Czy Alessandro Del Piero powinien pojechać na MŚ do RPA ?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ

Czy Alessandro Del Piero powinien pojechać na MŚ do RPA ?

Czas głosowania minął 06 maja 2010, 11:03

Tak
94
59%
Nie
47
29%
Nie wiem
19
12%
 
Liczba głosów: 160
ketraB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 647
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2010, 11:03

Tak jak w tytule proszę o głosy i uzasadnienia.

pozdrawiam

Zagłosowałem na tak, ponieważ uważam, że przy obecnej konkurencji w ataku Alex spokojnie spełniłby oczekiwania zarówno Lippiego jak i kibiców.
Ankieta ważna 10 dni od dnia założenia tematu.
Ostatnio zmieniony 27 kwietnia 2010, 15:06 przez ketraB, łącznie zmieniany 1 raz.


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2010, 11:07

Na tę chwile raczej nie. Ale zaznaczyłem "nie wiem". Obecnie jest kilku lepszych napadziorów niż Alex. Di Natale, Pazzini, Gilardino czy Miccoli. Strzelają, grają systematycznie.

triada pisze:Tak jak w tytule proszę o głosy i uzasadnienia.

pozdrawiam
Mhm...


ketraB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 647
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2010, 11:09

KU-bra pisze:Na tę chwile raczej nie. Ale zaznaczyłem "nie wiem". Obecnie jest kilku lepszych napadziorów niż Alex. Di Natale, Pazzini, Gilardino czy Miccoli. Strzelają, grają systematycznie.
właśnie to typowi wysunięci napastnicy (może za wyjątkiem Miccoliego) Alex to cofnięty napastnik, przydałby się


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2010, 11:12

tak...a czemu?kolejne - ostatnie mistrzostwa Alexa...fajnie by bylo go zobaczyc strzelajacego jeszcze dla Azurrich

a tak troche offtopujac..ciekawy jestem czy marcelo wezmie...miccoliego..na moje zasluguje na kadre


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2010, 11:17

Zagłosowałam na "Nie wiem" ponieważ szczerze to nie mam pojęcia czy Del Piero zasługuje by jechać do RPA. Wystarczy popatrzyć na statystyki.

Di Natale
Giampaolo Pazzini
Fabrizio Miccoli
Alberto Gilardino
Marco Borriello

Każdy z w/w ma więcej bramek od Alexa, każdy z nich jest w lepszej formie od Alexa. Jeżeli ma zostać jako zapchaj dziura to chyba jest bez sensu równie dobrze w takim wypadku mógłby powołać Machede, Di Vaio, Maccarone czy Floccariego bo czym Alex bardziej wyróżnia się od tych zawodników ? A jest przecież jeszcze Rossi z Villarreal.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2010, 11:20

triada pisze:
KU-bra pisze:Na tę chwile raczej nie. Ale zaznaczyłem "nie wiem". Obecnie jest kilku lepszych napadziorów niż Alex. Di Natale, Pazzini, Gilardino czy Miccoli. Strzelają, grają systematycznie.
właśnie to typowi wysunięci napastnicy (może za wyjątkiem Miccoliego) Alex to cofnięty napastnik, przydałby się
Nie zapominaj jeszcze o takich piłkarzach jak Totti, który w tym sezonie może nie zachwyca, ale na pewno gra lepiej niż Del Piero. Nawet Borriello ma lepszą formę niż Nasz kapitan. Jest jescze Rossi...

Na pewno fajnie by było zobaczyć Alessandro na kolejnych MŚ, ale wątpie aby się tak stało.


Młody Wilk20

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 listopada 2006
Posty: 41
Rejestracja: 18 listopada 2006

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2010, 11:22

Moim zdaniem powinien pojechać do RPA. Mniej więcej w takiej roli jak w Niemczech, może nie pierwszy skład, ale na zmianę np. w dogrywce tak jak to było 2006r. Cassano czy Miccoli też zasługują na wyjazd, ale oni chyba nie pasują do koncepcji Lippi'ego. Może Alex nie zawsze błyszczy w tym sezonie, jednak to w dużej części dzięki niemu zakwalifikujemy się do pucharów na przyszły sezon.


Juve, storia di un grande amore
Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2010, 11:41

Nie wiem. Na pewno taki mecz jak wczorajszy oddalają go od kadry. Na pewno taki mecz jak z Interem mógł go do niej przybliżyć. Szkoda, że tak szybko opuścił boisko. I Del Piero zdaje sobie pewnie z tego sprawę, co może tłumaczyć jego wczorajszy kiepski humor.
Lippi zawsze cenił Alexa, ale dzisiaj Del Piero jest jeszcze wolniejszy i gorszy wydolnościowo niż 2006 r. No ale zostały 3 mecze. Jest jeszcze jakaś bardzo mała szansa.


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2010, 11:58

Corcky pisze: Lippi zawsze cenił Alexa, ale dzisiaj Del Piero jest jeszcze wolniejszy i gorszy wydolnościowo niż 2006 r. No ale zostały 3 mecze. Jest jeszcze jakaś bardzo mała szansa.
I nie zapominajmy, w Niemczech w 2006 roku, był tylko zmiennikiem dla takich zawodników jak Totti. Ciężko mi to powiedziec, ale niestety era Alexa w reprezentacji się już niestety skończyła :? .


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2010, 12:06

Nie, nie powinien. Squadra najprawdopodobniej będzie grała trójką z przodu, a nasz szacowny 35-latek na grę na skrzydle się już nie nadaje, mimo całej swojej klasy.

Swoją drogą, ciekawe jaką czwórkę skrzydłowych Lippi weźmie. Pewniakiem jest Di Natale, a pozostałe 3 miejsca to sprawa otwarta. Najbliżej jest Quagliarella, Camor (ale jemu może przeszkodzić jakaś kontuzja), a poza tym w obiegu są testowany przez Marcello z niezłym skutkiem Cossu, Rossi, który obniżył w tym sez. loty, oraz pracowici, ale przeciętni Marchionni i Pepe.

Fajnie by było, jakby Lippi jednak sięgnął po niekonwencjonalnych Cassano albo Miccoliego, ale jakoś w to nie wierzę. I oni sami też nie. Za dużo mają do powiedzenia, Marcello nie lubi takich ludzi.

triada pisze:
KU-bra pisze:Na tę chwile raczej nie. Ale zaznaczyłem "nie wiem". Obecnie jest kilku lepszych napadziorów niż Alex. Di Natale, Pazzini, Gilardino czy Miccoli. Strzelają, grają systematycznie.
właśnie to typowi wysunięci napastnicy (może za wyjątkiem Miccoliego) Alex to cofnięty napastnik, przydałby się
Bez żadnego może. Bez Miccoliego i Di Natale, to też support striker (choć w tym sezonie z powodzeniem gra na szpicy).


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2010, 13:14

Dałem tak, fakt są lepsi gracze w napadzie niż Alex, ale jako joker może się bardzo przydać, na MŚ w Niemczech to pokazał :wink: .


gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2010, 13:33

Wiadomo, że chciałoby się oglądać naszego Alexa na boiskach w RPA. Jednak rozsądek mówi, że nie zasłużył na to. Znaczy się, może i zasłużył, ale inni gracze powinni mieć pierwszeństwo przed nim. Są po prostu w lepszej formie, grają lepiej. Także, w pełni świadomy, zagłosowałem na nie.


fallweiss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 406
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2010, 13:44

Jedyną szansą są teraz te 3 mecze- wszystko zależy od tego jak w nich zagra- warunek jest jeden i aż tylko jeden- po każdym z tych spotkań musi być wyróżniającym się zawodnikiem kolejki ligowej ...

Pewniaków w ataku jest dla mnie tylko dwóch- Di Natale i Gilardino- pewno będzie 5 miejsc tradycyjnie więc być może Pazzini, może Iaq

Borriello, Cassano i Micoli- właściwie na dobrą sprawę na tę chwili tylko Miccoli ale to mało prawdopodobne.

Interesująca jest kwestia Tottiego- ale chyba podjął decyzję, że na MŚ nie pojedzie


Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2010, 13:58

fallweiss pisze:Jedyną szansą są teraz te 3 mecze- wszystko zależy od tego jak w nich zagra- warunek jest jeden i aż tylko jeden- po każdym z tych spotkań musi być wyróżniającym się zawodnikiem kolejki ligowej ...

Pewniaków w ataku jest dla mnie tylko dwóch- Di Natale i Gilardino- pewno będzie 5 miejsc tradycyjnie więc być może Pazzini, może Iaq

Borriello, Cassano i Micoli- właściwie na dobrą sprawę na tę chwili tylko Miccoli ale to mało prawdopodobne.

Interesująca jest kwestia Tottiego- ale chyba podjął decyzję, że na MŚ nie pojedzie
Cassano raczej odpada, Marcelo nie powołuje go od początku swojej kadencji, i nie zapowiada się aby powołał go.

Jak dla mnie pewniakami na ataku w reprezentacji Włoch są : Di Natale, Gilardino, Pazzini, XXX, XXX, zakładając że wezmą 5 napastników. Jakby nie patrzec, Alex ma jeszcze szansę na ten turniej, ale bardzo nikłe.


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2010, 14:03

Simi pisze:
fallweiss pisze:Jedyną szansą są teraz te 3 mecze- wszystko zależy od tego jak w nich zagra- warunek jest jeden i aż tylko jeden- po każdym z tych spotkań musi być wyróżniającym się zawodnikiem kolejki ligowej ...

Pewniaków w ataku jest dla mnie tylko dwóch- Di Natale i Gilardino- pewno będzie 5 miejsc tradycyjnie więc być może Pazzini, może Iaq

Borriello, Cassano i Micoli- właściwie na dobrą sprawę na tę chwili tylko Miccoli ale to mało prawdopodobne.

Interesująca jest kwestia Tottiego- ale chyba podjął decyzję, że na MŚ nie pojedzie
Cassano raczej odpada, Marcelo nie powołuje go od początku swojej kadencji, i nie zapowiada się aby powołał go.

Jak dla mnie pewniakami na ataku w reprezentacji Włoch są : Di Natale, Gilardino, Pazzini, XXX, XXX, zakładając że wezmą 5 napastników. Jakby nie patrzec, Alex ma jeszcze szansę na ten turniej, ale bardzo nikłe.
zgadzam się z tobą! dwóch pozostałych to wielka niewiadoma. Jak dla mnie Italia ma bardzo słaby skład jak na ich możliwości;/ Di Natale zasługuje w 100% na kadrę! Gilardino i Pazzini też, aczkolwiek moim zdaniem już nie tak bardzo. Nie zdziwiłbym się, gdyby 4 był Totti by podnosić także morale swoją charyzmą i doświadczeniem, ostatnim będzie wg mnie, albo Iaquinta, albo DP. Vinco ost. pokazał, że nie wolno go przekreślać, ale DP też to pokazuje. Szykuje się ciekawa walka


ODPOWIEDZ