Słynne cytaty byłych i obecnych Juventinich...

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2010, 22:03

Takiego tematu jeszcze nie było...chodzi o różne ,,złote myśli'' juventinich
daje przykład:
''Piłkarze odchodzą,męszczyźni zostają'' Pavel Nedved

"Wynikło to choćby z tego, że kiedy masz stanąć oko w oko z Juve, wypruwasz sobie żyły i dajesz z siebie dosłownie wszystko, co tylko jesteś w stanie." - Amauri

''Blanc powinien ustąpić z powodu niekompetencji'' - Luciano Moggi

Niektóre ze słynnych cytatów warto zapamiętać ;)

Proszę o podanie których znacie...


JuveR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 662
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2010, 22:22

Był zamieszczany na JuvePoland swego czasu bardzo fajny artykuł:
http://www.juvepoland.com/text.php?id=986
Poza tym to nigdy nie zapomnę słów Alexa: "Czuję się Juventino, Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko co z nimi związane"


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 07 marca 2011, 23:09

Niedawno przypomniałem sobie wypowiedzi naszego byłego piłkarza, który cieszy się średnią popularnością na tym forum :D

Pamiętam, że jakieś 7 lat temu gdzieś czytałem kilka "żartów" Ibrahimovicia, których uraczył dziennikarzy. Prawdopodobnie było to w "Piłce Nożnej".

Pierwszy z nich to (odtwarzam z własnej pamięci, więc nie wszystko się może zgadzać):

John Carew skrytykował styl gry i umiejętności Ibrahimovicia, a ten na to odpalił:
- To co John Carew robi z piłką, ja potrafię wykonać z pomarańczą

Drugi:
Szwed opowiadał o tym ja starał się przejść jednego z obrońców rywali:
- Zrobiłem zwód w lewo, on także, następnie kolejny zwód w prawo, ale on już tam był, potem zrobiłem jeszcze jeden zwód w lewo, a on poszedł kupić hot-doga.

Zna ktoś podobne cytaty? Niekoniecznie muszą pochodzić z ust tego osobnika :-D


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 07 marca 2011, 23:45

<<W@jTEk>> pisze:''Piłkarze odchodzą,męszczyźni zostają'' Pavel Nedved
Wojtek, nie pij tyle :P

Był jeszcze dobry cytat (teraz nieco zabawnie brzmiący):
"Kiedy grasz w Juventusie i zarabiasz pewne pieniądze to nie opuszczasz go dla Manchesteru City"


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 08 marca 2011, 00:15

najlepszy cytat zlatana - Juve to klub moich marzen...

szkoda ze na forach innych klubow tez to wpisuja heheeh


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 08 marca 2011, 07:50

"Martinez! Martinez" - darł kniapę Szczena nerwowo gestykulując przy linii bocznej... ;)


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 08 marca 2011, 11:16

ewerthon pisze: John Carew skrytykował styl gry i umiejętności Ibrahimovicia, a ten na to odpalił:
- To co John Carew robi z piłką, ja potrafię wykonać z pomarańczą
W podobnym tonie wypowiadal sie kiedys Platini o Zizu i Maradonie. To jest, wydaje mi sie, ze albo Ibra po prostu podebral cytat, albo troche pomieszales ; )

W oryginale to bylo chyba tak - Platini o Zidane:
"To, co on potrafi zrobic z pilka, Maradona potrafil z pomarancza".


Gathafi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2003
Posty: 238
Rejestracja: 26 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 08 marca 2011, 12:33

Alessandro Birindelli - po wygranym meczu z Interem pisze:Nigdy nie byliśmy gorsi od Interu, nawet w tym roku. Gdy zwyciężyliśmy na San Siro, spojrzałem na ich piłkarzy i dostrzegłem pewien kompleks niższości.
Ciro Ferrara - na temat Massimo Morattiego pisze:Powiem w ten sposób: Prezydent Interu ma spore doświadczenie w życiu i piłce. Do tej pory powinien już nauczyć się przegrywać, ale musi się jeszcze nauczyć wygrywać.


Obrazek
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 08 marca 2011, 18:25

jakku1 pisze:
ewerthon pisze: John Carew skrytykował styl gry i umiejętności Ibrahimovicia, a ten na to odpalił:
- To co John Carew robi z piłką, ja potrafię wykonać z pomarańczą
W podobnym tonie wypowiadal sie kiedys Platini o Zizu i Maradonie. To jest, wydaje mi sie, ze albo Ibra po prostu podebral cytat, albo troche pomieszales ; )
Specjalnie dla Ciebie przekopałem archiwum na strychu, ma nadzieję, że to docenisz :D

Obrazek

Czyli raczej pierwsza opcja o której mówiłeś. Wprawdzie numer jest z 2007 roku, ale pamiętam, że te słowa padły dużo wcześniej.


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 08 marca 2011, 18:52

http://www.futbolwallpapers.com/funny-f ... rahimovic/
Tu macie wyciag z fiu... ze Zlatana :prochno: cytaty, o ktorych mowa - pierwszy i ostatni.


Obrazek
Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 08 marca 2011, 20:02

Słowa wypowiedziane przez Zizou - "Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej"


Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 08 marca 2011, 20:59

ewerthon pisze:
jakku1 pisze:
ewerthon pisze: John Carew skrytykował styl gry i umiejętności Ibrahimovicia, a ten na to odpalił:
- To co John Carew robi z piłką, ja potrafię wykonać z pomarańczą
W podobnym tonie wypowiadal sie kiedys Platini o Zizu i Maradonie. To jest, wydaje mi sie, ze albo Ibra po prostu podebral cytat, albo troche pomieszales ; )
Specjalnie dla Ciebie przekopałem archiwum na strychu, ma nadzieję, że to docenisz :D

Obrazek

Czyli raczej pierwsza opcja o której mówiłeś. Wprawdzie numer jest z 2007 roku, ale pamiętam, że te słowa padły dużo wcześniej.
Czyli wynika, że raczej podebrał ten cytat


mb_1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2008
Posty: 237
Rejestracja: 16 lipca 2008

Nieprzeczytany post 09 marca 2011, 09:47

"Jeśli Juventus wygra kolejne trofea, będę chciał być pierwszym, którzy założy na siebie trykot Starej Damy z trzema gwiazdkami na piersi".
- David Trezeguet


"Jeśli Juventus wygra kolejne trofea, będę chciał być pierwszym, którzy założy na siebie trykot Starej Damy z trzema gwiazdkami na piersi".
- David Trezeguet
Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 09 marca 2011, 17:20

mb_1897 pisze:"Jeśli Juventus wygra kolejne trofea, będę chciał być pierwszym, którzy założy na siebie trykot Starej Damy z trzema gwiazdkami na piersi".
- David Trezeguet
Raczej dla Trezegueta to życzenie się już nie spełni :(


alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 marca 2011, 17:52

Kilka z serii moich ulubionych:


"Jestem dumny z tego, że jestem juventino. Jestem dumny, ale wiem, że jestem tylko małą częścią wielkiej rodziny. Małą częścią, ale o wielkiej wierze. Kiedy jeszcze jako dziecko, po raz pierwszy założyłem koszulkę Juventusu doświadczyłem niesamowitego uczucia. Uczucia, które z biegiem lat przerodziło się w dumę, poczucie przynależności. Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane."
Alessandro Del Piero


"Pewnego dnia powiedziano mi, że podczas treningu Maradona potrafił uderzyć celnie do bramki mniej więcej z połowy boiska. Kiedy poszedłem na Comunale i powtórzyłem to drużynie, Platini bez słowa podbiegł do naszego magazyniera i pożyczył klucz od szatni. Otworzył nim takie niewielkie drzwi, wziął do ręki piłkę i poszedł na środek boiska. Ustawił futbolówkę i dokładnie stamtąd uderzył ją, trafiając idealnie przez te małe drzwi do szatni. Popatrzyłem na niego, pokręciłem głową i z uśmiechem na twarzy odszedłem bez słowa..."
Gianni Agnelli


"Czułem koszulkę Juventusu na sobie, a nie wyobrażacie sobie, jakie to uczucie."
Diego

"Ten chłopak chyba nawet przez sen biega"
Marcello Lippi o Nedvedzie

"Dla mnie istnieje tylko piłka i moja rodzina. Nic więcej nie potrzebuję."
Pavel Nedved

"Nie ma na świecie nic lepszego niż Juventus."
Alen Boksic

Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy!
Giampiero Boniperti



I ten najlepszy, ulubiony:

"Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości."
Gianni Agnelli


W ogóle każde słowa wypowiadane przez l'Avvocato o Juventusie są wspaniałe i piękne. Czuć w nich miłość i niezwykłą pasję do Juve...


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
ODPOWIEDZ