200mln Euro odszkodowania?!?!?!

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 21:52

Przy okazji, ma ktoś linka do rozmow Moggi'ego za które został oskarżony i skazany ? Nie pamietam juz jakiej tresci byly a chetnie porownalbym do Morattiego i reszty.


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 22:06

Widzę ostry temat eksplodował :prochno: Podziwiam kreatywność w szybkości wymyślania newsów włoskich dziennikarzy.
Zastanawiam się za co ewentualnie miało by być te odszkodowanie wypłacone... Za różnice czasu między degradacją Juventusu i interu ? Może kara była by mniejsza, może mniej dotkliwe, może ibra szybciej całował by herb Barcelony ? (edit. Ale musiała nastąpić. Tak dla jasności. Jak by ktoś przeczytał i miał wątpliwości bo nie wyraziłem się zbyt klarownie ;) )
Jak na razie to Caliopoli 2 to dla mnie science-fiction, któremu przyglądam się z wypiekami na twarzy :oops: :wink:
Nie chcę jakiejś zemsty. Chcę sprawiedliwości i prawdy.
Ostatnio zmieniony 15 kwietnia 2010, 22:14 przez Brutalo, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 22:06

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa- hahaaaaaaaaahahahahaaaahahhhaaaha.

Ludzie, czy wy NAPRAWDĘ wierzycie, że dostaniemy jakieś wymierne finansowo odszkodowanie za to wszystko?
:rotfl:

Czy ktoś naprawdę uwierzył w możliwość przyznania nam 200 milionów euro za "poniesione krzywdy?

Chyba będę musiał zweryfikować moje zdanie o inteligencji niektórych user`ów tutaj.

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Gathafi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2003
Posty: 238
Rejestracja: 26 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 22:29

news taki powiedzmy sobie szczerze malo realny :wink:
200 mln euro to moze sobie pan Moratti w 4 litery wsadzic i podpalic :lol:
Juve ma swoj honor i pieniedzy od jakis kretaczy nie potrzebuje :!:

wystarczy ze w ramach zadoscuczynienia zwroca Juve 2 tytuly i dla poprawienia humoru kibicom Juve, Inter zdegraduja do Serie B :C

ehh, poczekajmu do finalnego roztrzygniecia tej sprawy zamiast opierac sie na spekulacjach prasowych :ok:


Obrazek
eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 22:51

deszczowy pisze:Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa- hahaaaaaaaaahahahahaaaahahhhaaaha.

Ludzie, czy wy NAPRAWDĘ wierzycie, że dostaniemy jakieś wymierne finansowo odszkodowanie za to wszystko?
:rotfl:

Czy ktoś naprawdę uwierzył w możliwość przyznania nam 200 milionów euro za "poniesione krzywdy?

Chyba będę musiał zweryfikować moje zdanie o inteligencji niektórych user`ów tutaj.

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Oddawaj moje 100 milionów!


Madara

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 kwietnia 2009
Posty: 802
Rejestracja: 29 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 22:54

Są w życiu ważniejsze rzeczy niż 200 baniek


Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 22:54

Na pewno nie dostaniemy i kasy plus Inter w Serie B. Albo wszyscy byli winni albo nikt, i tak trzeba to rozpatrywać. A jak dostaniemy odszkodowanie to na pewno nie 200 mln.


Z Juve na dobre i złe!
Coldsoul

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 578
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 23:09

A ja tak jeszcze sobie przypomniałem jedną rzecz. Scudetto 2005/2006 (to które dostał Inter) zostało nam odebrane nie z powodu tego co robił Moggi, bo to było w sezonie 2004/2005 ale za to że w tym 2005/2006 mieliśmy grać w Serie B (zgodnie z wyrokiem), więc nie mogliśmy być mistrzami!
Jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi, ale coś takiego zapamiętałem z tego co działo się 4 lata temu.

Więc ewentualny zwrot przynajmniej tego drugiego scudetto nie wydaje się aż taki nierealny :). Bo wygraliśmy je uczciwie, niezależnie od tego co działo się rok wcześniej


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 23:58

pan Zambrotta pisze:
Alexxxxx pisze:Największe plusy tego procesu to poprawa wizerunku Juventusu choć w najmniejszy stopniu i ewentualny powrót Moggiego :)
Jaki powrót? Mocium Panie, Wprzody słońce w miejscu stanie! Prędzej w morzu wyschnie woda, niż między Blankiem i Moggim będzie zgoda!

Na zmianę zarządu się nie zanosi.
Poczytaj włoskie dzienniki, tam pełno spekulacji na ten temat. Do tego tak naprawdę właścicielem Fiata jest rodzina Agnellich, a ród Elkannów tylko prowizorycznie jest teraz na piedestale. Wystarczy, że Andrea Agnelli wkroczy do akcji i Moggi wróci, bo od lat są przyjaciółmi, co obaj od dawna powtarzają w wywiadach. Radzę poza czytaniem JuvePoland i polskich serwisów przeglądania na bieżąco włoskich serwisów (możliwe, ze to już robisz), lecz po takiej lekturze nie stwierdziłbyś tego co napisałeś. O konflikcie z kibicami itp. nie muszę już chyba powtarzać, bo jest wiele innych czynników wymierzonych przeciw Blankowi, które udowadniają, że do tej roli się nie nadaje. Jest genialnym człowiekiem w sprawie finansów, lecz na pewno nie do prezydentury.


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2010, 09:06

WojtinhoFCJ pisze:Na pewno nie dostaniemy i kasy plus Inter w Serie B. Albo wszyscy byli winni albo nikt, i tak trzeba to rozpatrywać. A jak dostaniemy odszkodowanie to na pewno nie 200 mln.
Uważam podobnie jeśli wszyscy winni to na żadne odszkodowanie nie można liczyć. Jeśli niewinny to wtedy odszkodowanie i może zabrane tytuły ale wtedy na pewno nikt nie zostałby zdegradowany.


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
ODPOWIEDZ