Koszulki na sezon 2010/2011

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 lipca 2010, 13:25

Rottweill pisze:Wg mnie to z tych koszulek najlepsza jest czcionka i numer. Te z ostatniego i przedostatniego sezonu niesamowicie mnie wkurzały.
No proszę Cię! :| Osobiście mam wręcz przeciwne zdanie...


Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 02 lipca 2010, 13:25

Jak sie przypatrzyłem to stroje domowe bardzo mi sie podobają. Najgorsze te wyjazdówki. :angry:


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 lipca 2010, 13:27

Z bliska czcionka wygląda tak...
Paskudna jak noc listopadowa...
Kanciaków im się zachciało...

Obrazek


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 02 lipca 2010, 13:32

mnowo pisze:Z bliska czcionka wygląda tak...
Paskudna jak noc listopadowa...
Kanciaków im się zachciało...

Obrazek
To w takim razie z jakim nuemrem bedzie gral w tym sezonie Iaquinta?
Hohoho...


Te domowe nawet ujda. Czcionka tez nie taka zla, mysle ze sie szybko przyzwyczaimy. ;) Przypomina mi to czcionke z jakiegos sezonu, nie pamietam kiedy, 7-8 lat temu.


Od ponad 20 lat nie mieszkam w Polsce i z jezykiem mam malo kontaktu, wiec w razie bledu ortograficznego daruj sobie poprawianie mnie.
Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 02 lipca 2010, 13:42

Wyjazdowe jak wyjazdowe, poczekam na dobre fotki w dużej rozdziałce. Ale już wiem że te ząbki na domowej :angry: niszczą wszystko. Po pijaku robili te stroje? Jak nasze koszulki stoją na takim poziomie to lepiej zmienić firmę.

Oni nie czytają for internetowych? Sami zabierają sobie klientów i ograniczają zyski, prosze bardzo..


Z Juve na dobre i złe!
Bobryt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 216
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 lipca 2010, 13:43

troche za bardzo pixele widać ;)


Obrazek
Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 02 lipca 2010, 14:05

Pasiak z tego wszystkiego najlepszy, tylko mam nadzieję że logo Betliclicka nie bedzie wyglądało jak krzywo wprasowane i dopasują ładnie... Bramkarskie masakra, wyjazdowe coś mają w sobie :) numery i napisy bardzo mi się podobają.


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
voytaz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 grudnia 2005
Posty: 16
Rejestracja: 14 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 02 lipca 2010, 14:06

Przesadzacie, mi nowe stroje się bardzo podobają, takie oldschoolowe z lat 90:) a czcionka jest rewelacyjna i super pasuje. Jedynie stroje wyjazdowe nie są takie jakie bym sobie wymarzył, całe białe jakoś mi nie leżą, ale nie zmienia to faktu że Nike sie spisało;)
Na przyszłość mam jedno życzenie, żeby wrócili do kolorystyki i stylistyki strojów wyjazdowych z 98, czyli niebieskie ze złotymi gwiazdami na ramionach:) ech to były czasy:)


'FORZA JUVE PER SEMPRE'
Rottweill

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2008
Posty: 205
Rejestracja: 28 października 2008

Nieprzeczytany post 02 lipca 2010, 14:10

Czcionka jest przeciętna, ale podoba mi się w porównaniu do tych ostatnich.
Najlepsza była w 06. Tyle.


Obrazek
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 02 lipca 2010, 14:14

mnie najbardziej drazni te okienko na logo sponsora - jak jakas chinska podrobka z targowiska, no i do tego czarne spodenki :angry:


calma calma
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 02 lipca 2010, 14:31

Obrazek

Patrząc na miniaturkę w newsie JP byłem pełen nadziei. Po przeczytaniu newsa i informacji, że wyjazdówka będzie bez sponsora (swoją drogą ciekawe czy z hołdu dla barw czy dlatego, że nie było chętnych) stwierdziłem "muszę ją mieć". Później było już tylko gorzej.

Koszulka bramkarska - chyba najlepsza z tych wszystkich mimo, że niezbyt mi się podoba, barwy odpowiednie ale po co te ząbki.. Gigi chyba jeszcze jej nie widział, mam nadzieje, że jak zobaczy to nie będzie chciał zmienić klubu (żart)

Domówka - wszystko fajnie tylko dlaczego nie możemy w tym sezonie mieć tak jak zawsze normalnych pasów.. Za jakie grzechy?? BetClic wprasowany chyba 5 minut przed wyjściem, jeszcze ciepły był. Może to poprawią, ale i tak to nic nie zmieni.

Wyjazdówka - tutaj to już jakieś pioruny, gdyby nie to byłaby to jedna z naszych najlepszych koszulek wyjazdowych w historii, bez zastanowienia bym ją kupował. W tej wersji nawet nie mogę na nią patrzeć.

Podsumowując - najlepsze z tego wszystkiego są spodenki. Mogli się wstrzymać z tą prezentacją bo ciężko będzie namówić jakiegoś piłkarza, który je widział na transfer, a Ci którzy przechodzą badania przed podpisaniem kontraktu nagle zaczną mieć problemy zdrowotne.

Obrazek Obrazek

Z daleka aż tak bardzo nie widać jak zwalili nam tegoroczne koszulki, gorzej jak popatrzy się bliżej.
Obrazek

Jeśli komuś się spodobała domówka (jest ktoś taki??) to może sobie już zamówić:
http://www.juvestore.com/product/550/62 ... urce=Store

Zdjęcia w bardzo dobrej rozdzielczości (jeśli ktoś ma słabe nerwy niech już na to lepiej nie patrzy), wszędzie zygzaki/ząbki.. :

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Wyjazdówki w JS jeszcze nie ma. Nie wiem czy też zauważyliście ale na tym zdjęciu, na którym jest herb - jest krzywo obszyty, wygląda jak z podróbek na allegro, ciężko będzie teraz odróżnić podróbkę od oryginału..
Ostatnio zmieniony 02 lipca 2010, 14:46 przez tabo89, łącznie zmieniany 6 razy.


Obrazek
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 02 lipca 2010, 14:32

Spodziewałem się czegoś lepszego.
Jedynie domówka jeszcze nie jest taka tragiczna (dobrze, że są czarne spodenki a nie białe), ale i tak zrobic pasy w "ząbki" to jakaś totalna głupota :angry:
Poziom tych koszulek odpowiada poziomowi gry drużyny w tamtym sezonie :/
Pozostaje miec nadzieję, że mając teraz takie fatalne koszulki to przynajmniej grac fatalnie nie będą...


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 lipca 2010, 14:52

tabo89 pisze:Obrazek
miny pilkarzy mowia wszystko


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1767
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 02 lipca 2010, 14:57

Dla mnie ok, oczywiście każdy ma inny gust, z drugiej strony mogą nawet grać w byle jakich, ważne by wygrywali w nich.
Na plus czarne spodenki i skarpety, co do wyjazdowej miałem nadzieje na prostą kolorystykę, a tu zrobili zygzakowatą :roll: , ale ujdzie.
Tak jak mówię, niech dla was będą brzydkie, ale jak będzie zwycięstwo scudetto smakować to inna sprawa :wink:


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 02 lipca 2010, 15:01

domówka z ubiegłego sezonu była rewelacja, logo NH dobrze wkomponowane, pasy odpowiednie, nie za szerokie, nie za wąskie, tak dobrej domówki jak z ubiegłego sezonu nie było od czasów Sony, koszulka była idealna - sezon tragiczny, teraz koszulka jest tragiczna to może sezon będzie idealny? :lol: (chyba nawet największy optymista o tym nawet nie marzy).

PS. myślałem, że już nic gorszego od pasów w ząbki nie może się stać, a tu prosze - kołnierzyk przy domówce prezentuje się jeszcze gorzej niż te pasy :angry:


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
ODPOWIEDZ