200mln Euro odszkodowania?!?!?!

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Coldsoul

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 578
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 20:14

Staram się nie nakręcać tym wszystkim, ale z każdym newsem szansa, że to co się teraz dzieje jest jakąś manipulacją Lucka strasznie maleje, a praktycznie już zniknęła :shock:

To wszystko jest NIEWYOBRAŻALNE. Aż ciężko uwierzyć, iż sprawy zaszły aż tak daleko :shock:

Kary dla tych wszystkich drużyn owszem, ale nie zapominajmy o ludziach, którzy zatajali lub lekceważyli część rozmów i PRZEDE WSZYSTKIM, o tych którzy wydali takie polecenia. To ich powinna spotkać największa kara. I to bez względu na to, czy sąd uniewinni Juve czy też obwini pozostałych, tych ludzi MUSI spotkać kara!

Naprawdę, ciężko mi dalej odbierać to wszystko na spokojnie :shock:
Ostatnio zmieniony 15 kwietnia 2010, 20:17 przez Coldsoul, łącznie zmieniany 1 raz.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 20:15

Proponuję wstrzymać się z osądami. Wiadomo, to co wypływa w ostatnich dniach raczej nie pozostawia wątpliwości, ale nie nam to wszystko w tej chwili osądzać, nie mamy odpowiedniej wiedzy poza tą, którą ktoś chce nam dać. Poczekajmy, teraz, po tylu latach, jednego czego możemy być wreszcie pewni to to, że doczekamy sprawiedliwości.

Swoją drogą. Zastanawiające jest dla mnie to, jak reagują na to wszystko Interiści. Są przekonani, że ta sprawa ich nie dotyczy, że wszystkie te wiadomości to wymysł pismaków, którzy są przychylni Juventusowi, JuvePoland ssie, Moggi jest chory psychicznie i manipuluje dowodami, a kibice Juventusu są naiwni i zdesperowani, bo brakuje im boiskowych wyników.


Coldsoul

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 578
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 20:25

szczypek pisze:Proponuję wstrzymać się z osądami. Wiadomo, to co wypływa w ostatnich dniach raczej nie pozostawia wątpliwości, ale nie nam to wszystko w tej chwili osądzać, nie mamy odpowiedniej wiedzy poza tą, którą ktoś chce nam dać. Poczekajmy, teraz, po tylu latach, jednego czego możemy być wreszcie pewni to to, że doczekamy sprawiedliwości.
Ogólnie masz rację, sam jestem/byłem podobnego zdania. Tylko jakoś jakiegokolwiek odzewu z tej ,,drugiej strony" nie słychać. W 2006 roku Moggi od początku mówił to co teraz, z tym że nie miał szans przygotować obrony na czas. A teraz jest cisza :shock: Tylko jakieś mamrotanie Morattiego, że to skandal :shock: Albo rodzina Fachettich korygująca JEDNĄ rozmowe i to na dodatek niesłusznie. Ciężko mi sobie wyobrazić aby Moggi zrobił to wszystko opierając się na kłamstwie.

Zobaczymy jak to będzie, ale ja po prostu jestem w coraz większym szoku :roll:


eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 20:27

szczypek pisze:Swoją drogą. Zastanawiające jest dla mnie to, jak reagują na to wszystko Interiści. Są przekonani, że ta sprawa ich nie dotyczy, że wszystkie te wiadomości to wymysł pismaków, którzy są przychylni Juventusowi, JuvePoland ssie, Moggi jest chory psychicznie i manipuluje dowodami, a kibice Juventusu są naiwni i zdesperowani, bo brakuje im boiskowych wyników.
Ja jestem dobrej myśli i uważam, że mimo wszystko strona fcinter.pl poinformuje swoich kibiców o tym, że klub został zdegradowany do Serie B.


*Rafał*

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2009
Posty: 7
Rejestracja: 12 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 20:27

Ja bym był za niewinnością wszystkich czyli odszkodowaniem dla juve i odzyskaniem tytułów... to byłoby lepsze chyba dla Calcio i dla Juve samego moim zdaniem skromnym też...


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 20:28

szczypek pisze: Są przekonani, że ta sprawa ich nie dotyczy, że wszystkie te wiadomości to wymysł pismaków, którzy są przychylni Juventusowi, JuvePoland ssie, Moggi jest chory psychicznie i manipuluje dowodami, a kibice Juventusu są naiwni i zdesperowani, bo brakuje im boiskowych wyników.
Jest dokładnie tak jak mówisz, JP to największe zuuo, a interowskie strony jedyne obiektywne.

Te 200 mln to tylko wymysł dziennikarzy. Mam wielką nadzieję, że jednak sprawdzi się opcja z degradacją interu. W 2006 zgnoili Juve, niech teraz inter beknie. UEFA raczej nie wtrąca się do krajowych związków, ale władze ligi na pewno będą musiały zainterweniować w odpowiedni sposób. Niedawno czytałem, że ten pajac co załatwił interowi Scudetto w 2006 roku dostał listy z pogróżkami. Ciekawe jaką ma teraz minę.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 20:33

*Rafał* pisze:Ja bym był za niewinnością wszystkich czyli odszkodowaniem dla juve i odzyskaniem tytułów... to byłoby lepsze chyba dla Calcio i dla Juve samego moim zdaniem skromnym też...
jestem podobnego zdania...dla nas (moim zdaniem) i dla calcio lepiej byłoby dostać odszkodowanie,oczyścić Juve i Moggiego :whistle: wtedy Lucek mógłby do juve wrócić na białym koniu :prochno:

A po degradacji Interu dalej byłoby to samo nieudolny zarząd,złe trensfery i tak sampa czy palermo zdobyliby majstra :prochno:

A zresztą niech sąd o tym zadecyduje :whistle:
Ostatnio zmieniony 15 kwietnia 2010, 20:34 przez Wojtek, łącznie zmieniany 2 razy.


binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 20:33

Spoko interisci zaraz powiedza ze nagranie zmontowane w domu Lucka, Moratti nie wychodzi z domu chyba ze na mecze Interu, Facchetti mial co innego na mysli itp itp :)


Molek big fun juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 584
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 20:43

Nie wiem jak można mówić , że odszkodowanie będzie dobrą opcją. Co nam z tych rzekomo 200 baniek ? (I tak pewnie dostaniemy góra 50 baniek) skoro przy Secco te 200 baniek wydamy Na Rasiaka i Matusiaka i lecimy na mistrza :|. Niech zdegradują Inter , co będziemy bronić calcio , oni nas gnoili i szydzili z nas , niech teraz przeżywają to samo piekło. Z tym , że przy zakazie dla Morattiego , Inter pozostanie na długie lata w Serie B, do dla mnie jest najmilszą opcją.


Czy wygrywasz czy nie i tak kocham Cię , Juve w mym sercu na dobre i złe
Obrazek
Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 20:51

Nie wiem jak można wymyślać takie bzdury. Kto nam niby da te 200mln?


playmaker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2007
Posty: 690
Rejestracja: 24 lutego 2007

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 20:52

Ja nie jestem takim optymistą, myślę że oddadzą nam wywalczone na boisku tytułu i ewentualnie nie wiem 8 pkt ujemnych na start dla Interu ?
Pożyjemy, zobaczymy, ja sobie nadziei nie robię.


Coldsoul

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 578
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 20:53

Bobek1991 pisze:Nie wiem jak można wymyślać takie bzdury. Kto nam niby da te 200mln?
No właśnie to inna kwestia. Powinien to zrobić FIGC (no bo chyba nie państwo?), ale odszkodowanie też przydziela FIGC, czyli więcej pisać nie trzeba :wink:


Zdun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 571
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 21:38

Co do kasy Real za sprzedanie koszulek Cristiano dostał 100mln euro, oczywiscie dostana polowe z=tej kwoty....ale do 2 ligi nie musieli spadac...


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 21:40

Bobek1991 pisze:Nie wiem jak można wymyślać takie bzdury. Kto nam niby da te 200mln?
Powinniśmy dostać odszkodowanie, gdyż to ludzie, którzy nas skazywali zataili dowody, zmanipulowali tym samym wynik procesu.

Największe plusy tego procesu to poprawa wizerunku Juventusu choć w najmniejszy stopniu i ewentualny powrót Moggiego :)


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 21:49

Alexxxxx pisze:Największe plusy tego procesu to poprawa wizerunku Juventusu choć w najmniejszy stopniu i ewentualny powrót Moggiego :)
Jaki powrót? Mocium Panie, Wprzody słońce w miejscu stanie! Prędzej w morzu wyschnie woda, niż między Blankiem i Moggim będzie zgoda!

Na zmianę zarządu się nie zanosi.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
ODPOWIEDZ