Blanc wstrzymał pensje piłkarzom?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Sanestis

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2007
Posty: 138
Rejestracja: 28 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2010, 18:17

Piłkarze włoskiego klubu Juventus Turyn powinni zagrozić prezesowi, że jeśli nie poprawi sposobu zarządzania klubem, to oni nie będą brać pensji i wygrywać, a on dostanie podziękowanie od właścicieli... latem.


...

Obrazek

...
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2010, 20:12

To jest chore. Rozumiem, że zarabiają tyle i że nie grają proporcjonalnie do wyników i coś powinno być robione w tym kierunku aby wyniki byłe lepsze. Zamrożenie hajcu piłkarzom przez Blanca jest według mnie zrzucanie całej wini na piłkarzy, ja rozumiem że Blanc tym ruchem pokazał że nie ma sobie nic do zarzucenia i szuka winnych gdzie indziej, a może ekonomista doliczył się małego debetu nie ważne.

Rozumiem szukania winy wszędzie tylko może tak najpierw zobaczyć czy swoja prace wykonuje się należycie, potem patrzmy na inne stanowiska. Jeszcze raz napiszę Blanc tym "gestem" pokazał że nie ma sobie nic do zarzucenia, a jak jest wszyscy dokładnie wiemy. Rozumiem ukaranie piłkarzy tylko Blanca powinna czekać w najbliższych dniach dymisja.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2010, 20:24

To ja może zwrócę uwagę na taki mało istotny fakt. Sam uważam, ze nasz zarząd jest daleki od ideału i najchętniej po sezonie wymieniłbym ich bez chwili zastanowienia. Teraz jednak to, co robili do tej pory i robić będą do końca sezonu nie ma praktycznie żadnego znaczenia.

To piłkarze muszą na boisku udowodnić wartość Juventusu, o tym się zapomina. To oni muszą wykazać taką determinację, wolę walki i umiejętności, aby wygrywać. Walczymy o tą Ligę Mistrzów, nadzieja umiera ostatnia. Nie wiem, czy to, co zrobił Blanc jest odpowiednie, bo nie sądzę, aby pieniądze były tutaj czynnikiem motywującym. Potrzeba wstrząsu, brakuje osoby, która byłaby go w stanie skutecznie przeprowadzić, ale każda próba zmiany obecnego stanu (na lepsze) jest dobra. A co to da to się okaże wkrótce.


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2010, 20:34

Sanestis pisze:Piłkarze włoskiego klubu Juventus Turyn powinni zagrozić prezesowi, że jeśli nie poprawi sposobu zarządzania klubem, to oni nie będą brać pensji i wygrywać, a on dostanie podziękowanie od właścicieli... latem.
tylko ci właściciele są tak samo profesjonalni jak zarząd;/

Ps. dobrze, że jest cisza, bo znowu była by po raz "n-ty" gadka, że musimy wygrać, dalej walczymy o 4 miejsce itd.;/ potem wygrywamy z "cieniasami"
i już gadka, że nie ma kryzysu;/ :doh: w tym roku nie wiem co jest bardziej dobijające wyniki, czy reakcja piłkarzy na nie;/


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2010, 10:53

szczypek pisze: To piłkarze muszą na boisku udowodnić wartość Juventusu, o tym się zapomina. To oni muszą wykazać taką determinację, wolę walki i umiejętności, aby wygrywać. (...)Nie wiem, czy to, co zrobił Blanc jest odpowiednie, bo nie sądzę, aby pieniądze były tutaj czynnikiem motywującym.
Dokładnie. Na ten moment - wszystko w nogach piłkarzy i głowie trenera. Drużyna przegrywa frajersko mecze u siebie i nie dziwmy się potem, że jeszcze ciężej idzie im na wyjazdach. Jest problem kondycyjny - tutaj Zac na pewno ma rację. Na ten problem nałożyły się złe przygotowania, ciągłe kontuzje. I można tak jeszcze wymieniać kolejne czynniki.

Ale zamrażanie pensjom piłkarzy jest głupie. Że niby się nie starają? Jedynie ze Sieną oddali mecz od jakieś 30 minuty. Proponuję obejrzeć ich ostatnie spotkania. Ambicji i woli walki im nie brakuje. Jestem o tym przekonany. A rozumiem, ze zarząd wykonując ten gest chce zmotywować piłkarzy, postawić niejako przed ścianą. Uważam więc, ze ruch ten jest zupełnie nie trafiony.


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
fallweiss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 406
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2010, 11:57

Błędny ruch- niczego nie zmieni, a może poważnie popsuć atmosferę w drużynie. Też uważam, że problemem są piłkarze- ale tutaj moja droga rozumowania z zarządem się rozdziela - nie stosowałbym odpowiedzialności zbiorowej, to dla mnie trochę chwyt poniżej pasa, niedopuszczalny na takim poziomie.


evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2010, 12:00

Idiota... A czy w kontraktach mają klauzulę o wstrzymaniu pensji w razie niesatysfakcjonujących wyników :?: Czy też czekamy aż piłkarze wystąpią na drogę sądową, pouciekają z klubu i nie znajdziemy nikogo na ich miejsce :?:

Świetnie... już widzę jak którykolwiek piłkarz czy trener przyjdzie do "Juventusu". Rzygam na ten jego profesjonalizm.


Oby się okazało, że to tylko plotka, bo jeśli nie, to naprawdę sramy we własne gniazdo.


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2010, 15:12

Ciekawa sprawa. Ja osobiście nie sądzę, aby to był dobry pomysł. Wiadomo, były już próbowane różne metody i nie przynosiły rezultatu, ale w takim klubie jak Juventus nie wypłacać regularnie pensji, która należy się w kontrakcie? Ja rozumiem, że kasa jest, tylko żeby zmotywować piłkarzy nie będą pensje wypłacane, ale to nie jest najlepsze rozwiązanie.


Feeps

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 321
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2010, 15:33

Miejmy nadzieję, że to coś da.
Ale co to dla piłkarza jedna pensyjka skoro długo taki stan rzeczy nie potrwa i nikt tego nie odczuję, chyba tylko irytację Ci, którzy dają coś z siebie i nie mogą liczyć na wypłatę.

Wstrząs jest potrzebny i jak już szczypek napisał - każda próba zmiany na lepsze to progres, może to coś da i część nie będzie czuła się jak w wielkiej bańce gdzie każdy każdego ochroni.

Ja bym w sumie jeszcze anulował pensje Blancowi i Secco :D


Nie ma nic piękniejszego niż Juve
marek.siedlce

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2009
Posty: 537
Rejestracja: 16 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2010, 16:02

hm... tak sobie myślę czy ja bym lepiej pracował jak by mi szef wstrzymał wypłatę i powiedział że da pieniądze dopiero wtedy jak wyniki pracy się poprawia? Odpowiedź jest prosta: powiedział bym mu, niech mnie w tyłek pocałuje i zmienił firmę... tak więc takie ruchy nie wpłyną na poprawę atmosfery w drużynie, która mniemam i tak jest napięta.


FORZA JUVE !!!
Adamosus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2009
Posty: 142
Rejestracja: 06 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2010, 16:22

Jak wczoraj usłyszałem tą informację w Esce Rock to się lekko zdziwiłem :D

Jesli to ma pomóc to ja to popieram,ale jak to sie mówi "z niewolnika nie ma pracownika" :think:

Blanc za to tak odwala swoją robotę doskonale,że sam by mógł sie zastanowić nad swoją pensją... no i Secco również :angry: .


Obrazek
ODPOWIEDZ