedną z najsilniejszych linii pomocy w Europie)


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2010, 10:42

yanquez pisze:
bajbek17 pisze:
yanquez pisze:
No tak... ale można też troszeczkę się zastanowić i wywnioskować, że w takiej pracy chodzi o ocenę potencjału zawodnika... Nie wiemy jaki poziom prezentowałby Henry, gdyby pozostał w Juve dłużej...
Niezapominajac o strzalem w dziesiatke z zakupem Emersona
Nie no nie mogę z Was koledzy...
1 - Emerson przyszedł za bezcen ( w porównaniu do np. Tiago, Poulsena, Almirona i Melo)
2 - Emerson został sprowadzony na życzenie Capello, który wtedy objął Juventus
3 - Emerson zagwarantował Nam awans do ćwierćfinału CL (chyba w 2006 - szybka decyzja i cwany strzał po błędzie bramkarza Werderu, ostatnie minuty meczu)
4 - Z Vieirą tworzyli świetny duet defensywnych pomocników (z Camorem i Nedvedem na skrzydłach mieliśmy w 2006roku jedną z najsilniejszych linii pomocy w Europie)
Jak chciałbys patrzec na kazdy transfer biorac pod uwage jedna akcje lub jednego gola to nie byloby transferowych klap


Ya-Qb 25

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 marca 2010
Posty: 251
Rejestracja: 17 marca 2010

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2010, 11:43

Niespodziewałem sie że do tego dożyje :P

Miejmy nadzieje że nie zapomnieli jak sie prowadzi drużyne do glorii :D


Jedna matka
Jedno serce
Jedno życie
Jedno JUVE !!!
Bartek(Juventino)

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2005
Posty: 1011
Rejestracja: 27 listopada 2005

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2010, 12:01

Mam podobne zdanie co Oskar8
Boję się, że Andrea został mianowany tylko dla uspokojenia kibiców. Podobny krok z resztą zrobiono z powrotem Bettegi, którego dużego wpływu na działanie klubu jakoś póki co nie widać. Utwierdza mnie w tym dodatkowo to że o dalszych zmianach nie wypowiada się już Andrea tylko wciąż John. Czy poza piastowaniem urzędu prezydenta ma wyłączne kompetencje podejmowania decyzji w sprawie Juve? Jest prezydentem, ale czy sam może zwolnić np Secco? Blanca? albo czy ma na przykład najważniejsze zdanie w sprawie trenera? Czy wciąż John?


ODPOWIEDZ