Gigi Buffon wystawiony na sprzedaż...

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2010, 16:09

Gazzetta: Buffon na sprzedaż

Według La Gazzetta dello Sport Juventus wystawił Buffona na liste transferową i jest gotów go sprzedać...
35 mln man city jest w stanie wyłożyć...

Sam niewiem czy sprzedawać czy nie wkońcu gigi jest najlepszy bramkarzem na świecie i został z juve po spadku do serie B :whistle:

A Hugo Lloris mi się wydaje że jest dobry i jest 8 lat młodzy od gigiego ma 24 lata :whistle:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2010, 16:14

To jest jakieś chore - wcześniej dawali za niego 100, a my nie chcieliśmy go sprzedawać, a teraz marną, jak na jego możliwości sumkę... I co z tego, że w związku z tymi pieniędzmi mielibyśmy około 100 mln na wydatki, skoro przy prawdopodobnym braku promocji do LM nikt z wyższej półki nie będzie nas brał pod uwagę...


ketraB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 647
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2010, 16:19

ja bym poczekał z komentarzami, bo wiele plotek nt Buffona czytalismy, a uważam, że to kolejna


mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2010, 16:19

to już nie byłby 'początek końca', ale definitywnie 'koniec końca' Juventusu. Buffon obok Chielliniego powinien być zawodnikiem nie do ruszenia z naszej kadry. Niby Gigi jest bardzo często kontuzjowany, ale kto w naszej obecnej drużynie nie jest często kontuzjowany? Dlatego jego skłonność do kontuzji jest dla mnie marnym argumentem. Do tego, jak zaznaczył Mrozzi byłoby to znaczne zaniżenie wymagań Juve za kartę zawodniczą Gigiego-nonsens.

Szczerze czekam na dementi ze strony zarządu, chociaż nie wiem czy na chwilę obecną cokolwiek jest w stanie mnie zaskoczyć... :|


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
Buzol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 313
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2010, 16:23

Plota jak nic, jak wiele innych. Jakby wierzyć we wszystkie ploty to pozbylibyśmy sie Buffona, a przyszedłby Torres, Villa, Mexes, Dzeko i inni więc źle na plotkach byśmy nie wyszli :D Ja traktuje to tak samo jak tamte niusy o wyżej wymienionych. Może w każdej plotce jest ziarenko prawdy, ale tylko ziarenko.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2010, 16:27

Powiem tak. Na rynku transferowym Buffon jest wart 30-35 milionów euro. I to jak najbardziej uczciwa cena. Tyle kosztuje bardzo dobry bramkarz, a Buffon dodatkowo nie jest już młodzieniaszkiem.

Dla Juventusu Buffon jest jednak bezcenny. Jest symbolem, drugim kapitanem, obok Del Piero przykładem piłkarza i człowieka oddanego klubowi.
Rozumie, w przeciwieństwie do niektórych naszych piłkarzyn, kibiców, daje przykład na boisku i po za nim.
Może nie jest już najlepszy na świecie, może ma trwający już jakiś czas spadek formy, ale to nadal klasa światowa. To nadal absolutny "top 5" bramkarzy. To nadal człowiek, którego ciężko będzie zastapić, bramkarz który będąc na boisku, samą swoją obecnością pomaga kolegom z drużyny.

Doznaje często kontuzji? Może, ale i tak gra sezon w sezon, rok w rok więcej niż na przykład Camoranesi. Po za tym, kto nie doznaje kontuzji w Juventusie?

Absolutnie nie powinniśmy sprzedawać Gigiego.
No chyba, że sam chce odejść, w co wątpię.


Feeps

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 321
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2010, 16:33

Plota jak nic.
Wątpię żeby Gigi nas opuścił no chyba, że zarząd pragnie się go pozbyć.
A sumka mhm mała trochę.


Nie ma nic piękniejszego niż Juve
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2010, 16:34

stahoo pisze: Dla Juventusu Buffon jest jednak bezcenny. Jest symbolem, drugim kapitanem, obok Del Piero przykładem piłkarza i człowieka oddanego klubowi.
I właśnie takich ludzi nam nie potrzeba, to jeden z punktów projektu sabotażysty Blanca.
Ostatnio zmieniony 08 kwietnia 2010, 23:36 przez Vincitore, łącznie zmieniany 1 raz.


Ziółi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2009
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2010, 16:37

Tego Llorisa jak widziałem w akcji, to od razu go chciałem, ale przypomniałem sobie, że mamy Gigiego. ManC ma genialnego Givena i niech szejkowie swoje sekstyliony przeznaczą na mierną defensywę. Juventus to aktualnie świetny temat dla prasy. Jedno wielkie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.


Elohi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 376
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2010, 17:03

Wg mnie wszystko zależy od tego czy awansujemy do LM. Sam Gigi kiedyś mówił, że jeśli Juve nie awansuje do LM to odejdzie. Mnie ta decyzja nie dziwi - brak awansu oznacza znacznie mniej pieniędzy w kasie, a sprzedaż Gigiego mogłaby załatać powstałą dziurę.


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
maciejo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 kwietnia 2010
Posty: 3
Rejestracja: 08 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2010, 17:05

Buffon mówił ze nie odejdzie z JUVE


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2010, 17:08

Ziółi pisze:Tego Llorisa jak widziałem w akcji, to od razu go chciałem, ale przypomniałem sobie, że mamy Gigiego. ManC ma genialnego Givena i niech szejkowie swoje sekstyliony przeznaczą na mierną defensywę. Juventus to aktualnie świetny temat dla prasy. Jedno wielkie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.
szejkowie znają się tak na transferach jak świnia na gwiazdach. Ilu oni mają napastników, a ilu jeszcze chcą? jak dla mnie to komedia.... mają Givena chcieli potem Doniego?! i Buffona....

Buffon pogra jeszcze parę dobrych lat, wtedy może juve wróci na swój poziom, a wtedy o bramkarza jak Lloris nie będzie trudno biorąc pod uwagę, że można wyciągnąć takich graczy jak: Asenjo,De Gea, Akinfeev, Neuer itd. znalazło by się na prawdę jeszcze kilku bardzo perspektywicznych gracz jak np. Fiorillo? którego podobno kupiliśmy rok temu, ale chyba jednak to był błąd w bazie danych na transfermarkt.de, ale często jego nazwisko pada, jako bardzo obiecującego bramkarza.
Pemek pisze:Wg mnie wszystko zależy od tego czy awansujemy do LM. Sam Gigi kiedyś mówił, że jeśli Juve nie awansuje do LM to odejdzie. Mnie ta decyzja nie dziwi - brak awansu oznacza znacznie mniej pieniędzy w kasie, a sprzedaż Gigiego mogłaby załatać powstałą dziurę.
kiedy tak powiedział? bo nigdy nie pamiętam, aby Gigi stawiał taki warunek, to jeden z tych wierniejszych:D


sebastian10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 665
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2010, 17:54

powinni go sprzedać zwłaszcza jak nie zajmiemy 4 miejsca to jest kupe szmalu a on nie jest wart tylu aż, potrzebujemy pieniedzy na zawodników zwłaszcza jak nie zajmiemy tego 4 miejsca , sportowo tez nie daje on jakiejs róznicy na boisku a za te pieniadze mozna kogos takiego kupic do pola co będzie robił róznice


woyteknl

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 listopada 2009
Posty: 71
Rejestracja: 18 listopada 2009

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2010, 17:56

Sam nie wiem co o tym myśleć. Gigi to jedna z ikon Juventusu, do tego Włoch. Wydaje mi się, że akurat bramkarz powinien być narodowości tej, której klub. Oczywiście to tylko moje zboczenia ;-)

Jeśli chodzi o biznes to sprzedaż Buffona za 35 mln E wcale nie jest takim złym pomysłem. Ale przecież Buffon może bronić nawet do 40... I wcale nie wydaje mi się, że będzie bronił coraz gorzej.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2010, 18:05

sebastian10 pisze:powinni go sprzedać zwłaszcza jak nie zajmiemy 4 miejsca to jest kupe szmalu a on nie jest wart tylu aż, potrzebujemy pieniedzy na zawodników zwłaszcza jak nie zajmiemy tego 4 miejsca
jeśli nie zajmiemy 4 miejsca to pieniądze nam nie będą potrzebne, bo nikt z lepszych piłkarzy nie będzie chciał do nas przyjść a na tych mniej znanych a co za tym idzie i mniej wartościowych pieniądze w klubie się znajdą o czym było mówione już dużo wcześniej (rzekome 50-70 mln ojro)

Jeśli Blanc sprzedałby kogoś z trójki: Gigi, Kielon, Diego, to wydałby na siebie wyrok, a chronić przed kibicami by go musiał chyba GROM :lol:


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
ODPOWIEDZ